Україна брала участь на літніх Паралімпійських іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), що відбулися з 7 по 18 вересня 2016 року.
Україна на Паралімпійських іграх | ||||
Код МОК: | UKR | |||
: | Національний комітет спорту інвалідів України | |||
Паралімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро | ||||
Спортсмени | 169 у 20 видах спорту | |||
Прапороносець | Маргарита Привалихіна (відкриття) Тарас Дутко (закриття) | |||
Медалі Місце: 3 | Золото 41 | Срібло 37 | Бронза 39 | Всього 117 |
Участь у літніх Паралімпійських іграх | ||||
1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Паралімпійських іграх | ||||
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 | ||||
Див. також | ||||
|
Команда здобула рекордні 41 золоту, 37 срібних та 39 бронзових медалей і (вперше) піднялася на третє місце в медальному заліку.
Нагороди
Нагороди українських паралімпіців.
|
|
Мультимедалісти
Наступні учасники команди України вибороли декілька медалей на Паралімпійських іграх 2016 року.
Спортсмен | Медаль | Вид спорту | Дисципліна |
---|---|---|---|
Максим Крипак | Золото | Плавання | 50 м вільним стилем (чоловіки, S10) |
Золото | 100 м на спині (чоловіки, S10) | ||
Золото | 100 м вільним стилем (чоловіки, S10) | ||
Золото | 400 м вільним стилем (чоловіки, S10) | ||
Золото | Естафета 4×100 м вільним стилем (чоловіки, 34 очки) | ||
Срібло | 200 м комплексом (чоловіки, SM10) | ||
Срібло | 100 м батерфляєм (чоловіки, S10) | ||
Срібло | Естафета 4×100 м комплексом (чоловіки, 34 очки) | ||
Євгеній Богодайко | Золото | Плавання | 100 м на спині (чоловіки, S7) |
Золото | 200 м комплексом (SM7) | ||
Золото | 100 м батерфляєм (чоловіки, SB6) | ||
Золото | Естафета 4×100 м вільним стилем (чоловіки, 34 очки) | ||
Срібло | 50 м вільним стилем (чоловіки, S7) | ||
Срібло | 50 м батерфляєм (чоловіки, S7) | ||
Срібло | Естафета 4×100 м комплексом (чоловіки, 34 очки) | ||
Бронза | 100 м вільним стилем (чоловіки, S7) | ||
Бронза | Змішана естафета 4×50 м вільним стилем (20 балів) | ||
Єлизавета Мерешко | Золото | Плавання | 100 м вільним стилем (жінки, S6) |
Золото | 400 м вільним стилем (жінки, S6) | ||
Золото | 100 м брасом (жінки, SB5) | ||
Золото | 50 м вільним стилем (жінки, S6) | ||
Бронза | Змішана естафета 4×50 м вільним стилем (20 балів) | ||
Денис Дубров | Золото | Плавання | 200 м комплексом (чоловіки, SM10) |
Золото | 100 м комплексом (чоловіки, SM10) | ||
Золото | Естафета 4×100 м вільним стилем (чоловіки, 34 очки) | ||
Срібло | 100 м брасом (чоловіки, SB9) | ||
Срібло | 400 м вільним стилем (чоловіки, S10) | ||
Срібло | Естафета 4×100 м комплексом (чоловіки, 34 очки) | ||
Бронза | 50 м вільним стилем (чоловіки, S10) | ||
Бронза | 100 м брасом (чоловіки, S10) | ||
Анна Стеценко | Золото | Плавання | 50 м вільним стилем (жінки, S13) |
Золото | 100 м вільним стилем (жінки, S13) | ||
Золото | 100 м на спині (жінки, S13) | ||
Срібло | 400 м вільним стилем (жінки, S13) | ||
Єгор Дементьєв | Золото | Велоспорт | Гонка переслідування 4000 м (чоловіки, C5) |
Золото | Гонка з роздільним стартом (чоловіки, C5) | ||
Ігор Цвєтов | Золото | 100 м (чоловіки, T35) | |
Золото | 200 м (чоловіки, T35) | ||
Геннадій Бойко | Золото | Плавання | 50 м на спині (чоловіки, S1) |
Золото | 100 м на спині (чоловіки, S1) | ||
Дмитро Виноградець | Золото | Плавання | 50 м на спині (чоловіки, S3) |
Срібло | 50 м вільним стилем (чоловіки, S3) | ||
Срібло | 200 м вільним стилем (чоловіки, S3) | ||
Срібло | 150 м комплексом (чоловіки, SM3) | ||
Бронза | Змішана естафета 4×50 м вільним стилем (20 балів) | ||
Богдан Гриненко | Золото | Плавання | Естафета 4×100 м вільним стилем (чоловіки, 34 очки) |
Срібло | 50 м вільним стилем (чоловіки, S8) | ||
Бронза | Змішана естафета 4×50 м вільним стилем (20 балів) | ||
Юрій Божинський | Золото | Плавання | Естафета 4×100 м вільним стилем (чоловіки, 34 очки) |
Срібло | Естафета 4×100 м комплексом (чоловіки, 34 очки) | ||
Бронза | 50 м вільним стилем (чоловіки, S8) | ||
Бронза | Змішана естафета 4×50 м вільним стилем (20 балів) | ||
Максим Веракса | Золото | Плавання | 50 м вільним стилем (чоловіки, S12) |
Бронза | 100 м вільним стилем (чоловіки, S13) | ||
Бронза | 100 м брасом (чоловіки, SB12) | ||
Дмитро Ванзенко | Золото | Плавання | Естафета 4×100 м вільним стилем (чоловіки, 34 очки) |
Бронза | 200 м комплексом (чоловіки, SM10) | ||
Лейля Аджаметова | Золото | 100 м (жінки, T13) | |
Бронза | 400 м (жінки, T13) | ||
Олександр Комаров | Золото | Плавання | Естафета 4×100 м вільним стилем (чоловіки, 34 очки) |
Бронза | 100 м вільним стилем (чоловіки, S13) | ||
Ярослав Денисенко | Срібло | Плавання | 100 м вільним стилем (чоловіки, S13) |
Срібло | 400 м вільним стилем (чоловіки, S13) | ||
Срібло | 100 м на спині (чоловіки, S13) | ||
Срібло | 200 м комплексом (чоловіки, SM13) | ||
Вікторія Савцова | Срібло | Плавання | 50 м вільним стилем (жінки, S6) |
Срібло | 100 м вільним стилем (жінки, S6) | ||
Срібло | 100 м брасом (жінки, SB5) | ||
Бронза | Змішана естафета 4×50 м вільним стилем (20 балів) | ||
Оксана Ботурчук | Срібло | 200 м (жінки, T12) | |
Срібло | 400 м (жінки, T12) | ||
Ольга Свідерська | Срібло | Плавання | 150 м комплексом (жінки, SM4) |
Бронза | 100 м вільним стилем (жінки, S3) | ||
Бронза | Змішана естафета 4×50 м вільним стилем (20 балів) | ||
Оксана Хруль | Срібло | Плавання | 50 м батерфляєм (жінки, S6) |
Бронза | 100 м на спині (жінки, S6) | ||
Зоя Овсій | Срібло | Метання диску (жінки, F51/52) | |
Бронза | Метання булави (жінки) | ||
Роман Павлик | Срібло | 400 м (чоловіки, T36) | |
Бронза | Стрибки у довжину (чоловіки, T36) | ||
Сергій Паламарчук | Бронза | Плавання | 50 м на спині (чоловіки, S2) |
Бронза | 100 м на спині (чоловіки, S2) | ||
Бронза | 200 м вільним стилем (чоловіки, S2) | ||
Ірина Соцька | Бронза | Плавання | 50 м на спині (жінки, S2) |
Бронза | 100 м на спині (жінки, S2) | ||
Антон Коль | Бронза | Плавання | 50 м на спині (чоловіки, S1) |
Бронза | 100 м на спині (чоловіки, S1) | ||
Андрій Деревінський | Бронза | Плавання | 50 м вільним стилем (чоловіки, S4) |
Бронза | Змішана естафета 4×50 м вільним стилем (20 балів) |
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Ukrayina brala uchast na litnih Paralimpijskih igrah 2016 u Rio de Zhanejro Braziliya sho vidbulisya z 7 po 18 veresnya 2016 roku Ukrayina na Paralimpijskih igrah Kod MOK UKR Nacionalnij komitet sportu invalidiv Ukrayini Paralimpijski igri v Rio de Zhanejro Sportsmeni 169 u 20 vidah sportu Praporonosec Margarita Privalihina vidkrittya Taras Dutko zakrittya Medali Misce 3 Zoloto 41 Sriblo 37 Bronza 39 Vsogo 117 Uchast u litnih Paralimpijskih igrah 1996 2000 2004 2008 2012 2016 2020 Uchast u zimovih Paralimpijskih igrah 1994 1998 2002 2006 2010 2014 2018 2022 Div takozh SRSR Komanda zdobula rekordni 41 zolotu 37 sribnih ta 39 bronzovih medalej i vpershe pidnyalasya na tretye misce v medalnomu zaliku NagorodiNagorodi ukrayinskih paralimpiciv Medal Sportsmen Vid sportu Disciplina Data 1 Zoloto Bogodajko Yevgenij Yevgenij Bogodajko Plavannya 100 m na spini choloviki S7 02024 09 08 8 veresnya 1 Zoloto Chernyak Inna Inna Chernyak Dzyudo do 57 kg zhinki 02024 09 09 9 veresnya 1 Zoloto Cvyetov Igor Igor Cvyetov 100 m choloviki T35 02024 09 09 9 veresnya 1 Zoloto Bojko Gennadij Gennadij Bojko Plavannya 100 m na spini choloviki S1 02024 09 09 9 veresnya 1 Zoloto Kripak Maksim Maksim Kripak Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S10 02024 09 09 9 veresnya 1 Zoloto Zalevskij Dmitro Dmitro Zalevskij Plavannya 100 m na spini choloviki S11 02024 09 09 9 veresnya 1 Zoloto Istomina Katerina Katerina Istomina Plavannya 100 m baterflyayem zhinki S8 02024 09 09 9 veresnya 1 Zoloto Solovjova Lidiya Lidiya Solovjova do 50 kg zhinki 02024 09 10 10 veresnya 1 Zoloto Mereshko Yelizaveta Yelizaveta Mereshko Plavannya 50 m vilnim stilem zhinki S6 02024 09 10 10 veresnya 1 Zoloto Vinogradec Dmitro Dmitro Vinogradec Plavannya 50 m na spini choloviki S3 02024 09 10 10 veresnya 1 Zoloto Dementyev Yegor Yegor Dementyev Velosport Gonka peresliduvannya 4000 m choloviki C5 02024 09 10 10 veresnya 1 Zoloto Kripak Maksim Maksim Kripak Plavannya 100 m na spini choloviki S10 02024 09 10 10 veresnya 1 Zoloto Polyanskij Roman Roman Polyanskij Odinochka choloviki ASM1x 02024 09 11 11 veresnya 1 Zoloto Adzhametova Lejlya Lejlya Adzhametova 100 m zhinki T13 02024 09 11 11 veresnya 1 Zoloto Kosmina Nataliya Nataliya Kosmina Individualni zmagannya zhinki klas 11 02024 09 11 11 veresnya 1 Zoloto Mereshko Yelizaveta Yelizaveta Mereshko Plavannya 100 m brasom zhinki SB5 02024 09 11 11 veresnya 1 Zoloto Fedina Oleksij Oleksij Fedina Plavannya 100 m brasom choloviki SB13 02024 09 11 11 veresnya 1 Zoloto Dubrov Denis Denis Dubrov Plavannya 200 m kompleksom choloviki SM10 02024 09 11 11 veresnya 1 Zoloto Cvyetov Igor Igor Cvyetov 200 m choloviki T35 02024 09 12 12 veresnya 1 Zoloto Dacko Anton Anton Dacko Fehtuvannya na vizkah Shablya choloviki kategoriya B 02024 09 12 12 veresnya 1 Zoloto Demchuk Andrij Andrij Demchuk Fehtuvannya na vizkah Shablya choloviki kategoriya A 02024 09 12 12 veresnya 1 Zoloto Dubrov Denis Denis Dubrov Plavannya 100 m kompleksom choloviki SM10 02024 09 12 12 veresnya 1 Zoloto Kovalchuk Vasil Vasil Kovalchuk Strilba Pnevmatichna gvintivka lezhachi R5 10 m zmishani SH2 02024 09 13 13 veresnya 1 Zoloto Mereshko Yelizaveta Yelizaveta Mereshko Plavannya 400 m vilnim stilem zhinki S6 02024 09 13 13 veresnya 1 Zoloto Bogodajko Yevgenij Yevgenij Bogodajko Plavannya 200 m kompleksom SM7 02024 09 13 13 veresnya 1 Zoloto Kripak Maksim Maksim Kripak Plavannya 100 m vilnim stilem choloviki S10 02024 09 13 13 veresnya 1 Zoloto Zubkovska Oksana Oksana Zubkovska Stribki u dovzhinu zhinki T12 02024 09 13 13 veresnya 1 Zoloto Dementyev Yegor Yegor Dementyev Velosport Gonka z rozdilnim startom choloviki C5 02024 09 14 14 veresnya 1 Zoloto Klippert Sergij Sergij Klippert Plavannya 100 m na spini choloviki S12 02024 09 14 14 veresnya 1 Zoloto Stecenko Anna Anna Stecenko Plavannya 50 m vilnim stilem zhinki S13 02024 09 14 14 veresnya 1 Zoloto Oleksandr KomarovMaksim KripakBogdan GrinenkoDenis DubrovYevgenij BogodajkoYurij BozhinskijDmitro Vanzenko Plavannya Estafeta 4 100 m vilnim stilem choloviki 34 ochki 02024 09 14 14 veresnya 1 Zoloto Yemelyanov Sergij Sergij Yemelyanov Odinochki choloviki KL3 02024 09 15 15 veresnya 1 Zoloto Bogodajko Yevgenij Yevgenij Bogodajko Plavannya 100 m baterflyayem choloviki SB6 02024 09 15 15 veresnya 1 Zoloto Kripak Maksim Maksim Kripak Plavannya 400 m vilnim stilem choloviki S10 02024 09 15 15 veresnya 1 Zoloto Bojko Gennadij Gennadij Bojko Plavannya 50 m na spini choloviki S1 02024 09 15 15 veresnya 1 Zoloto Viktor DiduhMaksim NikolenkoMihajlo Popov Komadni zmagannya choloviki klasi 6 8 02024 09 16 16 veresnya 1 Zoloto Zbirna Ukrayini z futbolu 7x7 Volodimir Antonyuk Oleg LenIvan Docenko Dmitro MolodcovTaras Dutko Stanislav PodolskijYevgen Zinov yev Vitalij RomanchukEdgar Kagramanyan Kostyantin SimashkoArtem Krasilnikov Vitalij TrushevBogdan Kulinich Ivan Shkvarlo Futbol 7 x 7 Futbol 7 x 7 na litnih Paralimpijskih igrah 2016 02024 09 16 16 veresnya 1 Zoloto Stecenko Anna Anna Stecenko Plavannya 100 m vilnim stilem zhinki S13 02024 09 16 16 veresnya 1 Zoloto Mereshko Yelizaveta Yelizaveta Mereshko Plavannya 100 m vilnim stilem zhinki S6 02024 09 17 17 veresnya 1 Zoloto Veraksa Maksim Maksim Veraksa Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S12 02024 09 17 17 veresnya 1 Zoloto Stecenko Anna Anna Stecenko Plavannya 100 m na spini zhinki S13 02024 09 17 17 veresnya 2 Sriblo Dubrov Denis Denis Dubrov Plavannya 100 m brasom choloviki SB9 02024 09 08 8 veresnya 2 Sriblo Kovalchuk Olga Olga Kovalchuk Strilba Pnevmatichnij pistolet 10 m P2 zhinki SH1 02024 09 09 9 veresnya 2 Sriblo Solovej Dmitro Dmitro Solovej Dzyudo do 73 kg choloviki 02024 09 09 9 veresnya 2 Sriblo Gusyeva Irina Irina Gusyeva Dzyudo do 63 kg zhinki 02024 09 09 9 veresnya 2 Sriblo Bogodajko Yevgenij Yevgenij Bogodajko Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S7 02024 09 09 9 veresnya 2 Sriblo Hrul Oksana Oksana Hrul Plavannya 50 m baterflyayem zhinki S6 02024 09 09 9 veresnya 2 Sriblo Misnik Anastasiya Anastasiya Misnik Shtovhannya yadra zhinki F20 02024 09 10 10 veresnya 2 Sriblo Nazarenko Oleksandr Oleksandr Nazarenko Dzyudo do 90 kg choloviki 02024 09 10 10 veresnya 2 Sriblo Savcova Viktoriya Viktoriya Savcova Plavannya 50 m vilnim stilem zhinki S6 02024 09 10 10 veresnya 2 Sriblo Denisenko Yaroslav Yaroslav Denisenko Plavannya 200 m kompleksom choloviki SM13 02024 09 10 10 veresnya 2 Sriblo Savcova Viktoriya Viktoriya Savcova Plavannya 100 m brasom zhinki SB5 02024 09 11 11 veresnya 2 Sriblo Kripak Maksim Maksim Kripak Plavannya 200 m kompleksom choloviki SM10 02024 09 11 11 veresnya 2 Sriblo Ovsij Zoya Zoya Ovsij Metannya bulavi zhinki 02024 09 11 11 veresnya 2 Sriblo Boturchuk Oksana Oksana Boturchuk 200 m zhinki T12 02024 09 12 12 veresnya 2 Sriblo Denisenko Yaroslav Yaroslav Denisenko Plavannya 400 m vilnim stilem choloviki S13 02024 09 12 12 veresnya 2 Sriblo Stecenko Anna Anna Stecenko Plavannya 400 m vilnim stilem zhinki S13 02024 09 12 12 veresnya 2 Sriblo Sviderska Olga Olga Sviderska Plavannya 150 m kompleksom zhinki SM4 02024 09 12 12 veresnya 2 Sriblo Kripak Maksim Maksim Kripak Plavannya 100 m baterflyayem choloviki S10 02024 09 12 12 veresnya 2 Sriblo Bogodajko Yevgenij Yevgenij Bogodajko Plavannya 50 m baterflyayem choloviki S7 02024 09 12 12 veresnya 2 Sriblo Yezlovecka Natalya Natalya Yezlovecka 400 m zhinki T20 02024 09 13 13 veresnya 2 Sriblo Vinogradec Dmitro Dmitro Vinogradec Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S3 02024 09 13 13 veresnya 2 Sriblo Matlo Yarina Yarina Matlo Plavannya 100 m na spini zhinki S12 02024 09 14 14 veresnya 2 Sriblo Lafina Mariya Mariya Lafina Plavannya 50 m na spini zhinki SB3 02024 09 14 14 veresnya 2 Sriblo Lagutenko Nataliya Nataliya Lagutenko Odinochki zhinki KL2 02024 09 15 15 veresnya 2 Sriblo Dubrov Denis Denis Dubrov Plavannya 400 m vilnim stilem choloviki S10 02024 09 15 15 veresnya 2 Sriblo Pomazan Mariya Mariya Pomazan Shtovhannya yadra zhinki F35 02024 09 15 15 veresnya 2 Sriblo Vinogradec Dmitro Dmitro Vinogradec Plavannya 200 m vilnim stilem choloviki S3 02024 09 15 15 veresnya 2 Sriblo Pavlik Roman Roman Pavlik 400 m choloviki T36 02024 09 16 16 veresnya 2 Sriblo Grinenko Bogdan Bogdan Grinenko Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S8 02024 09 16 16 veresnya 2 Sriblo Dibrova Mikola Mikola Dibrova Shtovhannya yadra choloviki F36 02024 09 16 16 veresnya 2 Sriblo Smirnov Viktor Viktor Smirnov Plavannya 200 m kompleksom choloviki SM11 02024 09 16 16 veresnya 2 Sriblo Denisenko Yaroslav Yaroslav Denisenko Plavannya 100 m vilnim stilem choloviki S13 02024 09 16 16 veresnya 2 Sriblo Vinogradec Dmitro Dmitro Vinogradec Plavannya 150 m kompleksom choloviki SM3 02024 09 16 16 veresnya 2 Sriblo Savcova Viktoriya Viktoriya Savcova Plavannya 100 m vilnim stilem zhinki S6 02024 09 17 17 veresnya 2 Sriblo Boturchuk Oksana Oksana Boturchuk 400 m zhinki T12 02024 09 17 17 veresnya 2 Sriblo Denisenko Yaroslav Yaroslav Denisenko Plavannya 100 m na spini choloviki S13 02024 09 10 10 veresnya 2 Sriblo Yurij BozhinskijDenis DubrovMaksim KripakYevgenij Bogodajko Plavannya Estafeta 4 100 m kompleksom choloviki 34 ochki 02024 09 17 17 veresnya 3 Bronza Danilyuk Roman Roman Danilyuk choloviki F11 12 02024 09 08 8 veresnya 3 Bronza Katishev Ruslan Ruslan Katishev Stribki v dovzhinu choloviki T11 02024 09 08 8 veresnya 3 Bronza Galinska Yuliya Yuliya Galinska Dzyudo do 48 kg zhinki 02024 09 08 8 veresnya 3 Bronza Semenenko Yaroslav Yaroslav Semenenko Plavannya 100 m na spini choloviki S6 02024 09 08 8 veresnya 3 Bronza Hrul Oksana Oksana Hrul Plavannya 100 m na spini zhinki S6 02024 09 08 8 veresnya 3 Bronza Horava David David Horava Dzyudo do 66 kg choloviki 02024 09 08 8 veresnya 3 Bronza Sviderska Olga Olga Sviderska Plavannya 100 m vilnim stilem zhinki S3 02024 09 08 8 veresnya 3 Bronza Kol Anton Anton Kol Plavannya 100 m na spini choloviki S1 02024 09 09 9 veresnya 3 Bronza Palamarchuk Sergij Sergij Palamarchuk Plavannya 100 m na spini choloviki S2 02024 09 09 9 veresnya 3 Bronza Kosinov Oleksandr Oleksandr Kosinov Dzyudo do 81 kg choloviki 02024 09 09 9 veresnya 3 Bronza Socka Irina Irina Socka Plavannya 100 m na spini zhinki S2 02024 09 09 9 veresnya 3 Bronza Dubrov Denis Denis Dubrov Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S10 02024 09 09 9 veresnya 3 Bronza Andrij DerevinskijViktoriya SavcovaOlga SviderskaYevgenij BogodajkoYelizaveta MereshkoDmitro VinogradecYurij BozhinskijBogdan Grinenko Plavannya Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv 02024 09 09 9 veresnya 3 Bronza Chufarov Danilo Danilo Chufarov Plavannya 200 m kompleksom choloviki SM13 02024 09 10 10 veresnya 3 Bronza Dubrov Denis Denis Dubrov Plavannya 100 m brasom choloviki S10 02024 09 10 10 veresnya 3 Bronza Prudnikov Dmitro Dmitro Prudnikov Stribki u dovzhinu choloviki T20 02024 09 11 11 veresnya 3 Bronza Vanzenko Dmitro Dmitro Vanzenko Plavannya 200 m kompleksom choloviki SM10 02024 09 11 11 veresnya 3 Bronza Palamarchuk Sergij Sergij Palamarchuk Plavannya 200 m vilnim stilem choloviki S2 02024 09 11 11 veresnya 3 Bronza Pavlik Roman Roman Pavlik Stribki u dovzhinu choloviki T36 02024 09 12 12 veresnya 3 Bronza Piddubna Marina Marina Piddubna Plavannya 50 m vilnim stilem zhinki S11 02024 09 12 12 veresnya 3 Bronza Litovchenko Marina Marina Litovchenko Individualni zmagannya zhinki klas 6 02024 09 13 13 veresnya 3 Bronza Breus Yevgeniya Yevgeniya Breus Fehtuvannya na vizkah Shpaga zhinki kategoriya A 02024 09 13 13 veresnya 3 Bronza Naumenko Oleg Oleg Naumenko Fehtuvannya na vizkah Shpaga choloviki kategoriya B 02024 09 13 13 veresnya 3 Bronza Veraksa Maksim Maksim Veraksa Plavannya 100 m brasom choloviki SB12 02024 09 13 13 veresnya 3 Bronza Denisyuk Oleksij Oleksij Denisyuk Strilba Pistolet 50 m P4 zmishani SH1 02024 09 14 14 veresnya 3 Bronza Mashenko Oleksandr Oleksandr Mashenko Plavannya 100 m baterflyayem choloviki S11 02024 09 14 14 veresnya 3 Bronza Ovsij Zoya Zoya Ovsij Metannya disku zhinki F51 52 02024 09 14 14 veresnya 3 Bronza Kol Anton Anton Kol Plavannya 50 m na spini choloviki S1 02024 09 15 15 veresnya 3 Bronza Palamarchuk Sergij Sergij Palamarchuk Plavannya 50 m na spini choloviki S2 02024 09 15 15 veresnya 3 Bronza Socka Irina Irina Socka Plavannya 50 m na spini zhinki S2 02024 09 15 15 veresnya 3 Bronza Danilina Lyudmila Lyudmila Danilina 1500 m zhinki T20 02024 09 16 16 veresnya 3 Bronza Bogodajko Yevgenij Yevgenij Bogodajko Plavannya 100 m vilnim stilem choloviki S7 02024 09 16 16 veresnya 3 Bronza Bozhinskij Yurij Yurij Bozhinskij Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S8 02024 09 16 16 veresnya 3 Bronza Verbova Marina Marina Verbova Plavannya 100 m na spini zhinki SB12 02024 09 16 16 veresnya 3 Bronza Veraksa Maksim Maksim Veraksa Plavannya 100 m vilnim stilem choloviki S13 02024 09 16 16 veresnya 3 Bronza Adzhametova Lejlya Lejlya Adzhametova 400 m zhinki T13 02024 09 17 17 veresnya 3 Bronza Komarov Oleksandr Oleksandr Komarov Plavannya 100 m vilnim stilem choloviki S13 02024 09 17 17 veresnya 3 Bronza Yaremenko Illya Illya Yaremenko Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S12 02024 09 17 17 veresnya 3 Bronza Derevinskij Andrij Andrij Derevinskij Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S4 02024 09 17 17 veresnya Praporonosec Margarita Privalihina ocholyuye ukrayinsku komandu na en vidkrittya Paralimpiadi 2016 Medali za vidami sportu Sport 1 2 3 Vsogo Plavannya 25 24 25 74 Atletika 4 8 7 19 Fehtuvannya 2 0 2 4 Tenis 2 0 1 2 Velosport 2 0 0 2 Dzyudo 1 3 3 7 Strilba 1 1 1 3 Parakanoe 1 1 0 2 Vesluvannya 1 0 0 1 Pauerlifting 1 0 0 1 Futbol 1 0 0 1 Vsogo 41 37 39 117 Den Data Vsogo 1 8 veresnya 1 1 7 9 2 9 veresnya 6 5 6 17 3 10 veresnya 5 4 2 11 4 11 veresnya 6 3 3 12 5 12 veresnya 4 6 2 12 6 13 veresnya 5 2 4 11 7 14 veresnya 4 2 3 9 8 15 veresnya 4 4 3 11 9 16 veresnya 3 6 5 14 10 17 veresnya 3 4 4 11 Medali za stattyu dokladnishe Stat 01 02 3 Vsogo Vidsotok Choloviki 27 20 25 72 61 5 Zhinki 13 17 12 42 35 9 Zmishani 1 0 2 3 2 6 Vsogo 41 37 39 117 100 Zustrich ukrayinskoyi nacionalnoyi paralimpijskoyi zbirnoyi pislya uspishnogo vistupu na litnih Paralimpijskih igrah 2016 Multimedalisti Yevgenij Bogodajko zdobuv pershu ukrayinsku zolotu medal na Igrah 2016 Nastupni uchasniki komandi Ukrayini viboroli dekilka medalej na Paralimpijskih igrah 2016 roku Sportsmen Medal Vid sportu Disciplina Kripak Maksim Maksim Kripak 1 Zoloto Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S10 1 Zoloto 100 m na spini choloviki S10 1 Zoloto 100 m vilnim stilem choloviki S10 1 Zoloto 400 m vilnim stilem choloviki S10 1 Zoloto Estafeta 4 100 m vilnim stilem choloviki 34 ochki 2 Sriblo 200 m kompleksom choloviki SM10 2 Sriblo 100 m baterflyayem choloviki S10 2 Sriblo Estafeta 4 100 m kompleksom choloviki 34 ochki Bogodajko Yevgenij Yevgenij Bogodajko 1 Zoloto Plavannya 100 m na spini choloviki S7 1 Zoloto 200 m kompleksom SM7 1 Zoloto 100 m baterflyayem choloviki SB6 1 Zoloto Estafeta 4 100 m vilnim stilem choloviki 34 ochki 2 Sriblo 50 m vilnim stilem choloviki S7 2 Sriblo 50 m baterflyayem choloviki S7 2 Sriblo Estafeta 4 100 m kompleksom choloviki 34 ochki 3 Bronza 100 m vilnim stilem choloviki S7 3 Bronza Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv Mereshko Yelizaveta Yelizaveta Mereshko 1 Zoloto Plavannya 100 m vilnim stilem zhinki S6 1 Zoloto 400 m vilnim stilem zhinki S6 1 Zoloto 100 m brasom zhinki SB5 1 Zoloto 50 m vilnim stilem zhinki S6 3 Bronza Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv Dubrov Denis Denis Dubrov 1 Zoloto Plavannya 200 m kompleksom choloviki SM10 1 Zoloto 100 m kompleksom choloviki SM10 1 Zoloto Estafeta 4 100 m vilnim stilem choloviki 34 ochki 2 Sriblo 100 m brasom choloviki SB9 2 Sriblo 400 m vilnim stilem choloviki S10 2 Sriblo Estafeta 4 100 m kompleksom choloviki 34 ochki 3 Bronza 50 m vilnim stilem choloviki S10 3 Bronza 100 m brasom choloviki S10 Stecenko Anna Anna Stecenko 1 Zoloto Plavannya 50 m vilnim stilem zhinki S13 1 Zoloto 100 m vilnim stilem zhinki S13 1 Zoloto 100 m na spini zhinki S13 2 Sriblo 400 m vilnim stilem zhinki S13 Dementyev Yegor Yegor Dementyev 1 Zoloto Velosport Gonka peresliduvannya 4000 m choloviki C5 1 Zoloto Gonka z rozdilnim startom choloviki C5 Cvyetov Igor Igor Cvyetov 1 Zoloto 100 m choloviki T35 1 Zoloto 200 m choloviki T35 Bojko Gennadij Gennadij Bojko 1 Zoloto Plavannya 50 m na spini choloviki S1 1 Zoloto 100 m na spini choloviki S1 Vinogradec Dmitro Dmitro Vinogradec 1 Zoloto Plavannya 50 m na spini choloviki S3 2 Sriblo 50 m vilnim stilem choloviki S3 2 Sriblo 200 m vilnim stilem choloviki S3 2 Sriblo 150 m kompleksom choloviki SM3 3 Bronza Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv Grinenko Bogdan Bogdan Grinenko 1 Zoloto Plavannya Estafeta 4 100 m vilnim stilem choloviki 34 ochki 2 Sriblo 50 m vilnim stilem choloviki S8 3 Bronza Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv Bozhinskij Yurij Yurij Bozhinskij 1 Zoloto Plavannya Estafeta 4 100 m vilnim stilem choloviki 34 ochki 2 Sriblo Estafeta 4 100 m kompleksom choloviki 34 ochki 3 Bronza 50 m vilnim stilem choloviki S8 3 Bronza Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv Veraksa Maksim Maksim Veraksa 1 Zoloto Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S12 3 Bronza 100 m vilnim stilem choloviki S13 3 Bronza 100 m brasom choloviki SB12 Vanzenko Dmitro Dmitro Vanzenko 1 Zoloto Plavannya Estafeta 4 100 m vilnim stilem choloviki 34 ochki 3 Bronza 200 m kompleksom choloviki SM10 Adzhametova Lejlya Lejlya Adzhametova 1 Zoloto 100 m zhinki T13 3 Bronza 400 m zhinki T13 Komarov Oleksandr Oleksandr Komarov 1 Zoloto Plavannya Estafeta 4 100 m vilnim stilem choloviki 34 ochki 3 Bronza 100 m vilnim stilem choloviki S13 Denisenko Yaroslav Yaroslav Denisenko 2 Sriblo Plavannya 100 m vilnim stilem choloviki S13 2 Sriblo 400 m vilnim stilem choloviki S13 2 Sriblo 100 m na spini choloviki S13 2 Sriblo 200 m kompleksom choloviki SM13 Savcova Viktoriya Viktoriya Savcova 2 Sriblo Plavannya 50 m vilnim stilem zhinki S6 2 Sriblo 100 m vilnim stilem zhinki S6 2 Sriblo 100 m brasom zhinki SB5 3 Bronza Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv Boturchuk Oksana Oksana Boturchuk 2 Sriblo 200 m zhinki T12 2 Sriblo 400 m zhinki T12 Sviderska Olga Olga Sviderska 2 Sriblo Plavannya 150 m kompleksom zhinki SM4 3 Bronza 100 m vilnim stilem zhinki S3 3 Bronza Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv Hrul Oksana Oksana Hrul 2 Sriblo Plavannya 50 m baterflyayem zhinki S6 3 Bronza 100 m na spini zhinki S6 Ovsij Zoya Zoya Ovsij 2 Sriblo Metannya disku zhinki F51 52 3 Bronza Metannya bulavi zhinki Pavlik Roman Roman Pavlik 2 Sriblo 400 m choloviki T36 3 Bronza Stribki u dovzhinu choloviki T36 Palamarchuk Sergij Sergij Palamarchuk 3 Bronza Plavannya 50 m na spini choloviki S2 3 Bronza 100 m na spini choloviki S2 3 Bronza 200 m vilnim stilem choloviki S2 Socka Irina Irina Socka 3 Bronza Plavannya 50 m na spini zhinki S2 3 Bronza 100 m na spini zhinki S2 Kol Anton Anton Kol 3 Bronza Plavannya 50 m na spini choloviki S1 3 Bronza 100 m na spini choloviki S1 Derevinskij Andrij Andrij Derevinskij 3 Bronza Plavannya 50 m vilnim stilem choloviki S4 3 Bronza Zmishana estafeta 4 50 m vilnim stilem 20 baliv Simvoli litnih Paralimpijskih igr 2016 ta litnih Olimpiskih igor 2016 v Rio de Zhanejro Braziliya img