Змагання зі сноубордингу в дисципліні сноубордкрос серед чоловіків на зимових Олімпійських іграх 2022 відбудуться 10 лютого 2022 року в Сніговому парку Геньтін у Чжанцзякоу.
Змагання зі сноубордкросу серед чоловіків на XXIV Зимових Олімпійських іграх | ||||||||||
піктограма сноубордингу | ||||||||||
Місце проведення | Сніговий парк Геньтін, Чжанцзякоу | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дата | 10 лютого | |||||||||
Учасників | 31 з 13 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2018 | 2026 → |
Сноубординг на зимових Олімпійських іграх 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Біг-ейр | чоловіки | жінки | ||
Паралельний гігантський слалом | чоловіки | жінки | ||
Слоупстайл | чоловіки | жінки | ||
Сноубордкрос | чоловіки | жінки | ||
Хафпайп | чоловіки | жінки | ||
Командний сноубордкрос | змішана | |||
Кваліфікація |
Дворазовий чинний олімпійський чемпіон П'єр Волтьє завершив спортивну кар'єру. Володар срібної медалі Ігор-2018 Джаррід Г'юз кваліфікувався на Олімпіаду, а бронзовий медаліст Рехіно Ернандес не зміг цього зробити. очолював залік після шести змагань зі сноубордкросу, що відбулися перед Олімпійськими іграми, а за ним розмістилися Алессандро Геммерле і . виграв , а Геммерле і Еліот Ґронден вибороли, відповідно, срібну та бронзову нагороди.
Кваліфікація
Результати
Посівний раунд
Місце | Номер | Ім'я | Країна | 1-й заїзд | 2-й заїзд | Кращий |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | Еліот Ґронден | Канада | 1:16.29 | – | 1:16.29 |
2 | 7 | Австрія | 1:17.00 | – | 1:17.00 | |
3 | 13 | Австрія | 1:17.05 | – | 1:17.05 | |
4 | 2 | Алессандро Геммерле | Австрія | 1:17.24 | – | 1:17.24 |
5 | 11 | Німеччина | 1:17.38 | – | 1:17.38 | |
6 | 16 | Омар Візінтін | Італія | 1:17.68 | – | 1:17.68 |
7 | 8 | США | 1:17.81 | – | 1:17.81 | |
8 | 4 | Австралія | 1:17.92 | – | 1:17.92 | |
9 | 3 | Італія | 1:17.98 | – | 1:17.98 | |
10 | 12 | Нік Баумґартнер | США | 1:18.01 | – | 1:18.01 |
11 | 23 | Німеччина | 1:18.22 | – | 1:18.22 | |
12 | 19 | Німеччина | 1:18.31 | – | 1:18.31 | |
13 | 20 | Канада | 1:18.45 | – | 1:18.45 | |
14 | 9 | Австрія | 1:18.49 | – | 1:18.49 | |
15 | 17 | Австралія | 1:18.56 | – | 1:18.56 | |
16 | 6 | Франція | 1:18.64 | – | 1:18.64 | |
17 | 10 | Австралія | 1:19.33 | 1:17.56 | 1:17.56 | |
18 | 25 | США | 1:18.83 | 1:17.88 | 1:17.88 | |
19 | 18 | Італія | 1:19.45 | 1:18.13 | 1:18.13 | |
20 | 24 | США | 1:19.66 | 1:18.64 | 1:18.64 | |
21 | 14 | Іспанія | 1:18.73 | 1:19.93 | 1:18.73 | |
22 | 5 | Швейцарія | 1:19.39 | 1:18.94 | 1:18.94 | |
23 | 21 | Японія | 1:19.26 | 1:19.16 | 1:19.16 | |
24 | 22 | Франція | 1:19.75 | 1:19.23 | 1:19.23 | |
25 | 30 | Олімпійський комітет Росії | 1:19.36 | 1:19.93 | 1:19.36 | |
26 | 28 | Канада | 1:20.24 | 1:19.45 | 1:19.45 | |
27 | 1 | Нідерланди | 1:20.75 | 1:19.69 | 1:19.69 | |
28 | 29 | Джаррид Х'юз | Австралія | 1:21.28 | 1:20.48 | 1:20.48 |
29 | 31 | Велика Британія | 1:20.79 | 1:20.72 | 1:20.72 | |
30 | 26 | Франція | 1:21.06 | 1:21.36 | 1:21.06 | |
31 | 27 | Італія | 1:24.77 | DNF | 1:24.77 | |
32 | 32 | Чехія | DNS | DNS | DNS |
Раунд на вибування
1/8 фіналу
|
|
Чвертьфінали
|
|
Півфінали
|
|
Фінали
- Малий фінал
Місце | Номер | Ім'я | Країна | Нотатки |
---|---|---|---|---|
5 | 16 | Франція | ||
6 | 18 | США | ||
7 | 21 | Іспанія | ||
8 | 19 | Італія |
- Великий фінал
Місце | Номер | Ім'я | Країна | Нотатки |
---|---|---|---|---|
4 | Алессандро Геммерле | Австрія | ||
1 | Еліот Ґронден | Канада | ||
6 | Омар Візінтін | Італія | ||
4 | 2 | Австрія |
Примітки
- (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 17 жовтня 2021.
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Zmagannya zi snoubordingu v disciplini snoubordkros sered cholovikiv na zimovih Olimpijskih igrah 2022 vidbudutsya 10 lyutogo 2022 roku v Snigovomu parku Gentin u Chzhanczyakou Zmagannya zi snoubordkrosu sered cholovikiv na XXIV Zimovih Olimpijskih igrah piktograma snoubordinguMisce provedennyaSnigovij park Gentin ChzhanczyakouData10 lyutogoUchasnikiv31 z 13 krayinPrizeri Alessandro Gemmerle Avstriya Eliot Gronden Kanada Omar Vizintin Italiya 20182026 Snoubording na zimovih Olimpijskih igrah 2022 Big ejr choloviki zhinki Paralelnij gigantskij slalom choloviki zhinki Sloupstajl choloviki zhinki Snoubordkros choloviki zhinki Hafpajp choloviki zhinki Komandnij snoubordkros zmishana Kvalifikaciya Dvorazovij chinnij olimpijskij chempion P yer Voltye zavershiv sportivnu kar yeru Volodar sribnoyi medali Igor 2018 Dzharrid G yuz kvalifikuvavsya na Olimpiadu a bronzovij medalist Rehino Ernandes ne zmig cogo zrobiti ocholyuvav zalik pislya shesti zmagan zi snoubordkrosu sho vidbulisya pered Olimpijskimi igrami a za nim rozmistilisya Alessandro Gemmerle i vigrav a Gemmerle i Eliot Gronden viboroli vidpovidno sribnu ta bronzovu nagorodi KvalifikaciyaDokladnishe Snoubording na zimovih Olimpijskih igrah 2022 kvalifikaciyaRezultatiPosivnij raund Misce Nomer Im ya Krayina 1 j zayizd 2 j zayizd Krashij 1 15 Eliot Gronden Kanada 1 16 29 1 16 29 2 7 Avstriya 1 17 00 1 17 00 3 13 Avstriya 1 17 05 1 17 05 4 2 Alessandro Gemmerle Avstriya 1 17 24 1 17 24 5 11 Nimechchina 1 17 38 1 17 38 6 16 Omar Vizintin Italiya 1 17 68 1 17 68 7 8 SShA 1 17 81 1 17 81 8 4 Avstraliya 1 17 92 1 17 92 9 3 Italiya 1 17 98 1 17 98 10 12 Nik Baumgartner SShA 1 18 01 1 18 01 11 23 Nimechchina 1 18 22 1 18 22 12 19 Nimechchina 1 18 31 1 18 31 13 20 Kanada 1 18 45 1 18 45 14 9 Avstriya 1 18 49 1 18 49 15 17 Avstraliya 1 18 56 1 18 56 16 6 Franciya 1 18 64 1 18 64 17 10 Avstraliya 1 19 33 1 17 56 1 17 56 18 25 SShA 1 18 83 1 17 88 1 17 88 19 18 Italiya 1 19 45 1 18 13 1 18 13 20 24 SShA 1 19 66 1 18 64 1 18 64 21 14 Ispaniya 1 18 73 1 19 93 1 18 73 22 5 Shvejcariya 1 19 39 1 18 94 1 18 94 23 21 Yaponiya 1 19 26 1 19 16 1 19 16 24 22 Franciya 1 19 75 1 19 23 1 19 23 25 30 Olimpijskij komitet Rosiyi 1 19 36 1 19 93 1 19 36 26 28 Kanada 1 20 24 1 19 45 1 19 45 27 1 Niderlandi 1 20 75 1 19 69 1 19 69 28 29 Dzharrid H yuz Avstraliya 1 21 28 1 20 48 1 20 48 29 31 Velika Britaniya 1 20 79 1 20 72 1 20 72 30 26 Franciya 1 21 06 1 21 36 1 21 06 31 27 Italiya 1 24 77 DNF 1 24 77 32 32 Chehiya DNS DNS DNS Raund na vibuvannya 1 8 finalu 1 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 1 Eliot Gronden Kanada Q 2 16 Franciya Q 3 17 Avstraliya 32 Chehiya DNS 2 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 8 Avstraliya Q 2 24 Franciya Q 3 25 Olimpijskij komitet Rosiyi 9 Italiya DNF 3 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 5 Nimechchina Q 2 21 Ispaniya Q 3 12 Nimechchina 4 28 Dzharrid H yuz Avstraliya 4 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 20 SShA Q 2 4 Alessandro Gemmerle Avstriya Q 3 13 Kanada 4 29 Velika Britaniya 5 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 19 Italiya Q 2 30 Franciya Q 3 14 Avstriya 4 3 Avstriya 6 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 6 Omar Vizintin Italiya Q 2 11 Nimechchina Q 3 22 Shvejcariya 4 27 Niderlandi 7 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 23 Yaponiya Q 2 10 Nik Baumgartner SShA Q 3 7 SShA 4 26 Kanada 8 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 18 SShA Q 2 2 Avstriya Q 3 15 Avstraliya 31 Italiya DNS Chvertfinali 1 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 1 Eliot Gronden Kanada Q 2 16 Franciya Q 3 24 Franciya 4 8 Avstraliya 2 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 4 Alessandro Gemmerle Avstriya Q 2 21 Ispaniya Q 20 SShA DNF 5 Nimechchina DNF 3 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 6 Omar Vizintin Italiya Q 2 19 Italiya Q 3 30 Franciya 11 Nimechchina DNF 4 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 2 Avstriya Q 2 18 SShA Q 3 10 Nik Baumgartner SShA 23 Yaponiya DNF Pivfinali 1 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 1 Eliot Gronden Kanada Q 2 4 Alessandro Gemmerle Avstriya Q 3 16 Franciya 4 21 Ispaniya 2 j zayizd Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 2 Avstriya Q 2 6 Omar Vizintin Italiya Q 3 18 SShA 4 19 Italiya Finali Malij final Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 5 16 Franciya 6 18 SShA 7 21 Ispaniya 8 19 Italiya Velikij final Misce Nomer Im ya Krayina Notatki 1 4 Alessandro Gemmerle Avstriya 2 1 Eliot Gronden Kanada 3 6 Omar Vizintin Italiya 4 2 AvstriyaPrimitki PDF Arhiv originalu PDF za 17 zhovtnya 2021