Сезон СК «Дніпро-1» 2023—2024 — 5-й сезон «Дніпра-1» у Прем'єр-лізі України та 7-й в історії футбольного клубу.
Президент | Юрій Береза | ||
Головний тренер | (Олександр Кучер) (до 20 серпня 2023 року) Юрій Максимов (з 14 вересня 2023 року) | ||
Капітан | (Олександр Сваток) | ||
Стадіон | «Дніпро-Арена» «Авангард» (Ужгород) (3 матчі) | ||
Місце в лізі | Прем'єр-ліга —4 місце | ||
Раунд у кубку | Кубок України — 1/8 фіналу | ||
Раунд у єврокубку | Ліга чемпіонів: другий кв. раунд Ліга Європи: третій кв. раунд Ліга конференцій: раунд плей-оф | ||
Бомбардир | Ліга: (Олександр Філіппов), (Олексій Гуцуляк) — (9 ) Всі матчі: (Олександр Філіппов), (Олексій Гуцуляк) — (9 ) | ||
Найбільше матчів | Ліга: (Валентин Рубчинський) — 28 матчів Всі матчі: (Валентин Рубчинський) — 35 матчів | ||
Найбільше попереджень | Ліга: (Едуард Сарапій) (9 ; 1 ) Всі матчі: (Роман Дідик) (10 ; 2 ) | ||
Найбільша перемога | «Дніпро-1» — «Чорноморець» — 5:2 (27 листопада 2023) | ||
Найбільша поразка | «Кривбас» — «Дніпро-1» — 3:0 (28 жовтня 2023) | ||
Попередній сезон | (2022—2023) | ||
Наступний сезон | |||
|
Склад команди
- Станом на 19 серпня 2023 року відповідно до офіційної заявки на сайті ПЛ
Номер | Гравець | Країна | Позиція | Дата народження (вік) | |
---|---|---|---|---|---|
Воротарі | |||||
1 | (Євгеній Волинець) | ВР | 26 серпня 1993 (30 років) | ||
12 | (Яків Кінарейкін) | ВР | 22 жовтня 2003 (20 років) | ||
33 | ВР | 25 червня 2005 (19 років) | |||
93 | (Макс Валеф) | ВР | 23 жовтня 1993 (30 років) | ||
Захисники | |||||
3 | (Володимир Адамюк) | ЗХ | 17 липня 1991 (32 роки) | ||
11 | (Денис Мірошніченко) | ЗХ | 11 жовтня 1994 (29 років) | ||
26 | (Олександр Каплієнко) | ЗХ | 7 березня 1996 (28 років) | ||
30 | (Василь Кравець) | ЗХ | 10 серпня 1997 (26 років) | ||
39 | (Олександр Сваток) | ЗХ | 27 вересня 1994 (29 років) | ||
Півзахисники | |||||
4 | (Еміліано Пуріта) | ПЗ | 25 березня 1997 (27 років) | ||
5 | (Едуард Сарапій) | ПЗ | 12 травня 1999 (25 років) | ||
6 | (Олег Горін) | ПЗ | 2 лютого 2000 (24 роки) | ||
8 | Олександр Піхальонок | ПЗ | 7 травня 1997 (27 років) | ||
9 | (Олексій Гуцуляк) | ПЗ | 25 грудня 1997 (26 років) | ||
10 | (Максим Третьяков) | ПЗ | 6 березня 1996 (28 років) | ||
17 | Богдан Лєднєв | ПЗ | 7 квітня 1998 (26 років) | ||
18 | (Руслан Бабенко) | ПЗ | 8 липня 1992 (31 рік) | ||
20 | (Сергій Горбунов) | ПЗ | 14 березня 1994 (30 років) | ||
22 | (Валентин Рубчинський) | ПЗ | 15 лютого 2002 (22 роки) | ||
23 | (Домінго Феліпе Бланко) | ПЗ | 22 квітня 1995 (29 років) | ||
25 | (Ігор Когут) | ПЗ | 7 березня 1996 (28 років) | ||
34 | (Володимир Танчик) | ПЗ | 17 жовтня 1991 (32 роки) | ||
42 | (Євгеній Пасіч) | ПЗ | 13 липня 1993 (30 років) | ||
99 | (Білл) | ПЗ | 7 травня 1999 (25 років) | ||
Нападники | |||||
7 | (Олександр Філіппов) | НП | 23 жовтня 1992 (31 рік) | ||
14 | (Рамік Гаджиєв) | НП | 14 серпня 2005 (18 років) | ||
31 | (Даніель Ківінда) | НП | 31 серпня 2004 (19 років) |
Трансфери
Літнє трансферне вікно
Прийшли
Дата | Позиція | Номер | Гравець | Клуб | Ціна | Примітки | Посилання |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Повноцінні трансфери | |||||||
1 липня 2023 | ПЗ | 5 | (Едуард Сарапій) | Металіст | Безкоштовно | Після попередньої оренди | |
1 липня 2023 | ЗХ | 14 | (Віталій Федорів) | Металіст | Безкоштовно | Після попередньої оренди | |
1 липня 2023 | ПЗ | 6 | (Олег Горін) | Минай | Безкоштовно | Вільний агент | |
4 липня 2023 | ВР | 21 | (Роман Мисак) | Алашкерт | Безкоштовно | Вільний агент | |
9 липня 2023 | ЗХ | 11 | (Денис Мірошніченко) | Олександрія | 230 000 € | ||
10 липня 2023 | ЗХ | 30 | (Василь Кравець) | Ворскла | 800 000 € | ||
12 липня 2023 | ПЗ | 10 | (Максим Третьяков) | Олександрія | 400 000 € | ||
14 липня 2023 | ВР | 1 | (Євгеній Волинець) | Колос | 400 000 € | ||
9 серпня 2023 | НП | 7 | (Олександр Філіппов) | Сінт-Трейден | Безкоштовно | ||
9 серпня 2023 | ПЗ | 17 | Богдан Лєднєв | Динамо | 500 000 € | ||
Гравці, що прийшли в оренду | |||||||
18 серпня 2023 | НП | 28 | |||||
Гравці, що прийшли в оренду | |||||||
1 липня 2023 | ПЗ | 20 | (Сергій Горбунов) | Карпати | Безкоштовно | ||
1 липня 2023 | ПЗ | 99 | (Білл) | Безкоштовно |
Пішли
Дата | Позиція | Номер | Гравець | Клуб | Ціна | Примітки | Посилання |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Повноцінні трансфери | |||||||
20 червня 2023 | ЗХ | 18 | Сергій Логінов | Олександрія | Безкоштовно | Вільний агент | |
20 червня 2023 | ЗХ | 44 | (Рональд Матарріта) | Аріс | Безкоштовно | Вільний агент | |
1 липня 2023 | ВР | 13 | (Мирослав Зновенко) | Без клубу | Безкоштовно | Вільний агент | |
1 липня 2023 | ЗХ | 13 | (Яніс Амаш) | Без клубу | Безкоштовно | Вільний агент | |
1 липня 2023 | НП | (Марк Гуаль) | Легія | Безкоштовно | Вільний агент | ||
7 липня 2023 | ПЗ | 24 | (Валерій Лучкевич) | Колос | Безкоштовно | Вільний агент | |
11 липня 2023 | ПЗ | (Максим Соловйов) | Прикарпаття | Безкоштовно | Вільний агент | ||
2 серпня 2023 | ПЗ | 29 | (Олександр Назаренко) | Полісся | 200 000 € | ||
6 серпня 2023 | НП | 7 | Артем Довбик | Жирона | 7 750 000 € | ||
17 серпня 2023 | ЗХ | 5 | (Нелсон Монте) | Малага | Безкоштовно | Вільний агент | |
3 вересня 2023 | ВР | 21 | (Роман Мисак) | Колос | Безкоштовно | Вільний агент | |
10 вересня 2023 | ВР | 93 | (Макс Валеф) | Без клубу | Безкоштовно | Вільний агент | |
Гравці, що пішли в оренду | |||||||
18 липня 2023 | ЗХ | 2 | (Микита Кононов) | ЮКСА | Безкоштовно | ||
10 вересня 2023 | ПЗ | 23 | (Домінго Феліпе Бланко) | Тіхуана | Безкоштовно | ||
Гравці, у яких закінчилася оренда | |||||||
1 липня 2023 | ВР | 1 | (Владислав Рибак) | Металіст | |||
1 липня 2023 | ПЗ | 5 | (Едуард Сарапій) | Металіст | |||
1 липня 2023 | ПЗ | 10 | (Фарес Балулі) | Металіст | |||
1 липня 2023 | ПЗ | 11 | (Євген Підлепенець) | Металіст | |||
1 липня 2023 | ЗХ | 14 | (Віталій Федорів) | Металіст | |||
1 липня 2023 | ПЗ | 31 | (В'ячеслав Танковський) | Металіст | |||
1 липня 2023 | ПЗ | 10 | (Жуан Пеглоу) | Інтернасьйонал | |||
1 липня 2023 | ЗХ | 27 | (Хайнер) | (Азуріз) | |||
1 липня 2023 | ЗХ | 99 | (Габрієль Гомес) |
Зимове трансферне вікно
Прийшли
Дата | Позиція | Номер | Гравець | Клуб | Ціна | Примітки | Посилання |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Гравці, що прийшли в оренду | |||||||
6 лютого 2024 | ПЗ | 27 | (Олег Очеретько) | Шахтар | Безкоштовно |
Пішли
Дата | Позиція | Номер | Гравець | Клуб | Ціна | Примітки | Посилання |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Повноцінні трансфери | |||||||
31 січня 2024 | ПЗ | 95 | (Феліпе Пірес) | Торпедо (Кутаїсі) | Безкоштовно | Вільний агент | |
7 лютого 2024 | ПЗ | 4 | (Еміліано Пуріта) | (Патронато) | Безкоштовно | Вільний агент | |
9 березня 2024 | ЗХ | 30 | (Василь Кравець) | Полісся | 1 000 000 € | ||
Гравці, що пішли в оренду | |||||||
20 січня 2024 | ПЗ | 99 | (Білл) | (Нова-Ігуасу) | Безкоштовно | ||
Гравці, у яких закінчилася оренда | |||||||
9 січня 2024 | ЗХ | 26 | (Олександр Каплієнко) | Металіст | |||
19 лютого 2024 | НП | 28 | |||||
7 березня 2024 | ПЗ | 19 | Атлетіку Мінейру |
Сезон
Чемпіонат України
Статистика матчів
Загалом | Вдома | На виїзді | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ |
30 | 14 | 10 | 6 | 40 | 27 | +13 | 52 | 6 | 5 | 4 | 20 | 15 | +5 | 8 | 5 | 2 | 20 | 12 | +8 |
Матчі
2 тур 06.08.2023 | «Дніпро-1» | 2 — 1 | «Полісся» | Ужгород | |
15:00 EET 23°C | (Пасіч) 36' (Адамюк) 46' Піхальонок 62' (Сарапій) 80' (Бабенко) 90+1' (Бланко) 90+3' | Протокол | (Кушніренко) 20' (Танковський) 34' (Янаков) 88' (пен.) Крушинський 90+3' | Стадіон: «Авангард» Суддя: (Денис Шурман) |
3 тур 13.08.2023 | «Минай» | 1 — 1 | «Дніпро-1» | Минай | |
13:00 EET 26°C | (Панасенко) 43' (Петько) 65' (Твердохліб) 89' | Протокол | (Адамюк) 29' (Сарапій) 50' (Бабенко) 59' (Бланко) 90+3' (пен.) | Стадіон: («Минай-Арена») Суддя: (Віктор Копієвський) |
4 тур 20.08.2023 | «Дніпро-1» | 1 — 2 | «Оболонь» | Ужгород | |
15:00 EET 37°C | Піхальонок 16' (пен.) 47' (Сваток) 67' | Протокол | (Тарануха) 46' (Вовкун) 74' (Краснопір) 83' | Стадіон: «Авангард» Суддя: Микола Балакін |
6 тур 03.09.2023 | «Дніпро-1» | 0 — 0 | «ЛНЗ» | Ужгород | |
13:00 EET 14°C | (Каплієнко) 68' (Горін) 90+3' | Протокол | (Калюжний) 54' (Савін) 58' (Норенков) 68' (Бойко) 90+1' | Стадіон: «Авангард» Суддя: (Дмитро Панчишин) |
7 тур 17.09.2023 | «Дніпро-1» | 1 — 1 | «Колос» | Дніпро | |
15:00 EET 23°C | (Когут) 26' (Бабенко) 58' (Гуцуляк) 68' | Протокол | (Чорноморець) 42' (Салабай) 61' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: (Ігор Пасхал) |
8 тур 24.09.2023 | «Зоря» | 0 — 1 | «Дніпро-1» | Львів | |
15:00 EET 17°C | (Вантух) 38' | Протокол | (Когут) 23' (Кравець) 59' (Бабенко) 61' (Сарапій) 73' | Стадіон: «Україна» Суддя: Катерина Монзуль |
9 тур 02.10.2023 | «Дніпро-1» | 1 — 0 | «Металіст 1925» | Дніпро | |
17:00 EET 17°C | (Когут) 25' Лєднєв 56' (Волинець) 82' | Протокол | Борячук 63' (Безуглий) 64' (Курило) 90+6' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: (Роман Блавацький) |
10 тур 07.10.2023 | «Дніпро-1» | 2 — 0 | «Верес» | Дніпро | |
13:00 EET 15°C | (Філіппов) 10' (Сарапій) 86' | Протокол | (Вовченко) 31' (аг) (Шевченко) 77' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: Анастасія Романюк |
11 тур 22.10.2023 | «Динамо» | 0 — 1 | «Дніпро-1» | Київ | |
17:00 EET 17°C | (Беніто) 68' Дубінчак 70' | Протокол | (Гуцуляк) 13' 30' (Рубчинський) 21' (Сарапій) 30' (Каплієнко) 90+4' | Стадіон: «Динамо» ім. Валерія Лобановського Суддя: (Віктор Копієвський) |
1 тур 25.10.2023 | «Ворскла» | 2 — 3 | «Дніпро-1» | Полтава | |
15:00 EET 8°C | (Сантана) 10' (Пердута) 24' (Степанюк) 40' (Скляр) 66' 90' (пен.) | Протокол | (Філіппов) 5' (Горбунов) 32' (Гуцуляк) 42', 53' (Горін) 89' | Стадіон: «Ворскла» Суддя: Катерина Монзуль |
12 тур 28.10.2023 | «Кривбас» | 3 — 0 | «Дніпро-1» | Кривий Ріг | |
13:00 EET 17°C | (Кожушко) 11', 51' Кузик 41' | Протокол | Піхальонок 42' Лєднєв 76' (Кравець) 90' | Стадіон: «Гірник» Суддя: (Дмитро Панчишин) |
5 тур 01.11.2023 | «Рух» | 0 — 2 | «Дніпро-1» | Львів | |
18:00 EET 12°C | (Теслюк) 32' (Слюбик) 63' | Протокол | (Філіппов) 16' Піхальонок 21' 26' (Гуцуляк) 75' (Мірошніченко) 84' | Стадіон: «Арена Львів» Суддя: (Дмитро Кривушкін) |
13 тур 06.11.2023 | «Дніпро-1» | 1 — 0 | «Олександрія» | Дніпро | |
13:00 EET 12°C | (Філіппов) 35' (Сарапій) 72' | Протокол | (Скорко) 80' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: Анастасія Романюк |
14 тур 12.11.2023 | «Шахтар» | 1 — 3 | «Дніпро-1» | Львів | |
19:00 EET 2°C | (Сікан) 5' (Бондар) 76' | Протокол | (Сарапій) 41' (Гуцуляк) 51' Лєднєв 56' (Рубчинський) 61' | Стадіон: «Арена Львів» Суддя: Микола Балакін |
15 тур 27.11.2023 | «Дніпро-1» | 5 — 2 | «Чорноморець» | Дніпро | |
17:00 EET 2°C | (Філіппов) 35' (Сарапій) 21' (Адамюк) 49' Лєднєв 59' (Танчик) 90' (Мірошніченко) 90+2' | Протокол | (Авагімян) 22' 26' (Путря) 66' (Бадібанга) 73' (Кузик) 76' Штогрін 77' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: Катерина Монзуль |
16 тур 02.12.2023 | «Дніпро-1» | 1 — 2 | «Ворскла» | Дніпро | |
17:00 EET 5°C | Лєднєв 3' (Гуцуляк) 38' | Протокол | (Челядін) 31' (Феліпе) 43' (Якубу) 87' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: Анастасія Романюк |
17 тур 08.12.2023 | «Полісся» | 1 — 1 | «Дніпро-1» | Житомир | |
15:00 EET 0°C | (Тейлор) 62' 90' (Будківський) 63' (Шастал) 85' | Протокол | (Рубчинський) 20' (Філіппов) 49' | Стадіон: «Центральний стадіон» Суддя: Микола Балакін |
18 тур 25.02.2024 | «Дніпро-1» | 1 — 1 | «Минай» | Дніпро | |
13:00 EET 7°C | (Бабенко) 39' Піхальонок 51' (пен.) | Протокол | (Ременяк) 26' (Кораблін) 70' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: (Олександр Кальонов) |
19 тур 03.03.2024 | «Оболонь» | 0 — 1 | «Дніпро-1» | Київ | |
13:00 EET 7°C | Протокол | (Філіппов) 37' (Горбунов) 60' (Рубчинський) 85' | Стадіон: «Оболонь-Арена» Глядачі: 1500 Суддя: (Ігор Пасхал) |
20 тур 08.03.2024 | «Дніпро-1» | 0 — 1 | «Рух» | Дніпро | |
13:00 EET 2°C | (Сарапій) 5' (аг) (Очеретько) 85' | Протокол | (Холод) 64' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: (Віктор Копієвський) |
21 тур 12.03.2024 | «ЛНЗ» | 1 — 1 | «Дніпро-1» | Ковалівка | |
13:00 EET 3°C | (Каплієнко) 35' (Саліху) 57' (Рибалка) 69' | Протокол | (Філіппов) 48' (Гаджиєв) 76' | Стадіон: «Колос» Суддя: (Олександр Афанасьєв) |
22 тур 31.03.2024 | «Колос» | 0 — 2 | «Дніпро-1» | Ковалівка | |
18:00 EET 20°C | (Ранжел) 70' (Бурда) 88' | Протокол | Піхальонок 2' (Гуцуляк) 63' (Адамюк) 74' (Волинець) 80' | Стадіон: «Колос» Глядачі: 494 Суддя: Андрій Коваленко |
23 тур 09.04.2024 | «Дніпро-1» | 2 — 2 | «Зоря» | Дніпро | |
13:00 EET 20°C | (Сваток) 48' (Гуцуляк) 52' (Бабенко) 54' (Адамюк) 68' | Протокол | (Батагов) 47' (Кирюханцев) 55' 73' (Горбач) 62' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: (Дмитро Панчишин) |
24 тур 15.04.2024 | «Металіст 1925» | 1 — 1 | «Дніпро-1» | Київська область | |
18:00 EET 15°C | (Імереков) 90+3' | Протокол | (Гуцуляк) 63' (Сарапій) 63' | Стадіон: «Арена Лівий берег» Суддя: Анастасія Романюк |
25 тур 21.04.2024 | «Верес» | 1 — 1 | «Дніпро-1» | Рівне | |
13:00 EET | (Сезар) 8' (Дахновський) 19' (Шастал) 55' (Курко) 65' (Яго) 82' Шарай 86' | Протокол | (Адамюк) 33' (Очеретько) 45+2' (Сваток) 73' (Гаджиєв) 90+4' | Стадіон: «Авангард» Глядачі: 2301 Суддя: (Клим Заброда) |
26 тур 27.04.2024 | «Дніпро-1» | 1 — 2 | «Динамо» | Дніпро | |
13:00 EET 21°C | (Сарапій) 33' (Гуцуляк) 43' (Мірошніченко) 73' (Сваток) 90+1' (Гаджиєв) 90+3' (Горбунов) 90+5' | Протокол | Шапаренко 45' (Андрієвський) 47' (Кабаєв) 49' Ярмоленко 52' (Дячук) 72' Тимчик 88' (Ванат) 90' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: (Юрій Іванов) |
27 тур 06.05.2024 | «Дніпро-1» | 1 — 0 | «Кривбас» | Дніпро | |
13:00 EET 23°C | Лєднєв 33' (Гаджиєв) 57' | Протокол | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: (Олександр Омельченко) |
28 тур 12.05.2024 | «Олександрія» | 1 — 0 | «Дніпро-1» | Олександрія | |
13:00 EET 13°C | (Шостак) 18' (Калюжний) 71' (Шевченко) 90+5' | Протокол | (Ківінда) 69' (Сарапій) 90+2' | Стадіон: КСК «Ніка» Глядачі: 715 Суддя: (Дмитро Панчишин) |
29 тур 18.05.2024 | «Дніпро-1» | 1 — 1 | «Шахтар» | Дніпро | |
15:30 EET 23°C | (Філіппов) 9' | Протокол | (Марлон) 44' (Гочолейшвілі) 49' (Криськів) 90' | Стадіон: «Дніпро-Арена» Суддя: (Денис Шурман) |
30 тур 25.05.2024 | «Чорноморець» | 0 — 2 | «Дніпро-1» | Одеса | |
15:30 EET 27°C | (Авагімян) 56' | Протокол | (Очеретько) 45+1' (Гаджиєв) 68' (Третьяков) 73' | Стадіон: «Чорноморець» Суддя: Микола Балакін |
Кубок України
1/8 фіналу 27.09.2023 | «Полісся» | 1 — 1 (5 — 4 пен.) | «Дніпро-1» | Житомир | |
15:00 EET | (Аріельсон) 41' (Чоботенко) 64' Гітченко 66' (Кушніренко) 90+1' | Протокол | (Сваток) 55' (Сарапій) 62' (Адамюк) 77' | Стадіон: «Центральний стадіон» Суддя: (Олександр Омельченко) | |
Пенальті | |||||
(Кушніренко) (Грицук) (Шаповал) (Танковський) (Козак) | (Гуцуляк) Піхальонок (Бабенко) (Рубчинський) (Сарапій) |
Ліга чемпіонів
Кваліфікаційний раунд
Другий кв. раунд 25.07.2023 | «Дніпро-1» | 1 — 3 | «Панатінаїкос» | Кошиці, Словаччина | |
21:00 EET | (Гуцуляк) 69' (Танчик) 90' | Протокол | (Шпорар) 10' (Джуричич) 74' (Йоаннідіс) 84' (пен.) | Стадіон: («Футбольна арена Кошиці») Суддя: (Даніеле Чіффі) |
Другий кв. раунд 01.08.2023 | «Панатінаїкос» | 2 — 2 (5 — 3 заг.) | «Дніпро-1» |
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет