У цій статті відсутній , що має містити найважливіших аспектів статті. |
1960-ті
1970-ті
Фільм | Режисер | Нагороди |
---|---|---|
1970 | ||
(Журавлик) | Гурвич І. | |
(Казка про доброго носорога) | Сивокінь Є. | |
(Каченя Тім) | Оршанський Ц. | |
(Короткі історії) | Черкаський Д. | |
(Котигорошко) | Храневич Б. | |
Некмітливий горобець | Василенко Н. | |
(Хлопчик і хмаринка) | Грачова А. | |
(Чарівні окуляри) | Пружанський Є. | |
(Як їжачок шубку міняв) | Зарубін Л. | |
(Як козаки у футбол грали) | Дахно В. | |
1971 | ||
(Вася і динозавр) | Костилєва В. | |
(День восьмий, або перший урок мислення) | Дахно В. | |
(Дивовижне китеня) | Гурвич І. | |
Храневич Б. | МФ фільмів з техніки безпеки (ЧССР), 1972 — Срібна медаль | |
Оршанський Ц. | ||
(Кульбаба — товсті щоки) | Грачова А. | |
Пружанський Є. | ||
(Про смугасте слоненя) | Гурвич І. | |
Солом'яний бичок | Зарубін Л. | |
(Страшний, сірий, кудлатий) | Грачова А. | |
(Чарівник Ох) | Черкаський Д. | «Молодість», 1972 — Приз за найкращий короткометражний фільм |
1972 | ||
(А ви, друзі, як не сідайте…) | Оршанський Ц. | |
(Бегемот та сонце) | Зарубін Л. | |
(Братик Кролик та братик Лис) | Павленко Т. | |
Сивокінь Є. | ||
Дахно В. | ||
(Навколо світу мимоволі) | Черкаський Д. | |
(Про порося, яке вміло грати у шашки) | Зарубін Л. | |
(Сказання про Ігорів похід) | Василенко Н. | МФ короткометражних фільмів (Ньйон), 1972 — Спеціальна премія журі |
Пружанський Є. | ||
(Тигреня в чайнику) | Грачова А. | |
(Як жінки чоловіків продавали) | Гурвич І. | («Заґреб»), 1974 — Спеціальна премія журі за музику МКФ анімаційних фільмів (Нью-Йорк), 1974 — Почесний диплом |
1973 | ||
(Була у слона мрія) | Храневич Б. | |
(Веселе курча) | Оршанський Ц. | |
Гончаров В. | ||
(Мишеня, яке хотіло бути схожим на людину) | Зарубін Л. | |
(Парасолька на полюванні) | Павленко Т. | |
Парасолька на риболовлі | Пружанський Є. | |
(Пригоди жирафки) | Гурвич І. | |
(Таємниця країни суниць) | Грачова А., Чикін К. | |
(Теплий хліб) | Гурвич І. | |
(Чому у ялинки колючі хвоїнки) | Василенко Н. | |
(Як козаки наречених визволяли) | Дахно В. | МФ короткометражних фільмів (Ньйон), 1973 — Срібний сестерцій |
1974 | ||
Вересовий мед | Гурвич І. | |
(Грай, моя сопілочко) | Пружанський Є. | |
Оршанський Ц. | ||
Скирда Ю. | ||
(Казка про білу крижинку) | Сивокінь Є. | |
Казка про яблуню | Пружанський Є. | |
(Кіт Базиліо і мишеня Пік) | Чикін К. | |
(Людина і слово) | Сивокінь Є. | ВКФ, 1974 — Друга премія |
(Ниточка і кошеня) | Костилєва В. | |
(Оленятко — білі ріжки) | Зарубін Л. | |
(Півник і сонечко) | Храневич Б. | |
(Пригоди малюка Гіпопо) | Гончаров В. | |
(У світі пернатих) | Дахно В. | |
(Хлопчик з вуздечкою) | Василенко Н. | |
(Що на що схоже) | Дахно В. | |
1975 | ||
(А нам допоможе робот...) | Зарубін Л. | |
(Історія з одиницею) | Скирда Ю. | |
(Казки про машини) | Костилєва В. | |
(Казки райського саду) | Храневич Б. | |
(Найдорожчий малюнок) | Пружанський Є. | |
Чикін К. | ||
(Обережно — нерви!) | Сивокінь Є. | |
(Парасолька і автомобіль) | Оршанський Ц. | |
(Салют) | Гурвич І. | |
Павленко Т. | ||
(Чотири нерозлучні таргани та цвіркунець) | Гончаров В. | |
(Як їжачок і ведмедик зустрічали Новий Рік) | Грачова А. | |
(Як козаки сіль купували) | Дахно В. | |
Черкаський Д. | МКФ (Краків), 1976 — Почесний диплом ВКФ (Київ), 1976 — Приз за найкращий мультиплікаційний фільм | |
1976 | ||
Павленко Т. | ВКФ, 1977 — Диплом журі | |
Двері | Сивокінь Є. | |
(Казка про жадібність) | Храневич Б. | |
(Козлик та його горе) | Зарубін Л. | |
(Козлик та ослик) | Зарубін Л. | |
(Лісова пісня) | Грачова А. | |
(Музичні казки) | Оршанський Ц. | |
(Парасолька стає дружинником) | Оршанський Ц. | |
Пригоди капітана Врунгеля с. 1-3 | Черкаський Д. | ВКФ телефільмів (Єреван) — Приз МКФ телефільмів (ЧССР) — Приз |
Справа доручається детективу Тедді. Справа № 001: Бурий та Білий | Дахно В. | |
(Тато, мама і золота рибка) | Костилєва В. | |
(Як годували ведмежа) | Пружанський Є. | |
(Як чоловіки жінок провчили) | Гурвич І. | |
1977 | ||
(Альошка і Валет) | Негреску І. | |
Павленко Т. | ||
(Адамович Р.) | ||
Лисичка з качалкою | Храневич Б. | |
(Найголовніший горобець) | Дахно В. | |
(Нікудишко) | Зарубін Л. | |
(Парасолька на модному курорті) | Скирда Ю. | |
Пригоди капітана Врунгеля с. 4-6 | Черкаський Д. | |
(Пригоди коваля Вакули) | Сивокінь Є. | |
Справжній ведмедик | (Кирик А.) | |
(Тяп-ляп) | Гончаров В. | |
Костилєва В. | ||
Гурвич І. | ||
(Як песик і кошеня мили підлогу) | Грачова А. | |
1978 | ||
Ватажок | Чикін К. | |
Храневич Б. | ||
Пружанський Є. | ||
(Курча в клітиночку) | Зарубін Л. | |
(Нічні капітани) | Гурвич І. | |
(Паперовий змій) | (Кирик А.) | |
(Перша зима) | Оршанський Ц. | |
Пригоди капітана Врунгеля с. 7-9 | Черкаський Д. | |
(Свара) | Костилєва В. | |
(Баринова О.) | ВДНГ (Москва), 1979 — Бронзова медаль | |
(Як козаки олімпійцями стали) | Дахно В. | МФ спортивних фільмів (Ленінград), 1979 — Бронзова медаль |
Грачова А. | ||
1979 | ||
(Грицькові книжки) | Пружанський Є. | |
(Золоторогий олень) | Павленко Т. | |
Зарубін Л. | ||
(Квітка папороті) | Грачова А. | |
(Кольорове молоко) | Костилєва В. | |
(Кошеня) | (Кирик А.) | |
Сивокінь Є. | ВКФ (Душанбе), 1980 — Диплом журі | |
(Люлька миру) | Гурвич І. | |
Скирда Ю. | ||
Пригоди капітана Врунгеля с. 10-13 | Черкаський Д. | |
(Як козаки мушкетерам допомагали) | Дахно В. | |
(Як несли стіл) | Оршанський Ц. |
1980-ті
Фільм | Режисер | Нагороди |
---|---|---|
1980 | ||
(Золота липа) | Оршанський Ц. | |
Павленко Т. | ||
Капітошка | Храневич Б. | |
Пружанський Є. | ||
(Одного разу я прийшов додому) | Гурвич І. | |
(Парасолька в цирку) | Дахно В. | |
(Пиріг зі сміяницею) | (Баринова О.) | |
Костилєва В. | ||
Зарубін Л. | ||
Сивокінь Є. | ||
(Кирик А.) | ||
Гончаров В. | ВКФ, 1981 — Диплом журі | |
1981 | ||
(Аліса в Країні чудес) с. 1-3 | Пружанський Є. | |
(Ванька Жуков) | Зарубін Л. | |
Скирда Ю. | ||
Оршанський Ц. | ||
(Золоте курча) | (Баринова О.) | |
(І сестра їх Либідь) | Гончаров В. | |
Костилєва В. | ||
Сивокінь Є. | ||
(Партизанська снігуронька) | Гурвич І. | |
Храневич Б. | ||
Вікен О. | ВКФ (Таллінн), 1982 — Диплом журі | |
(Сімейний марафон) | Дахно В. | ВФ спортивних фільмів (Каунас), 1983 — Срібна медаль |
(Сонячний коровай) | Грачова А. | |
1982 | ||
Аліса в Задзеркаллі | Пружанський Є. | |
(Ба-бу-ся!) | (Баринова О.) | |
(Весілля Свічки) | Павленко Т. | |
(Дощику, дощику, припусти!) | Храневич Б. | |
(Дуже давня казка) | Костилєва В., Скирда Ю. | |
(Журавлик) | (Кирик А.) | |
Колосок | Зарубін Л. | |
Сивокінь Є. | ||
(Лис і дрізд) | Дахно В. | |
Павленко Т. | ||
Гурвич І. | ||
Оршанський Ц. | ||
(Черевички) | Грачова А. |
|
1983 | ||
(День, коли щастить) | Костилєва В. | |
Дерево і кішка | Сивокінь Є. | |
Оршанський Ц. | ||
Гончаров В. | ||
Черкаський Д. | ||
Зарубін Л. | ||
Храневич Б. | ||
спільно з кіностудією Союзмультфільм | ||
Гурвич І. | ||
Вікен О. | ||
Павленко Т. | ||
(Савушкін, який не вірив у дива) | (Баринова О.) | ВКФ (Київ), 1984 — Друга премія |
Грачова А. | ||
1984 | ||
(Двоє справедливих курчат) | Зарубін Л. | |
Гончаров В. | ||
Титов М. | ||
Костилєва В. | ||
(Колискова) | Гурвич І. | ВКФ (Київ), 1984 — Диплом журі |
(Лікар Айболить) с. 1-4 | Черкаський Д. | |
Сивокінь Є. | ||
(Про всіх на світі) | Пружанський Є. | |
Оршанський Ц. | ||
(Баринова О.) | ||
(Кирик А.) | ||
(Як козаки на весіллі гуляли) | Дахно В. | |
(Як Петрик П'яточкін слоників рахував) | Вікен О. | |
1985 | ||
(Відчайдушний кіт Васька) | Вікен О. | |
Гурвич І. | («Ансі»), 1987 — Диплом | |
(Дівчинка та зайці) | Грачова А. | |
(Жили-пили) | Павленко Т. | |
(Іванко та воронячий цар) | Храневич Б. | |
(Із життя пернатих) | Дахно В. | |
Костилєва В. | ||
(Лікар Айболить) с. 5 | Черкаський Д. | |
Зарубін Л. | ||
Сивокінь Є. | («Хіросіма»), 1987 — Диплом | |
Пружанський Є. | ||
Гончаров В. | ||
(Марченкова Н.) | ||
1986 | ||
Гончаров В. | ||
(Батькова наука) | Оршанський Ц. | |
Титов М. | ||
Гурвич І. | ||
Храневич Б. | ||
(Кирик А.) | ||
(Історія про дівчинку, яка наступила на хліб) | Грачова А. | |
Зарубін Л. | ||
(Острів скарбів) ч.1 | Черкаський Д. | ВФ телевізійних фільмів (Мінськ), 1987 — Великий приз МКФ телевізійних фільмів (ЧССР) — Перший приз |
Пружанський Є. | ||
Костилєва В. | ||
Павленко Т. | ||
Дахно В. | ||
1987 | ||
Гурвич І. | ||
Костилєва В. | ||
Сивокінь Є. | ||
Павленко Т. | ||
Гончаров В. | ||
Вікен О. | Варна — Приз за найкращий дитячий фільм | |
Пружанський Є. | ||
Оршанський Ц. | ||
Сергієнка | Грачова А. | align="left" |
Зарубін Л. | ||
(Марченкова Н.) | ||
Храневич Б. | ||
(Як козаки інопланетян зустрічали) | Дахно В. | |
1988 | ||
Пружанський Є. | ||
(Дострибни до хмаринки) | Храневич Б. | |
(З життя олівців) | Костилєва В. | |
Грачова А. | ||
Оршанський Ц. | ||
Кушніров С. | ||
(Касавіна О.) | ||
Ткачикова Л. | ||
Гурвич І. | ||
(Острів скарбів) ч. 2 | Черкаський Д. | ВКФ анімаційного кіно (Київ), 1989 — Приз за найкращий повнометражний фільм МКФ ТВ фільмів (ЧССР) — Перший приз |
Гончаров В. | ||
Зарубін Л. | ||
Вікен О. | ||
Страшна помста с. 1-2 | Титов М. | |
(Марченкова Н.) | ||
1989 | ||
Ерік | ||
Івасик-Телесик | Грачова А. | |
Врублевський В. | ||
(Марченкова Н.) | ||
Гурвич І. | ||
Павленко Т. | ||
Скирда Ю. | ||
(Останній бій) | Вікен О. | |
(Повертайся, Капітошко!) | Храневич Б. | |
Костилєва В. | ||
(Три Паньки) | Пружанський Є. | |
Сивокінь Є. |
1990-ті
Фільм | Режисер | Нагороди |
---|---|---|
1990 | ||
(Горщик-сміхотун) | Храневич Б. | |
(Дерев'яні чоловічки) | Зарубін Л. | |
(Мотузочка) | Костилєва В. | |
(Навколо шахів) | Павленко Т. | |
(Три Паньки хазяйнують) | Пружанський Є. |
Див. також
Примітки
- Энциклопедия отечественной мультипликации / Составление С. В. Капкова. — Москва : Алгоритм, 2006. — 707 с. — .
- Фільми та нагороди Всесоюзного кінофестивалю [ 7 січня 2011 у Wayback Machine.] // Енциклопедія вітчизняного кіна СРСР/СНД. Переглянуто 15 грудня 2008. (рос.)
- Фільм «Як жінки чоловіків продавали» серед переможців фестивалю [ 31 січня 2017 у Wayback Machine.] // Офіційний сайт (Всесвітнього фестивалю анімаційних фільмів у Заґребі). Переглянуто 19 січня 2017. (англ.)
- Фільм «Гра» в категорії «Короткометражні фільми, 1987»[недоступне посилання] // Офіційний сайт (Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі). Переглянуто 15 грудня 2008. (англ.)
Джерела
- Крижанівський Б. М. Мистецтво мультиплікації. — Київ: Радянська школа, 1981. — 118 с.
- Укранімафільм [ 30 січня 2020 у Wayback Machine.] — офіційний сайт (рос.)
- Аніматор.ру [ 2 березня 2001 у Wayback Machine.] — анімація в Росії і не тільки (рос.)
- The Internet Movie Database [ 13 грудня 2017 у Wayback Machine.] (англ.)
Посилання
- Офіційний канал студії на YouTube з російськомовними мультфільмами [ 28 травня 2014 у Wayback Machine.]
- Офіційний канал студії на YouTube з україномовними мультфільмами [ 30 червня 2014 у Wayback Machine.]
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет