Змагання зі стрибків у воду з десятиметрової вишки серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 відбулися 21 і 22 липня.
Стрибки у воду на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — вишка, 10 метрів (чоловіки) | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | ||||||||||
Дати | 21 липня (попередні змагання і півфінал) 22 липня (фінал) | |||||||||
Учасників | 42 з 26 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2015 | → |
Результати
Попередній раунд розпочався 21 липня о 10:00. Півфінал розпочався 21 липня о 15:30. Фінал відбувся 22 липня о 17:00.
Зеленим позначено фіналістів
Блакитним позначено півфіналістів
Місце | Стрибун | Країна | Попередній раунд | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | |||
Томас Дейлі | 515.10 | 3 | 498.65 | 2 | 590.95 | 1 | ||
Чень Айсень | 553.50 | 1 | 488.55 | 3 | 585.25 | 2 | ||
Ян Цзянь | 521.65 | 2 | 441.75 | 11 | 565.15 | 3 | ||
4 | Олександр Бондар | 436.30 | 10 | 509.10 | 1 | 484.80 | 4 | |
5 | Максим Долгов | Україна | 432.50 | 11 | 413.55 | 12 | 484.70 | 5 |
6 | Девід Дінсмор | 429.95 | 12 | 483.10 | 4 | 479.75 | 6 | |
7 | Бенджамін Оффре | 406.80 | 17 | 467.70 | 7 | 469.35 | 7 | |
8 | Віктор Мінібаєв | 466.30 | 5 | 463.40 | 8 | 463.60 | 8 | |
9 | 441.85 | 8 | 463.25 | 9 | 452.35 | 9 | ||
10 | У Ха Рам | 441.30 | 9 | 442.60 | 10 | 435.60 | 10 | |
11 | Рі Хьон-дзю | 488.70 | 4 | 468.80 | 6 | 434.85 | 11 | |
12 | 445.40 | 7 | 472.35 | 5 | 423.55 | 12 | ||
13 | Домонік Бедгуд | 450.30 | 6 | 404.45 | 13 | Не пройшли | ||
14 | Тімо Бартель | 413.90 | 14 | 387.05 | 14 | |||
15 | Владімір Барбу | 404.95 | 18 | 380.30 | 15 | |||
16 | Андрес Вільяреал | 414.55 | 13 | 379.95 | 16 | |||
17 | Хесус Лірансо | 407.55 | 16 | 373.05 | 17 | |||
18 | 409.45 | 15 | 305.00 | 18 | ||||
19 | Вадим Каптур | 396.20 | 19 | Не пройшли | ||||
20 | 389.25 | 20 | ||||||
21 | 386.50 | 21 | ||||||
22 | Володимир Арутюнян | 375.50 | 22 | |||||
23 | Флоріан Фандлер | 375.05 | 23 | |||||
24 | Кім Йон Нам | 361.10 | 24 | |||||
25 | 357.20 | 25 | ||||||
26 | Джордан Віндл | 351.75 | 26 | |||||
27 | 349.85 | 27 | ||||||
28 | 349.70 | 28 | ||||||
29 | Ізаак Соуза | 348.90 | 29 | |||||
30 | 346.00 | 30 | ||||||
31 | Хейнклер Агірре | 342.40 | 31 | |||||
32 | 330.00 | 32 | ||||||
33 | 328.00 | 33 | ||||||
34 | 324.60 | 34 | ||||||
35 | Чев Ївей | 323.85 | 35 | |||||
36 | 317.65 | 36 | ||||||
37 | 313.85 | 37 | ||||||
38 | Юссеф Еззат | 295.70 | 38 | |||||
39 | 293.55 | 39 | ||||||
40 | 282.10 | 40 | ||||||
41 | 280.90 | 41 | ||||||
42 | 278.35 | 42 |
Примітки
- (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 28 липня 2017. Процитовано 16 липня 2017.
- Стартовий список [ 30 січня 2018 у Wayback Machine.](англ.)
- Результати попереднього раунду [ 10 жовтня 2017 у Wayback Machine.](англ.)
- . Архів оригіналу за 10 жовтня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
- . Архів оригіналу за 26 липня 2017. Процитовано 24 липня 2017.
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Zmagannya zi stribkiv u vodu z desyatimetrovoyi vishki sered cholovikiv na Chempionati svitu z vodnih vidiv sportu 2017 vidbulisya 21 i 22 lipnya Stribki u vodu na Chempionati svitu z vodnih vidiv sportu 2017 vishka 10 metriv choloviki SporudaDati 21 lipnya poperedni zmagannya i pivfinal 22 lipnya final Uchasnikiv 42 z 26 krayinPrizeri Tomas Dejli Velika Britaniya Chen Ajsen KNR Yan Czyan KNR 2015 Chempionat svitu z vodnih vidiv sportu 2017 Budapesht Ugorshina Stribki u vodu Individualni 1 m choloviki zhinki 3 m choloviki zhinki 10 m choloviki zhinki Sinhronni 3 m choloviki zhinki 10 m choloviki zhinki zmishani 3 m 10 m Komanda haj dajving choloviki zhinki Plavannya na vidkritij vodi 5 km choloviki zhinki 10 km choloviki zhinki 25 km choloviki zhinki Komanda komanda Plavannya Vilnij stil 50 m choloviki zhinki 100 m choloviki zhinki 200 m choloviki zhinki 400 m choloviki zhinki 800 m choloviki zhinki 1500 m choloviki zhinki Na spini 50 m choloviki zhinki 100 m choloviki zhinki 200 m choloviki zhinki Bras 50 m choloviki zhinki 100 m choloviki zhinki 200 m choloviki zhinki Baterflyaj 50 m choloviki zhinki 100 m choloviki zhinki 200 m choloviki zhinki individualne kompleksne plavannya 200 m choloviki zhinki 400 m choloviki zhinki Estafeta vilnim stilem 4 100 m choloviki zhinki 4 200 m choloviki zhinki Estafeta kompleksom 4 100 m choloviki zhinki Zmishana estafeta 4 100 m vilnim stilem kompleksom Sinhronne plavannya Solo tehnichna dovilna dueti tehnichna dovilna Komanda tehnichna dovilna kombinaciya Zmishani dueti tehnichna dovilna Vodne polo choloviki zhinki Cej shablon pereglyanutiredaguvatiRezultatiPoperednij raund rozpochavsya 21 lipnya o 10 00 Pivfinal rozpochavsya 21 lipnya o 15 30 Final vidbuvsya 22 lipnya o 17 00 Zelenim poznacheno finalistiv Blakitnim poznacheno pivfinalistiv Misce Stribun Krayina Poperednij raund Pivfinal Final Ochki Misce Ochki Misce Ochki Misce 01 Tomas Dejli 515 10 3 498 65 2 590 95 1 02 Chen Ajsen 553 50 1 488 55 3 585 25 2 3 Yan Czyan 521 65 2 441 75 11 565 15 3 4 Oleksandr Bondar 436 30 10 509 10 1 484 80 4 5 Maksim Dolgov Ukrayina 432 50 11 413 55 12 484 70 5 6 Devid Dinsmor 429 95 12 483 10 4 479 75 6 7 Bendzhamin Offre 406 80 17 467 70 7 469 35 7 8 Viktor Minibayev 466 30 5 463 40 8 463 60 8 9 441 85 8 463 25 9 452 35 9 10 U Ha Ram 441 30 9 442 60 10 435 60 10 11 Ri Hon dzyu 488 70 4 468 80 6 434 85 11 12 445 40 7 472 35 5 423 55 12 13 Domonik Bedgud 450 30 6 404 45 13 Ne projshli 14 Timo Bartel 413 90 14 387 05 14 15 Vladimir Barbu 404 95 18 380 30 15 16 Andres Vilyareal 414 55 13 379 95 16 17 Hesus Liranso 407 55 16 373 05 17 18 409 45 15 305 00 18 19 Vadim Kaptur 396 20 19 Ne projshli 20 389 25 20 21 386 50 21 22 Volodimir Arutyunyan 375 50 22 23 Florian Fandler 375 05 23 24 Kim Jon Nam 361 10 24 25 357 20 25 26 Dzhordan Vindl 351 75 26 27 349 85 27 28 349 70 28 29 Izaak Souza 348 90 29 30 346 00 30 31 Hejnkler Agirre 342 40 31 32 330 00 32 33 328 00 33 34 324 60 34 35 Chev Yivej 323 85 35 36 317 65 36 37 313 85 37 38 Yussef Ezzat 295 70 38 39 293 55 39 40 282 10 40 41 280 90 41 42 278 35 42Primitki PDF Arhiv originalu PDF za 28 lipnya 2017 Procitovano 16 lipnya 2017 Startovij spisok 30 sichnya 2018 u Wayback Machine angl Rezultati poperednogo raundu 10 zhovtnya 2017 u Wayback Machine angl Arhiv originalu za 10 zhovtnya 2017 Procitovano 24 lipnya 2017 Arhiv originalu za 26 lipnya 2017 Procitovano 24 lipnya 2017