Змагання зі стрибків у воду з триметрового трампліна серед жінок на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 відбулися 20 і 21 липня.
Стрибки у воду на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — трамплін, 3 метри (жінки) | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | ||||||||||
Дати | 20 липня (попередні змагання і півфінал) 21 липня (фінал) | |||||||||
Учасників | 41 з 25 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2015 | → |
Результати
Попередній раунд розпочався 20 липня о 10:00. Півфінали відбулися 20 липня о 15:30. Фінал відбувся 21 липня о 18:30.
Зеленим позначено фіналісток
Блакитним позначено півфіналісток
Місце | Стрибунка | Країна | Попередній раунд | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | |||
Ши Тін Мао | 353.30 | 1 | 380.45 | 1 | 383.50 | 1 | ||
344.35 | 2 | 354.90 | 2 | 359.40 | 2 | |||
Дженніфер Абель | 335.00 | 3 | 337.60 | 4 | 351.55 | 3 | ||
4 | Грейс Рід | 284.00 | 14 | 309.60 | 8 | 336.70 | 4 | |
5 | Меддісон Кіні | 310.95 | 6 | 324.80 | 5 | 335.50 | 5 | |
6 | Памела Вейр | 317.25 | 5 | 338.25 | 3 | 335.10 | 6 | |
7 | Христина Ільїних | 317.85 | 4 | 311.90 | 7 | 319.40 | 7 | |
8 | Інге Янсен | 307.75 | 7 | 303.45 | 10 | 307.85 | 8 | |
9 | Марія Полякова | 288.75 | 11 | 294.60 | 11 | 299.20 | 9 | |
10 | Нур Дабіта Сабрі | 285.10 | 13 | 321.70 | 6 | 292.35 | 10 | |
11 | Анабель Сміт | 299.10 | 8 | 306.75 | 9 | 268.95 | 11 | |
12 | 270.20 | 17 | 289.65 | 12 | 265.90 | 12 | ||
13 | Ин Яньї | 291.10 | 10 | 285.30 | 13 | Не пройшли | ||
14 | Долорес Ернандес | 293.00 | 9 | 285.05 | 14 | |||
15 | Аранча Чавес | 266.10 | 18 | 278.25 | 15 | |||
16 | Анастасія Недобіга | Україна | 273.00 | 16 | 274.65 | 16 | ||
17 | Альона Хамулькіна | 285.20 | 12 | 273.35 | 17 | |||
18 | 281.10 | 15 | 272.25 | 18 | ||||
19 | 264.50 | 19 | Не пройшли | |||||
20 | Елена Бертоккі | 262.35 | 20 | |||||
21 | 261.15 | 21 | ||||||
22 | Кая Скжек | 260.35 | 22 | |||||
23 | Таммі Такагі | 257.45 | 23 | |||||
24 | Мішель Гаймберг | 253.50 | 24 | |||||
25 | Brooke Schultz | 248.80 | 25 | |||||
26 | Кетрін Торранс | 245.50 | 26 | |||||
27 | 245.40 | 27 | ||||||
28 | Марсела Марич | 245.35 | 28 | |||||
29 | 244.95 | 29 | ||||||
30 | 231.40 | 30 | ||||||
31 | 230.30 | 31 | ||||||
32 | Луана Ліра | 228.85 | 32 | |||||
33 | Елізабет Кві | 221.70 | 33 | |||||
34 | 220.95 | 34 | ||||||
35 | Тіна Пунцель | 220.30 | 35 | |||||
36 | Діана Пінеда | 218.55 | 36 | |||||
37 | Кріста Палмер | 216.70 | 37 | |||||
38 | Ганна Письменська | Україна | 216.60 | 38 | ||||
39 | 212.40 | 39 | ||||||
40 | 196.00 | 40 |
Примітки
- (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 28 липня 2017. Процитовано 16 липня 2017.
- Стартовий список [ 30 січня 2018 у Wayback Machine.](англ.)
- Результати попереднього раунду [ 10 жовтня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- . Архів оригіналу за 10 жовтня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- . Архів оригіналу за 10 жовтня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Zmagannya zi stribkiv u vodu z trimetrovogo tramplina sered zhinok na Chempionati svitu z vodnih vidiv sportu 2017 vidbulisya 20 i 21 lipnya Stribki u vodu na Chempionati svitu z vodnih vidiv sportu 2017 tramplin 3 metri zhinki SporudaDati 20 lipnya poperedni zmagannya i pivfinal 21 lipnya final Uchasnikiv 41 z 25 krayinPrizeri Shi Tin Mao KNR KNR Dzhennifer Abel Kanada 2015 Chempionat svitu z vodnih vidiv sportu 2017 Budapesht Ugorshina Stribki u vodu Individualni 1 m choloviki zhinki 3 m choloviki zhinki 10 m choloviki zhinki Sinhronni 3 m choloviki zhinki 10 m choloviki zhinki zmishani 3 m 10 m Komanda haj dajving choloviki zhinki Plavannya na vidkritij vodi 5 km choloviki zhinki 10 km choloviki zhinki 25 km choloviki zhinki Komanda komanda Plavannya Vilnij stil 50 m choloviki zhinki 100 m choloviki zhinki 200 m choloviki zhinki 400 m choloviki zhinki 800 m choloviki zhinki 1500 m choloviki zhinki Na spini 50 m choloviki zhinki 100 m choloviki zhinki 200 m choloviki zhinki Bras 50 m choloviki zhinki 100 m choloviki zhinki 200 m choloviki zhinki Baterflyaj 50 m choloviki zhinki 100 m choloviki zhinki 200 m choloviki zhinki individualne kompleksne plavannya 200 m choloviki zhinki 400 m choloviki zhinki Estafeta vilnim stilem 4 100 m choloviki zhinki 4 200 m choloviki zhinki Estafeta kompleksom 4 100 m choloviki zhinki Zmishana estafeta 4 100 m vilnim stilem kompleksom Sinhronne plavannya Solo tehnichna dovilna dueti tehnichna dovilna Komanda tehnichna dovilna kombinaciya Zmishani dueti tehnichna dovilna Vodne polo choloviki zhinki Cej shablon pereglyanutiredaguvatiRezultatiPoperednij raund rozpochavsya 20 lipnya o 10 00 Pivfinali vidbulisya 20 lipnya o 15 30 Final vidbuvsya 21 lipnya o 18 30 Zelenim poznacheno finalistok Blakitnim poznacheno pivfinalistok Misce Stribunka Krayina Poperednij raund Pivfinal Final Ochki Misce Ochki Misce Ochki Misce 01 Shi Tin Mao 353 30 1 380 45 1 383 50 1 02 344 35 2 354 90 2 359 40 2 3 Dzhennifer Abel 335 00 3 337 60 4 351 55 3 4 Grejs Rid 284 00 14 309 60 8 336 70 4 5 Meddison Kini 310 95 6 324 80 5 335 50 5 6 Pamela Vejr 317 25 5 338 25 3 335 10 6 7 Hristina Ilyinih 317 85 4 311 90 7 319 40 7 8 Inge Yansen 307 75 7 303 45 10 307 85 8 9 Mariya Polyakova 288 75 11 294 60 11 299 20 9 10 Nur Dabita Sabri 285 10 13 321 70 6 292 35 10 11 Anabel Smit 299 10 8 306 75 9 268 95 11 12 270 20 17 289 65 12 265 90 12 13 In Yanyi 291 10 10 285 30 13 Ne projshli 14 Dolores Ernandes 293 00 9 285 05 14 15 Arancha Chaves 266 10 18 278 25 15 16 Anastasiya Nedobiga Ukrayina 273 00 16 274 65 16 17 Alona Hamulkina 285 20 12 273 35 17 18 281 10 15 272 25 18 19 264 50 19 Ne projshli 20 Elena Bertokki 262 35 20 21 261 15 21 22 Kaya Skzhek 260 35 22 23 Tammi Takagi 257 45 23 24 Mishel Gajmberg 253 50 24 25 Brooke Schultz 248 80 25 26 Ketrin Torrans 245 50 26 27 245 40 27 28 Marsela Marich 245 35 28 29 244 95 29 30 231 40 30 31 230 30 31 32 Luana Lira 228 85 32 33 Elizabet Kvi 221 70 33 34 220 95 34 35 Tina Puncel 220 30 35 36 Diana Pineda 218 55 36 37 Krista Palmer 216 70 37 38 Ganna Pismenska Ukrayina 216 60 38 39 212 40 39 40 196 00 40Primitki PDF Arhiv originalu PDF za 28 lipnya 2017 Procitovano 16 lipnya 2017 Startovij spisok 30 sichnya 2018 u Wayback Machine angl Rezultati poperednogo raundu 10 zhovtnya 2017 u Wayback Machine angl Arhiv originalu za 10 zhovtnya 2017 Procitovano 24 lipnya 2017 Arhiv originalu za 10 zhovtnya 2017 Procitovano 24 lipnya 2017