Відкритий чемпіонат Франції 2011 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Андреа Главачкова Луціє Градецька | |||||||||
Фіналіст | Саня Мірза Олена Весніна | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–3 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Серена Вільямс і Вінус Вільямс були чинними чемпіонками, але обидві знялись з турніру через тромбоемболію легеневої артерії та травму кульшового суглоба відповідно.
Андреа Главачкова і Луціє Градецька здобули титул, у фіналі перемігши Саню Мірзу і Олену Весніну з рахунком 6–4, 6–3.
Сіяні пари
- Хісела Дулко / Флавія Пеннетта (чвертьфінал)
- Квета Пешке / Катарина Среботнік (чвертьфінал)
- Ваня Кінґ / Ярослава Шведова (півфінал)
- Лізель Губер / Ліза Реймонд (півфінал)
- Вікторія Азаренко / Марія Кириленко (чвертьфінал)
- Бетані Маттек-Сендс / Меган Шонессі (2-ге коло)
- Саня Мірза / Олена Весніна (фінал)
- Івета Бенешова / Барбора Заглавова-Стрицова (1-ше коло)
- Надія Петрова / Анастасія Родіонова (чвертьфінал)
- Пен Шуай / Чжен Цзє (2-ге коло)
- Марія Хосе Мартінес Санчес / Анабель Медіна Гаррігес (3-тє коло)
- Даніела Гантухова / Агнешка Радванська (1-ше коло)
- Чжань Юнжань / Моніка Нікулеску (3-тє коло)
- Чжуан Цзяжун / Ольга Говорцова (1-ше коло)
- Сара Еррані / Роберта Вінчі (3-тє коло)
- Наталі Грандін / Владіміра Угліржова (3-тє коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Хісела Дулко Флавія Пеннетта | 0 | 5 | ||||||||||||||||
7 | Саня Мірза Олена Весніна | 6 | 7 | ||||||||||||||||
7 | Саня Мірза Олена Весніна | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||
4 | Лізель Губер Ліза Реймонд | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||
4 | Лізель Губер Ліза Реймонд | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||
5 | Вікторія Азаренко Марія Кириленко | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||
7 | Саня Мірза Олена Весніна | 4 | 3 | ||||||||||||||||
Андреа Главачкова Луціє Градецька | 6 | 6 | |||||||||||||||||
9 | Надія Петрова Анастасія Родіонова | 5 | 6 | 2 | |||||||||||||||
3 | Ваня Кінґ Ярослава Шведова | 7 | 3 | 6 | |||||||||||||||
3 | Ваня Кінґ Ярослава Шведова | 3 | 3 | ||||||||||||||||
Андреа Главачкова Луціє Градецька | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Андреа Главачкова Луціє Градецька | 6 | 7 | |||||||||||||||||
2 | Квета Пешке Катарина Среботнік | 3 | 5 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Х Дулко Ф Пенетта | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
С Шувей К Вандевей | 6 | 1 | 0 | 1 | Х Дулко Ф Пенетта | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Е Даніліду Д Юрак | 3 | 3 | А-Л Гренефельд П Шнідер | 2 | 5 | ||||||||||||||||||||
А-Л Гренефельд П Шнідер | 6 | 6 | 1 | Х Дулко Ф Пенетта | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alt | С Клеменшиц Р Опранді | 6 | 6 | 1 | 15 | С Еррані Р Вінчі | 4 | 2 | |||||||||||||||||
М Лучич-Бароні А Резаї | 7 | 4 | 6 | М Лучич-Бароні А Резаї | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
А Кербер | 4 | 4 | 15 | С Еррані Р Вінчі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
15 | С Еррані Р Вінчі | 6 | 6 | 1 | Х Дулко Ф Пенетта | 0 | 5 | ||||||||||||||||||
11 | МХ Мартінес Санчес А Медіна Гаррігес | 6 | 6 | 7 | С Мірза О Весніна | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Г Арн Дж Крейбас | 0 | 2 | 11 | МХ Мартінес Санчес А Медіна Гаррігес | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Б Йовановські В Лепченко | 2 | 1 | Л Домінгес Ліно Л Поус-Тіо | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
Л Домінгес Ліно Л Поус-Тіо | 6 | 6 | 11 | МХ Мартінес Санчес А Медіна Гаррігес | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
К Барруа Ю Ларссон | 6 | 3 | 6 | 7 | С Мірза О Весніна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Р Копс-Джонс А Спірс | 1 | 6 | 1 | К Барруа Ю Ларссон | 64 | 3 | |||||||||||||||||||
В Душевіна К Макарова | 62 | 2 | 7 | С Мірза О Весніна | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
7 | С Мірза О Весніна | 77 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | Л Губер Л Реймонд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
А Бондаренко К Бондаренко | 3 | 3 | 4 | Л Губер Л Реймонд | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
WC | К Гарсія О Веді | 6 | 3 | 5 | С Арвідссон К Канепі | 2 | 5 | ||||||||||||||||||
С Арвідссон К Канепі | 2 | 6 | 7 | 4 | Л Губер Л Реймонд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Дате-Крумм Ч Шуай | 7 | 6 | К Деллаква Р Стаббс | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||
О Савчук А Севастова | 5 | 4 | К Дате-Крумм Ч Шуай | 1 | 64 | ||||||||||||||||||||
К Деллаква Р Стаббс | 6 | 6 | К Деллаква Р Стаббс | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||
14 | Ч Цзяжун О Говорцова | 4 | 0 | 4 | Л Губер Л Реймонд | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
12 | Д Гантухова А Радванська | 77 | 3 | 2 | 5 | В Азаренко М Кириленко | 4 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
М Крайчек Л Шафарова | 65 | 6 | 6 | М Крайчек Л Шафарова | 2 | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
М Кондратьєва С Лефевр | 3 | 4 | WC | К Младенович П Пармантьє | 6 | 63 | 0 | ||||||||||||||||||
WC | К Младенович П Пармантьє | 6 | 6 | М Крайчек Л Шафарова | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
Р Ворачова Г Воскобоєва | 6 | 6 | 5 | В Азаренко М Кириленко | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Т Пашек Ц Піронкова | 2 | 2 | Р Ворачова Г Воскобоєва | 5 | 1 | ||||||||||||||||||||
Т Пучек | 2 | 1 | 5 | В Азаренко М Кириленко | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
5 | В Азаренко М Кириленко | 6 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | Б Маттек-Сендс М Шонессі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | В Ларр'єр | 2 | 1 | 6 | Б Маттек-Сендс М Шонессі | 1 | 6 | 66 | |||||||||||||||||
Ю Гергес А Петкович | 6 | 6 | Ю Гергес А Петкович | 6 | 1 | 78 | |||||||||||||||||||
А Аманмурадова Д Кустова | 4 | 3 | Ю Гергес А Петкович | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
WC | О Берго І Бремон | 0 | 1 | 9 | Н Петрова А Родіонова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Н Льягостера Вівес А Парра Сантонха | 6 | 6 | Н Льягостера Вівес А Парра Сантонха | 6 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
А Бріанті П Мартич | 5 | 1 | 9 | Н Петрова А Родіонова | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
9 | Н Петрова А Родіонова | 7 | 6 | 9 | Н Петрова А Родіонова | 5 | 6 | 2 | |||||||||||||||||
13 | Ю Чжань М Мікулеску | 2 | 6 | 6 | 3 | В Кінґ Я Шведова | 7 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
WC | К Феерстен | 6 | 4 | 1 | 13 | Ю Чжань М Мікулеску | 6 | 7 | |||||||||||||||||
С Халеп П Герцог | 6 | 3 | 4 | Я Ґайдошова К Закопалова | 0 | 5 | |||||||||||||||||||
Я Ґайдошова К Закопалова | 4 | 6 | 6 | 13 | Ю Чжань М Мікулеску | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||||
С Кузнецова В Звонарьова | 6 | 6 | 3 | В Кінґ Я Шведова | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Янс А Росольська | 4 | 4 | С Кузнецова В Звонарьова | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
М Коритцева | 3 | 1 | 3 | В Кінґ Я Шведова | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | В Кінґ Я Шведова | 6 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | І Бенешова Б Заглавова-Стрицова | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||||
А Главачкова Л Градецька | 6 | 6 | А Главачкова Л Градецька | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
С Кирстеа А Моріта | 65 | 6 | 3 | А Кудрявцева Я Вер | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
А Кудрявцева Я Вер | 77 | 2 | 6 | А Главачкова Л Градецька | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
Є Докич М Уден | 2 | 6 | 2 | А Дулгеру М Рибарикова | 61 | 4 | |||||||||||||||||||
А Дулгеру М Рибарикова | 6 | 4 | 6 | А Дулгеру М Рибарикова | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Ж Куен М Жоанссон | 1 | 1 | 10 | П Шуай Ц Чжен | 6 | 3 | 1 | |||||||||||||||||
10 | П Шуай Ц Чжен | 6 | 6 | А Главачкова Л Градецька | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
16 | Н Грандін В Угліржова | 6 | 6 | 2 | К Пешке К Среботнік | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
І Шенолу | 3 | 2 | 16 | Н Грандін В Угліржова | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
А Корне В Раззано | 1 | 4 | Є Янкович А Павлюченкова | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
Є Янкович А Павлюченкова | 6 | 6 | 16 | Н Грандін В Угліржова | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | І Павлович Л Торп | 63 | 6 | 3 | 2 | К Пешке К Среботнік | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Л Декмеєре А Савай | 77 | 3 | 6 | Л Декмеєре А Савай | 1r | ||||||||||||||||||||
Ч Кайчжень Ш Схеперс | 2 | 2 | 2 | К Пешке К Среботнік | 2 | ||||||||||||||||||||
2 | К Пешке К Среботнік | 6 | 6 |
Примітки
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Vidkritij chempionat Franciyi 2011 Chempion Andrea Glavachkova Luciye Gradecka Finalist Sanya Mirza Olena Vesnina Rahunok finalu 6 4 6 3 Disciplini Odinochnij rozryad choloviki zhinki hlopci divchata Parnij rozryad choloviki zhinki mikst hlopci divchata Inshi Legendi IV odinochki IV pari Dokladnishe Vidkritij chempionat Franciyi z tenisu 2011 Serena Vilyams i Vinus Vilyams buli chinnimi chempionkami ale obidvi znyalis z turniru cherez tromboemboliyu legenevoyi arteriyi ta travmu kulshovogo sugloba vidpovidno Andrea Glavachkova i Luciye Gradecka zdobuli titul u finali peremigshi Sanyu Mirzu i Olenu Vesninu z rahunkom 6 4 6 3 Siyani pariHisela Dulko Flaviya Pennetta chvertfinal Kveta Peshke Katarina Srebotnik chvertfinal Vanya King Yaroslava Shvedova pivfinal Lizel Guber Liza Rejmond pivfinal Viktoriya Azarenko Mariya Kirilenko chvertfinal Betani Mattek Sends Megan Shonessi 2 ge kolo Sanya Mirza Olena Vesnina final Iveta Beneshova Barbora Zaglavova Stricova 1 she kolo Nadiya Petrova Anastasiya Rodionova chvertfinal Pen Shuaj Chzhen Czye 2 ge kolo Mariya Hose Martines Sanches Anabel Medina Garriges 3 tye kolo Daniela Gantuhova Agneshka Radvanska 1 she kolo Chzhan Yunzhan Monika Nikulesku 3 tye kolo Chzhuan Czyazhun Olga Govorcova 1 she kolo Sara Errani Roberta Vinchi 3 tye kolo Natali Grandin Vladimira Uglirzhova 3 tye kolo SitkaLegenda Q Kvalifayer WC Vajld kard LL Shaslivij luzer Alt Zamina SE Vinyatok PR Zahishenij rejting w o Bez gri r Znyattya d Prisudzheno peremogu Finalna chastina Chvertfinal Pivfinal Final 1 Hisela Dulko Flaviya Pennetta 0 5 7 Sanya Mirza Olena Vesnina 6 7 7 Sanya Mirza Olena Vesnina 6 2 6 4 Lizel Guber Liza Rejmond 3 6 4 4 Lizel Guber Liza Rejmond 6 4 6 5 Viktoriya Azarenko Mariya Kirilenko 4 6 4 7 Sanya Mirza Olena Vesnina 4 3 Andrea Glavachkova Luciye Gradecka 6 6 9 Nadiya Petrova Anastasiya Rodionova 5 6 2 3 Vanya King Yaroslava Shvedova 7 3 6 3 Vanya King Yaroslava Shvedova 3 3 Andrea Glavachkova Luciye Gradecka 6 6 Andrea Glavachkova Luciye Gradecka 6 7 2 Kveta Peshke Katarina Srebotnik 3 5 Verhnya polovina Sekciya 1 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 1 H Dulko F Penetta 3 6 6 S Shuvej K Vandevej 6 1 0 1 H Dulko F Penetta 6 7 E Danilidu D Yurak 3 3 A L Grenefeld P Shnider 2 5 A L Grenefeld P Shnider 6 6 1 H Dulko F Penetta 6 6 Alt S Klemenshic R Oprandi 6 6 1 15 S Errani R Vinchi 4 2 M Luchich Baroni A Rezayi 7 4 6 M Luchich Baroni A Rezayi 0 0 A Kerber 4 4 15 S Errani R Vinchi 6 6 15 S Errani R Vinchi 6 6 1 H Dulko F Penetta 0 5 11 MH Martines Sanches A Medina Garriges 6 6 7 S Mirza O Vesnina 6 7 G Arn Dzh Krejbas 0 2 11 MH Martines Sanches A Medina Garriges 6 6 B Jovanovski V Lepchenko 2 1 L Dominges Lino L Pous Tio 2 4 L Dominges Lino L Pous Tio 6 6 11 MH Martines Sanches A Medina Garriges 1 4 K Barrua Yu Larsson 6 3 6 7 S Mirza O Vesnina 6 6 R Kops Dzhons A Spirs 1 6 1 K Barrua Yu Larsson 64 3 V Dushevina K Makarova 62 2 7 S Mirza O Vesnina 77 6 7 S Mirza O Vesnina 77 6 Sekciya 2 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 4 L Guber L Rejmond 6 6 A Bondarenko K Bondarenko 3 3 4 L Guber L Rejmond 6 7 WC K Garsiya O Vedi 6 3 5 S Arvidsson K Kanepi 2 5 S Arvidsson K Kanepi 2 6 7 4 L Guber L Rejmond 6 6 K Date Krumm Ch Shuaj 7 6 K Dellakva R Stabbs 3 2 O Savchuk A Sevastova 5 4 K Date Krumm Ch Shuaj 1 64 K Dellakva R Stabbs 6 6 K Dellakva R Stabbs 6 77 14 Ch Czyazhun O Govorcova 4 0 4 L Guber L Rejmond 6 4 6 12 D Gantuhova A Radvanska 77 3 2 5 V Azarenko M Kirilenko 4 6 4 M Krajchek L Shafarova 65 6 6 M Krajchek L Shafarova 2 77 6 M Kondratyeva S Lefevr 3 4 WC K Mladenovich P Parmantye 6 63 0 WC K Mladenovich P Parmantye 6 6 M Krajchek L Shafarova 5 3 R Vorachova G Voskoboyeva 6 6 5 V Azarenko M Kirilenko 7 6 T Pashek C Pironkova 2 2 R Vorachova G Voskoboyeva 5 1 T Puchek 2 1 5 V Azarenko M Kirilenko 7 6 5 V Azarenko M Kirilenko 6 6 Nizhnya polovina Sekciya 3 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 6 B Mattek Sends M Shonessi 6 6 WC V Larr yer 2 1 6 B Mattek Sends M Shonessi 1 6 66 Yu Gerges A Petkovich 6 6 Yu Gerges A Petkovich 6 1 78 A Amanmuradova D Kustova 4 3 Yu Gerges A Petkovich 3 4 WC O Bergo I Bremon 0 1 9 N Petrova A Rodionova 6 6 N Lyagostera Vives A Parra Santonha 6 6 N Lyagostera Vives A Parra Santonha 6 3 3 A Brianti P Martich 5 1 9 N Petrova A Rodionova 3 6 6 9 N Petrova A Rodionova 7 6 9 N Petrova A Rodionova 5 6 2 13 Yu Chzhan M Mikulesku 2 6 6 3 V King Ya Shvedova 7 3 6 WC K Feersten 6 4 1 13 Yu Chzhan M Mikulesku 6 7 S Halep P Gercog 6 3 4 Ya Gajdoshova K Zakopalova 0 5 Ya Gajdoshova K Zakopalova 4 6 6 13 Yu Chzhan M Mikulesku 6 3 4 S Kuznecova V Zvonarova 6 6 3 V King Ya Shvedova 2 6 6 K Yans A Rosolska 4 4 S Kuznecova V Zvonarova 3 6 3 M Koritceva 3 1 3 V King Ya Shvedova 6 1 6 3 V King Ya Shvedova 6 6 Sekciya 4 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 8 I Beneshova B Zaglavova Stricova 4 1 A Glavachkova L Gradecka 6 6 A Glavachkova L Gradecka 6 6 S Kirstea A Morita 65 6 3 A Kudryavceva Ya Ver 3 1 A Kudryavceva Ya Ver 77 2 6 A Glavachkova L Gradecka 77 6 Ye Dokich M Uden 2 6 2 A Dulgeru M Ribarikova 61 4 A Dulgeru M Ribarikova 6 4 6 A Dulgeru M Ribarikova 3 6 6 WC Zh Kuen M Zhoansson 1 1 10 P Shuaj C Chzhen 6 3 1 10 P Shuaj C Chzhen 6 6 A Glavachkova L Gradecka 6 7 16 N Grandin V Uglirzhova 6 6 2 K Peshke K Srebotnik 3 5 I Shenolu 3 2 16 N Grandin V Uglirzhova 6 3 6 A Korne V Razzano 1 4 Ye Yankovich A Pavlyuchenkova 3 6 3 Ye Yankovich A Pavlyuchenkova 6 6 16 N Grandin V Uglirzhova 1 3 WC I Pavlovich L Torp 63 6 3 2 K Peshke K Srebotnik 6 6 L Dekmeyere A Savaj 77 3 6 L Dekmeyere A Savaj 1r Ch Kajchzhen Sh Shepers 2 2 2 K Peshke K Srebotnik 2 2 K Peshke K Srebotnik 6 6 Primitki