Кубок Англії з футболу 1998—1999 — 118-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії.
Кубок Англії 1998—1999 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Манчестер Юнайтед (10-й раз) |
Віцечемпіон | Ньюкасл Юнайтед |
Статистика | |
← (1997—1998) | (1999—2000) → |
Кваліфікаційні раунди
Усі клуби, що беруть участь у змаганнях, але не грають Прем'єр-лізі або в Чемпіоншипі повинні пройти кваліфікаційні раунди.
Перший раунд
На цій стадії турніру починають грати клуби з Першої та Другої ліг.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
13 листопада | Манчестер Сіті | 3:0 | Галіфакс Таун |
13 листопада | Свонсі Сіті | 3:0 | Міллволл |
14 листопада | 2:2 | Йорк Сіті | |
24 листопада Перегравання | Йорк Сіті | 2:1 | |
14 листопада | 4:1 | Колчестер Юнайтед | |
14 листопада | Престон Норт-Енд | 3:0 | |
14 листопада | Йовіл Таун | 2:2 | |
24 листопада Перегравання | 1:1 пен. 3:5 | Йовіл Таун | |
14 листопада | Редінг | 0:1 | Сток Сіті |
14 листопада | Волсолл | 1:0 | |
14 листопада | Вокінг | 0:1 | Сканторп Юнайтед |
14 листопада | Маклсфілд Таун | 2:2 | |
24 листопада Перегравання | 1:1 пен. 8:9 | Маклсфілд Таун | |
14 листопада | Скарборо | 1:1 | Рочдейл |
24 листопада Перегравання | Рочдейл | 2:0 | Скарборо |
14 листопада | Рексем | 1:0 | Пітерборо Юнайтед |
14 листопада | 3:1 | Барнет | |
14 листопада | Вікем Вондерерз | 1:0 | Честерфілд |
14 листопада | Брентфорд | 5:0 | |
14 листопада | Бристоль Роверз | 3:0 | Веллінг Юнайтед |
14 листопада | Нортгемптон Таун | 2:1 | |
14 листопада | Плімут Аргайл | 0:0 | Кіддермінстер Гарріерз |
1 грудня Перегравання | Кіддермінстер Гарріерз | 0:0 пен. 4:5 | Плімут Аргайл |
14 листопада | Олдем Атлетік | 2:0 | Джиллінгем |
14 листопада | Вустер Сіті | 0:1 | Торкі Юнайтед |
14 листопада | Саутенд Юнайтед | 0:1 | Донкастер Роверз |
14 листопада | Менсфілд Таун | 2:1 | |
14 листопада | Кардіфф Сіті | 6:0 | Честер Сіті |
14 листопада | Челтенгем Таун | 0:1 | Лінкольн Сіті |
14 листопада | 1:0 | Бертон Альбіон | |
14 листопада | 0:1 | Саутпорт | |
14 листопада | 1:1 | Стівенідж Боро | |
23 листопада Перегравання | Стівенідж Боро | 2:0 | |
14 листопада | Віган Атлетік | 4:3 | Блекпул |
14 листопада | 2:2 | Ексетер Сіті | |
24 листопада Перегравання | Ексетер Сіті | 4:1 | |
14 листопада | Лейтон Орієнт | 4:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
14 листопада | 1:2 | Борнмут | |
14 листопада | Телфорд Юнайтед | 0:2 | Кембридж Юнайтед |
14 листопада | Гартліпул Юнайтед | 2:1 | Карлайл Юнайтед |
14 листопада | Рашден енд Даймондс | 1:0 | Шрусбері Таун |
14 листопада | (Солсбері Сіті) | 0:2 | Галл Сіті |
15 листопада | 2:3 | Лутон Таун | |
15 листопада | Фулгем | 1:1 | |
24 листопада Перегравання | 0:2 | Фулгем | |
15 листопада | 1:1 | Ротергем Юнайтед | |
24 листопада Перегравання | Ротергем Юнайтед | 3:1 | |
15 листопада | 0:0 | Ноттс Каунті | |
1 грудня Перегравання | Ноттс Каунті | 3:0 | |
17 листопада | Дарлінгтон | 3:2 | Бернлі |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Третій раунд
Переможці другого раунду зіграли з усіма командами з Прем'єр-ліги та Чемпіоншипу.
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
23 січня | Астон Вілла | 0:2 | Фулгем |
23 січня | Барнслі | 3:1 | Борнмут |
23 січня | Блекберн Роверз | 1:0 | Сандерленд |
23 січня | Бристоль Роверз | 3:1 | Лейтон Орієнт |
23 січня | Евертон | 1:0 | Іпсвіч Таун |
23 січня | Лестер Сіті | 0:3 | Ковентрі Сіті |
23 січня | Ньюкасл Юнайтед | 3:0 | Бредфорд Сіті |
23 січня | Портсмут | 1:5 | Лідс Юнайтед |
23 січня | Шеффілд Венсдей | 2:0 | Стокпорт Каунті |
23 січня | Свонсі Сіті | 0:1 | Дербі Каунті |
23 січня | Вімблдон | 1:1 | Тоттенгем Готспур |
2 лютого Перегравання | Тоттенгем Готспур | 3:0 | Вімблдон |
23 січня | Рексем | 1:1 | Гаддерсфілд Таун |
3 лютого Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 2:1 | Рексем |
24 січня | Манчестер Юнайтед | 2:1 | Ліверпуль |
24 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 1:2 | Арсенал |
25 січня | Оксфорд Юнайтед | 1:1 | Челсі |
3 лютого Перегравання | Челсі | 4:2 | Оксфорд Юнайтед |
27 січня | Шеффілд Юнайтед | 4:1 | Кардіфф Сіті |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
13 лютого | Барнслі | 4:1 | Бристоль Роверз |
13 лютого | Евертон | 2:1 | Ковентрі Сіті |
13 лютого | Гаддерсфілд Таун | 2:2 | Дербі Каунті |
24 лютого Перегравання | Дербі Каунті | 3:1 | Гаддерсфілд Таун |
13 лютого | Лідс Юнайтед | 1:1 | Тоттенгем Готспур |
24 лютого Перегравання | Тоттенгем Готспур | 2:0 | Лідс Юнайтед |
13 лютого | Шеффілд Венсдей | 0:1 | Челсі |
14 лютого | Манчестер Юнайтед | 1:0 | Фулгем |
14 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 0:0 | Блекберн Роверз |
24 лютого Перегравання | Блекберн Роверз | 0:1 | Ньюкасл Юнайтед |
23 лютого | Арсенал | 2:1 | Шеффілд Юнайтед |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
6 березня | Арсенал | 1:0 | Дербі Каунті |
7 березня | Манчестер Юнайтед | 0:0 | Челсі |
10 березня Перегравання | Челсі | 0:2 | Манчестер Юнайтед |
7 березня | Ньюкасл Юнайтед | 4:1 | Евертон |
16 березня | Барнслі | 0:1 | Тоттенгем Готспур |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 квітня | Манчестер Юнайтед | 0:0 дч | Арсенал |
14 квітня Перегравання | Манчестер Юнайтед | 2:1 дч | Арсенал |
11 квітня | Ньюкасл Юнайтед | 2:0 дч | Тоттенгем Готспур |
Фінал
Посилання
- Кубок Англії на rsssf [ 29 вересня 2017 у Wayback Machine.] (англ.)
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет