Третій чемпіонат України серед колективів фізкультури тривав з 27 серпня 1994 по 1 липня 1995 року. У ньому взяли участь 91 команда, які були розділені на 6 підгруп.
Підгрупа 1
- Підсумкове становище команд
# | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | І | В | Н | П | М | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Хімік» (Калуш) | 4:0 | 1:0 | 0:0 | 1:1 | 1:0 | +:- | 2:1 | 1:1 | 2:0 | 4:0 | 3:0 | 7:1 | 24 | 16 | 6 | 2 | 37-12 | 54 | |
2 | «Ялинка» (Великий Бичків) | 1:2 | 2:1 | 1:0 | 4:1 | 4:1 | 1:0 | +:- | 2:1 | 5:0 | +:- | +:- | 4:0 | 24 | 15 | 3 | 6 | 36-27 | 48 | |
3 | «Покуття» (Коломия) | 1:1 | 3:1 | 2:2 | 0:0 | 3:0 | +:- | 7:0 | 0:0 | 4:0 | 1:1 | 3:0 | +:- | 24 | 13 | 7 | 4 | 37-13 | 46 | |
4 | «Промінь» (Самбір) | 0:1 | 4:2 | 0:2 | 1:1 | 3:2 | 0:2 | 1:0 | 3:1 | 3:3 | 1:0 | 1:0 | 0:0 | 24 | 11 | 8 | 5 | 33-23 | 41 | |
5 | «Нафтовик» (Долина) | 0:1 | 4:0 | 1:0 | 1:1 | 5:1 | 0:0 | 0:1 | 0:1 | +:- | +:- | 1:1 | 5:0 | 24 | 10 | 8 | 6 | 31-19 | 38 | |
6 | «Медик» (Моршин) | 0:0 | 1:1 | 0:2 | 1:1 | 2:0 | +:- | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 4:2 | 4:2 | 3:0 | 24 | 9 | 4 | 11 | 28-40 | 31 | |
7 | «Лимниця» (Перегинське) | 3:0 | -:+ | 2:0 | -:+ | -:+ | 6:1 | 4:1 | -:+ | -:+ | -:+ | -:+ | 1:0 | 24 | 9 | 2 | 13 | 22-3 | 29 | |
8 | «Шахтар» (Червоноград) | 2:1 | 2:2 | 1:1 | 0:1 | 0:0 | 1:0 | +:- | 2:1 | 1:1 | 2:0 | 1:0 | 2:0 | 24 | 8 | 4 | 12 | 18-31 | 28 | |
9 | «Бескид» (Надвірна) | 0:2 | 2:2 | 0:3 | 0:0 | 0:3 | 0:1 | 0:1 | 2:0 | 2:0 | 0:1 | -:+ | 4:0 | 24 | 7 | 6 | 11 | 24-27 | 27 | |
10 | «Локомотив» (Чоп) | -:+ | 1:0 | 0:2 | 0:3 | 2:2 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 5:2 | 2:0 | 0:0 | 2:1 | 24 | 7 | 6 | 11 | 20-32 | 27 | |
11 | «Домобудівник» (Бурштин) | -:+ | 0:1 | -:+ | 0:2 | 1:0 | 3:0 | 0:2 | 2:0 | 0:4 | 0:1 | 3:1 | 1:2 | 24 | 7 | 2 | 15 | 17-29 | 23 | |
12 | «Сокіл» (Львів) | 1:3 | 0:1 | 0:0 | 3:2 | 1:2 | 2:1 | 0:0 | 1:0 | 0:2 | 0:0 | 1:2 | 1:0 | 24 | 6 | 5 | 13 | 14-31 | 23 | |
13 | «Електрон» (Воловець) | 0:0 | 0:2 | 1:2 | 1:4 | 1:4 | 3:1 | +:- | 2:1 | 0:0 | 2:2 | 1:1 | 2:0 | 24 | 5 | 5 | 14 | 17-47 | 20 |
Команда «Ялинка» в першому колі мала назву «Ялинка-Хімік».
Знялися з розіграшу команди «Лимниця» (після 1 кола) і «Домобудівник» (з 23 туру).
- Найкращий бомбардир: Валерій Жученко («Ялинка» Великий Бичків) — 12.
Підгрупа 2
- Підсумкове становище команд
# | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | І | В | Н | П | М | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Гарай» (Жовква) | 0:2 | 2:0 | 3:2 | 2:0 | +:- | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 5:0 | 2:1 | 2:0 | +:- | 24 | 19 | 4 | 1 | 42-11 | 61 | |
2 | «Зоря» (Хоростків) | 1:1 | 1:0 | 2:0 | 6:1 | 6:1 | 3:0 | 4:0 | 5:0 | 9:2 | +:- | 4:0 | 5:0 | 24 | 18 | 4 | 2 | 66-12 | 58 | |
3 | «Пробій» (Городенка) | 1:2 | 1:0 | 5:1 | +:- | 2:1 | 1:0 | 4:0 | 1:0 | +:- | 3:0 | 4:1 | +:- | 24 | 15 | 2 | 7 | 32-20 | 47 | |
4 | «Сільмаш» (Ковель) | 1:1 | 0:1 | 2:0 | 1:1 | 4:1 | 3:0 | 2:1 | 0:0 | 2:1 | +:- | 1:1 | 3:2 | 24 | 10 | 6 | 8 | 24-24 | 36 | |
5 | («Підшипник» (Луцьк)) | 0:0 | 0:0 | 4:1 | +:- | 5:1 | 1:0 | 1:0 | -:+ | 5:0 | +:- | 5:2 | +:- | 24 | 10 | 5 | 9 | 29-23 | 35 | |
6 | «Ятрань» (Умань) | 0:1 | 1:1 | 1:1 | +:- | +:- | 3:1 | 3:1 | 2:0 | 0:0 | +:- | +:- | 1:0 | 24 | 10 | 4 | 10 | 22-36 | 34 | |
7 | «Енергетик» (Нетішин) | 0:0 | 2:2 | 0:3 | 3:0 | 1:0 | 3:1 | 1:0 | 1:0 | 0:3 | +:- | 3:1 | 4:0 | 24 | 10 | 3 | 11 | 23-29 | 33 | |
8 | «Ізотоп» (Кузнецовськ) | 1:2 | 0:1 | 2:0 | 0:0 | 1:0 | 0:2 | +:- | 1:1 | 2:0 | +:- | +:- | 1:0 | 24 | 9 | 2 | 13 | 12-26 | 29 | |
9 | «Шахта-9» (Нововолинськ) | 0:5 | 1:4 | 1:2 | 1:0 | 0:2 | 1:0 | 0:2 | 1:0 | 2:1 | 0:4 | +:- | +:- | 24 | 9 | 2 | 13 | 10-36 | 29 | |
10 | «Петрідава» (Кам'янець-Подільський) | 0:2 | 0:3 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 4:4 | 2:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 3:1 | +:- | 24 | 7 | 5 | 12 | 19-38 | 26 | |
11 | «Поділля» (Кирнасівка) | -:+ | 2:1 | -:+ | 1:2 | 3:2 | 2:0 | 3:0 | 1:0 | -:+ | -:+ | 2:0 | -:- | 24 | 8 | 0 | 16 | 23-13 | 24 | |
12 | («Гірник» (Новояворівськ)) | 1:3 | 0:5 | 0:2 | -:+ | 2:2 | 4:0 | 1:1 | 1:0 | 3:1 | 0:2 | +:- | 2:0 | 24 | 6 | 3 | 15 | 20-40 | 21 | |
13 | «Авангард» (Крижопіль) | 0:3 | -:+ | 2:1 | -:+ | 3:0 | -:+ | -:+ | -:+ | 1:0 | +:- | 2:4 | -:+ | 24 | 4 | 0 | 20 | 10-24 | 12 |
Знялися з розіграшу команди «Авангард» і «Поділля» (після 1 кола), «Пішипник» і «Гірник» (з 25 туру).
- Найкращий бомбардир: Юрій Голуб («Гарай» Жовква) — 18.
Підгрупа 3
- Підсумкове становище команд
# | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | І | В | Н | П | М | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Оболонь-Зміна» (Київ) | 0:2 | 4:0 | 3:4 | 1:1 | 5:0 | 3:0 | 4:0 | 5:0 | 2:1 | +:- | +:- | 1:0 | 1:0 | 2:0 | 2:0 | 30 | 23 | 4 | 3 | 60-17 | 73 | |
2 | «Динамо-3» (Київ) | 1:3 | 3:0 | 2:3 | 8:1 | 1:0 | 0:0 | 2:0 | 3:1 | +:- | 0:0 | 4:1 | 3:1 | +:- | 2:0 | 1:0 | 30 | 17 | 8 | 5 | 45-18 | 59 | |
3 | «Агросервіс» (Бахмач) | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 5:1 | 0:0 | 3:1 | 2:0 | 2:0 | 3:1 | 6:1 | +:- | 3:1 | 7:0 | 5:1 | +:- | 30 | 16 | 9 | 5 | 54-29 | 57 | |
4 | «Локомотив» (Гребінка) | 1:1 | 1:1 | 0:1 | 0:0 | 6:1 | 0:0 | 0:0 | 1:1 | 1:0 | 4:2 | 5:0 | 3:0 | 2:0 | 8:0 | +:- | 30 | 13 | 10 | 7 | 57-34 | 49 | |
5 | «Гірник» (Комсомольськ) | 0:4 | 0:1 | +:- | 3:1 | 1:1 | 4:0 | 1:0 | 2:0 | 1:1 | 0:0 | 2:1 | 1:0 | 1:2 | 5:0 | 3:0 | 30 | 14 | 7 | 9 | 36-39 | 49 | |
6 | «Харчовик» (Попівка) | 0:0 | 0:0 | 2:2 | 2:1 | 0:0 | 4:0 | +:- | 1:2 | 3:0 | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 2:0 | 3:0 | 0:0 | 30 | 12 | 10 | 8 | 31-30 | 46 | |
7 | «Локомотив» (Знам'янка) | -:+ | +:- | 3:1 | 1:0 | 1:0 | 3:0 | 2:1 | -:+ | +:- | 3:0 | 1:1 | 2:2 | +:- | 3:1 | +:- | 30 | 14 | 4 | 12 | 28-34 | 46 | |
8 | «Текстильник» (Чернігів) | +:- | 0:0 | 0:0 | 1:1 | 1:2 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:2 | 3:0 | 1:0 | 4:0 | 3:0 | 3:0 | 4:0 | 30 | 13 | 6 | 11 | 28-22 | 45 | |
9 | «Нива-Нафтовик» (Корсунь-Шевченківський) | 1:3 | 1:1 | 2:2 | 2:2 | 4:2 | 0:0 | 3:0 | 0:0 | +:- | 3:0 | 2:5 | 3:1 | 2:1 | 2:0 | +:- | 30 | 12 | 7 | 11 | 36-45 | 43 | |
10 | «Катех» (Ірпінь) | 0:1 | 1:0 | 2:1 | -:+ | 0:1 | -:+ | 2:1 | -:+ | 3:0 | -:+ | 3:0 | 0:0 | 4:2 | 4:0 | +:- | 30 | 13 | 2 | 15 | 35-18 | 41 | |
11 | «Свема» (Шостка) | 0:1 | 2:0 | 2:2 | 1:3 | 1:0 | 2:0 | +:- | 0:0 | +:- | 1:4 | +:- | 4:0 | 4:0 | +:- | +:- | 30 | 12 | 5 | 13 | 22-39 | 41 | |
12 | «Поліграфтехніка-Кристал» (Олександрія) | 0:1 | 0:2 | 1:1 | 2:0 | 7:1 | 0:3 | 3:2 | 0:3 | 1:1 | +:- | 0:1 | 2:1 | 5:1 | +:- | +:- | 30 | 10 | 4 | 16 | 31-44 | 34 | |
13 | «Будівельник» (Бровари) | 1:2 | 1:5 | 0:1 | 2:2 | 0:0 | 2:4 | 1:2 | 1:0 | 3:2 | 0:2 | 1:1 | 0:0 | 6:2 | 2:1 | +:- | 30 | 6 | 8 | 16 | 29-55 | 26 | |
14 | «Схід» (Славутич) | 2:5 | 1:1 | 0:1 | 4:3 | 0:1 | 3:2 | 4:1 | 3:0 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | -:+ | 1:2 | -:+ | 2:4 | 30 | 8 | 1 | 21 | 33-61 | 25 | |
15 | «Олімпік» (Київ) | 2:5 | 0:1 | 0:1 | 0:0 | 0:2 | 0:0 | 0:2 | 1:2 | 1:0 | +:- | 2:0 | 3:2 | 0:0 | 0:2 | +:- | 30 | 6 | 3 | 21 | 12-56 | 21 | |
16 | «Будівельник» (Суми) | -:+ | -:+ | 1:1 | 2:4 | -:+ | -:+ | -:+ | -:+ | 5:1 | 1:3 | 4:0 | 5:0 | 3:0 | -:+ | +:- | 30 | 6 | 2 | 22 | 25-21 | 20 |
Команда «Катех» до 14 жовтня називалася «Сатурн», а до 18 квітня - ФК «Ірпінь».
Команда «Поліграфтехніка-Кристал» в 1 колі називалася «Поліграфтехніка-2».
Команда «Схід» Славутич в 1 колі базувалася в Яготині.
Знялися з розіграшу команди: «Будівельник» С (після 1 кола), «Катех» (з 23 туру), «Схід» (з 27 туру, у зв'язку з початком участі в турнірі команд 3 ліги).
- Найкращий бомбардир: Валерій Корнєв («Локомотив» Гребінка) — 22.
Підгрупа 4
- Підсумкове становище команд
# | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | І | В | Н | П | М | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Спорт-Інвест» (Кривий Ріг) | 0:0 | 3:0 | 2:1 | 2:1 | 1:0 | 4:0 | 2:1 | 1:0 | 4:1 | +:- | +:- | 1:0 | +:- | 1:1 | 3:0 | 30 | 21 | 3 | 6 | 40-15 | 66 | |
2 | «Авангард» (Мерефа) | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 1:1 | 2:2 | 3:1 | 2:0 | 3:0 | 3:1 | 4:0 | 2:1 | 3:0 | 1:1 | 1:0 | 3:0 | 30 | 17 | 10 | 3 | 49-17 | 61 | |
3 | «Сілур» (Харцизьк) | 0:1 | 0:0 | 1:0 | 0:1 | 3:1 | 2:0 | 1:0 | 0:0 | 3:2 | 3:1 | 5:0 | 0:0 | 2:0 | 1:0 | 2:0 | 30 | 18 | 4 | 8 | 38-21 | 58 | |
4 | «Шахтар» (Марганець) | 1:2 | 3:1 | 2:0 | 2:0 | 0:1 | +:- | 5:2 | 1:6 | 2:0 | 7:3 | 1:1 | 1:0 | 3:0 | 1:0 | +:- | 30 | 18 | 3 | 9 | 47-31 | 57 | |
5 | «Ера» (Нікополь) | 0:3 | 0:2 | -:+ | 1:0 | 2:0 | 3:2 | 1:0 | 2:0 | 4:3 | 1:1 | 1:0 | 3:1 | 2:0 | 2:1 | 2:1 | 30 | 15 | 6 | 9 | 40-32 | 51 | |
6 | «Будівельник» (Кривий Ріг) | 2:0 | 3:0 | 1:1 | 2:4 | 3:1 | 3:0 | 1:0 | 2:3 | 0:0 | +:- | 1:0 | 5:2 | +:- | 2:0 | 3:1 | 30 | 15 | 5 | 10 | 45-33 | 50 | |
7 | «Шахтар» (Селідове) | 1:0 | 1:0 | 1:0 | -:+ | 0:1 | 3:1 | 1:1 | 2:3 | 1:2 | 2:1 | 3:1 | 3:0 | 3:2 | 4:0 | 1:0 | 30 | 13 | 3 | 14 | 40-40 | 42 | |
8 | «Південьсталь» (Єнакієве) | +:- | 0:1 | 1:0 | 0:0 | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 1:1 | 3:1 | 1:4 | 2:0 | 7:0 | 3:0 | +:- | 0:0 | 30 | 11 | 8 | 11 | 31-30 | 41 | |
9 | «Юпітер» (Харків) | 1:1 | 1:1 | 0:1 | 0:1 | 0:4 | 1:1 | 3:3 | 4:1 | 2:0 | 3:3 | 2:1 | 3:0 | 0:2 | +:- | 4:1 | 30 | 11 | 7 | 12 | 44-47 | 40 | |
10 | «Лідіївка» (Донецьк) | 0:3 | 0:0 | 1:2 | 0:1 | 2:0 | 0:6 | 0:2 | 1:1 | 4:1 | 3:1 | 2:1 | 1:1 | 1:1 | 0:0 | 4:1 | 30 | 10 | 7 | 13 | 41-50 | 37 | |
11 | «Шахтар» (Сніжне) | +:- | 0:0 | 1:3 | 1:1 | 0:0 | 1:2 | 4:1 | 0:0 | 4:1 | 1:1 | -:+ | 1:0 | +:- | 2:1 | 3:1 | 30 | 9 | 8 | 13 | 37-43 | 35 | |
12 | «Авангард» (Лозова) | 2:1 | 0:3 | 0:1 | 0:1 | 4:1 | 1:1 | 2:0 | 0:0 | 5:0 | 1:0 | 2:1 | 1:3 | 1:1 | 2:0 | 0:0 | 30 | 9 | 7 | 14 | 27-34 | 34 | |
13 | «Гірник» (Макіївка) | 0:1 | 0:2 | 1:3 | 2:1 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:2 | 3:3 | 1:1 | 3:0 | 0:2 | 2:2 | 30 | 9 | 6 | 15 | 31-51 | 33 | |
14 | «Нафтовик-2» (Охтирка) | -:+ | 1:1 | 2:0 | 2:5 | 1:1 | 2:0 | 0:1 | 2:0 | +:- | 3:4 | 1:0 | -:+ | 2:3 | 5:0 | 6:0 | 30 | 8 | 5 | 17 | 35-38 | 29 | |
15 | «Зірка» (Запоріжжя) | 1:2 | 0:0 | 0:2 | 2:1 | 0:0 | 3:1 | 0:0 | 0:1 | 1:3 | 1:2 | 2:0 | 0:0 | 2:1 | +:- | 1:1 | 30 | 7 | 7 | 16 | 20-36 | 28 | |
16 | «Угольок» (Димитров) | 0:2 | 1:4 | 0:2 | 0:2 | 0:4 | 0:1 | 1:3 | 1:1 | 0:2 | 0:3 | 0:1 | 1:0 | 0:2 | 4:1 | 1:2 | 30 | 2 | 5 | 23 | 17-64 | 11 |
Команда «Ера» Нікополь в 1 колі називалася «Колос-Ера» і базувалася в Чкалово.
- Найкращі бомбардири: Сергій Ковалєров («Ера» Нікополь), Олександр Горлов («Шахтар» Селідове) — 13.
Підгрупа 5
- Підсумкове становище команд
# | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | І | В | Н | П | М | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Динамо» (Слов'янськ) | 0:0 | 1:0 | 1:3 | +:- | 1:0 | 2:0 | 6:0 | 4:1 | 2:0 | 2:0 | 4:1 | 2:0 | 3:0 | +:- | 3:0 | 30 | 20 | 4 | 6 | 44-17 | 64 | |
2 | «Шахтар» (Свердловськ) | 1:1 | 6:0 | 6:3 | 6:2 | 5:2 | 2:1 | 8:1 | 4:1 | 5:1 | +:- | 4:2 | 4:0 | 2:0 | +:- | 4:1 | 30 | 20 | 3 | 7 | 69-32 | 63 | |
3 | («Металург» (Куп'янськ)) | 1:0 | 6:0 | 5:3 | +:- | 3:0 | 3:1 | +:- | 3:1 | 3:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 3:1 | +:- | 30 | 19 | 3 | 8 | 45-25 | 60 | |
4 | «Кристал» (Торез) | 0:2 | +:- | 1:0 | 1:0 | 4:1 | 3:1 | 1:1 | 2:2 | 1:0 | 2:0 | +:- | 6:0 | +:- | +:- | 6:1 | 30 | 17 | 6 | 7 | 53-36 | 57 | |
5 | «Дружба» (Магдалинівка) | 2:1 | 1:0 | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 0:0 | 2:0 | 3:0 | 1:0 | 3:2 | +:- | 1:2 | +:- | +:- | +:- | 30 | 14 | 6 | 10 | 29-26 | 48 | |
6 | «Аякс» (Красний Луч) | 0:2 | 1:1 | 1:1 | 2:1 | 1:0 | 0:0 | 1:0 | 1:0 | 2:0 | 0:0 | +:- | 4:1 | +:- | 0:0 | +:- | 30 | 13 | 6 | 11 | 23-33 | 45 | |
7 | «Атон» (Донецьк) | 1:0 | 2:0 | 0:0 | 0:1 | 1:2 | -:+ | 0:0 | 2:0 | 1:3 | 2:5 | 1:1 | 2:0 | 2:1 | 1:0 | 2:0 | 30 | 12 | 6 | 12 | 22-30 | 42 | |
8 | «АФК-УОР» (Маріуполь) | 0:0 | 2:1 | 1:0 | 1:3 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | +:- | 1:1 | 5:1 | +:- | 0:1 | +:- | 2:1 | 2:1 | 30 | 11 | 9 | 10 | 26-38 | 42 | |
9 | «Гірник» (Брянка) | 2:0 | 2:1 | 1:0 | 0:4 | 2:1 | 2:3 | 3:0 | 1:1 | 3:2 | 3:0 | 2:1 | 2:1 | 2:0 | +:- | +:- | 30 | 13 | 3 | 14 | 39-54 | 42 | |
10 | «Металург» (Комсомольське) | 1:2 | 0:2 | 1:3 | 0:0 | 3:3 | 3:1 | +:- | 3:1 | 2:3 | 3:1 | +:- | 1:1 | 3:1 | 1:0 | +:- | 30 | 12 | 5 | 13 | 32-48 | 41 | |
11 | («Прометей» (Дніпродзержинськ)) | 2:3 | 0:2 | 1:2 | 6:3 | 1:0 | +:- | 4:1 | 0:0 | 8:3 | 1:1 | +:- | 3:1 | +:- | 0:2 | +:- | 30 | 12 | 4 | 14 | 39-48 | 40 | |
12 | «Власко» (Глибоке) | 2:0 | -:+ | 1:2 | 1:1 | 1:0 | 4:0 | -:+ | 2:1 | 1:0 | 6:0 | 6:0 | -:+ | 6:0 | -:- | 2:0 | 30 | 10 | 3 | 17 | 44-22 | 33 | |
13 | «Бутовська» (Макіївка) | 0:1 | 0:2 | +:- | 4:3 | 0:0 | 0:1 | 0:1 | 2:0 | 3:0 | 0:1 | 1:3 | 2:5 | 1:1 | 0:1 | +:- | 30 | 9 | 4 | 17 | 22-49 | 31 | |
14 | «Донбаскрафт» (Краматорськ) | -:+ | -:+ | 2:1 | 1:0 | 1:2 | 1:0 | -:+ | 1:1 | 3:0 | 0:2 | +:- | 1:0 | 1:1 | -:- | 2:0 | 30 | 7 | 3 | 20 | 16-30 | 24 | |
15 | «Космос» (Павлоград) | 0:0 | 2:0 | -:+ | 0:0 | 0:0 | -:+ | -:+ | -:+ | 1:1 | -:+ | -:+ | 2:2 | -:+ | 2:0 | 3:0 | 30 | 5 | 6 | 19 | 15-10 | 21 | |
16 | «Шахтар» (Макіївка) | 0:1 | 1:3 | 1:1 | -:+ | 2:1 | 1:1 | -:+ | 0:3 | 3:2 | 4:0 | 1:1 | -:- | 2:1 | -:- | +:- | 30 | 5 | 3 | 22 | 18-38 | 18 |
Знялися з розіграшу команди: «Космос» (після 1 кола, у зв'язку з об'єднанаям з командою 2 ліги «Шахтар» Павлоград), «Шахтар» М (з 22 туру), «Власко» (з 23 туру), «Донбаскрафт» (з 24 туру).
- Найкращий бомбардир: Василь Ломака («Шахтар» Свердловськ) — 30.
Підгрупа 6
- Підсумкове становище команд
# | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | І | В | Н | П | М | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Портовик» (Іллічівськ) | 6:0 | 3:0 | 2:1 | 3:1 | 4:0 | 1:1 | 3:1 | 2:1 | 4:1 | 3:2 | 4:0 | +:- | 4:2 | 3:1 | +:- | 2:0 | 32 | 24 | 5 | 3 | 62-25 | 77 | |
2 | «Олімпія ФК АЕС» (Южноукраїнськ) | 3:0 | 4:0 | 3:1 | +:- | +:- | 3:1 | 4:2 | 2:1 | 2:0 | 1:0 | 4:1 | 0:0 | +:- | +:- | 2:0 | 2:1 | 32 | 22 | 3 | 7 | 52-33 | 69 | |
3 | «Меркурій» (Первомайськ) | 2:0 | 1:0 | +:- | 6:0 | +:- | 1:0 | 0:1 | 3:2 | 0:1 | 3:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | +:- | 2:0 | 5:0 | 32 | 20 | 4 | 8 | 34-24 | 64 | |
4 | «Сурож» (Судак) | +:- | 2:0 | 3:1 | 2:1 | 2:0 | +:- | +:- | +:- | +:- | 3:1 | +:- | 4:0 | +:- | +:- | 3:2 | 4:1 | 32 | 21 | 1 | 10 | 30-21 | 64 | |
5 | «Джарилгач» (Скадовськ) | 0:0 | 5:2 | 0:0 | 2:0 | 2:1 | +:- | 3:2 | 3:0 | 5:0 | 2:1 | 3:2 | +:- | 2:2 | 1:1 | +:- | +:- | 32 | 19 | 4 | 9 | 42-34 | 61 | |
6 | «Чайка» (Охотникове) | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 1:3 | 0:1 | +:- | -:- | +:- | 1:1 | 2:1 | 2:0 | +:- | 2:1 | 3:2 | +:- | +:- | 32 | 17 | 2 | 13 | 20-29 | 53 | |
7 | «Благо» (Благоєве) | -:+ | 1:2 | 2:1 | +:- | 1:0 | 0:1 | 1:2 | 4:0 | 4:0 | 2:1 | 6:2 | +:- | 4:1 | 4:0 | +:- | +:- | 32 | 17 | 1 | 14 | 38-29 | 52 | |
8 | «Динамо-Дагма» (Одеса) | 0:3 | 0:0 | 3:3 | 1:0 | 3:1 | 6:0 | 1:2 | 7:0 | 1:1 | 0:0 | 1:0 | +:- | 3:1 | +:- | +:- | +:- | 32 | 15 | 7 | 10 | 41-38 | 52 | |
9 | «Бірзула» (Котовськ) | 0:3 | 1:4 | -:+ | +:- | 4:0 | +:- | 1:2 | 4:1 | 3:0 | 1:0 | +:- | 1:4 | +:- | +:- | 3:1 | +:- | 32 | 15 | 3 | 14 | 24-37 | 48 | |
10 | «Енергія» (Нова Каховка) | 0:1 | 0:3 | 1:1 | 4:1 | 0:1 | 2:0 | +:- | 0:0 | +:- | 0:1 | 2:1 | +:- | 1:0 | 1:1 | +:- | +:- | 32 | 14 | 6 | 12 | 21-37 | 48 | |
11 | «Кривбас-Руда» (Кривий Ріг) | 4:4 | 1:3 | 0:0 | +:- | +:- | -:+ | 6:0 | 6:0 | 1:1 | 2:1 | +:- | 1:1 | +:- | +:- | 4:0 | 6:0 | 32 | 14 | 5 | 13 | 40-29 | 47 | |
12 | («Нива» (Нечаяне)) | 2:2 | 3:2 | 1:2 | -:+ | 1:3 | 1:3 | 1:0 | 0:1 | 0:0 | 1:2 | 2:1 | 3:0 | +:- | 3:2 | 4:1 | 3:1 | 32 | 12 | 2 | 18 | 33-47 | 38 | |
13 | «Торпедо» (Одеса) | 1:2 | 1:3 | -:+ | -:+ | 1:0 | 2:0 | 0:1 | 0:2 | -:+ | 3:1 | -:+ | -:+ | -:- | -:- | 2:1 | -:- | 32 | 6 | 3 | 23 | 16-22 | 21 | |
14 | («Харчовик» (Білозерка)) | -:+ | 3:3 | -:+ | 2:1 | -:+ | -:+ | -:+ | -:+ | 0:1 | -:+ | +:- | 4:2 | 2:0 | +:- | -:- | 3:1 | 32 | 6 | 2 | 24 | 21-26 | 20 | |
15 | «Дунай» (Ізмаїл) | -:+ | 1:0 | 1:0 | 0:0 | -:+ | -:+ | -:+ | 4:1 | 0:0 | -:+ | +:- | -:+ | 0:1 | -:- | -:+ | 3:3 | 32 | 4 | 5 | 23 | 16-20 | 17 | |
16 | «Кривбас-2» (Кривий Ріг) | 1:2 | -:+ | -:+ | -:+ | 1:2 | 0:1 | 1:0 | 1:1 | -:+ | 1:2 | -:+ | -:+ | -:- | 1:0 | -:- | -:- | 32 | 3 | 2 | 27 | 12-29 | 11 | |
17 | «Рень» (Рені) | -:+ | -:+ | -:+ | -:+ | 1:4 | +:- | 4:2 | 1:1 | -:+ | 0:0 | -:+ | -:+ | 0:0 | -:- | -:- | 1:1 | 32 | 2 | 5 | 25 | 14-36 | 11 |
Команда «Кривбас-Руда» в 1 колі називалася «Інко».
Знялися з розіграшу команди: «Харчовик», «Дунай», «Кривбас-2» і «Рень» (всі - після 1 кола), «Торпедо» (з 22 туру).
- Найкращі бомбардири: Семен Кучеренко («Меркурій» Первомайськ) — 13.
Підсумки
Завоювали путівки в другу лігу переможці підгруп: «Хімік» (Калуш), «Гарай» (Жовква), «Оболонь-Зміна» (Київ), «Динамо» (Слов'янськ), «Портовик» (Іллічівськ), «Спортінвест» (Кривий Ріг).
Також другу лігу поповнили команди: «Олімпія ФК АЕС» (Южноукраїнськ) - об'єдналася з командою «Артанія» (Очаків) під назвою «Олімпія ФК АЕС» (Южноукраїнськ), «Динамо-Дагма» (Одеса) – зайняла місце команди «Чорноморець-2» (Одеса), «Гірник-Спорт» (Комсомольськ), «Шахтар» (Свердловськ), («Прометей» (Дніпродзержинськ)).
Див. також
Джерела
- Чемпіонат України серед КФК 1994/95 — Офіційний сайт ФФУ
- Чемпионат Украины. Любительская лига 1994/95 — Украинский футбол от Алексея Кобызева (рос.)
Це незавершена стаття про футбол. Ви можете проєкту, виправивши або дописавши її. |
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет