У турнірі команд другої ліги брали участь 46 команд, які були розділені на 3 групи:
— команди, що опустилися з першої ліги.
— команди, що отримали статус професіоналів перед початком чемпіонату.
▬ — команди, переведені з іншої групи.
Команди «Динамо» (Львів), «СКА-Орбіта» (Львів), «Закарпаття-2» (Ужгород), ФК «Черкаси», «Портовик» (Іллічівськ), «Машинобудівник» (Дружківка), «Фрунзенець-Ліга-99» (Суми) знялися із змагань до початку чемпіонату.
Перед початком сезону команда «Кристал» (Херсон) мала назву СК «Херсон».
Після першого кола команда «Металург-2» (Маріуполь) змінила назву на «Іллічівець-2».
18 березня 2003 року команда «Сталь-2» виключена зі змагань.
Група А
Підсумкова турнірна таблиця
М | Команда | І | В | Н | П | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
«Лукор» | 28 | 21 | 2 | 5 | 56−25 | 65 | |
«Енергетик» | 28 | 19 | 2 | 7 | 44−23 | 59 | |
«Поділля» | 28 | 18 | 4 | 6 | 45−16 | 58 | |
4 | «Нафтовик» | 28 | 16 | 6 | 6 | 35−16 | 54 |
5 | «Динамо-3» | 28 | 14 | 8 | 6 | 30−22 | 50 |
6 | «Ковель-Волинь-2» | 28 | 11 | 6 | 11 | 29−31 | 39 |
7 | «Верес» | 28 | 11 | 3 | 14 | 28−39 | 36 |
8 | «Нива» | 28 | 10 | 5 | 13 | 29−36 | 35 |
9 | «Газовик-Скала» | 28 | 8 | 9 | 11 | 15−23 | 33 |
10 | «Карпати-3» | 28 | 8 | 8 | 12 | 24−33 | 32 |
11 | «Техно-Центр» | 28 | 7 | 7 | 14 | 23−35 | 28 |
12 | «Система-КХП» | 28 | 7 | 6 | 15 | 24−34 | 27 |
13 | «Буковина» | 28 | 6 | 6 | 16 | 20−39 | 24 |
14 | «Чорногора» | 28 | 4 | 11 | 13 | 19−32 | 23 |
15 | «Галичина» | 28 | 5 | 7 | 16 | 22−39 | 22 |
Позначення:
Після закінчення сезону місце команди «Лукор» у першій лізі на правах правонаступництва зайняла команда «Спартак» (Івано-Франківськ), а команда другої ліги «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) змінила назву на «Прикарпаття» (Калуш).
Результати матчів
М | Команда | ЛУК | ЕНЕ | ПОД | НАФ | Д-3 | КОВ | ВЕР | НИВ | ГАЗ | К-3 | ТЕХ | СИС | БУК | ЧОР | ГАЛ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Лукор» | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 2:0 | 2:1 | 5:1 | 6:4 | 1:0 | 3:4 | 1:0 | 3:0 | 2:1 | 1:0 | 1:0 | |
2 | «Енергетик» | 1:2 | 0:1 | 3:1 | 1:0 | 3:0 | 2:0 | 2:0 | 3:0 | 3:0 | 1:0 | 1:0 | 4:1 | 3:1 | 2:1 | |
3 | «Поділля» | 1:1 | 4:0 | 2:1 | 0:1 | 3:0 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | 0:1 | 2:0 | 1:1 | 3:0 | 2:1 | 3:0 | |
4 | «Нафтовик» | 1:0 | 0:1 | 0:0 | 2:0 | 0:0 | 2:1 | 2:0 | 0:1 | 4:0 | 3:1 | 1:0 | 4:1 | 2:0 | 1:0 | |
5 | «Динамо-3» | 3:1 | 1:1 | 1:0 | 0:0 | 0:0 | 4:1 | 0:2 | 1:0 | 2:1 | 4:0 | 1:3 | +:− | 1:0 | 1:0 | |
6 | «Ковель-Волинь-2» | 0:4 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 1:2 | 4:0 | 2:0 | 0:0 | 1:2 | 3:1 | 0:1 | 1:0 | 1:1 | 1:0 | |
7 | «Верес» | 1:3 | −:+ | 2:1 | 0:1 | 1:1 | 2:1 | 1:0 | 3:0 | 0:0 | 0:0 | +:− | 3:0 | 2:1 | 2:1 | |
8 | «Нива» | 0:1 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 2:3 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | 2:1 | 0:0 | 2:1 | 2:1 | 3:0 | 1:0 | |
9 | «Газовик-Скала» | 1:2 | 0:3 | 1:2 | 0:0 | 0:0 | 0:1 | 1:0 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 1:0 | 1:0 | 2:0 | 0:0 | |
10 | «Карпати-3» | 2:1 | 0:1 | 0:4 | 0:1 | 2:0 | 0:1 | 3:0 | 0:0 | 0:2 | 0:0 | 1:1 | 0:1 | 0:0 | 3:1 | |
11 | «Техно-Центр» | 0:3 | 2:2 | 0:1 | 1:1 | 1:2 | 0:1 | 2:0 | 0:2 | 0:1 | 2:0 | 3:1 | 2:1 | 1:0 | 2:0 | |
12 | «Система-КХП» | 0:2 | 2:3 | 0:3 | 1:2 | 0:1 | 3:0 | 0:1 | 2:0 | 0:0 | 1:1 | 3:1 | 1:3 | 1:0 | 1:0 | |
13 | «Буковина» | 1:3 | 1:0 | 0:1 | 0:2 | 0:0 | 2:1 | 0:1 | 1:1 | 0:0 | 0:2 | 2:1 | 1:1 | 2:0 | 0:0 | |
14 | «Чорногора» | 1:1 | 2:1 | 1:1 | 2:0 | 1:1 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 0:1 | 0:0 | 1:1 | 0:0 | 2:0 | 0:0 | |
15 | «Галичина» | 1:3 | 0:1 | 1:3 | 1:0 | 0:0 | 1:1 | 2:4 | 2:0 | 4:3 | 2:1 | 0:2 | 2:0 | 1:1 | 2:2 |
Найкращі бомбардири
Гравець | Клуб | Ігри | Голи (пен.) | |
---|---|---|---|---|
1 | Сергій Сернецький | «Нива» (Тернопіль) | 25 | 21 (3) |
2 | Богдан Павлюк | «Енергетик» (Бурштин) | 25 | 16 |
3 | Ігор Стасюк | «Поділля» (Хмельницький) | 14 | 11 |
4 | Сергій Ружицький | «Поділля» (Хмельницький) | 26 | 11 |
5 | «Лукор» (Калуш) | 14 | 10 | |
6 | Олег Вікарюк | «Лукор» (Калуш) | 13 | 9 (4) |
7 | «Ковель-Волинь-2» (Ковель) | 24 | 8 | |
8 | Сергій Рожок | «Динамо-3» (Київ) | 12 | 7 |
9 | «Нафтовик» (Долина) | 26 | 7 | |
10 | Сергій Бербат | «Енергетик» (Бурштин) | 22 | 6 (1) |
Група Б
Підсумкова турнірна таблиця
М | Команда | І | В | Н | П | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
«Нафком-Академія» | 30 | 20 | 7 | 3 | 69−20 | 67 | |
«Динамо» | 30 | 18 | 7 | 5 | 53−27 | 61 | |
«Електрометалург-НЗФ» | 30 | 18 | 7 | 5 | 37−20 | 61 | |
4 | «Олком» | 30 | 18 | 5 | 7 | 45−27 | 59 |
5 | «Дністер» | 30 | 14 | 5 | 11 | 27−23 | 47 |
6 | «Чорноморець-2» | 30 | 11 | 13 | 6 | 42−25 | 46 |
7 | «Кристал» | 30 | 12 | 6 | 12 | 35−38 | 42 |
8 | «Олімпія ФК АЕС» | 30 | 12 | 4 | 14 | 41−41 | 40 |
9 | ПФК «Севастополь» | 30 | 12 | 4 | 14 | 31−36 | 40 |
10 | «Рось» | 30 | 11 | 6 | 13 | 24−32 | 39 |
11 | «Оболонь-2» | 30 | 10 | 7 | 13 | 41−45 | 37 |
12 | «Титан» | 30 | 8 | 5 | 17 | 30−48 | 29 |
13 | «Металург-2» | 30 | 7 | 8 | 15 | 33−44 | 29 |
14 | «Борисфен-2» | 30 | 9 | 1 | 20 | 23−51 | 28 |
15 | «Гірник-спорт» | 30 | 7 | 6 | 17 | 27−48 | 27 |
16 | «Торпедо» | 30 | 4 | 7 | 19 | 19−52 | 19 |
Позначення:
Результати матчів
М | Команда | НАФ | ДИН | ЕЛЕ | ОЛК | ДНІ | ЧОР | КРИ | ОЛІ | СЕВ | РОС | ОБО | ТИТ | МЕТ | БОР | ГІР | ТОР |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Нафком-Академія» | 1:1 | 2:1 | 4:0 | 2:1 | 1:2 | 1:0 | 3:0 | 3:0 | 2:0 | 2:2 | 2:0 | 1:1 | 2:0 | 5:0 | 5:1 | |
2 | «Динамо» | 0:3 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 3:1 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | 2:0 | 0:0 | 2:0 | 2:1 | 6:0 | 1:0 | 4:1 | |
3 | «Електрометалург-НЗФ» | 0:0 | 1:0 | 2:1 | 2:1 | 1:1 | 4:1 | 2:1 | 3:0 | 2:0 | 2:0 | 1:0 | 1:1 | 2:0 | 2:1 | 1:0 | |
4 | «Олком» | 1:5 | 0:0 | 3:0 | 0:2 | 1:0 | 2:0 | 2:1 | 1:0 | 2:1 | 2:2 | 3:0 | 0:1 | 1:0 | 2:1 | 1:0 | |
5 | «Дністер» | 0:0 | 1:0 | 0:0 | 0:1 | 0:1 | 1:1 | 1:0 | 2:1 | 0:0 | 3:0 | 2:0 | 1:1 | 2:0 | 1:0 | 2:0 | |
6 | «Чорноморець-2» | 1:3 | 1:1 | 1:1 | 0:0 | 3:0 | 2:2 | 6:2 | 0:0 | 4:1 | 2:0 | 0:0 | 0:0 | 1:0 | 0:0 | 5:0 | |
7 | «Кристал» | 0:4 | 2:4 | 1:1 | 0:0 | 3:0 | 1:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 1:3 | 4:2 | 3:2 | 1:0 | 3:1 | 1:1 | |
8 | «Олімпія ФК АЕС» | 0:2 | 1:2 | 0:0 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 2:1 | 1:0 | 0:2 | 2:0 | 3:1 | 8:0 | 1:0 | 3:1 | |
9 | ПФК «Севастополь» | 1:2 | 1:3 | 2:1 | 0:1 | 2:1 | 1:2 | 1:0 | 3:2 | 0:1 | 3:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 3:0 | 2:0 | |
10 | «Рось» | 1:1 | 1:0 | 1:2 | 0:4 | 1:0 | 1:1 | 1:0 | 0:1 | 2:0 | 0:2 | 0:0 | 1:0 | 2:0 | 0:1 | 0:0 | |
11 | «Оболонь-2» | 0:4 | 2:4 | 0:1 | 0:1 | 0:2 | 0:0 | 1:0 | 3:3 | 2:2 | 0:1 | 6:1 | 2:0 | 1:0 | 4:3 | 0:1 | |
12 | «Титан» | 2:4 | 1:3 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 2:3 | 1:2 | 3:2 | 1:0 | 2:2 | 2:1 | 3:2 | 2:0 | 3:0 | 2:0 | |
13 | «Металург-2» | 0:3 | 4:4 | 1:2 | 1:4 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:0 | 1:1 | 2:1 | 3:0 | 1:2 | 0:1 | 4:5 | 2:0 | |
14 | «Борисфен-2» | 3:1 | 1:1 | 0:1 | 4:1 | 2:0 | 0:3 | 0:1 | 2:1 | 3:1 | 0:2 | 1:3 | 2:1 | 0:1 | 1:0 | 2:1 | |
15 | «Гірник-спорт» | 1:1 | 2:3 | 1:0 | 1:4 | 2:0 | 2:1 | 1:2 | 1:3 | 0:0 | 0:1 | 0:0 | 0:0 | 0:1 | 1:0 | 1:1 | |
16 | «Торпедо» | 1:0 | 0:0 | −:+ | 0:5 | 0:1 | 0:0 | 0:2 | 2:0 | 1:2 | 2:3 | 1:4 | 0:0 | 1:1 | 3:1 | 1:2 |
Найкращі бомбардири
Гравець | Клуб | Ігри | Голи (пен.) | |
---|---|---|---|---|
1 | Сергій Левченко | «Нафком-Академія» (Ірпінь) | 29 | 30 (2) |
2 | Олексій Грищенко | «Динамо» (Сімферополь) | 29 | 15 (7) |
3 | Володимир Скрипка | «Олімпія ФК АЕС» (Южноукраїнськ) | 27 | 13 |
4 | «Кристал» (Херсон) | 28 | 12 | |
5 | Сергій Мамонов | «Динамо» (Сімферополь) | 30 | 12 |
6 | Максим Боровков | «Електрометалург-НЗФ» (Нікополь) | 15 | 10 (6) |
7 | «Олком» (Мелітополь) | 27 | 10 | |
8 | «Динамо» (Сімферополь) | 29 | 10 | |
9 | «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) | 30 | 9 (3) | |
10 | Олександр Бондаренко | «Дністер» (Овідіополь) | 26 | 8 (1) |
Група В
Підсумкова турнірна таблиця
М | Команда | І | В | Н | П | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
«Зоря» | 28 | 23 | 2 | 3 | 62−17 | 71 | |
«Шахтар» | 28 | 20 | 5 | 3 | 49−15 | 65 | |
«Десна» | 28 | 19 | 1 | 8 | 36−25 | 58 | |
4 | «Шахтар-3» | 28 | 17 | 6 | 5 | 37−20 | 57 |
5 | «Сталь» | 28 | 16 | 4 | 8 | 35−22 | 52 |
6 | «Металург-2» | 28 | 13 | 4 | 11 | 37−38 | 43 |
7 | «Металіст-2» | 28 | 9 | 10 | 9 | 32−24 | 37 |
8 | «Дніпро-2» | 28 | 10 | 4 | 14 | 28−34 | 34 |
9 | «Авангард» | 28 | 9 | 5 | 14 | 26−39 | 32 |
10 | «Явір» | 28 | 8 | 8 | 12 | 27−41 | 32 |
11 | «Іллічівець-2» | 28 | 9 | 3 | 16 | 24−42 | 30 |
12 | «Ворскла-2» | 28 | 7 | 6 | 15 | 30−44 | 27 |
13 | «Електрон» | 28 | 7 | 2 | 19 | 17−41 | 23 |
14 | «Вуглик» | 28 | 5 | 8 | 15 | 12−37 | 23 |
15 | «Сталь-2» | 28 | 3 | 2 | 23 | 9−22 | 11 |
Позначення:
Команда «Сталь-2» (Алчевськ) після першого кола знялася зі змагань, її суперникам зараховано технічні перемоги.
Результати матчів
М | Команда | ЗОР | ШАХ | ДЕС | Ш-3 | СТА | МЛГ | МЛС | ДНІ | АВА | ЯВІ | ІЛЛ | ВОР | ЕЛЕ | ВУГ | С-2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Зоря» | 2:1 | 7:1 | 3:0 | 1:0 | 3:1 | 3:0 | 3:2 | 3:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 3:0 | 3:1 | 1:0 | |
2 | «Шахтар» | 0:0 | −:+ | 2:0 | 3:1 | 1:1 | 1:0 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 6:0 | 2:1 | 3:0 | 5:2 | 3:0 | |
3 | «Десна» | 0:2 | 2:0 | 0:0 | 1:0 | 2:0 | 1:0 | 1:0 | +:− | 3:0 | 3:0 | 3:1 | 1:0 | 2:0 | +:− | |
4 | «Шахтар-3» | 3:1 | 1:3 | 3:0 | 1:1 | 2:1 | 3:1 | 1:0 | 4:1 | 0:0 | 2:1 | 2:1 | 1:0 | 4:0 | 2:0 | |
5 | «Сталь» | 1:1 | 0:2 | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 1:0 | 3:0 | 3:0 | 2:1 | 0:1 | 4:2 | 3:0 | 1:0 | +:− | |
6 | «Металург-2» | 1:0 | 0:0 | 2:0 | 0:1 | 1:5 | 0:1 | 1:0 | 1:1 | 2:0 | 2:1 | 3:1 | 4:0 | 0:0 | 4:2 | |
7 | «Металіст-2» | 1:2 | 2:2 | 2:0 | 0:0 | 1:1 | 2:0 | 1:2 | 1:1 | 7:0 | 0:1 | 1:1 | 2:1 | 6:1 | 1:1 | |
8 | «Дніпро-2» | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:3 | 0:0 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | 5:2 | 3:1 | −:+ | +:− | |
9 | «Авангард» | 3:5 | 0:1 | 2:0 | 0:1 | 0:1 | 1:4 | 0:0 | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | 1:0 | |
10 | «Явір» | 0:5 | 0:1 | 0:2 | 1:1 | 3:0 | 3:0 | 0:0 | 2:0 | 3:2 | 0:0 | 0:0 | 1:1 | 2:1 | 4:1 | |
11 | «Іллічівець-2» | 0:3 | 1:2 | 0:4 | 1:2 | 0:1 | 1:2 | 2:1 | 4:2 | 2:1 | 2:0 | 3:0 | 2:1 | 0:1 | +:− | |
12 | «Ворскла-2» | 1:0 | 0:2 | 1:4 | 2:1 | 0:0 | 5:0 | 0:1 | 0:1 | 2:0 | 3:2 | 2:2 | 2:0 | 1:1 | +:− | |
13 | «Електрон» | 1:2 | 0:1 | 0:2 | −:+ | 0:1 | 2:1 | 0:1 | 0:0 | 3:1 | 0:2 | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 2:0 | |
14 | «Вуглик» | 0:1 | 0:0 | 0:2 | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:0 | 0:2 | 0:1 | 1:1 | 1:0 | 0:0 | 2:0 | 0:0 | |
15 | «Сталь-2» | −:+ | −:+ | 1:2 | −:+ | 1:0 | −:+ | −:+ | 0:1 | −:+ | −:+ | 1:0 | 2:1 | −:+ | −:+ |
Найкращі бомбардири
Гравець | Клуб | Ігри | Голи (пен.) | |
---|---|---|---|---|
1 | «Авангард» (Ровеньки) «Явір» (Краснопілля) | 27 | 13 (1) | |
2 | Костянтин Пінчук | «Шахтар» (Луганськ) | 24 | 12 (7) |
3 | Дмитро Мащенко | «Зоря» (Луганськ) | 23 | 11 |
4 | «Зоря» (Луганськ) | 14 | 11 (2) | |
5 | «Сталь» (Дніпродзержинськ) | 23 | 10 (3) | |
6 | Олександр Бессараб | «Ворскла-2» (Полтава) | 8 | 9 (2) |
7 | Юрій Мартинюк | «Сталь» (Дніпродзержинськ) | 21 | 9 |
8 | Іван Кривошеєнко | «Металург-2» (Донецьк) | 19 | 8 (4) |
9 | «Шахтар» (Луганськ) | 22 | 8 | |
10 | «Шахтар» (Луганськ) | 23 | 7 |
Підсумки
Піднялися в першу лігу: «Лукор» (Калуш), «Нафком-Академія» (Ірпінь), «Зоря» (Луганськ).
Позбавлені статусу професіоналів: «Галичина» (Дрогобич), «Торпедо» (Запоріжжя), «Сталь-2» (Алчевськ).
Другу лігу поповнили учасник фінального турніру аматорського чемпіонату України «Водник» (Миколаїв), учасник другого етапу турніру аматорського чемпіонату України «Іква» (Млинів), а також «Пальміра» (Одеса), «Кривбас-2» (Кривий Ріг), «Арсенал-2» (Київ), «Кримтеплиця» (Молодіжне), ФК «Черкаси», «Рава» (Рава-Руська), «Газовик-ХГВ» (Харків), «Геліос» (Харків).
Посилання
- Друга ліга 2002/2003, група А на офіційному сайті ФФУ
- Друга ліга 2002/2003, група Б на офіційному сайті ФФУ
- Друга ліга 2002/2003, група В на офіційному сайті ФФУ
- Друга ліга 2002/2003 на сайті Олексія Кобизєва(рос.)
- Друга ліга 2002/2003 на сайті Дмитра Трощія(рос.)
- Чемпіонат України 2002/2003 на сайті RSSSF(англ.)
Примітки
- .
- .
- Неявка «Буковини»
- Неявка «Системи-КХП»
- Матч був зупинений на 84-й хвилині через сутінки. Згідно з команді «Торпедо» зарахована технічна поразка −:+ за незабезпечення належних умов для проведення гри, команді «Електрометалург-НЗФ» зарахована технічна перемога +:−.
- Неявка «Шахтаря»
- Неявка «Авангарда»
- За порушення регламенту (на заміну виходило 6 футболістів) «Дніпру-2» зарахована технічна поразка −:+, а «Вуглику» — перемога +:−.
- Неявка «Електрона»
Див. також
- Чемпіонат України з футболу 2002—2003
- Чемпіонат України з футболу 2002—2003: вища ліга
- Чемпіонат України з футболу 2002—2003: перша ліга
- Кубок України з футболу 2002—2003
Це незавершена стаття про футбол. Ви можете проєкту, виправивши або дописавши її. |
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
U turniri komand drugoyi ligi brali uchast 46 komand yaki buli rozdileni na 3 grupi Grupa A Grupa B Grupa V Bukovina Chernivci Veres Rivne Gazovik Skala Strij Galichina Drogobich Dinamo 3 Kiyiv Energetik Burshtin Karpati 3 Lviv Kovel Volin 2 Kovel Lukor Kalush Naftovik Dolina Niva Ternopil Podillya Hmelnickij Sistema KHP Chernyahiv Tehno Centr Rogatin Chornogora Ivano Frankivsk Borisfen 2 Borispil Girnik Sport Komsomolsk Dinamo Simferopol Dnister Ovidiopol Elektrometalurg NZF Nikopol Kristal Herson Metalurg 2 Zaporizhzhya Nafkom Akademiya Irpin Obolon 2 Kiyiv Olimpiya FK AES Yuzhnoukrayinsk Olkom Melitopol Ros Bila Cerkva PFK Sevastopol Sevastopol Titan Armyansk Torpedo Zaporizhzhya Chornomorec 2 Odesa Avangard Rovenki Vorskla 2 Poltava Vuglik Dimitrov Desna Chernigiv Dnipro 2 Dnipropetrovsk Elektron Romni Zorya Lugansk Metalist 2 Harkiv Metalurg 2 Doneck Metalurg 2 Mariupol Stal Dniprodzerzhinsk Stal 2 Alchevsk Shahtar Lugansk Shahtar 3 Doneck Yavir Krasnopillya komandi sho opustilisya z pershoyi ligi komandi sho otrimali status profesionaliv pered pochatkom chempionatu komandi perevedeni z inshoyi grupi Komandi Dinamo Lviv SKA Orbita Lviv Zakarpattya 2 Uzhgorod FK Cherkasi Portovik Illichivsk Mashinobudivnik Druzhkivka Frunzenec Liga 99 Sumi znyalisya iz zmagan do pochatku chempionatu Pered pochatkom sezonu komanda Kristal Herson mala nazvu SK Herson Pislya pershogo kola komanda Metalurg 2 Mariupol zminila nazvu na Illichivec 2 18 bereznya 2003 roku komanda Stal 2 viklyuchena zi zmagan Grupa APidsumkova turnirna tablicya M Komanda I V N P RM O Lukor 28 21 2 5 56 25 65 Energetik 28 19 2 7 44 23 59 Podillya 28 18 4 6 45 16 58 4 Naftovik 28 16 6 6 35 16 54 5 Dinamo 3 28 14 8 6 30 22 50 6 Kovel Volin 2 28 11 6 11 29 31 39 7 Veres 28 11 3 14 28 39 36 8 Niva 28 10 5 13 29 36 35 9 Gazovik Skala 28 8 9 11 15 23 33 10 Karpati 3 28 8 8 12 24 33 32 11 Tehno Centr 28 7 7 14 23 35 28 12 Sistema KHP 28 7 6 15 24 34 27 13 Bukovina 28 6 6 16 20 39 24 14 Chornogora 28 4 11 13 19 32 23 15 Galichina 28 5 7 16 22 39 22 Poznachennya klubi sho vijshli do pershoyi ligi klubi sho zalishili drugu ligu Pislya zakinchennya sezonu misce komandi Lukor u pershij lizi na pravah pravonastupnictva zajnyala komanda Spartak Ivano Frankivsk a komanda drugoyi ligi Prikarpattya Ivano Frankivsk zminila nazvu na Prikarpattya Kalush Rezultati matchiv M Komanda LUK ENE POD NAF D 3 KOV VER NIV GAZ K 3 TEH SIS BUK ChOR GAL 1 Lukor 1 0 1 0 0 1 2 0 2 1 5 1 6 4 1 0 3 4 1 0 3 0 2 1 1 0 1 0 2 Energetik 1 2 0 1 3 1 1 0 3 0 2 0 2 0 3 0 3 0 1 0 1 0 4 1 3 1 2 1 3 Podillya 1 1 4 0 2 1 0 1 3 0 2 1 2 0 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 2 1 3 0 4 Naftovik 1 0 0 1 0 0 2 0 0 0 2 1 2 0 0 1 4 0 3 1 1 0 4 1 2 0 1 0 5 Dinamo 3 3 1 1 1 1 0 0 0 0 0 4 1 0 2 1 0 2 1 4 0 1 3 1 0 1 0 6 Kovel Volin 2 0 4 2 0 2 0 1 1 1 2 4 0 2 0 0 0 1 2 3 1 0 1 1 0 1 1 1 0 7 Veres 1 3 2 1 0 1 1 1 2 1 1 0 3 0 0 0 0 0 3 0 2 1 2 1 8 Niva 0 1 1 2 0 2 0 2 2 3 2 1 2 1 2 0 2 1 0 0 2 1 2 1 3 0 1 0 9 Gazovik Skala 1 2 0 3 1 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 0 0 0 10 Karpati 3 2 1 0 1 0 4 0 1 2 0 0 1 3 0 0 0 0 2 0 0 1 1 0 1 0 0 3 1 11 Tehno Centr 0 3 2 2 0 1 1 1 1 2 0 1 2 0 0 2 0 1 2 0 3 1 2 1 1 0 2 0 12 Sistema KHP 0 2 2 3 0 3 1 2 0 1 3 0 0 1 2 0 0 0 1 1 3 1 1 3 1 0 1 0 13 Bukovina 1 3 1 0 0 1 0 2 0 0 2 1 0 1 1 1 0 0 0 2 2 1 1 1 2 0 0 0 14 Chornogora 1 1 2 1 1 1 2 0 1 1 1 2 1 0 1 1 0 1 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0 15 Galichina 1 3 0 1 1 3 1 0 0 0 1 1 2 4 2 0 4 3 2 1 0 2 2 0 1 1 2 2 Najkrashi bombardiri Gravec Klub Igri Goli pen 1 Sergij Serneckij Niva Ternopil 25 21 3 2 Bogdan Pavlyuk Energetik Burshtin 25 16 3 Igor Stasyuk Podillya Hmelnickij 14 11 4 Sergij Ruzhickij Podillya Hmelnickij 26 11 5 Lukor Kalush 14 10 6 Oleg Vikaryuk Lukor Kalush 13 9 4 7 Kovel Volin 2 Kovel 24 8 8 Sergij Rozhok Dinamo 3 Kiyiv 12 7 9 Naftovik Dolina 26 7 10 Sergij Berbat Energetik Burshtin 22 6 1 Grupa BPidsumkova turnirna tablicya M Komanda I V N P RM O Nafkom Akademiya 30 20 7 3 69 20 67 Dinamo 30 18 7 5 53 27 61 Elektrometalurg NZF 30 18 7 5 37 20 61 4 Olkom 30 18 5 7 45 27 59 5 Dnister 30 14 5 11 27 23 47 6 Chornomorec 2 30 11 13 6 42 25 46 7 Kristal 30 12 6 12 35 38 42 8 Olimpiya FK AES 30 12 4 14 41 41 40 9 PFK Sevastopol 30 12 4 14 31 36 40 10 Ros 30 11 6 13 24 32 39 11 Obolon 2 30 10 7 13 41 45 37 12 Titan 30 8 5 17 30 48 29 13 Metalurg 2 30 7 8 15 33 44 29 14 Borisfen 2 30 9 1 20 23 51 28 15 Girnik sport 30 7 6 17 27 48 27 16 Torpedo 30 4 7 19 19 52 19 Poznachennya klubi sho vijshli do pershoyi ligi klubi sho zalishili drugu ligu Rezultati matchiv M Komanda NAF DIN ELE OLK DNI ChOR KRI OLI SEV ROS OBO TIT MET BOR GIR TOR 1 Nafkom Akademiya 1 1 2 1 4 0 2 1 1 2 1 0 3 0 3 0 2 0 2 2 2 0 1 1 2 0 5 0 5 1 2 Dinamo 0 3 1 0 1 0 0 1 3 1 2 1 2 0 1 0 2 0 0 0 2 0 2 1 6 0 1 0 4 1 3 Elektrometalurg NZF 0 0 1 0 2 1 2 1 1 1 4 1 2 1 3 0 2 0 2 0 1 0 1 1 2 0 2 1 1 0 4 Olkom 1 5 0 0 3 0 0 2 1 0 2 0 2 1 1 0 2 1 2 2 3 0 0 1 1 0 2 1 1 0 5 Dnister 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 1 1 1 0 2 1 0 0 3 0 2 0 1 1 2 0 1 0 2 0 6 Chornomorec 2 1 3 1 1 1 1 0 0 3 0 2 2 6 2 0 0 4 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5 0 7 Kristal 0 4 2 4 1 1 0 0 3 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 4 2 3 2 1 0 3 1 1 1 8 Olimpiya FK AES 0 2 1 2 0 0 1 1 1 0 1 0 0 1 2 1 1 0 0 2 2 0 3 1 8 0 1 0 3 1 9 PFK Sevastopol 1 2 1 3 2 1 0 1 2 1 1 2 1 0 3 2 0 1 3 1 1 0 1 0 1 0 3 0 2 0 10 Ros 1 1 1 0 1 2 0 4 1 0 1 1 1 0 0 1 2 0 0 2 0 0 1 0 2 0 0 1 0 0 11 Obolon 2 0 4 2 4 0 1 0 1 0 2 0 0 1 0 3 3 2 2 0 1 6 1 2 0 1 0 4 3 0 1 12 Titan 2 4 1 3 0 1 0 1 0 1 2 3 1 2 3 2 1 0 2 2 2 1 3 2 2 0 3 0 2 0 13 Metalurg 2 0 3 4 4 1 2 1 4 0 1 1 0 0 1 0 0 1 1 2 1 3 0 1 2 0 1 4 5 2 0 14 Borisfen 2 3 1 1 1 0 1 4 1 2 0 0 3 0 1 2 1 3 1 0 2 1 3 2 1 0 1 1 0 2 1 15 Girnik sport 1 1 2 3 1 0 1 4 2 0 2 1 1 2 1 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 16 Torpedo 1 0 0 0 0 5 0 1 0 0 0 2 2 0 1 2 2 3 1 4 0 0 1 1 3 1 1 2 Najkrashi bombardiri Gravec Klub Igri Goli pen 1 Sergij Levchenko Nafkom Akademiya Irpin 29 30 2 2 Oleksij Grishenko Dinamo Simferopol 29 15 7 3 Volodimir Skripka Olimpiya FK AES Yuzhnoukrayinsk 27 13 4 Kristal Herson 28 12 5 Sergij Mamonov Dinamo Simferopol 30 12 6 Maksim Borovkov Elektrometalurg NZF Nikopol 15 10 6 7 Olkom Melitopol 27 10 8 Dinamo Simferopol 29 10 9 Girnik Sport Komsomolsk 30 9 3 10 Oleksandr Bondarenko Dnister Ovidiopol 26 8 1 Grupa VPidsumkova turnirna tablicya M Komanda I V N P RM O Zorya 28 23 2 3 62 17 71 Shahtar 28 20 5 3 49 15 65 Desna 28 19 1 8 36 25 58 4 Shahtar 3 28 17 6 5 37 20 57 5 Stal 28 16 4 8 35 22 52 6 Metalurg 2 28 13 4 11 37 38 43 7 Metalist 2 28 9 10 9 32 24 37 8 Dnipro 2 28 10 4 14 28 34 34 9 Avangard 28 9 5 14 26 39 32 10 Yavir 28 8 8 12 27 41 32 11 Illichivec 2 28 9 3 16 24 42 30 12 Vorskla 2 28 7 6 15 30 44 27 13 Elektron 28 7 2 19 17 41 23 14 Vuglik 28 5 8 15 12 37 23 15 Stal 2 28 3 2 23 9 22 11 Poznachennya klubi sho vijshli do pershoyi ligi klubi sho zalishili drugu ligu Komanda Stal 2 Alchevsk pislya pershogo kola znyalasya zi zmagan yiyi supernikam zarahovano tehnichni peremogi Rezultati matchiv M Komanda ZOR ShAH DES Sh 3 STA MLG MLS DNI AVA YaVI ILL VOR ELE VUG S 2 1 Zorya 2 1 7 1 3 0 1 0 3 1 3 0 3 2 3 0 2 0 2 0 2 0 3 0 3 1 1 0 2 Shahtar 0 0 2 0 3 1 1 1 1 0 2 0 2 1 2 0 6 0 2 1 3 0 5 2 3 0 3 Desna 0 2 2 0 0 0 1 0 2 0 1 0 1 0 3 0 3 0 3 1 1 0 2 0 4 Shahtar 3 3 1 1 3 3 0 1 1 2 1 3 1 1 0 4 1 0 0 2 1 2 1 1 0 4 0 2 0 5 Stal 1 1 0 2 2 0 1 0 2 1 1 0 3 0 3 0 2 1 0 1 4 2 3 0 1 0 6 Metalurg 2 1 0 0 0 2 0 0 1 1 5 0 1 1 0 1 1 2 0 2 1 3 1 4 0 0 0 4 2 7 Metalist 2 1 2 2 2 2 0 0 0 1 1 2 0 1 2 1 1 7 0 0 1 1 1 2 1 6 1 1 1 8 Dnipro 2 0 2 1 2 2 0 0 2 2 0 2 3 0 0 1 1 2 1 0 0 5 2 3 1 9 Avangard 3 5 0 1 2 0 0 1 0 1 1 4 0 0 2 0 1 1 1 0 2 1 2 0 1 0 1 0 10 Yavir 0 5 0 1 0 2 1 1 3 0 3 0 0 0 2 0 3 2 0 0 0 0 1 1 2 1 4 1 11 Illichivec 2 0 3 1 2 0 4 1 2 0 1 1 2 2 1 4 2 2 1 2 0 3 0 2 1 0 1 12 Vorskla 2 1 0 0 2 1 4 2 1 0 0 5 0 0 1 0 1 2 0 3 2 2 2 2 0 1 1 13 Elektron 1 2 0 1 0 2 0 1 2 1 0 1 0 0 3 1 0 2 2 0 1 0 2 1 2 0 14 Vuglik 0 1 0 0 0 2 0 0 0 1 0 2 0 0 0 2 0 1 1 1 1 0 0 0 2 0 0 0 15 Stal 2 1 2 1 0 0 1 1 0 2 1 Najkrashi bombardiri Gravec Klub Igri Goli pen 1 Avangard Rovenki Yavir Krasnopillya 27 13 1 2 Kostyantin Pinchuk Shahtar Lugansk 24 12 7 3 Dmitro Mashenko Zorya Lugansk 23 11 4 Zorya Lugansk 14 11 2 5 Stal Dniprodzerzhinsk 23 10 3 6 Oleksandr Bessarab Vorskla 2 Poltava 8 9 2 7 Yurij Martinyuk Stal Dniprodzerzhinsk 21 9 8 Ivan Krivosheyenko Metalurg 2 Doneck 19 8 4 9 Shahtar Lugansk 22 8 10 Shahtar Lugansk 23 7PidsumkiPidnyalisya v pershu ligu Lukor Kalush Nafkom Akademiya Irpin Zorya Lugansk Pozbavleni statusu profesionaliv Galichina Drogobich Torpedo Zaporizhzhya Stal 2 Alchevsk Drugu ligu popovnili uchasnik finalnogo turniru amatorskogo chempionatu Ukrayini Vodnik Mikolayiv uchasnik drugogo etapu turniru amatorskogo chempionatu Ukrayini Ikva Mliniv a takozh Palmira Odesa Krivbas 2 Krivij Rig Arsenal 2 Kiyiv Krimteplicya Molodizhne FK Cherkasi Rava Rava Ruska Gazovik HGV Harkiv Gelios Harkiv PosilannyaDruga liga 2002 2003 grupa A na oficijnomu sajti FFU Druga liga 2002 2003 grupa B na oficijnomu sajti FFU Druga liga 2002 2003 grupa V na oficijnomu sajti FFU Druga liga 2002 2003 na sajti Oleksiya Kobizyeva ros Druga liga 2002 2003 na sajti Dmitra Troshiya ros Chempionat Ukrayini 2002 2003 na sajti RSSSF angl Primitki Neyavka Bukovini Neyavka Sistemi KHP Match buv zupinenij na 84 j hvilini cherez sutinki Zgidno z komandi Torpedo zarahovana tehnichna porazka za nezabezpechennya nalezhnih umov dlya provedennya gri komandi Elektrometalurg NZF zarahovana tehnichna peremoga Neyavka Shahtarya Neyavka Avangarda Za porushennya reglamentu na zaminu vihodilo 6 futbolistiv Dnipru 2 zarahovana tehnichna porazka a Vugliku peremoga Neyavka Elektrona Div takozhChempionat Ukrayini z futbolu 2002 2003 Chempionat Ukrayini z futbolu 2002 2003 visha liga Chempionat Ukrayini z futbolu 2002 2003 persha liga Kubok Ukrayini z futbolu 2002 2003 Ce nezavershena stattya pro futbol Vi mozhete dopomogti proyektu vipravivshi abo dopisavshi yiyi