Змагання зі спортивної гімнастики на коні серед чоловіків на літніх Олімпійських іграх 2020 відбудуться 1 серпня 2021 року в .
Спортивна гімнастика — кінь (чоловіки) на XXXII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 24 липня 2021 (кваліфікація) 1 серпня 2021 (фінал) | |||||||||
Учасників | ~ 70 з ~35 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2016 | → |
Гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Спортивна гімнастика | ||||
Кваліфікаційний раунд | чоловіки | жінки | ||
Командна першість | чоловіки | жінки | ||
Абсолютна першість | чоловіки | жінки | ||
Опорний стрибок | чоловіки | жінки | ||
Вільні вправи | чоловіки | жінки | ||
Кінь | чоловіки | |||
Кільця | чоловіки | |||
Паралельні бруси | чоловіки | |||
Перекладина | чоловіки | |||
Різновисокі бруси | жінки | |||
Колода | жінки | |||
Художня гімнастика | ||||
Індивідуальне багатоборство | жінки | |||
Групове багатоборство | жінки | |||
Стрибки на батуті | чоловіки | жінки | ||
Список гімнастів | ||||
Кваліфікація |
Передісторія
Це буде 25-та поява цієї дисципліни на Олімпійських іграх. Її проводили щоразу, коли були змагання в окремих вправах. Їх не було в 1900, 1908, 1912 і 1920 роках.
Кваліфікація
Формат змагань
Гімнасти, що посіли перші 8 місць у цій вправі у кваліфікаційному раунді (але щонайбільше 2 від НОК) виходять до фіналу. У фіналі гімнаст знову має виконати вправу на коні, а оцінки кваліфікаційного раунду не враховуються.
Розклад
Змагання відбуваються впродовж двох окремих днів.
Вказано Японський стандартний час ()
Дата | Час | Раунд |
---|---|---|
Субота, 24 липня 2021 | 10:00 14:30 19:30 | Кваліфікаційний раунд |
Неділя, 1 серпня 2021 | 17:00 | Фінал |
Результати
Кваліфікація
Місце | Гімнаст | Країна | Оц. скл. | Оц. вик. | Штр. | Загалом | Qual. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Лі Чхіхкай | Китайський Тайбей (TPE) | 6.4 | 8.866 | 15.266 | Q | |
2 | Ріс Мак-Кленаган | Ірландія (IRL) | 6.5 | 8.766 | 15.266 | ||
Кохей Камеяма | Японія (JPN) | 6.5 | 8.766 | 15.266 | |||
4 | Алек Йодер | США (USA) | 6.4 | 8.800 | 15.200 | ||
5 | Макс Вітлок | Велика Британія (GBR) | 6.8 | 8.100 | 14.900 | ||
6 | Сун Вей | Китай (CHN) | 6.3 | 8.533 | 14.833 | ||
7 | Казума Кая | Японія (JPN) | 6.4 | 8.433 | 14.833 | ||
8 | Дайкі Гашимото | Японія (JPN) | 6.5 | 8.266 | 14.766 | 2 від NOC | |
9 | Белявський Давид Сагітович | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 6.4 | 8.333 | 14.733 | Q | |
10 | Матвій Петров | Албанія (ALB) | 6.5 | 8.233 | 14.733 | R1 | |
11 | Джо Фрейзер | Велика Британія (GBR) | 6.3 | 8.366 | 14.666 | R2 | |
12 | Цзоу Цзиньюань | Китай (CHN) | 5.9 | 8.700 | 14.600 | R3 |
Фінал
Місце | Гімнаст | Оц. скл. | Оц. вик. | Штр. | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
Макс Вітлок (GBR) | 7.0 | 8.583 | 15.583 | ||
Лі Чхіхкай (TPE) | 6.7 | 8.700 | 15.400 | ||
Казума Кая (JPN) | 6.6 | 8.300 | 14.900 | ||
4 | Белявський Давид Сагітович (ROC) | 6.4 | 8.433 | 14.833 | |
5 | Кохей Камеяма (JPN) | 6.8 | 7.800 | 14.600 | |
6 | Алек Йодер (USA) | 6.4 | 8.166 | 14.566 | |
7 | Ріс Мак-Кленаган (IRL) | 6.4 | 6.700 | 13.100 | |
8 | Сун Вей (CHN) | 6.3 | 6.766 | 13.066 |
Примітки
- . Tokyo 2020. Архів оригіналу за 4 липня 2021. Процитовано 2 липня 2021.
- (PDF). Міжнародний олімпійський комітет. Архів оригіналу (PDF) за 1 серпня 2021. Процитовано 1 серпня 2021.
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Zmagannya zi sportivnoyi gimnastiki na koni sered cholovikiv na litnih Olimpijskih igrah 2020 vidbudutsya 1 serpnya 2021 roku v Sportivna gimnastika kin choloviki na XXXII Olimpijskih igrahMisce provedennyaDati24 lipnya 2021 kvalifikaciya 1 serpnya 2021 final Uchasnikiv 70 z 35 krayinPrizeri Maks Vitlok Velika Britaniya Li Chhihkaj Kitajskij Tajbej Kazuma Kaya Yaponiya 2016 Gimnastika na litnih Olimpijskih igrah 2020Sportivna gimnastikaKvalifikacijnij raund choloviki zhinkiKomandna pershist choloviki zhinkiAbsolyutna pershist choloviki zhinkiOpornij stribok choloviki zhinkiVilni vpravi choloviki zhinkiKin cholovikiKilcya cholovikiParalelni brusi cholovikiPerekladina cholovikiRiznovisoki brusi zhinkiKoloda zhinkiHudozhnya gimnastikaIndividualne bagatoborstvo zhinkiGrupove bagatoborstvo zhinkiStribki na batuti choloviki zhinkiSpisok gimnastivKvalifikaciyaPeredistoriyaCe bude 25 ta poyava ciyeyi disciplini na Olimpijskih igrah Yiyi provodili shorazu koli buli zmagannya v okremih vpravah Yih ne bulo v 1900 1908 1912 i 1920 rokah KvalifikaciyaDokladnishe Gimnastika na litnih Olimpijskih igrah 2020 kvalifikaciyaFormat zmaganGimnasti sho posili pershi 8 misc u cij vpravi u kvalifikacijnomu raundi ale shonajbilshe 2 vid NOK vihodyat do finalu U finali gimnast znovu maye vikonati vpravu na koni a ocinki kvalifikacijnogo raundu ne vrahovuyutsya RozkladZmagannya vidbuvayutsya vprodovzh dvoh okremih dniv Vkazano Yaponskij standartnij chas UTC 9 Data Chas RaundSubota 24 lipnya 2021 10 00 14 30 19 30 Kvalifikacijnij raundNedilya 1 serpnya 2021 17 00 FinalRezultatiKvalifikaciya Dokladnishe Sportivna gimnastika na litnih Olimpijskih igrah 2020 kvalifikacijnij raund choloviki Misce Gimnast Krayina Oc skl Oc vik Shtr Zagalom Qual 1 Li Chhihkaj Kitajskij Tajbej TPE 6 4 8 866 15 266 Q2 Ris Mak Klenagan Irlandiya IRL 6 5 8 766 15 266Kohej Kameyama Yaponiya JPN 6 5 8 766 15 2664 Alek Joder SShA USA 6 4 8 800 15 2005 Maks Vitlok Velika Britaniya GBR 6 8 8 100 14 9006 Sun Vej Kitaj CHN 6 3 8 533 14 8337 Kazuma Kaya Yaponiya JPN 6 4 8 433 14 8338 Dajki Gashimoto Yaponiya JPN 6 5 8 266 14 766 2 vid NOC9 Belyavskij David Sagitovich Olimpijskij komitet Rosiyi ROC 6 4 8 333 14 733 Q10 Matvij Petrov Albaniya ALB 6 5 8 233 14 733 R111 Dzho Frejzer Velika Britaniya GBR 6 3 8 366 14 666 R212 Czou Czinyuan Kitaj CHN 5 9 8 700 14 600 R3Final Misce Gimnast Oc skl Oc vik Shtr Zagalom01 Maks Vitlok GBR 7 0 8 583 15 58302 Li Chhihkaj TPE 6 7 8 700 15 4003 Kazuma Kaya JPN 6 6 8 300 14 9004 Belyavskij David Sagitovich ROC 6 4 8 433 14 8335 Kohej Kameyama JPN 6 8 7 800 14 6006 Alek Joder USA 6 4 8 166 14 5667 Ris Mak Klenagan IRL 6 4 6 700 13 1008 Sun Vej CHN 6 3 6 766 13 066Primitki Tokyo 2020 Arhiv originalu za 4 lipnya 2021 Procitovano 2 lipnya 2021 PDF Mizhnarodnij olimpijskij komitet Arhiv originalu PDF za 1 serpnya 2021 Procitovano 1 serpnya 2021