Змагання зі спортивної гімнастики на колоді серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020 відбудуться 3 серпня 2021 року в .
Спортивна гімнастика — колода (жінки) на XXXII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 25 липня 2021 (кваліфікація) 3 серпня 2021 (фінал) | |||||||||
Учасників | 8 з 6 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2016 | → |
Гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Спортивна гімнастика | ||||
Кваліфікаційний раунд | чоловіки | жінки | ||
Командна першість | чоловіки | жінки | ||
Абсолютна першість | чоловіки | жінки | ||
Опорний стрибок | чоловіки | жінки | ||
Вільні вправи | чоловіки | жінки | ||
Кінь | чоловіки | |||
Кільця | чоловіки | |||
Паралельні бруси | чоловіки | |||
Перекладина | чоловіки | |||
Різновисокі бруси | жінки | |||
Колода | жінки | |||
Художня гімнастика | ||||
Індивідуальне багатоборство | жінки | |||
Групове багатоборство | жінки | |||
Стрибки на батуті | чоловіки | жінки | ||
Список гімнастів | ||||
Кваліфікація |
Кваліфікація
Формат змагань
Гімнастки, що посіли перші 8 місць у цій вправі у кваліфікаційному раунді (але щонайбільше 2 від НОК) виходять до фіналу. У фіналі вони знову мають виконати цю вправу, а оцінки кваліфікаційного раунду не враховуються.
Розклад
Змагання відбуваються впродовж двох окремих днів.
Вказано Японський стандартний час ()
Дата | Час | Раунд |
---|---|---|
Неділя, 25 липня 2021 | 10:00 11:50 15:10 17:05 20:20 | Кваліфікаційний раунд |
Вівторок, 3 серпня 2021 | 17:50 | Фінал |
Результати
Кваліфікація
Місце | Гімнастка | Оц. скл. | Оц. вик. | Штр. | Загалом | Результати |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ґуань Ченьчень (CHN) | 6.9 | 8.033 | 14.933 | Q | |
2 | Танг Ксіджин (CHN) | 6.2 | 8.133 | 14.333 | Q | |
3 | Суніса Лі (USA) | 6.2 | 8.000 | 14.200 | Q | |
4 | Ларіса Йордаке (ROU) | 6.2 | 7.933 | 14.133 | Q | |
5 | Лу Юфей (CHN) | 6.0 | 8.100 | 14.100 | – | |
6 | Еллі Блек (CAN) | 6.3 | 7.800 | 14.100 | Q | |
7 | Сімона Байлс (USA) | 6.5 | 7.566 | 14.066 | Q | |
8 | Уразова Владислава Сергіївна (ROC) | 5.8 | 8.200 | 14.000 | Q | |
9 | Флавія Сарайва (BRA) | 5.9 | 8.066 | 13.966 | Q | |
10 | Чжан Цзинь (CHN) | 6.0 | 7.966 | 13.966 | – | |
11 | Оу Юйшань (CHN) | 5.9 | 8.033 | 13.933 | – | |
12 | Урара Ашікава (JPN) | 5.9 | 8.000 | 13.900 | R1 | |
13 | Лістунова Вікторія Вікторівна (ROC) | 5.6 | 8.266 | 13.866 | R2 | |
14 | Санне Веверс (NED) | 5.8 | 8.066 | 13.866 | R3 |
- Резервістки
Резервістки на фінал на колоді серед жінок:
Спортсменки, яких викреслили з фіналу через правило не більш як дві гімнастки від однієї країни:
Фінал
Місце | Гімнастка | Оц. скл. | Оц. вик. | Штр. | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
Ґуань Ченьчень (CHN) | 6.6 | 8.033 | 14.633 | ||
Танг Ксіджин (CHN) | 6.0 | 8.233 | 14.233 | ||
Сімона Байлс (USA) | 6.1 | 7.900 | 14.000 | ||
4 | Еллі Блек (CAN) | 6.2 | 7.666 | 13.866 | |
5 | Суніса Лі (USA) | 6.4 | 7.466 | 13.866 | |
6 | Урара Ашікава (JPN) | 5.9 | 7.833 | 13.733 | |
7 | Флавія Сарайва (BRA) | 5.7 | 7.433 | 13.133 | |
8 | Уразова Владислава Сергіївна (ROC) | 5.0 | 7.733 | 12.733 |
Примітки
- . Tokyo 2020. Архів оригіналу за 4 липня 2021. Процитовано 2 липня 2021.
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Zmagannya zi sportivnoyi gimnastiki na kolodi sered zhinok na litnih Olimpijskih igrah 2020 vidbudutsya 3 serpnya 2021 roku v Sportivna gimnastika koloda zhinki na XXXII Olimpijskih igrahMisce provedennyaDati25 lipnya 2021 kvalifikaciya 3 serpnya 2021 final Uchasnikiv8 z 6 krayinPrizeri Guan Chenchen Kitaj Tang Ksidzhin Kitaj Simona Bajls SShA 2016 Gimnastika na litnih Olimpijskih igrah 2020Sportivna gimnastikaKvalifikacijnij raund choloviki zhinkiKomandna pershist choloviki zhinkiAbsolyutna pershist choloviki zhinkiOpornij stribok choloviki zhinkiVilni vpravi choloviki zhinkiKin cholovikiKilcya cholovikiParalelni brusi cholovikiPerekladina cholovikiRiznovisoki brusi zhinkiKoloda zhinkiHudozhnya gimnastikaIndividualne bagatoborstvo zhinkiGrupove bagatoborstvo zhinkiStribki na batuti choloviki zhinkiSpisok gimnastivKvalifikaciyaKvalifikaciyaDokladnishe Gimnastika na litnih Olimpijskih igrah 2020 kvalifikaciyaFormat zmaganGimnastki sho posili pershi 8 misc u cij vpravi u kvalifikacijnomu raundi ale shonajbilshe 2 vid NOK vihodyat do finalu U finali voni znovu mayut vikonati cyu vpravu a ocinki kvalifikacijnogo raundu ne vrahovuyutsya RozkladZmagannya vidbuvayutsya vprodovzh dvoh okremih dniv Vkazano Yaponskij standartnij chas UTC 9 Data Chas RaundNedilya 25 lipnya 2021 10 00 11 50 15 10 17 05 20 20 Kvalifikacijnij raundVivtorok 3 serpnya 2021 17 50 FinalRezultatiKvalifikaciya Dokladnishe Sportivna gimnastika na litnih Olimpijskih igrah 2020 kvalifikacijnij raund zhinki Misce Gimnastka Oc skl Oc vik Shtr Zagalom Rezultati1 Guan Chenchen CHN 6 9 8 033 14 933 Q2 Tang Ksidzhin CHN 6 2 8 133 14 333 Q3 Sunisa Li USA 6 2 8 000 14 200 Q4 Larisa Jordake ROU 6 2 7 933 14 133 Q5 Lu Yufej CHN 6 0 8 100 14 100 6 Elli Blek CAN 6 3 7 800 14 100 Q7 Simona Bajls USA 6 5 7 566 14 066 Q8 Urazova Vladislava Sergiyivna ROC 5 8 8 200 14 000 Q9 Flaviya Sarajva BRA 5 9 8 066 13 966 Q10 Chzhan Czin CHN 6 0 7 966 13 966 11 Ou Yujshan CHN 5 9 8 033 13 933 12 Urara Ashikava JPN 5 9 8 000 13 900 R113 Listunova Viktoriya Viktorivna ROC 5 6 8 266 13 866 R214 Sanne Vevers NED 5 8 8 066 13 866 R3Rezervistki Rezervistki na final na kolodi sered zhinok Urara Ashikava JPN Listunova Viktoriya Viktorivna ROC Sanne Vevers NED Sportsmenki yakih vikreslili z finalu cherez pravilo ne bilsh yak dvi gimnastki vid odniyeyi krayini Lu Yufej CHN Final Misce Gimnastka Oc skl Oc vik Shtr Zagalom01 Guan Chenchen CHN 6 6 8 033 14 63302 Tang Ksidzhin CHN 6 0 8 233 14 2333 Simona Bajls USA 6 1 7 900 14 0004 Elli Blek CAN 6 2 7 666 13 8665 Sunisa Li USA 6 4 7 466 13 8666 Urara Ashikava JPN 5 9 7 833 13 7337 Flaviya Sarajva BRA 5 7 7 433 13 1338 Urazova Vladislava Sergiyivna ROC 5 0 7 733 12 733Primitki Tokyo 2020 Arhiv originalu za 4 lipnya 2021 Procitovano 2 lipnya 2021