Польща на зимових Олімпійських іграх 2018, що проходили з 9 по 25 лютого 2018 у Пхьончхані (Південна Корея), була представлена 62 спортсменами в 12 видах спорту. Прапороносцем на церемонії відкриття Олімпіади став ковзаняр Збігнєв Брудка. Польські спортсмени завоювали одну золоту та одну бронзову медалі (обидві у стрибках з трампліна). Збірна Польщі зайняла 20-е неофіційне загальнокомандне місце.
Польща на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | POL | |||
НОК: | Олімпійський комітет Польщі | |||
Олімпійські ігри в Пхьончхані | ||||
Спортсмени | 62 у 12 видах спорту | |||
Прапороносець | Збігнєв Брудка (відкриття) | |||
Медалі Місце: 20 | Золото 1 | Срібло 0 | Бронза 1 | Всього 2 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1924 • • • • • • • • • 1968 • • • • 1984 • • 1992 • 1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
1924 • 1928 • 1932 • 1936 • 1948 • 1952 • 1956 • 1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 |
Медалісти
Медалі | Спортсмени | Вид спорту | Дисципліна | Дата |
---|---|---|---|---|
Золото | Каміль Стох | Стрибки з трампліна | великий трамплін (чоловіки) | 17 лютого |
Бронза | Мацей Кот Стефан Гуля Давид Кубацький Каміль Стох | Стрибки з трампліна | командні змагання на великому трампліні (чоловіки) | 19 лютого |
Спортсмени
Вид спорту | Чоловіки | Жінки | Всього |
---|---|---|---|
Біатлон | 2 | 5 | 7 |
Бобслей | 4 | 0 | 4 |
Гірськолижний спорт | 2 | 1 | 3 |
Ковзанярський спорт | 8 | 6 | 14 |
Лижне двоборство | 4 | 0 | 4 |
Лижні перегони | 3 | 4 | 7 |
Сноубординг | 2 | 4 | 6 |
Санний спорт | 4 | 2 | 6 |
Стрибки з трампліна | 5 | 0 | 5 |
Фігурне катання | 1 | 1 | 2 |
Фристайл | 0 | 1 | 1 |
Шорт-трек | 1 | 2 | 3 |
Усього | 36 | 26 | 62 |
Біатлон
Бобслей
Спортсмени | Дисципліна | Заїзд 1 | Заїзд 2 | Заїзд 3 | Заїзд 4 | Разом | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
* | двійки | 49.87 | 21 | 50.10 | 23 | 49.92 | 24 | Eliminated | 2:29.89 | 24 | |
* | четвірки | 49.04 | 7 | 49.59 | 18 | 49.46 | 12 | 49.80 | 17 | 3:17.89 | 13 |
Гірськолижний спорт
Спортсмен | Дисципліна | 1-й спуск | 2-й спуск | Сума | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
слалом, чоловіки | 51.64 | 30 | не фінішував | ||||
швидкісний спуск, чоловіки | Н/Д | 1:45.42 | 42 | ||||
супергігант, чоловіки | Н/Д | не фінішував | |||||
комбінація, чоловіки | 1:22.64 | 46 | не фінішував | ||||
Марина Гонсеніца-Даніель | швидкісний спуск, жінки | Н/Д | 1:43.30 | 24 | |||
супергігант, жінки | Н/Д | 1:23.21 | 26 | ||||
гігантський слалом, жінки | 1:13.89 | 24 | 1:11.80 | 28 | 2:25.69 | 27 | |
комбінація, жінки | 1:44.35 | 19 | 42.84 | 13 | 2:27.19 | 16 |
Ковзанярський спорт
Спортсмен | Дисципліна | Фінал | |
---|---|---|---|
Час | Місце | ||
Збігнєв Брудка | 1500 м, чоловіки | 1:46.31 | 12 |
1000 м, чоловіки | 1:09.59 | 17 | |
500 м, чоловіки | 35.64 | 33 | |
1000 м, чоловіки | 1:10.17 | 31 | |
Конрад Недзведзький | 1000 м, чоловіки | 1:10.026 | 23 |
1500 м, чоловіки | 1:47.07 | 20 | |
500 м, чоловіки | 58.71 | 36 | |
Ян Шиманський | 1500 м, чоловіки | 1:46.48 | 16 |
500 м, чоловіки | 35.02 | 13 | |
5000 м, чоловіки | 6:31.71 | 22 | |
Катажина Бахледа-Цурусь | 1500 м, жінки | 1:58.53 | 13 |
3000 м, жінки | 4:12.57 | 17 | |
1000 м, жінки | 1:18.53 | 29 | |
3000 м, жінки | 4:12.44 | 16 | |
Наталія Червонка | 1000 м, жінки | 1:15.77 | 12 |
1500 м, жінки | 1:57.85 | 9 | |
Луїза Злотковська | 1500 м, жінки | 1:58.99 | 17 |
3000 м, жінки | 4:09.69 | 14 | |
500 м, жінки | 39.26 | 25 |
- Масстарт
Спортсмен | Дисципліна | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Бали | Час | Місце | Бали | Час | Місце | ||
Конрад Недзведзький | Масстарт (чоловіки) | 1 | 8:24.73 | 10 | не пройшов | ||
Магдалена Чищонь | Масстарт (жінки) | 0 | 8:56.66 | 11 | не пройшла | ||
Луїза Злотковська | 3 | 9:08.41 | 8 Q | 1 | 8:47.34 | 9 |
- Командні перегони переслідування
Спортсменки | Дисципліна | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Час | Місце | Суперник Час | Місце | Суперник Час | Місце | ||
Катажина Бахледа-Цурусь Наталія Червонка Луїза Злотковська | Командні перегони переслідування (жінки) | США (USA) L 3:04.80 | 8 | не пройшли | Final D Південна Корея (KOR) W 3:03.11 | 7 |
Лижне двоборство
Спортсмен | Дисципліна | Стрибки з трампліна | Лижні перегони | Загалом | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Відстань | Бали | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
(Нормальний трамплін/10 км) | 81.0 | 68.7 | 44 | 25:30.7 | 39 | 29:38.7 | 42 | |
(Великий трамплін/10 км) | 119.0 | 89.8 | 33 | 24:07.4 | 21 | 27:23.4 | 33 | |
(Нормальний трамплін/10 км) | 97.0 | 96.8 | 20 | 26:47.6 | 45 | 29:02.6 | 39 | |
(Великий трамплін/10 км) | 129.0 | 122.1 | 12 | 25:34.3 | 42 | 26:41.3 | 25 | |
(Нормальний трамплін/10 км) | 79.5 | 61.3 | 45 | 26:50.5 | 46 | 31:27.5 | 47 | |
(Великий трамплін/10 км) | 114.0 | 82.3 | 39 | Did not finish | ||||
(Нормальний трамплін/10 км) | 92.5 | 88.3 | 32 | 24:37.6 | 12 | 27:26.6 | 22 | |
(Великий трамплін/10 км) | 119.5 | 93.2 | 32 | 24:13.3 | 25 | 27:16.3 | 29 | |
(командний великий трамплін/4×5 км) | 472.5 | 337.2 | 8 | 48:28.8 | 10 | 51:24.8 | 9 |
Лижні перегони
Спортсмен | Дисципліна | Класичний стиль | Вільний стиль | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Відставання | Місце | ||
15 км вільним стилем, чоловіки | Н/Д | 36:11.1 | +2:27.2 | 33 | ||||
30 км скіатлон, чоловіки | 21:38.9 | 59 | 38:44.4 | 51 | 1:23:20.3 | +7:00.3 | 52 | |
15 км вільним стилем, чоловіки | Н/Д | 38:38.7 | +4:54.8 | 78 | ||||
Мацей Старенґа | Н/Д | 38:58.9 | +5:15.0 | 82 | ||||
10 км вільним стилем (жінки) | Н/Д | 29:23.3 | +4:22.8 | 64 | ||||
15 км скіатлон (жінки) | 24:06.4 | 42 | 20:44.9 | 34 | 44:51.3 | +4:06.4 | 41 | |
10 км вільним стилем (жінки) | Н/Д | 27:21.5 | +2:21.0 | 24 | ||||
15 км скіатлон (жінки) | 23:22.5 | 31 | 20:33.8 | 29 | 43:56.3 | +3:11.4 | 30 | |
Юстина Ковальчик | 15 км скіатлон (жінки) | 22:01.1 | 13 | 20:29.7 | 25 | 42:30.8 | +1:45.9 | 17 |
30 км класичним стилем (жінки) | Н/Д | 1:27:21.8 | +5:04.2 | 14 | ||||
10 км вільним стилем (жінки) | Н/Д | 28:10.0 | +3:09.5 | 42 | ||||
15 км скіатлон (жінки) | 23:21.9 | 30 | 20:34.8 | 30 | 43:56.7 | +3:11.8 | 31 | |
Юстина Ковальчик | естафета 4×5 км (жінки) | Н/Д | 54:30.9 | +3:06.6 | 10 |
- Спринт
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
спринт (чоловіки) | 3:17.15 | 28 Q | 3:25.79 | 6 | не пройшов | ||||
Мацей Старенґа | 3:19.42 | 38 | не пройшов | ||||||
Мацей Старенґа | командний спринт (чоловіки) | Н/Д | 16:21.83 | 7 | не пройшли | ||||
спринт (жінки) | 3:27.94 | 37 | не пройшла | ||||||
Юстина Ковальчик | 3:20.00 | 22 Q | 3:17.47 | 5 | не пройшла | ||||
3:28.11 | 38 | не пройшла | |||||||
Юстина Ковальчик | командний спринт (жінки) | Н/Д | 16:35.19 | 5 q | 16:32.48 | 7 |
Санний спорт
Спортсмен | Дисципліна | 1-й заїзд | 2-й заїзд | 3-й заїзд | 4-й заїзд | Сума | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
одномісні сани (чоловіки) | 48.103 | 18 | 48.467 | 24 | 48.158 | 22 | 47.885 | 16 | 3:12.613 | 19 | |
49.047 | 26 | 48.203 | 19 | 48.930 | 31 | Eliminated | 2:26.180 | 27 | |||
двомісні сани, чоловіки | 46.609 | 13 | 46.478 | 14 | Н/Д | 1:33.087 | 12 | ||||
одномісні сани (жінки) | 47.037 | 20 | 46.933 | 22 | 47.212 | 19 | Eliminated | 2:21.182 | 20 | ||
49.133 | 29 | 46.736 | 17 | 47.290 | 17 | Eliminated | 2:23.159 | 25 |
- Естафета змішаних команд
Спортсмен | Дисципліна | 1-й заїзд | 2-й заїзд | 3-й заїзд | Сума | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Естафета | 47.711 | 10 | 49.134 | 8 | 49.568 | 9 | 2:26.413 | 8 |
Сноубординг
- Паралельний слалом
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал / БМ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Суперник Час | Суперник Час | Суперник Час | Суперник Час | Місце | ||
Оскар Квятковський | Гігантський слалом (чоловіки) | 1:25.72 | 13 Q | (FRA) L +0.10 | не пройшов | |||
Гігантський слалом (жінки) | 1:35.92 | 24 | не пройшла | |||||
Александра Круль | 1:33.13 | 10 Q | (SUI) L +0.70 | Did not advance | ||||
дискваліфікація | не пройшла |
- Сноубордкрос
Спортсмени | Дисципліна | Посів | 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Заїзд 1 | Заїзд 2 | Найкращий | Посів | |||||||||
Час | Місце | Час | Місце | Позиція | Позиція | Позиція | Позиція | Місце | ||||
сноубордкрос (чоловіки) | 1:19.48 | 37 | 1:19.22 | 13 | 1:19.22 | 39 | 3 | 5 | не пройшов | |||
сноубордкрос (жінки) | 1:23.41 | 22 | 1:23.44 | 9 | 1:23.41 | 23 | Н/Д | 5 | не пройшла |
Стрибки з трампліна
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Перший раунд | Фінал | Загалом | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Відстань | Бали | Місце | Відстань | Бали | Місце | Відстань | Бали | Місце | Бали | Місце | ||
Стефан Гуля | Нормальний трамплін | 100.5 | 122.7 | 9 Q | 111.0 | 131.8 | 1 Q | 105.5 | 117.0 | 11 | 248.8 | 5 |
Мацей Кот | 99.0 | 122.0 | 11 Q | 99.0 | 109.6 | 20 Q | 102.0 | 107.4 | 19 | 217.0 | 19 | |
Давід Кубацький | 104.5 | 129.6 | 3 Q | 88.0 | 92.0 | 35 | не пройшов | |||||
Каміль Стох | 104.0 | 131.7 | 2 Q | 106.5 | 125.9 | 2 Q | 105.5 | 123.4 | 6 | 249.3 | 4 | |
Стефан Гуля | Великий трамплін | 127.0 | 110.4 | 18 Q | 132.0 | 131.2 | 12 Q | 129.5 | 122.2 | 16 | 253.4 | 15 |
Мацей Кот | 138.0 | 124.8 | 8 Q | 128.5 | 124.2 | 17 Q | 129.5 | 120.4 | 18 | 244.6 | 19 | |
Давід Кубацький | 127.0 | 114.7 | 14 Q | 134.5 | 137.4 | 5 Q | 126.0 | 120.6 | 17 | 258.0 | 10 | |
Каміль Стох | 131.5 | 125.6 | 7 Q | 135.0 | 143.8 | 1 Q | 136.5 | 141.9 | 3 | 285.7 | ||
Мацей Кот Стефан Гуля Давід Кубацький Каміль Стох | Великий трамплін, командна першість | Н/Д | 537.0 | 540.9 | 3 Q | 536.0 | 531.5 | 3 | 1072.4 |
Фігурне катання
Спортсмен | Дисципліна | КП/КТ | ДП/ДТ | Загалом | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | ||
Максим Сподирєв | Танці на льоду | 66.06 | 14 Q | 95.29 | 15 | 161.35 | 14 |
Фристайл
- Скікрос
Спосртсмени | Дисципліна | Посів | 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Позиція | Позиція | Позиція | Позиція | Місце | ||
скікрос (жінки) | не стартувала |
Шорт-трек
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заїзд | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
500 м, чоловіки | 41.039 | 2 Q | 1:10.996 | 5 | не пройшов | ||||
500 м, жінки | 43.725 | 2 Q | 43.384 | 3 | не пройшла | ||||
500 м, жінки | 44.311 | 4 | не пройшла | ||||||
1000 м, жінки | 1:31.259 | 2 Q | 1:31.698 | 3 | не пройшла | ||||
1500 м, жінки | 2:23.693 | 4 | Н/Д | не пройшла |
Примітки
- Women's Nation Cup Score (PDF). www.docs.google.com/. Міжнародний союз біатлоністів (IBU). 5 березня 2017. Процитовано 28 липня 2017.
- . www.isu.org/. Міжнародний союз ковзанярів. 4 квітня 2017. Архів оригіналу за 23 липня 2017. Процитовано 28 липня 2017.
- XXI II Olympic Winter Games 2018 PyeongChang: Qualified quota places Short Track Speed Skating. Міжнародний союз ковзанярів (ISU). 23 листопада 2017. Процитовано 24 листопада 2017.
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Polsha na zimovih Olimpijskih igrah 2018 sho prohodili z 9 po 25 lyutogo 2018 u Phonchhani Pivdenna Koreya bula predstavlena 62 sportsmenami v 12 vidah sportu Praporonoscem na ceremoniyi vidkrittya Olimpiadi stav kovzanyar Zbignyev Brudka Polski sportsmeni zavoyuvali odnu zolotu ta odnu bronzovu medali obidvi u stribkah z tramplina Zbirna Polshi zajnyala 20 e neoficijne zagalnokomandne misce Polsha na Olimpijskih igrah Kod MOK POL NOK Olimpijskij komitet Polshi Olimpijski igri v Phonchhani Sportsmeni 62 u 12 vidah sportu Praporonosec Zbignyev Brudka vidkrittya Medali Misce 20 Zoloto 1 Sriblo 0 Bronza 1 Vsogo 2 Uchast u litnih Olimpijskih igrah 1924 1968 1984 1992 1996 2000 2004 2008 2012 2016 2020 Uchast u zimovih Olimpijskih igrah 1924 1928 1932 1936 1948 1952 1956 1960 1964 1968 1972 1976 1980 1984 1988 1992 1994 1998 2002 2006 2010 2014 2018 2022MedalistiDokladnishe Tablicya medalej zimovih Olimpijskih igor 2018 Medali Sportsmeni Vid sportu Disciplina Data 1 Zoloto Kamil Stoh Stribki z tramplina velikij tramplin choloviki 17 lyutogo 3 Bronza Macej Kot Stefan Gulya David Kubackij Kamil Stoh Stribki z tramplina komandni zmagannya na velikomu tramplini choloviki 19 lyutogoSportsmeniVid sportu Choloviki Zhinki Vsogo Biatlon 2 5 7 Bobslej 4 0 4 Girskolizhnij sport 2 1 3 Kovzanyarskij sport 8 6 14 Lizhne dvoborstvo 4 0 4 Lizhni peregoni 3 4 7 Snoubording 2 4 6 Sannij sport 4 2 6 Stribki z tramplina 5 0 5 Figurne katannya 1 1 2 Fristajl 0 1 1 Short trek 1 2 3 Usogo 36 26 62BiatlonDokladnishe Biatlon na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina Chas Hibi Misce sprint choloviki 25 52 2 2 0 2 59 peregoni peresliduvannya choloviki 39 07 3 6 2 1 2 1 56 individualni peregoni choloviki 51 51 8 2 0 0 1 1 33 sprint choloviki 25 59 2 2 2 0 67 individualni peregoni choloviki 55 39 9 5 2 1 1 1 79 Magdalena Gvizdon sprint zhinki 23 35 7 3 0 3 56 peregoni peresliduvannya zhinki 36 07 0 5 1 2 2 0 49 individualni peregoni zhinki 51 49 7 8 1 2 3 2 83 Hristina Guzik sprint zhinki 22 43 3 1 1 0 28 peregoni peresliduvannya zhinki 34 24 3 4 1 1 1 1 36 individualni peregoni zhinki 46 49 5 4 1 0 2 1 52 Monika Gojnish sprint zhinki 23 20 6 3 1 2 45 peregoni peresliduvannya zhinki 35 05 6 4 1 1 2 0 43 individualni peregoni zhinki 43 02 0 1 0 1 0 0 6 mas start zhinki 36 59 2 0 0 0 0 0 15 Veronika Novakovska sprint zhinki 23 03 2 2 1 1 34 peregoni peresliduvannya zhinki 33 46 2 2 0 1 1 0 30 individualni peregoni zhinki 44 34 6 2 0 0 0 2 21 Hristina Guzik Magdalena Gvizdon Monika Gojnish Veronika Novakovska estafeta zhinki 1 12 47 0 15 8 7 7 Hristina Guzik Magdalena Gvizdon Kamila Zhuk zmishana estafeta 1 12 17 9 8 4 4 16BobslejDokladnishe Bobslej na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmeni Disciplina Zayizd 1 Zayizd 2 Zayizd 3 Zayizd 4 Razom Chas Misce Chas Misce Chas Misce Chas Misce Chas Misce dvijki 49 87 21 50 10 23 49 92 24 Eliminated 2 29 89 24 chetvirki 49 04 7 49 59 18 49 46 12 49 80 17 3 17 89 13Girskolizhnij sportDokladnishe Girskolizhnij sport na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina 1 j spusk 2 j spusk Suma Chas Misce Chas Misce Chas Misce slalom choloviki 51 64 30 ne finishuvav shvidkisnij spusk choloviki N D 1 45 42 42 supergigant choloviki N D ne finishuvav kombinaciya choloviki 1 22 64 46 ne finishuvav Marina Gonsenica Daniel shvidkisnij spusk zhinki N D 1 43 30 24 supergigant zhinki N D 1 23 21 26 gigantskij slalom zhinki 1 13 89 24 1 11 80 28 2 25 69 27 kombinaciya zhinki 1 44 35 19 42 84 13 2 27 19 16Kovzanyarskij sportDokladnishe Kovzanyarskij sport na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina Final Chas Misce Zbignyev Brudka 1500 m choloviki 1 46 31 12 1000 m choloviki 1 09 59 17 500 m choloviki 35 64 33 1000 m choloviki 1 10 17 31 Konrad Nedzvedzkij 1000 m choloviki 1 10 026 23 1500 m choloviki 1 47 07 20 500 m choloviki 58 71 36 Yan Shimanskij 1500 m choloviki 1 46 48 16 500 m choloviki 35 02 13 5000 m choloviki 6 31 71 22 Katazhina Bahleda Curus 1500 m zhinki 1 58 53 13 3000 m zhinki 4 12 57 17 1000 m zhinki 1 18 53 29 3000 m zhinki 4 12 44 16 Nataliya Chervonka 1000 m zhinki 1 15 77 12 1500 m zhinki 1 57 85 9 Luyiza Zlotkovska 1500 m zhinki 1 58 99 17 3000 m zhinki 4 09 69 14 500 m zhinki 39 26 25 Masstart Sportsmen Disciplina Pivfinal Final Bali Chas Misce Bali Chas Misce Konrad Nedzvedzkij Masstart choloviki 1 8 24 73 10 ne projshov Magdalena Chishon Masstart zhinki 0 8 56 66 11 ne projshla Luyiza Zlotkovska 3 9 08 41 8 Q 1 8 47 34 9 Komandni peregoni peresliduvannya Sportsmenki Disciplina Chvertfinal Pivfinal Final Supernik Chas Misce Supernik Chas Misce Supernik Chas Misce Katazhina Bahleda Curus Nataliya Chervonka Luyiza Zlotkovska Komandni peregoni peresliduvannya zhinki SShA USA L 3 04 80 8 ne projshli Final D Pivdenna Koreya KOR W 3 03 11 7Lizhne dvoborstvoDokladnishe Lizhne dvoborstvo na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina Stribki z tramplina Lizhni peregoni Zagalom Vidstan Bali Misce Chas Misce Chas Misce Normalnij tramplin 10 km 81 0 68 7 44 25 30 7 39 29 38 7 42 Velikij tramplin 10 km 119 0 89 8 33 24 07 4 21 27 23 4 33 Normalnij tramplin 10 km 97 0 96 8 20 26 47 6 45 29 02 6 39 Velikij tramplin 10 km 129 0 122 1 12 25 34 3 42 26 41 3 25 Normalnij tramplin 10 km 79 5 61 3 45 26 50 5 46 31 27 5 47 Velikij tramplin 10 km 114 0 82 3 39 Did not finish Normalnij tramplin 10 km 92 5 88 3 32 24 37 6 12 27 26 6 22 Velikij tramplin 10 km 119 5 93 2 32 24 13 3 25 27 16 3 29 komandnij velikij tramplin 4 5 km 472 5 337 2 8 48 28 8 10 51 24 8 9Lizhni peregoniDokladnishe Lizhni peregoni na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina Klasichnij stil Vilnij stil Final Chas Misce Chas Misce Chas Vidstavannya Misce 15 km vilnim stilem choloviki N D 36 11 1 2 27 2 33 30 km skiatlon choloviki 21 38 9 59 38 44 4 51 1 23 20 3 7 00 3 52 15 km vilnim stilem choloviki N D 38 38 7 4 54 8 78 Macej Starenga N D 38 58 9 5 15 0 82 10 km vilnim stilem zhinki N D 29 23 3 4 22 8 64 15 km skiatlon zhinki 24 06 4 42 20 44 9 34 44 51 3 4 06 4 41 10 km vilnim stilem zhinki N D 27 21 5 2 21 0 24 15 km skiatlon zhinki 23 22 5 31 20 33 8 29 43 56 3 3 11 4 30 Yustina Kovalchik 15 km skiatlon zhinki 22 01 1 13 20 29 7 25 42 30 8 1 45 9 17 30 km klasichnim stilem zhinki N D 1 27 21 8 5 04 2 14 10 km vilnim stilem zhinki N D 28 10 0 3 09 5 42 15 km skiatlon zhinki 23 21 9 30 20 34 8 30 43 56 7 3 11 8 31 Yustina Kovalchik estafeta 4 5 km zhinki N D 54 30 9 3 06 6 10 Sprint Sportsmen Disciplina Kvalifikaciya Chvertfinal Pivfinal Final Chas Misce Chas Misce Chas Misce Chas Misce sprint choloviki 3 17 15 28 Q 3 25 79 6 ne projshov Macej Starenga 3 19 42 38 ne projshov Macej Starenga komandnij sprint choloviki N D 16 21 83 7 ne projshli sprint zhinki 3 27 94 37 ne projshla Yustina Kovalchik 3 20 00 22 Q 3 17 47 5 ne projshla 3 28 11 38 ne projshla Yustina Kovalchik komandnij sprint zhinki N D 16 35 19 5 q 16 32 48 7Sannij sportDokladnishe Sannij sport na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina 1 j zayizd 2 j zayizd 3 j zayizd 4 j zayizd Suma Chas Misce Chas Misce Chas Misce Chas Misce Chas Misce odnomisni sani choloviki 48 103 18 48 467 24 48 158 22 47 885 16 3 12 613 19 49 047 26 48 203 19 48 930 31 Eliminated 2 26 180 27 dvomisni sani choloviki 46 609 13 46 478 14 N D 1 33 087 12 odnomisni sani zhinki 47 037 20 46 933 22 47 212 19 Eliminated 2 21 182 20 49 133 29 46 736 17 47 290 17 Eliminated 2 23 159 25 Estafeta zmishanih komand Sportsmen Disciplina 1 j zayizd 2 j zayizd 3 j zayizd Suma Chas Misce Chas Misce Chas Misce Chas Misce Estafeta 47 711 10 49 134 8 49 568 9 2 26 413 8SnoubordingDokladnishe Snoubording na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Paralelnij slalom Sportsmen Disciplina Kvalifikaciya 1 8 finalu Chvertfinal Pivfinal Final BM Chas Misce Supernik Chas Supernik Chas Supernik Chas Supernik Chas Misce Oskar Kvyatkovskij Gigantskij slalom choloviki 1 25 72 13 Q FRA L 0 10 ne projshov Gigantskij slalom zhinki 1 35 92 24 ne projshla Aleksandra Krul 1 33 13 10 Q SUI L 0 70 Did not advance diskvalifikaciya ne projshla Snoubordkros Sportsmeni Disciplina Posiv 1 8 Chvertfinal Pivfinal Final Zayizd 1 Zayizd 2 Najkrashij Posiv Chas Misce Chas Misce Poziciya Poziciya Poziciya Poziciya Misce snoubordkros choloviki 1 19 48 37 1 19 22 13 1 19 22 39 3 5 ne projshov snoubordkros zhinki 1 23 41 22 1 23 44 9 1 23 41 23 N D 5 ne projshlaStribki z tramplinaDokladnishe Stribki z tramplina na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina Kvalifikaciya Pershij raund Final Zagalom Vidstan Bali Misce Vidstan Bali Misce Vidstan Bali Misce Bali Misce Stefan Gulya Normalnij tramplin 100 5 122 7 9 Q 111 0 131 8 1 Q 105 5 117 0 11 248 8 5 Macej Kot 99 0 122 0 11 Q 99 0 109 6 20 Q 102 0 107 4 19 217 0 19 David Kubackij 104 5 129 6 3 Q 88 0 92 0 35 ne projshov Kamil Stoh 104 0 131 7 2 Q 106 5 125 9 2 Q 105 5 123 4 6 249 3 4 Stefan Gulya Velikij tramplin 127 0 110 4 18 Q 132 0 131 2 12 Q 129 5 122 2 16 253 4 15 Macej Kot 138 0 124 8 8 Q 128 5 124 2 17 Q 129 5 120 4 18 244 6 19 David Kubackij 127 0 114 7 14 Q 134 5 137 4 5 Q 126 0 120 6 17 258 0 10 Kamil Stoh 131 5 125 6 7 Q 135 0 143 8 1 Q 136 5 141 9 3 285 7 1 Macej Kot Stefan Gulya David Kubackij Kamil Stoh Velikij tramplin komandna pershist N D 537 0 540 9 3 Q 536 0 531 5 3 1072 4 3 Figurne katannyaDokladnishe Figurne katannya na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina KP KT DP DT Zagalom Bali Misce Bali Misce Bali Misce Maksim Spodiryev Tanci na lodu 66 06 14 Q 95 29 15 161 35 14FristajlDokladnishe Fristajl na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Skikros Sposrtsmeni Disciplina Posiv 1 16 Chvertfinal Pivfinal Final Chas Misce Poziciya Poziciya Poziciya Poziciya Misce skikros zhinki ne startuvalaShort trekDokladnishe Short trek na zimovih Olimpijskih igrah 2018 Sportsmen Disciplina Poperednij zayizd Chvertfinal Pivfinal Final Chas Misce Chas Misce Chas Misce Chas Misce 500 m choloviki 41 039 2 Q 1 10 996 5 ne projshov 500 m zhinki 43 725 2 Q 43 384 3 ne projshla 500 m zhinki 44 311 4 ne projshla 1000 m zhinki 1 31 259 2 Q 1 31 698 3 ne projshla 1500 m zhinki 2 23 693 4 N D ne projshlaPrimitkiWomen s Nation Cup Score PDF www docs google com Mizhnarodnij soyuz biatlonistiv IBU 5 bereznya 2017 Procitovano 28 lipnya 2017 www isu org Mizhnarodnij soyuz kovzanyariv 4 kvitnya 2017 Arhiv originalu za 23 lipnya 2017 Procitovano 28 lipnya 2017 XXI II Olympic Winter Games 2018 PyeongChang Qualified quota places Short Track Speed Skating Mizhnarodnij soyuz kovzanyariv ISU 23 listopada 2017 Procitovano 24 listopada 2017