Німеччина на зимових Олімпійських іграх 2010 була представлена 151 спортсменом у 15 видах спорту.
Німеччина на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | GER | |||
НОК: | Національний олімпійський комітет Німеччини | |||
Олімпійські ігри в Ванкувері | ||||
Спортсмени | 153 у 15 видах спорту | |||
Прапороносець | (Андре Ланге) (відкриття) (Маґдалена Нойнер) (закриття) | |||
Медалі Місце: 2 | Золото 10 | Срібло 13 | Бронза 7 | Всього 30 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1896 • • • • • 1920 • 1924 • • • • • • • • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
• • 1992 • (1994) • • • • 2010 • 2014 • (2018) • (2022) | ||||
Див. також | ||||
|
Медалісти
- Золото
Золото | ||
№ | Спортсмени | Вид спорту (дисципліна) |
1 | Фелікс Лох | (Санний спорт) |
2 | (Магдалена Нойнер) | Біатлон (переслідування) |
3 | (Татьяна Гюфнер) | (Санний спорт) |
4 | Марія Ріш | Гірськолижний спорт |
5 | (Магдалена Нойнер) | (Біатлон (масс-старт)) |
6 | (Андре Ланге) та (Кевін Куске) | (Бобслей) ((двійки)) |
7 | Еві Захенбахер-Штеле та (Клаудія Нюстад) | (Лижні перегони) (командний спринт) |
8 | (Вікторія Ребенсбург) | Гірськолижний спорт (гігантський слалом) |
9 | Марія Ріш | Гірськолижний спорт (слалом) |
10 | (Даніела Аншутц-Томс), (Штефані Бекерт), (Анні Фрізінгер-Постма), (Катрін Маттшеродт) | (Ковзанярський спорт) |
- Срібло
Срібло | ||
№ | Спортсмени | Вид спорту (дисципліна) |
1 | (Магдалена Нойнер) | Біатлон (спринт) |
2 | (Штефані Бекерт) | (Ковзанярський спорт) (3000 метрів) |
3 | (Давид Меллер) | (Санний спорт) |
4 | (Єнні Вольф) | (Ковзанярський спорт) (500 метрів) |
5 | (Керстін Шимковяк) | (Скелетон) |
6 | (Тобіас Ангерер) | (Лижні перегони) |
7 | (Ріхард Адьєй) та (Томас Флоршюц) | (Бобслей) ((двійки)) |
8 | Міхаель Ноймаєр, Андреас Ванк, (Мартін Шмітт), (Міхаель Урман) | (Стрибки з трампліна) |
9 | (Тім Чарнке) та (Аксель Тайхман) | (Лижні перегони) |
10 | (Штефані Бекерт) | (Ковзанярський спорт) |
11 | (Катрін Целлер), Еві Захенбахер-Штеле, (Міріам Гесснер), (Клаудія Нюстад) | (Лижні перегони) |
12 | (Андре Ланге), (Александер Редігер), (Кевін Куске) та (Мартін Путце) | (Бобслей) |
13 | (Аксель Тайхман) | (Лижні перегони) |
- Бронза
Бронза | ||
№ | Спортсмени | Вид спорту (дисципліна) |
1 | (Олена Савченко) та (Робін Шолкови) | Фігурне катання |
2 | Наталі Гайзенбергер | (Санний спорт) |
3 | (Патрік Ляйтнер) та (Александр Реш) | (Санний спорт) |
4 | (Аня Хубер) | (Скелетон) |
5 | (Сімона Хаусвальд) | Біатлон |
6 | (Сімона Хаусвальд), Каті Вільгельм, (Мартіна Бек), (Андреа Генкель) | Біатлон |
7 | (Йоганнес Рідзек), (Тіно Едельманн), Ерік Френцель, (Б'єрн Кірхайзен) | (Лижне двоборство) |
Посилання
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет