Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2018 (англ. 2018 World Junior Ice Hockey Championships) — 42-ий чемпіонат світу з хокею серед молодіжних команд, який пройшов у США (господар молодіжного чемпіонату вже вшосте) з 26 грудня 2017 року по 5 січня 2018 року. Свій сімнадцятий титул здобула збірна Канади.
Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2018 | ||
Загальні відомості | ||
---|---|---|
Країна проведення: | США | |
Час проведення: | 26 грудня 2017 — 5 січня 2018 | |
Кількість команд: | 10 | |
Міста проведення: | Баффало | |
Призери | ||
Переможець: | Канада (17-й титул) | |
Друге місце: | Швеція | |
Третє місце: | США | |
Статистика турніру | ||
Зіграно матчів: | 30 | |
Закинуто голів: | 216 (7.2 за гру) | |
Загальна відвідуваність: | 211,210 (7,040 за гру) | |
MVP: | Кейсі Міттельштадт | |
Бомбардир: | Кейсі Міттельштадт (11 очок) | |
← 2017 2019 → |
Формат турніру
Згідно з регламентом змагань 10 команд, що поділені на дві групи по 5 команд у кожній, змагаються у попередньому раунді. Кожна з команд проводить по чотири зустрічі у групі за круговою системою та виходить до раунду плей-оф, а команди, що посіли 5-е місце потрапляють до втішного раунду. Чотири найкращі команди проводять перехресні матчі у чвертьфіналі: 1A проти 4В, 1B проти 4А, 2А проти 3B і 2B проти 3А. Переможець кожного чвертьфіналу потрапляє до півфіналу.
Переможець кожного півфіналу змагатиметься у фіналі за золоті медалі, в той час як переможені будуть змагатися за бронзові нагороди у матчі за 3-є місце.
Арени
KeyBank Center Місткість: 19,070 | KeyBank Rink at HarborCenter Місткість: 1,800 | New Era Field Місткість: 71,870 |
---|---|---|
– Баффало | – Баффало | – Орчард Парк |
Склади груп
Група A | Група B |
---|---|
Група A | Група B |
Попередній раунд
Група A
Поз | Команда | М | В | ВО | ПО | П | ГЗ | ГП | Різ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Канада | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 21 | 6 | +15 | 10 | Команда виходить у чвертьфінал |
2 | США | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 20 | 10 | +10 | 8 | |
3 | Фінляндія | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 15 | 12 | +3 | 6 | |
4 | Словаччина | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10 | 14 | −4 | 6 | |
5 | Данія | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 26 | −24 | 0 | Турнір на вибування |
- Результати
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
26.12.2017 | Канада | 4 : 2 | Фінляндія |
26.12.2017 | Данія | 0 : 8 | США |
27.12.2017 | Словаччина | 0 : 6 | Канада |
28.12.2017 | Фінляндія | 4 : 1 | Данія |
28.12.2017 | США | 2 : 3 | Словаччина |
29.12.2017 | Канада | 3 : 4 (бул.) | США |
30.12.2017 | Фінляндія | 5 : 2 | Словаччина |
30.12.2017 | Данія | 0 : 8 | Канада |
31.12.2017 | США | 5 : 4 | Фінляндія |
31.12.2017 | Словаччина | 5 : 1 | Данія |
Група В
Поз | Команда | М | В | ВО | ПО | П | ГЗ | ГП | Різ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Швеція | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 20 | 7 | +13 | 11 | Команда виходить у чвертьфінал |
2 | Чехія | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 18 | 15 | +3 | 9 | |
3 | Росія | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 17 | 13 | +4 | 7 | |
4 | Швейцарія | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 20 | −10 | 3 | |
5 | Білорусь | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 10 | 20 | −10 | 0 | Турнір на вибування |
- Результати
Дата | Команда | Рахунок | Команда |
---|---|---|---|
26.12.2017 | Чехія | 5 : 4 | Росія |
26.12.2017 | Білорусь | 1 : 6 | Швеція |
27.12.2017 | Швейцарія | 3 : 2 | Білорусь |
28.12.2017 | Росія | 5 : 2 | Швейцарія |
28.12.2017 | Швеція | 3 : 1 | Чехія |
29.12.2017 | Білорусь | 2 : 5 | Росія |
30.12.2017 | Чехія | 6 : 5 | Білорусь |
30.12.2017 | Швеція | 7 : 2 | Швейцарія |
31.12.2017 | Швейцарія | 3 : 6 | Чехія |
31.12.2017 | Росія | 3 : 4 (бул.) | Швеція |
Серія на вибування
Данія
| 5:4 (2:0, 0:2, 3:2) | 3:2 (бул.) (2:0, 0:0, 0:2, 0:0, 2:0) | Білорусь |
Збірна Данії виграла серію 2:0 та лишилась в Топ-дивізіоні на наступний чемпіонат.
Плей-оф
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||||||
Швеція | 3 | |||||||||
Словаччина | 2 | |||||||||
Швеція | 4 | |||||||||
США | 2 | |||||||||
США | 4 | |||||||||
Росія | 2 | |||||||||
Швеція | 1 | |||||||||
Канада | 3 | |||||||||
Канада | 8 | |||||||||
Швейцарія | 2 | |||||||||
Канада | 7 | Третє місце | ||||||||
Чехія | 2 | |||||||||
Чехія | 4 | Чехія | 3 | |||||||
Фінляндія | 3† | США | 9 | |||||||
† Перемога в овертаймі.
* Перемога по булітах.
Статистика
Бомбардири
№ | Гравець | Збірна | І | Ш | П | О | Штр | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Кейсі Міттельштадт | США | 7 | 4 | 7 | 11 | +8 | 2 |
2 | Мартін Нечас | Чехія | 7 | 3 | 8 | 11 | −5 | 0 |
3 | США | 7 | 9 | 1 | 10 | +2 | 4 | |
4 | Джордан Кайру | Канада | 7 | 3 | 7 | 10 | +2 | 0 |
5 | Сем Стіл | Канада | 7 | 4 | 5 | 9 | +3 | 0 |
6 | Бреді Ткачук | США | 7 | 3 | 6 | 9 | +6 | 2 |
7 | Філіп Задіна | Чехія | 7 | 7 | 1 | 8 | -4 | 2 |
8 | Клим Костін | Росія | 5 | 5 | 3 | 8 | +7 | 2 |
9 | Кейл Макар | Канада | 7 | 3 | 5 | 8 | +5 | 0 |
10 | Максим Сушко | Білорусь | 6 | 2 | 6 | 8 | −1 | 4 |
Скорочення: І = Матчі; Ш = Закинуті шайби; П = Передачі; О = Очки; +/− = Плюс/мінус; Штр = Штрафний час
Джерело: IIHF
Найкращі воротарі
М | Гравець | Країна | ЧНЛ | ГП | КН | %ВК | ША |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Картер Гарт | Канада | 365:00 | 11 | 1.81 | 92.95 | 1 |
2 | Роман Дурни | Словаччина | 240:00 | 11 | 2.75 | 92.86 | 0 |
3 | Філіп Густавссон | Швеція | 364:36 | 11 | 1.81 | 92.41 | 0 |
4 | Владислав Сухачов | Росія | 262:30 | 12 | 2.74 | 90.40 | 0 |
5 | Філіп Вютріх | Швейцарія | 207:22 | 17 | 4.92 | 88.74 | 0 |
Скорочення: І = зіграних матчів, ЧНЛ = час проведений на льоду, КД = кидків разом, ГП = пропущених шайб, КН = коефіцієнт надійності, ВКД = відбитих кидків, %ВК = відбитих кидків (у %), ША = шатаути
Джерело: IIHF
Нагороди
Найцінніший гравець (MVP)
- Кейсі Міттельштадт
Команда усіх зірок, обрана ЗМІ
- Найкращий воротар: Філіп Густавссон
- Захисники: Расмус Далін, Кейл Макар
- Нападники: Кейсі Міттельштадт, Філіп Задіна,
Найкращі гравці, обрані дирекцією ІІХФ
- Найкращий воротар: Філіп Густавссон
- Найкращий захисник: Расмус Далін
- Найкращий нападник: Кейсі Міттельштадт
Підсумкова таблиця турніру
Збірні | |
---|---|
Канада | |
Швеція | |
США | |
4 | Чехія |
5 | Росія |
6 | Фінляндія |
7 | Словаччина |
8 | Швейцарія |
9 | Данія |
10 | Білорусь |
Дивізіон I
Дивізіон I A
Матчі пройшли 10 — 16 грудня 2017 у Франції.
Команда кваліфікується до вищого дивізіону | Команда вибуває до дивізіону I B |
Підсумкова таблиця та результати
М | Збірна | І | В | ВО | ПО | П | Ш | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Казахстан | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 20 - 10 | 13 | 3:2 Б | 3:2 ОТ | 6:1 | 3:2 | 5:3 | |
2 | Латвія | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 13 - 5 | 12 | 2:3 Б | 1:0 | 1:0 ОТ | 5:1 | 4:1 | |
3 | Німеччина | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 17 - 7 | 10 | 2:3 ОТ | 0:1 | 4:0 | 4:1 | 7:2 | |
4 | Франція | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 11 - 15 | 6 | 1:6 | 0:1 ОТ | 0:4 | 6:1 | 4:3 ОТ | |
5 | Австрія | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 10 - 20 | 3 | 2:3 | 1:5 | 1:4 | 1:6 | 5:2 | |
6 | Угорщина | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 - 25 | 1 | 3:5 | 1:4 | 2:7 | 3:4 ОТ | 2:5 |
Джерело:IIHF [ 4 травня 2018 у Wayback Machine.]
Дивізіон I В
Матчі пройшли 9 — 15 грудня 2017 в Словенії.
Команда кваліфікується до дивізіону I А | Команда вибуває до дивізіону II А |
Підсумкова таблиця та результати
М | Збірна | І | В | ВО | ПО | П | Ш | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Норвегія | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 18 - 5 | 13 | 3:2 Б | 5:1 | 2:1 Б | 4:0 | 4:1 | |
2 | Польща | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 23 - 14 | 12 | 2:3 Б | 5:4 Б | 3:2 | 9:4 | 4:1 | |
3 | Словенія | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 18 - 15 | 10 | 1:5 | 4:5 Б | 3:1 | 4:1 | 6:1 | |
4 | Україна | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 9 - 11 | 6 | 1:2 Б | 2:3 | 1:3 | 3:2 | 2:1 Б | |
5 | Італія | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 9 - 23 | 2 | 0:4 | 4:9 | 1:4 | 2:3 | 2:1 ОТ | |
6 | Литва | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 - 16 | 2 | 1:4 | 1:4 | 1:6 | 1:2 Б | 1:2 ОТ |
Джерело:IIHF [ 4 травня 2018 у Wayback Machine.]
Дивізіон II
Дивізіон II A
Матчі пройшли 10 — 16 грудня 2017 в Великій Британії.
Команда кваліфікується до дивізіону I В | Команда вибуває до дивізіону II B |
Підсумкова таблиця та результати
М | Збірна | І | В | ВО | ПО | П | Ш | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Японія | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 23 - 7 | 14 | 5:1 | 5:2 | 4:1 | 3:2 ОТ | 6:1 | |
2 | Південна Корея | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 21 - 19 | 10 | 1:5 | 5:4 Б | 5:4 Б | 5:2 | 5:4 | |
3 | Велика Британія | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 23 - 15 | 10 | 2:5 | 4:5 Б | 6:2 | 3:2 | 8:1 | |
4 | Естонія | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 20 - 25 | 4 | 1:4 | 4:5 Б | 2:6 | 8:4 | 5:6 | |
5 | Румунія | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 17 - 20 | 4 | 2:3 ОТ | 2:5 | 2:3 | 4:8 | 7:1 | |
6 | Нідерланди | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 13 - 31 | 3 | 1:6 | 4:5 | 1:8 | 6:5 | 1:7 |
Джерело:iihf.com [ 5 жовтня 2017 у Wayback Machine.]
Дивізіон II В
Матчі пройшли 10 — 16 січня 2018 в Сербії.
Команда кваліфікується до дивізіону II В | Команда вибуває до дивізіону III |
Підсумкова таблиця та результати
М | Збірна | І | В | ВО | ПО | П | Ш | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Іспанія | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 26 - 8 | 14 | 3:2 Б | 3:1 | 9:3 | 4:0 | 7:2 | |
2 | Сербія | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 22 - 12 | 13 | 2:3 Б | 3:2 | 7:5 | 3:1 | 7:1 | |
3 | Хорватія | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 16 - 11 | 9 | 1:3 | 2:3 | 4:2 | 5:2 | 4:1 | |
4 | Бельгія | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 22 - 28 | 3 | 3:9 | 5:7 | 2:4 | 4:5 | 8:3 | |
5 | Мексика | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 12 - 22 | 3 | 0:4 | 1:3 | 2:5 | 5:4 | 4:6 | |
6 | Туреччина | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 13 - 30 | 3 | 2:7 | 1:7 | 1:4 | 3:8 | 6:4 |
Джерело:iihf.com [ 4 травня 2018 у Wayback Machine.]
Дивізіон III
Матчі пройшли 22 — 28 січня 2018 в Болгарії.
Підсумкова таблиця та результати
М | Збірна | І | В | ВО | ПО | П | Ш | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ізраїль | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 25 - 11 | 15 | 3:2 | 4:3 | 6:2 | 7:4 | 5:0 | |
2 | КНР | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 30 - 12 | 9 | 2:3 | 10:4 | 1:2 | 6:1 | 11:2 | |
3 | Болгарія | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 22 - 24 | 9 | 3:4 | 4:10 | 3:2 | 7:5 | 5:3 | |
4 | Ісландія | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 20 - 15 | 7 | 2:6 | 2:1 | 2:3 | 1:2 ОТ | 13:3 | |
5 | Австралія | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 18 - 24 | 5 | 4:7 | 1:6 | 5:7 | 2:1 ОТ | 6:3 | |
6 | Нова Зеландія | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 11 - 40 | 0 | 0:5 | 2:11 | 3:5 | 3:13 | 3:6 |
Джерело:iihf.com [ 29 квітня 2018 у Wayback Machine.]
- Дивізіон III (кваліфікація)
Поз | Команда | М | В | ВО | ПО | П | ГЗ | ГП | Різ | О | Кваліфікація або пониження |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ПАР | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | +2 | 6 | Вихід до III-го дивізіону |
2 | Китайський Тайбей | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6 | −2 | 0 |
Примітки
- (PDF) (PDF). IIHF. 5 січня 2018. Архів оригіналу (PDF) за 6 січня 2018. Процитовано 29 квітня 2018.
- (PDF). IIHF.com. 5 січня 2018. Архів оригіналу (PDF) за 6 січня 2018. Процитовано 29 квітня 2018.
Посилання
- Офіційний сайт [ 29 квітня 2018 у Wayback Machine.] (англ.)
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Molodizhnij chempionat svitu z hokeyu iz shajboyu 2018 angl 2018 World Junior Ice Hockey Championships 42 ij chempionat svitu z hokeyu sered molodizhnih komand yakij projshov u SShA gospodar molodizhnogo chempionatu vzhe vshoste z 26 grudnya 2017 roku po 5 sichnya 2018 roku Svij simnadcyatij titul zdobula zbirna Kanadi Molodizhnij chempionat svitu z hokeyu iz shajboyu 2018 Zagalni vidomosti Krayina provedennya SShA Chas provedennya 26 grudnya 2017 5 sichnya 2018 Kilkist komand 10 Mista provedennya Baffalo Prizeri Peremozhec Kanada 17 j titul Druge misce Shveciya Tretye misce SShA Statistika turniru Zigrano matchiv 30 Zakinuto goliv 216 7 2 za gru Zagalna vidviduvanist 211 210 7 040 za gru MVP Kejsi Mittelshtadt Bombardir Kejsi Mittelshtadt 11 ochok 2017 2019 Format turniruZgidno z reglamentom zmagan 10 komand sho podileni na dvi grupi po 5 komand u kozhnij zmagayutsya u poperednomu raundi Kozhna z komand provodit po chotiri zustrichi u grupi za krugovoyu sistemoyu ta vihodit do raundu plej of a komandi sho posili 5 e misce potraplyayut do vtishnogo raundu Chotiri najkrashi komandi provodyat perehresni matchi u chvertfinali 1A proti 4V 1B proti 4A 2A proti 3B i 2B proti 3A Peremozhec kozhnogo chvertfinalu potraplyaye do pivfinalu Peremozhec kozhnogo pivfinalu zmagatimetsya u finali za zoloti medali v toj chas yak peremozheni budut zmagatisya za bronzovi nagorodi u matchi za 3 ye misce AreniKeyBank Center Mistkist 19 070 KeyBank Rink at HarborCenter Mistkist 1 800 New Era Field Mistkist 71 870 Baffalo Baffalo Orchard ParkSkladi grupGrupa A Grupa B Grupa A SShA Kanada Finlyandiya Slovachchina Daniya Grupa B Rosiya Shveciya Chehiya Shvejcariya BilorusPoperednij raundGrupa A Poz Komanda M V VO PO P GZ GP Riz O Kvalifikaciya 1 Kanada 4 3 0 1 0 21 6 15 10 Komanda vihodit u chvertfinal 2 SShA 4 2 1 0 1 20 10 10 8 3 Finlyandiya 4 2 0 0 2 15 12 3 6 4 Slovachchina 4 2 0 0 2 10 14 4 6 5 Daniya 4 0 0 0 4 2 26 24 0 Turnir na vibuvannya Dzherelo IIHF com Rezultati Data Komanda Rahunok Komanda 26 12 2017 Kanada 4 2 Finlyandiya 26 12 2017 Daniya 0 8 SShA 27 12 2017 Slovachchina 0 6 Kanada 28 12 2017 Finlyandiya 4 1 Daniya 28 12 2017 SShA 2 3 Slovachchina 29 12 2017 Kanada 3 4 bul SShA 30 12 2017 Finlyandiya 5 2 Slovachchina 30 12 2017 Daniya 0 8 Kanada 31 12 2017 SShA 5 4 Finlyandiya 31 12 2017 Slovachchina 5 1 Daniya Grupa V Poz Komanda M V VO PO P GZ GP Riz O Kvalifikaciya 1 Shveciya 4 3 1 0 0 20 7 13 11 Komanda vihodit u chvertfinal 2 Chehiya 4 3 0 0 1 18 15 3 9 3 Rosiya 4 2 0 1 1 17 13 4 7 4 Shvejcariya 4 1 0 0 3 10 20 10 3 5 Bilorus 4 0 0 0 4 10 20 10 0 Turnir na vibuvannya Dzherelo IIHF com Rezultati Data Komanda Rahunok Komanda 26 12 2017 Chehiya 5 4 Rosiya 26 12 2017 Bilorus 1 6 Shveciya 27 12 2017 Shvejcariya 3 2 Bilorus 28 12 2017 Rosiya 5 2 Shvejcariya 28 12 2017 Shveciya 3 1 Chehiya 29 12 2017 Bilorus 2 5 Rosiya 30 12 2017 Chehiya 6 5 Bilorus 30 12 2017 Shveciya 7 2 Shvejcariya 31 12 2017 Shvejcariya 3 6 Chehiya 31 12 2017 Rosiya 3 4 bul ShveciyaSeriya na vibuvannyaDaniya 5 4 2 0 0 2 3 2 3 2 bul 2 0 0 0 0 2 0 0 2 0 Bilorus Zbirna Daniyi vigrala seriyu 2 0 ta lishilas v Top divizioni na nastupnij chempionat Plej ofChvertfinali Pivfinali Final Shveciya 3 Slovachchina 2 Shveciya 4 SShA 2 SShA 4 Rosiya 2 Shveciya 1 Kanada 3 Kanada 8 Shvejcariya 2 Kanada 7 Tretye misce Chehiya 2 Chehiya 4 Chehiya 3 Finlyandiya 3 SShA 9 Peremoga v overtajmi Peremoga po bulitah StatistikaBombardiri Gravec Zbirna I Sh P O Shtr 1 Kejsi Mittelshtadt SShA 7 4 7 11 8 2 2 Martin Nechas Chehiya 7 3 8 11 5 0 3 SShA 7 9 1 10 2 4 4 Dzhordan Kajru Kanada 7 3 7 10 2 0 5 Sem Stil Kanada 7 4 5 9 3 0 6 Bredi Tkachuk SShA 7 3 6 9 6 2 7 Filip Zadina Chehiya 7 7 1 8 4 2 8 Klim Kostin Rosiya 5 5 3 8 7 2 9 Kejl Makar Kanada 7 3 5 8 5 0 10 Maksim Sushko Bilorus 6 2 6 8 1 4 Skorochennya I Matchi Sh Zakinuti shajbi P Peredachi O Ochki Plyus minus Shtr Shtrafnij chasDzherelo IIHFNajkrashi vorotari M Gravec Krayina ChNL GP KN VK ShA 1 Karter Gart Kanada 365 00 11 1 81 92 95 1 2 Roman Durni Slovachchina 240 00 11 2 75 92 86 0 3 Filip Gustavsson Shveciya 364 36 11 1 81 92 41 0 4 Vladislav Suhachov Rosiya 262 30 12 2 74 90 40 0 5 Filip Vyutrih Shvejcariya 207 22 17 4 92 88 74 0 Skorochennya I zigranih matchiv ChNL chas provedenij na lodu KD kidkiv razom GP propushenih shajb KN koeficiyent nadijnosti VKD vidbitih kidkiv VK vidbitih kidkiv u ShA shatauti Dzherelo IIHF Nagorodi Najcinnishij gravec MVP Kejsi Mittelshtadt Komanda usih zirok obrana ZMI Najkrashij vorotar Filip Gustavsson Zahisniki Rasmus Dalin Kejl Makar Napadniki Kejsi Mittelshtadt Filip Zadina Najkrashi gravci obrani direkciyeyu IIHF Najkrashij vorotar Filip Gustavsson Najkrashij zahisnik Rasmus Dalin Najkrashij napadnik Kejsi Mittelshtadt Pidsumkova tablicya turniru Zbirni 01 Kanada 02 Shveciya 3 SShA 4 Chehiya 5 Rosiya 6 Finlyandiya 7 Slovachchina 8 Shvejcariya 9 Daniya 10 BilorusDivizion IDivizion I A Matchi projshli 10 16 grudnya 2017 u Franciyi Komanda kvalifikuyetsya do vishogo divizionu Komanda vibuvaye do divizionu I B Pidsumkova tablicya ta rezultati M Zbirna I V VO PO P Sh O 1 2 3 4 5 6 1 Kazahstan 5 3 2 0 0 20 10 13 3 2 B 3 2 OT 6 1 3 2 5 3 2 Latviya 5 3 1 1 0 13 5 12 2 3 B 1 0 1 0 OT 5 1 4 1 3 Nimechchina 5 3 0 1 1 17 7 10 2 3 OT 0 1 4 0 4 1 7 2 4 Franciya 5 1 1 1 2 11 15 6 1 6 0 1 OT 0 4 6 1 4 3 OT 5 Avstriya 5 1 0 0 4 10 20 3 2 3 1 5 1 4 1 6 5 2 6 Ugorshina 5 0 0 1 4 11 25 1 3 5 1 4 2 7 3 4 OT 2 5 Dzherelo IIHF 4 travnya 2018 u Wayback Machine Divizion I V Matchi projshli 9 15 grudnya 2017 v Sloveniyi Komanda kvalifikuyetsya do divizionu I A Komanda vibuvaye do divizionu II A Pidsumkova tablicya ta rezultati M Zbirna I V VO PO P Sh O 1 2 3 4 5 6 1 Norvegiya 5 3 2 0 0 18 5 13 3 2 B 5 1 2 1 B 4 0 4 1 2 Polsha 5 3 1 1 0 23 14 12 2 3 B 5 4 B 3 2 9 4 4 1 3 Sloveniya 5 3 0 1 1 18 15 10 1 5 4 5 B 3 1 4 1 6 1 4 Ukrayina 5 1 1 1 2 9 11 6 1 2 B 2 3 1 3 3 2 2 1 B 5 Italiya 5 0 1 0 4 9 23 2 0 4 4 9 1 4 2 3 2 1 OT 6 Litva 5 0 0 2 3 7 16 2 1 4 1 4 1 6 1 2 B 1 2 OT Dzherelo IIHF 4 travnya 2018 u Wayback Machine Divizion IIDivizion II A Matchi projshli 10 16 grudnya 2017 v Velikij Britaniyi Komanda kvalifikuyetsya do divizionu I V Komanda vibuvaye do divizionu II B Pidsumkova tablicya ta rezultati M Zbirna I V VO PO P Sh O 1 2 3 4 5 6 1 Yaponiya 5 4 1 0 0 23 7 14 5 1 5 2 4 1 3 2 OT 6 1 2 Pivdenna Koreya 5 2 2 0 1 21 19 10 1 5 5 4 B 5 4 B 5 2 5 4 3 Velika Britaniya 5 3 0 1 1 23 15 10 2 5 4 5 B 6 2 3 2 8 1 4 Estoniya 5 1 0 1 3 20 25 4 1 4 4 5 B 2 6 8 4 5 6 5 Rumuniya 5 1 0 1 3 17 20 4 2 3 OT 2 5 2 3 4 8 7 1 6 Niderlandi 5 1 0 0 4 13 31 3 1 6 4 5 1 8 6 5 1 7 Dzherelo iihf com 5 zhovtnya 2017 u Wayback Machine Divizion II V Matchi projshli 10 16 sichnya 2018 v Serbiyi Komanda kvalifikuyetsya do divizionu II V Komanda vibuvaye do divizionu III Pidsumkova tablicya ta rezultati M Zbirna I V VO PO P Sh O 1 2 3 4 5 6 1 Ispaniya 5 4 1 0 0 26 8 14 3 2 B 3 1 9 3 4 0 7 2 2 Serbiya 5 4 0 1 0 22 12 13 2 3 B 3 2 7 5 3 1 7 1 3 Horvatiya 5 3 0 0 2 16 11 9 1 3 2 3 4 2 5 2 4 1 4 Belgiya 5 1 0 0 4 22 28 3 3 9 5 7 2 4 4 5 8 3 5 Meksika 5 1 0 0 4 12 22 3 0 4 1 3 2 5 5 4 4 6 6 Turechchina 5 1 0 0 4 13 30 3 2 7 1 7 1 4 3 8 6 4 Dzherelo iihf com 4 travnya 2018 u Wayback Machine Divizion IIIMatchi projshli 22 28 sichnya 2018 v Bolgariyi Pidsumkova tablicya ta rezultati M Zbirna I V VO PO P Sh O 1 2 3 4 5 6 1 Izrayil 5 5 0 0 0 25 11 15 3 2 4 3 6 2 7 4 5 0 2 KNR 5 3 0 0 2 30 12 9 2 3 10 4 1 2 6 1 11 2 3 Bolgariya 5 3 0 0 2 22 24 9 3 4 4 10 3 2 7 5 5 3 4 Islandiya 5 2 0 1 2 20 15 7 2 6 2 1 2 3 1 2 OT 13 3 5 Avstraliya 5 1 1 0 3 18 24 5 4 7 1 6 5 7 2 1 OT 6 3 6 Nova Zelandiya 5 0 0 0 5 11 40 0 0 5 2 11 3 5 3 13 3 6 Dzherelo iihf com 29 kvitnya 2018 u Wayback Machine Divizion III kvalifikaciya Poz Komanda M V VO PO P GZ GP Riz O Kvalifikaciya abo ponizhennya 1 PAR 2 2 0 0 0 6 4 2 6 Vihid do III go divizionu 2 Kitajskij Tajbej 2 0 0 0 2 4 6 2 0 Dzherelo IIHFPrimitki PDF PDF IIHF 5 sichnya 2018 Arhiv originalu PDF za 6 sichnya 2018 Procitovano 29 kvitnya 2018 PDF IIHF com 5 sichnya 2018 Arhiv originalu PDF za 6 sichnya 2018 Procitovano 29 kvitnya 2018 PosilannyaOficijnij sajt 29 kvitnya 2018 u Wayback Machine angl