Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2016 (англ. 2016 World Junior Ice Hockey Championships) — 40-й чемпіонат світу з хокею серед молодіжних команд, який пройшов у Фінляндії з 26 грудня 2015 року по 5 січня 2016 року. Чемпіонами світу стали господарі чемпіонату — фіни.
Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2016 | ||
2016 WJHC | ||
Загальні відомості | ||
---|---|---|
Країна проведення: | Фінляндія | |
Час проведення: | 26 грудня 2015 — 5 січня 2016 | |
Кількість команд: | 10 | |
Міста проведення: | Гельсінки | |
Призери | ||
Переможець: | Фінляндія (4-й титул) | |
Друге місце: | Росія | |
Третє місце: | США | |
Статистика турніру | ||
Зіграно матчів: | 30 | |
Закинуто голів: | 193 (6.43 за гру) | |
Загальна відвідуваність: | 215,226 (7,174 за гру) | |
MVP: | Єссе Пулюярві | |
Бомбардир: | Єссе Пулюярві (17 очок) | |
← 2015 2017 → |
Формат турніру
Згідно з регламентом змагань 10 команд, що поділені на дві групи по 5 команд у кожній, змагаються у попередньому раунді. Кожна з команд проводить по чотири зустрічі у групі за круговою системою та виходить до раунду плей-оф, а команди, що посіли 5-е місце потрапляють до втішного раунду. Чотири найкращі команди проводять перехресні матчі у чвертьфіналі: 1A проти 4В, 1B проти 4А, 2А проти 3B і 2B проти 3А. Переможець кожного чвертьфіналу потрапляє до півфіналу.
Переможець кожного півфіналу змагатиметься у фіналі за золоті медалі, в той час як переможені будуть змагатися за бронзові нагороди у матчі за 3-є місце.
Арени
Hartwall Arena Місткість: 13,506 | Гельсінки Айс Холл Місткість: 8,200 |
---|---|
Фінляндія – Гельсінки | Фінляндія – Гельсінки |
Склади груп
Група A | Група B |
---|---|
Група A | Група B |
Попередній раунд
Команда переходить у чвертьфінал | |
Команда змагається у турнірі на вибування |
Група A
Команда | І | В | ВО | ПО | П | ШЗ | ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Швеція | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5 | 12 |
США | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 18 | 5 | 9 |
Канада | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 13 | 12 | 5 |
Данія | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 16 | 3 |
Швейцарія | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 23 | 1 |
Час початку матчів місцевий (UTC+2)
26 грудня 2015 16:00 | Швейцарія | 3 : 8 (1:3, 1:3, 1:2) | Швеція | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 5 600 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Готьє Деклу Йорен Поттелберг | Голкіпери | Лінус Седерстрем | Арбітри: Андріс Ансонс Владімір Пешина | |
Кесслер (Мальгін, Глаузер) — 17:23 Ноа Род (Гарлахер, Мальгін) — 27:11 Кесслер — 51:57 | 0:1 0:2 1:2 1:3 1:4 1:5 2:5 2:6 2:7 3:7 3:8 | 01:21 — Нюландер (А. Нюландер, Д. Тимашов) 10:17 — Ліндблум (Гольмстрем, Кемпе) 19:31 — Д. Тимашов (А. Нюландер) 21:48 — Д. Тимашов (Петтерссон, Карлссон) 24:17 — Асплунд (Карлссон, Петтерссон) 32:50 — Форсбака Карлссон (Лагессон) 42:34 — Ларссон (А. Нюландер, Гольмстрем) 56:40 — О. Матссон (Петтерссон) | ||
60 хв. | Вилучення | 10 хв. | ||
18 | Кидки | 39 |
26 грудня 2015 20:00 | США
| 4 : 2 (0:0, 1:1, 3:1) | Канада | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 6 112 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Александер Неделькович | Голкіпери | Мейсон Макдональд | Арбітри: Мікаель Норд Алексі Рантала | |
Вайт (Мілано, Дворак) — 36:33 Веренскі (Метьюс, Ткачук) — 47:22 Бельпедіо (Борген, Вайт) — 56:42 Метьюс (Веренскі, Ткачук) — 57:23 | 0:1 1:1 2:1 2:2 3:2 4:2 | 25:06 — Барзал (Шартьє, Готьє) 50:45 — Строум (Марнер, Дермотт) | ||
27 хв. | Вилучення | 4 хв. | ||
25 | Кидки | 27 |
27 грудня 2015 20:00 | Данія
| 2 : 1 (0:1, 0:0, 2:0) | Швейцарія | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 1 596 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Томас Ліллі | Голкіпери | Йорен Поттелберг | Арбітри: Олексій Анісімов Крістофер Пітоскья | |
С. Нільсен (Єнсен, Рендберг) — 41:17 Фром (Тру, Краг) — 46:20 | 0:1 1:1 2:1 | 08:21 — Ноа Род | ||
25 хв. | Вилучення | 4 хв. | ||
22 | Кидки | 23 |
28 грудня 2015 16:00 | Швеція
| 1 : 0 (0:0, 1:0, 0:0) | США | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 5 415 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Лінус Седерстрем | Голкіпери | Александер Неделькович | Арбітри: Даніель Піхачек Жан-Філіпп Сільвен | |
А. Нюландер (Д. Тимашов, Карлссон) — 22:41 | 1:0 | |||
16 хв. | Вилучення | 12 хв. | ||
23 | Кидки | 46 |
28 грудня 2015 20:00 | Канада
| 6 : 1 (1:1, 4:0, 1:0) | Данія | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 5 891 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Макдональд | Голкіпери | Сельдруп | Арбітри: Даніель Конц Марк Віганд | |
Бовільє (Барзал, Шартьє) — 13:52 Кьюенвілл (Марнер, Флері) — 21:14 Барзал (Шабо, Гекуттс) — 25:03 Краус (Конечни, Дермотт) — 25:54 Марнер (Строум, Пойнт) — 31:30 Строум (Пойнт) — 49:32 | 0:1 1:1 2:1 3:1 4:1 5:1 6:1 | 12:49 — Тру (Фром, Крогсгор) | ||
4 хв. | Вилучення | 10 хв. | ||
58 | Кидки | 11 |
29 грудня 2015 20:00 | Швейцарія | 2 : 3 Б (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) | Канада | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 3 522 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Йорен Поттелберг | Голкіпери | Маккензі Блеквуд | Арбітри: Стефан Фонселіус Мікаель Норд | |
Ріат (Ноа Род, Мальгін) — 02:12 Д. Маєр (Форрер, Пріве) — 15:37 Сутер Т. Маєр | 1:0 2:0 2:1 2:2 Буліти | 19:37 — Строум (Шабо, Краус) 32:17 — Гекуттс (Краус) Строум Барзал Пойнт | ||
8 хв. | Вилучення | 4 хв. | ||
25 | Кидки | 35 |
30 грудня 2015 16:00 | Швеція
| 5 : 0 (2:0, 1:0, 2:0) | Данія | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 4 193 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Лінус Седерстрем | Голкіпери | Томас Ліллі | Арбітри: Алексі Рантала Марк Віганд | |
Кемпе (Ліндблум) — 00:13 Форслінг (Форсбака) — 10:22 Ліндблум (Гольмстрем, Оллас Маттссон) — 37:17 Лагессон (Ен, Лооке) — 50:02 А. Нюландер (Асплунд, Ларссон) — 55:55 | 1:0 2:0 3:0 4:0 5:0 | |||
4 хв. | Вилучення | 10 хв. | ||
48 | Кидки | 9 |
30 грудня 2015 20:00 | США
| 10 : 1 (6:0, 4:1, 0:0) | Швейцарія | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 3 701 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Александер Неделькович Брендон Галверсон | Голкіпери | Йорен Поттелберг Людовик Вебер | Арбітри: Даніель Конц Даніель Піхачек | |
Дворак (Веренскі, Мілано) — 7:23 Метьюс (Ткачук, Вайт) — 8:26 Карло (Веренскі) — 10:13 Веренскі (Дворак, Мілано) — 12:59 Ткачук (Метьюс) — 15:10 Шмолтц (Гічкок, Бозер) — 16:33 Ткачук (Метьюс) — 22:12 Метьюс (Шмолтц, Вайт) — 28:09 Вайт (Дворак) — 29:00 Донато — 30:58 | 1:0 2:0 3:0 4:0 5:0 6:0 6:1 7:1 8:1 9:1 10:1 | 21:26 — Т. Маєр (Гішір) | ||
6 хв. | Вилучення | 14 хв. | ||
33 | Кидки | 28 |
31 грудня 2015 16:00 | Данія | 1 : 4 (1:1, 0:1, 0:2) | США | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 5 128 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Матіас Сельдруп | Голкіпери | Брендон Галверсон | Арбітри: Стефан Фонселіус Бретт Айверсон | |
Лассен — 10:14 | 1:0 1:1 1:2 1:3 1:4 | 17:04 — Метьюс (Вайт, Ткачук) 24:02 — Мілано (Бельпедіо) 45:40 — Вайт (Ткачук, Метьюс) 47:43 — Бйорк (Мілано, Фортунато) | ||
6 хв. | Вилучення | 2 хв. | ||
17 | Кидки | 44 |
31 грудня 2015 20:00 | Канада | 2 : 5 (1:2, 0:1, 1:2) | Швеція | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 7 003 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Маккензі Блеквуд | Голкіпери | Лінус Седерстрем Фелікс Сандстрем | Арбітри: Олексій Анісімов Владімір Пешина | |
Стівенс (Шабо) — 15:51 Марнер (Гекуттс, Строум) — 54:10 | 0:1 0:2 1:2 1:3 1:4 2:4 2:5 | 4:37 — А. Нюландер (Асплунд, Д. Тимашов) 7:08 — Форслінг (А. Нюландер, Кемпе) 33:38 — Кемпе (Гольмстрем, Форслінг) 47:09 — А. Карлссон (Г. Карлссон, Лооке) 59:49 — Асплунд (Енґлунд) | ||
20 хв. | Вилучення | 14 хв. | ||
24 | Кидки | 32 |
Група В
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | ШП | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Росія | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 7 | 11 |
Фінляндія | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 23 | 13 | 9 |
Чехія | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 8 | 14 | 7 |
Словаччина | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 14 | 3 |
Білорусь | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 19 | 0 |
Час початку матчів місцевий (UTC+2)
26 грудня 2015 14:00 | Чехія | 1 : 2 Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) | Росія | Hartwall Arena Глядачів: 10 106 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Вітек Ванечек | Голкіпери | Георгієв | Арбітри: Стефан Фонселіус Даніель Піхачек | |
Шпачек (б) — 33:54 | 1:0 1:1 1:2 | 49:09 — Лаута 65:00 — Лазарев (пер. бул.) | ||
27 хв. | Вилучення | 6 хв. | ||
25 | Кидки | 22 |
26 грудня 2015 18:00 | Фінляндія
| 6 : 0 (0:0, 1:0, 5:0) | Білорусь | Hartwall Arena Глядачів: 12 222 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Вегвілайнен | Голкіпери | Кульбаков Вербицький | Арбітри: Даніель Конц Жан-Філіпп Сільвен | |
Пулюярві (Ахо) — 37:14 Лайне — 41:33 Ніку — 45:46 Пулюярві — 47:26 Репо — 53:04 Рантанен — 59:40 | 1:0 2:0 3:0 4:0 5:0 6:0 | |||
8 хв. | Вилучення | 18 хв. | ||
37 | Кидки | 10 |
27 грудня 2015 16:00 | Білорусь | 2 : 4 (1:1, 1:1, 0:2) | Словаччина | Hartwall Arena Глядачів: 1 472 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Кульбаков Вербицький | Голкіпери | Адам Гуска | Арбітри: Стефан Фонселіус Марк Віганд | |
Малиновський — 11:33 Васильчук — 22:21 | 0:1 1:1 2:1 2:2 2:3 2:4 | 06:56 — Койш 32:28 — Лештан 40:19 — Грушик 59:41 — Сіска | ||
10 хв. | Вилучення | 4 хв. | ||
26 | Кидки | 39 |
28 грудня 2015 14:00 | Словаччина | 0 : 2 (0:0, 0:1, 0:1) | Чехія | Hartwall Arena Глядачів: 8 998 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Адам Гуска | Голкіпери | Вітек Ванечек | Арбітри: Андріс Ансонс Алексі Рантала | |
0:1 0:2 | 36:58 — Пастрняк (Зборжил, Каше) 51:55 — Лакатош (Гронек) | |||
6 хв. | Вилучення | 4 хв. | ||
18 | Кидки | 34 |
28 грудня 2015 18:00 | Росія
| 6 : 4 (1:2, 4:1, 1:1) | Фінляндія | Hartwall Arena Глядачів: 12 526 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Георгієв | Голкіпери | Вегвілайнен | Арбітри: Бретт Айверсон Крістофер Пітоскья | |
Капризов (Проворов, Лазарев) — 06:10 Свєтляков (Коршков, Воронков) — 28:48 Красковський (Коршков, Жульдіков) — 32:29 Каменєв (Капризов, Лазарев) — 35:28 Полунін (Коршков) — 36:05 Фазлеєв (Проворов, Лаута) — 53:48 | 0:1 1:1 1:2 1:3 2:3 3:3 4:3 5:3 5:4 6:4 | 04:13 — Ахо (Пулюярві, Лайне) 18:53 — Лайне (Пулюярві, Кескітало) 20:53 — Саарела (Пулюярві, Лайне) 41:18 — Саарела (Нятіннен) | ||
12 хв. | Вилучення | 12 хв. | ||
25 | Кидки | 32 |
29 грудня 2015 16:00 | Білорусь | 1 : 4 (0:3, 0:0, 1:1) | Росія | Hartwall Arena Глядачів: 2 342 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Вербицький | Голкіпери | Самсонов | Арбітри: Андріс Ансонс Владімір Пешина | |
Паценкін — 46:14 | 0:1 0:2 0:3 1:3 1:4 | 10:00 — Лазарев (Каменєв, Капризов) 15:42 — Полунін (Красковський, Коршков) 18:19 — Каменєв (Проворов, Лазарев) 47:41 — Полунін (Коршков, Жульдіков) | ||
6 хв. | Вилучення | 6 хв. | ||
18 | Кидки | 32 |
30 грудня 2015 14:00 | Чехія
| 5 : 3 (1:0, 1:3, 3:0) | Білорусь | Hartwall Arena Глядачів: 8 456 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Вітек Ванечек | Голкіпери | Іван Кульбаков | Арбітри: Бретт Айверсон Жан-Філіпп Сільвен | |
Странскі — 15:39 Лакатош (Пастрняк, Гронек) — 32:26 Смейкал (Шпачек, Ордош) — 52:06 Веселий (Шпачек) — 54:20 Машин (Смейкал) — 59:40 | 1:0 1:1 1:2 2:2 2:3 3:3 4:3 5:3 | 20:43 — Фальковський (Черніков, Карабан) 30:26 — Шарангович (Карабан, Фальковський) 37:31 — Гончаров (Карабан) | ||
4 хв. | Вилучення | 2 хв. | ||
49 | Кидки | 24 |
30 грудня 2015 18:00 | Словаччина | 3 : 8 (2:1, 0:2, 1:5) | Фінляндія | Hartwall Arena Глядачів: 12 723 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Адам Гуска | Голкіпери | Каапо Кяхкенен | Арбітри: Олексій Анісімов Крістофер Пітоскья | |
Сукель (Палочко, Слобода) — 09:50 Бондра (Романчик, Суровий) — 11:55 Маєр (Сукель, Ярош) — 45:27 | 1:0 2:0 2:1 2:2 2:3 2:4 2:5 3:5 3:6 3:7 3:8 | 15:15 — Ахо (Лайне, Пулюярві) 34:07 — Саарела (Юолеві, Пулюярві) 38:22 — Хінтс (Сааріярві, Рантанен) 40:28 — Пулюярві (Лайне) 42:41 — Ахо (Пулюярві, Юолеві) 51:52 — Лайне (Ахо) 52:30 — Капанен (Сааріярві, Хінтс) 57:41 — Бьорквіст (Сааріярві, Сійконен) | ||
16 хв. | Вилучення | 8 хв. | ||
28 | Кидки | 48 |
31 грудня 2015 14:00 | Росія
| 2 : 1 (1:0, 1:1, 0:0) | Словаччина | Hartwall Arena Глядачів: 6 497 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Олександр Георгієв | Голкіпери | Адам Гуска | Арбітри: Мікаель Норд Жан-Філіпп Сільвен | |
Лаута (Микулович, Проворов) — 15:29 Риков — 29:12 | 1:0 2:0 2:1 | 35:50 — Ярош (Сукель) | ||
14 хв. | Вилучення | 8 хв. | ||
27 | Кидки | 21 |
31 грудня 2015 18:00 | Фінляндія
| 5 : 4 (0:0, 3:3, 2:1) | Чехія | Hartwall Arena Глядачів: 12 198 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Вегвілайнен | Голкіпери | Ванечек | Арбітри: Андріс Ансонс Марк Віганд | |
Пулюярві (Ахо) — 20:57 Хінтс — 28:06 Калапудас (Капанен, Ніку) — 30:46 Пулюярві (Нятіннен, Юолеві) — 50:10 Лайне (Юолеві, Ахо) — 54:13 | 1:0 1:1 1:2 2:2 3:2 3:3 3:4 4:4 5:4 | 24:22 — Смейкал (Шпачек, Пастрняк) 26:08 — Ордош (Воженілек, Шоустал) 39:27 — Скленічка (Машин, Заха) 48:37 — Шпачек (Пастрняк, Смейкал) | ||
8 хв. | Вилучення | 10 хв. | ||
27 | Кидки | 35 |
Турнір на вибування
Команда кваліфікується до чемпіонату світу 2017 | |
Команда вибуває до дивізіону I |
Час початку матчів місцевий (UTC+2)
2 січня 2016 12:00 | Швейцарія
| 5 : 1 (1:1, 2:0, 2:0) | Білорусь | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 453 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Йорен Поттелберг | Голкіпери | Іван Кульбаков | Арбітри: Даніель Конц Владімір Пешина | |
Род (Кесслер) — 06:36 Мальгін (Т. Маєр, Ріат) — 35:36 Ріат (Мальгін, Т. Маєр) — 38:41 Пріве (Гішір) — 51:05 Т. Маєр (Сутер, Мальгін) — 58:59 | 0:1 1:1 2:1 3:1 4:1 5:1 | 01:59 — Буйницький (Веремьєв) | ||
8 хв. | Вилучення | 26 хв. | ||
42 | Кидки | 21 |
3 січня 2016 12:00 | Білорусь | 2 : 6 (2:3, 0:3, 0:0) | Швейцарія | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 748 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Іван Кульбаков Владислав Вербицький | Голкіпери | Йорен Поттелберг | Арбітри: Олексій Анісімов Мікаель Норд | |
Буйницький (Воробей, Бокун) — 15:20 Філіппович (Белевич, Паценкін) — 16:44 | 0:1 0:2 0:3 1:3 2:3 2:4 2:5 2:6 | 03:41 — Сутер (Т. Маєр, Мальгін) 03:50 — Сутер (Каррер, Зігенталер) 12:43 — Сутер (Род, Мальгін) 28:18 — Род (Мальгін, Кесслер) 35:21 — Маєр (Еглі, Ріат) 35:21 — Д. Маєр (Тюркауф) | ||
16 хв. | Вилучення | 14 хв. | ||
23 | Кидки | 44 |
Плей-оф
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||||||
Швеція | 6 | |||||||||
Словаччина | 0 | |||||||||
Швеція | 1 | |||||||||
Фінляндія | 2 | |||||||||
Фінляндія | 6 | |||||||||
Канада | 5 | |||||||||
Фінляндія | 4† | |||||||||
Росія | 3 | |||||||||
Росія | 4† | |||||||||
Данія | 3 | |||||||||
Росія | 2 | Третє місце | ||||||||
США | 1 | |||||||||
США | 7 | Швеція | 3 | |||||||
Чехія | 0 | США | 8 | |||||||
† Перемога в овертаймі.
Чвертьфінали
2 січня 2016 14:00 | Росія
| 4 : 3 ОТ (1:0, 0:2, 2:1, 1:0) | Данія | Hartwall Arena Глядачів: 8 869 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Олександр Георгієв | Голкіпери | Томас Ліллі | Арбітри: Алексі Рантала Марк Віганд | |
Коршков (Красковський, Риков) — 02:49 Лаута (Дергачов, Фазлеєв) — 52:31 Каменєв (Лаута, Проворов) — 59:16 Каменєв (Проворов, Свєтляков) — 65:00 | 1:0 1:1 1:2 2:2 2:3 3:3 4:3 | 22:37 — Єнсен (Гольмберг, Олсен) 29:20 — Олсен (К. Єнсен, С. Нільсен) 54:36 — Крістенсен (Крогсгор) | ||
14 хв. | Вилучення | 2 хв. | ||
46 | Кидки | 21 |
2 січня 2016 16:00 | Швеція
| 6 : 0 (2:0, 1:0, 3:0) | Словаччина | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 3 796 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Лінус Седерстрем | Голкіпери | Адам Гуска | Арбітри: Андріс Ансонс Жан-Філіпп Сільвен | |
Ерікссон Ек (Форсбака Карлссон) — 05:10 Ліндблум (Гольмстрем, Кемпе) — 11:35 Ен (Лооке) — 30:07 Кемпе (Гольмстрем, Енґлунд) — 43:43 Лооке (Форсбака Карлссон) — 45:36 А. Нюландер (Д. Тимашов) — 56:57 | 1:0 2:0 3:0 4:0 5:0 6:0 | |||
12 хв. | Вилучення | 14 хв. | ||
55 | Кидки | 17 |
2 січня 2016 18:00 | Фінляндія
| 6 : 5 (1:2, 3:1, 2:2) | Канада | Hartwall Arena Глядачів: 13 016 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Вейні Вегвіляйнен Каапо Кагконен | Голкіпери | Маккензі Блеквуд | Арбітри: Даніель Піхачек Крістофер Пітоскья | |
Лайне (Ахо, Пулюярві) — 19:49 Калапудас (Юолеві, Туулола) — 26:18 Саарела (Пулюярві) — 35:44 Нятіннен (Саарела, Юолеві) — 37:17 Ахо (Пулюярві, Лайне) — 44:21 Лайне (Юолеві, Ахо) — 54:10 | 0:1 0:2 1:2 2:2 2:3 3:3 4:3 4:4 5:4 5:5 6:5 | 05:21 — Конечни (Кьюенвілл, Стівенс) 10:59 — Строум (Готьє, Краус) 27:20 — Краус (Віртанен) 43:14 — Марнер (Пойнт, Сангейм) 45:57 — Марнер (Пойнт) | ||
12 хв. | Вилучення | 18 хв. | ||
29 | Кидки | 34 |
2 січня 2016 20:00 | США
| 7 : 0 (2:0, 3:0, 2:0) | Чехія | Гельсінки Айс Холл Глядачів: 3 113 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Александер Неделькович | Голкіпери | Вітек Ванечек Алеш Стезка | Арбітри: Стефан Фонселіус Бретт Айверсон | |
Шмолтц (Бозер) — 05:17 Дворак (Карло, Мілано) — 15:14 Метьюс (Борген) — 24:15 Метьюс (Шмолтц, Веренскі) — 29:08 Інсор — 38:04 Меттьюз (Шмолтц, Веренскі) — 40:24 Дебрінкет (Донато, МакІнніс) — 51:53 | 1:0 2:0 3:0 4:0 5:0 6:0 7:0 | |||
6 хв. | Вилучення | 10 хв. | ||
35 | Кидки | 28 |
Півфінали
4 січня 2016 16:00 | Швеція | 1 : 2 (1:0, 0:2, 0:0) | Фінляндія | Hartwall Arena Глядачів: 13 340 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Лінус Седерстрем | Голкіпери | Каапо Кагконен | Арбітри: Даніель Піхачек Крістофер Пітоскья | |
Асплунд (Д. Тимашов) — 10:17 | 1:0 1:1 1:2 | 31:08 — Хінтс (Рантанен, Капанен) 33:04 — Калапудас (Рантанен, Капанен) | ||
20 хв. | Вилучення | 6 хв. | ||
22 | Кидки | 28 |
4 січня 2016 20:00 | Росія
| 2 : 1 (0:1, 2:0, 0:0) | США | Hartwall Arena Глядачів: 11 812 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Ілля Самсонов | Голкіпери | Александер Неделькович | Арбітри: Бретт Айверсон Марк Віганд | |
Красковський (Коршков) — 35:08 Коршков — 37:56 | 0:1 1:1 2:1 | 09:03 — Дворак (Мілано, Веренскі) | ||
4 хв. | Вилучення | 8 хв. | ||
33 | Кидки | 27 |
Матч за 3-є місце
5 січня 2016 16:00 | Швеція | 3 : 8 (2:2, 0:4, 1:2) | США | Hartwall Arena Глядачів: 10 899 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Фелікс Сандстрем | Голкіпери | Александер Неделькович | Арбітри: Стефан Фонселіус Алексі Рантала | |
Лагессон (Кемпе) — 17:39 Грундстрем (Ерікссон Ек, Форсбака Карлссон) — 18:34 Гольмстрем (Ліндблум, Кемпе) — 58:28 | 0:1 0:2 1:2 2:2 2:3 2:4 2:5 2:6 2:7 2:8 3:8 | 11:59 — Бйорк (Дворак) 15:32 — Ткачук (Веренскі, Шмолтц) 22:17 — Бозер (Борген, Ткачук) 24:06 — Донато (Карло, МакІнніс) 36:31 — Бйорк (Мілано, Дворак) 39:51 — Карло (Шмолтц, Гічкок) 43:38 — Донато (МакІнніс) 51:12 — Ткачук (Шмолтц) | ||
8 хв. | Вилучення | 10 хв. | ||
38 | Кидки | 29 |
Фінал
5 січня 2016 20:30 | Росія | 3 : 4 ОТ (1:0, 0:0, 2:3, 0:1) | Фінляндія | Hartwall Arena Глядачів: 13 479 |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Олександр Георгієв | Голкіпери | Каапо Кагконен | Арбітри: Бретт Айверсон Крістофер Пітоскья | |
Каменєв (Проворов, Лазарев) — 04:50 Свєтляков — 41:41 Свєтляков (Проворов, Риков) — 59:54 | 1:0 1:1 2:1 2:2 2:3 3:3 3:4 | 40:24 — Лайне (Ахо, Пулюярві) 50:07 — Ахо (Пулюярві, Лайне) 57:51 — Рантанен (Сааріярві, Калапудас) 61:33 — Капанен | ||
40 хв. | Вилучення | 4 хв. | ||
25 | Кидки | 29 |
Статистика
Підсумкова таблиця турніру:
Збірна | |
---|---|
Фінляндія | |
Росія | |
США | |
4 | Швеція |
5 | Чехія |
6 | Канада |
7 | Словаччина |
8 | Данія |
9 | Швейцарія |
10 | Білорусь |
Бомбардири
Список 10 найкращих гравців, сортованих за очками. Джерело: IIHF.com [ 6 січня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
№ | Гравець | Збірна | І | Ш | П | О | Штр | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Єссе Пулюярві | Фінляндія | 7 | 5 | 12 | 17 | +8 | 0 |
2 | Себастьян Аго | Фінляндія | 7 | 5 | 9 | 14 | +9 | 4 |
3 | Патрік Лайне | Фінляндія | 7 | 7 | 6 | 13 | +8 | 6 |
4 | Остон Метьюс | США | 7 | 7 | 4 | 11 | +6 | 2 |
5 | Метью Ткачук | США | 7 | 4 | 7 | 11 | +7 | 6 |
6 | Александер Нюландер | Швеція | 7 | 4 | 5 | 9 | +5 | 0 |
7 | Зак Веренскі | США | 7 | 2 | 7 | 9 | +10 | 4 |
8 | Денис Мальгін | Швейцарія | 6 | 1 | 8 | 9 | –1 | 6 |
9 | Оллі Юолеві | Фінляндія | 7 | 0 | 9 | 9 | +6 | 4 |
10 | Крістіан Дворак | США | 7 | 3 | 5 | 8 | +8 | 0 |
10 | Адріан Кемпе | Швеція | 7 | 3 | 5 | 8 | +1 | 8 |
Найкращі воротарі
Список п'яти найращих воротарів, сортованих за відсотком відбитих кидків. У список включені лише ті гравці, які провели щонайменш 40% хвилин.
№ | Гравець | Збірна | %ЧП | ПШ | КН | %ВБ | І«0» |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Лінус Седерстрем | Швеція | 295:28 | 7 | 1.42 | 94.70 | 2 |
2 | Александер Неделькович | США | 325:52 | 9 | 1.66 | 94.27 | 1 |
3 | Томас Ліллі | Данія | 185:00 | 10 | 3.24 | 91.45 | 0 |
4 | Каапо Кагконен | Фінляндія | 214:13 | 9 | 2.52 | 90.91 | 0 |
5 | Адам Гуска | Словаччина | 292:30 | 19 | 3.90 | 89.89 | 0 |
Джерело: IIHF.com [ 6 січня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
Нагороди
- Найкращі гравці, обрані дирекцією ІІХФ
- Найкращий воротар: Лінус Седерстрем
- Найкращий захисник: Зак Веренскі
- Найкращий нападник: Єссе Пулюярві
- Команда усіх зірок, обрана ЗМІ
- Воротар: Лінус Седерстрем
- Захисники: Оллі Юолеві, Зак Веренскі
- Нападники: Єссе Пулюярві, Патрік Лейн, Остон Метьюс
- Найцінніший гравець (MVP): Єссе Пулюярві
Джерело: worldjunior2016 [ 6 січня 2016 у Wayback Machine.]
- Найкращі гравці кожної з команд
Джерело: iihf.com [ 6 січня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
Команда | Гравці |
---|---|
Білорусь | Іван Кульбаков Владислав Гончаров Артем Черников |
Данія | Томас Ліллі Матіас Лассен Александр Тру |
Канада | Джо Гекуттс Ділан Строум Метью Барзал |
Росія | Іван Проворов Павло Красковський Владислав Каменєв |
Словаччина | Адам Гуска Хрістіан Ярош Матуш Сукель |
США | Александер Неделькович Зак Веренскі Остон Метьюс |
Фінляндія | Єссе Пулюярві Себастьян Аго Патрік Лейн |
Чехія | Давід Пастрняк Міхаел Шпачек Домінік Машин |
Швейцарія | Ной Род Сімон Кіндши Піус Сутер |
Швеція | Лінус Седерстрем Андреас Енглунд Адріан Кемпе |
Дивізіон I
Дивізіон I A
Матчі пройшли 13 грудня — 19 грудня 2015 у Відні (Австрія).
Команда кваліфікується до вищого дивізіону | Команда вибуває до дивізіону I B |
Підсумкова таблиця та результати
М | Команда | І | В | ВО | ПО | П | ШЗ | ШП | +/- | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Латвія | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 20 | 7 | +13 | 14 | *** | 6:2 | 5:3 | 2:1 Б | 4:1 | 3:0 | |
2 | Австрія | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 18 | 18 | 0 | 9 | 2:6 | *** | 2:5 | 4:3 | 3:1 | 7:3 | |
3 | Казахстан | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 21 | 13 | +8 | 8 | 3:5 | 5:2 | *** | 4:3 Б | 2:3 | 7:0 | |
4 | Норвегія | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 21 | 14 | +7 | 7 | 1:2 Б | 3:4 | 3:4 Б | *** | 4:3 Б | 10:1 | |
5 | Німеччина | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 10 | 14 | -4 | 7 | 1:4 | 1:3 | 3:2 | 3:4 Б | *** | 2:1 | |
6 | Італія | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 29 | -24 | 0 | 0:3 | 3:7 | 0:7 | 1:10 | 1:2 | *** |
Дивізіон I B
Матчі пройшли 12 — 18 грудня 2015 у місті Межев (Франція).
Команда кваліфікується до дивізіону I А | Команда вибуває до дивізіону II А |
Підсумкова таблиця та результати
М | Команда | І | В | ВО | ПО | П | ШЗ | ШП | +/- | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Франція | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 17 | 9 | +8 | 8 | *** | 7:2 | 3:4 | 3:2 ОТ | 4:1 | 0:0 | |
2 | Польща | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 15 | 10 | +5 | 8 | 2:7 | *** | 9:3 | 1:0 ОТ | 3:0 | 0:0 | |
3 | Велика Британія | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 13 | 16 | -3 | 8 | 4:3 | 3:9 | *** | 3:2 | 3:2 ОТ | 0:0 | |
4 | Україна | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 10 | -1 | 5 | 2:3 ОТ | 0:1 ОТ | 2:3 | *** | 5:3 | 0:0 | |
5 | Словенія | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 15 | -9 | 1 | 1:4 | 0:3 | 2:3 ОТ | 3:5 | *** | 0:0 | |
6 | Японія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | 0:0 | *** |
Збірна Японії відмовилась від участі в чемпіонаті та автоматично вибула до другого дивізіону.
Дивізіон II
Дивізіон II A
Матчі пройшли 13 — 19 грудня 2015 у місті Електренай (Литва).
Команда кваліфікується до дивізіону I В | Команда вибуває до дивізіону II B |
Підсумкова таблиця та результати
М | Команда | І | В | ВО | ПО | П | ШЗ | ШП | +/- | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Угорщина | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 36 | 9 | +27 | 15 | *** | 8:2 | 6:0 | 7:0 | 7:5 | 8:2 | |
2 | Литва | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 18 | 16 | +2 | 11 | 2:8 | *** | 6:5 | 4:1 | 4:1 | 2:1 Б | |
3 | Естонія | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 27 | 26 | +1 | 9 | 0:6 | 5:6 | *** | 6:3 | 5:3 | 11:8 | |
4 | Хорватія | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 13 | 21 | -8 | 6 | 0:7 | 1:4 | 3:6 | *** | 5:2 | 4:2 | |
5 | Нідерланди | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 14 | 23 | -9 | 2 | 5:7 | 1:4 | 3:5 | 2:5 | *** | 3:2 Б | |
6 | Південна Корея | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 | 28 | -13 | 2 | 2:8 | 1:2 Б | 8:11 | 2:4 | 2:3 Б | *** |
Дивізіон II B
Матчі пройшли 17 — 23 січня 2016 у місті Новий Сад (Сербія).
Команда кваліфікується до дивізіону II А | Команда вибуває до дивізіону III А |
Підсумкова таблиця та результати
М | Команда | І | В | ВО | ПО | П | ШЗ | ШП | +/- | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Румунія | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 37 | 14 | +23 | 14 | *** | 6:5 | 5:4 ОТ | 6:2 | 8:0 | 12:3 | |
2 | Іспанія | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 34 | 12 | +22 | 12 | 5:6 | *** | 4:1 | 6:1 | 9:3 | 10:1 | |
3 | Сербія | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 34 | 9 | +25 | 10 | 4:5 ОТ | 1:4 | *** | 9:0 | 10:0 | 10:0 | |
4 | Бельгія | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 14 | 21 | -7 | 6 | 2:6 | 1:6 | 0:9 | *** | 6:0 | 5:0 | |
5 | Австралія | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 11 | 35 | -24 | 3 | 0:8 | 3:9 | 0:10 | 0:6 | *** | 8:2 | |
6 | КНР | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 45 | -39 | 0 | 3:12 | 1:10 | 0:10 | 0:5 | 2:8 | *** |
Дивізіон III
Матчі пройшли 15 — 24 січня 2016 у Мехіко (Мексика).
Команда кваліфікується до дивізіону II B |
Підсумкова таблиця та результати
М | Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | О | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Мексика | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 24 - 14 | 15 | *** | 3:0 | 2:1 | 6:5 | 1:4 | 3:2 | 9:2 |
2 | Болгарія | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18 - 13 | 12 | 0:3 | *** | 4:1 | 3:4 | 4:2 | 3:1 | 4:2 |
3 | Нова Зеландія | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 29 - 16 | 12 | 1:2 | 1:4 | *** | 6:2 | 6:5 | 3:2 | 12:1 |
4 | Ізраїль | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 39 - 23 | 10 | 5:6 | 4:3 | 2:6 | *** | 5:6 б | 6:2 | 17:0 |
5 | Ісландія | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 24 - 21 | 8 | 4:1 | 2:4 | 5:6 | 6:5 б | *** | 0:3 | 7:2 |
6 | Туреччина | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 20 - 15 | 6 | 2:3 | 1:3 | 2:3 | 2:6 | 3:0 | *** | 10:0 |
7 | ПАР | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 - 59 | 0 | 2:9 | 2:4 | 1:12 | 0:17 | 2:7 | 0:10 | *** |
Посилання
- Офіційний сайт [ 15 грудня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
- Дивізіон ІА [ 10 грудня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
- Дивізіон ІВ [ 10 грудня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
- Дивізіон ІІА [ 10 грудня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
- Дивізіон ІІВ [ 10 грудня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
- Дивізіон ІІІ [ 22 грудня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Molodizhnij chempionat svitu z hokeyu iz shajboyu 2016 angl 2016 World Junior Ice Hockey Championships 40 j chempionat svitu z hokeyu sered molodizhnih komand yakij projshov u Finlyandiyi z 26 grudnya 2015 roku po 5 sichnya 2016 roku Chempionami svitu stali gospodari chempionatu fini Molodizhnij chempionat svitu z hokeyu iz shajboyu 2016 2016 WJHC Zagalni vidomosti Krayina provedennya Finlyandiya Chas provedennya 26 grudnya 2015 5 sichnya 2016 Kilkist komand 10 Mista provedennya Gelsinki Prizeri Peremozhec Finlyandiya 4 j titul Druge misce Rosiya Tretye misce SShA Statistika turniru Zigrano matchiv 30 Zakinuto goliv 193 6 43 za gru Zagalna vidviduvanist 215 226 7 174 za gru MVP Yesse Pulyuyarvi Bombardir Yesse Pulyuyarvi 17 ochok 2015 2017 Format turniruZgidno z reglamentom zmagan 10 komand sho podileni na dvi grupi po 5 komand u kozhnij zmagayutsya u poperednomu raundi Kozhna z komand provodit po chotiri zustrichi u grupi za krugovoyu sistemoyu ta vihodit do raundu plej of a komandi sho posili 5 e misce potraplyayut do vtishnogo raundu Chotiri najkrashi komandi provodyat perehresni matchi u chvertfinali 1A proti 4V 1B proti 4A 2A proti 3B i 2B proti 3A Peremozhec kozhnogo chvertfinalu potraplyaye do pivfinalu Peremozhec kozhnogo pivfinalu zmagatimetsya u finali za zoloti medali v toj chas yak peremozheni budut zmagatisya za bronzovi nagorodi u matchi za 3 ye misce AreniHartwall Arena Mistkist 13 506 Gelsinki Ajs Holl Mistkist 8 200 Finlyandiya Gelsinki Finlyandiya GelsinkiSkladi grupGrupa A Grupa B Grupa A Kanada Daniya Shveciya Shvejcariya SShA Grupa B Bilorus Chehiya Finlyandiya Rosiya SlovachchinaPoperednij raund Komanda perehodit u chvertfinal Komanda zmagayetsya u turniri na vibuvannya Grupa A Komanda I V VO PO P ShZ ShP O Shveciya 4 4 0 0 0 19 5 12 SShA 4 3 0 0 1 18 5 9 Kanada 4 1 1 0 2 13 12 5 Daniya 4 1 0 0 3 4 16 3 Shvejcariya 4 0 0 1 3 7 23 1 Chas pochatku matchiv miscevij UTC 2 26 grudnya 2015 16 00 Shvejcariya 3 8 1 3 1 3 1 2 Shveciya Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 5 600 Protokol Gotye Deklu Joren Pottelberg Golkiperi Linus Sederstrem Arbitri Andris Ansons Vladimir Peshina Kessler Malgin Glauzer 17 23 Noa Rod Garlaher Malgin 27 11 Kessler 51 57 0 1 0 2 1 2 1 3 1 4 1 5 2 5 2 6 2 7 3 7 3 8 01 21 Nyulander A Nyulander D Timashov 10 17 Lindblum Golmstrem Kempe 19 31 D Timashov A Nyulander 21 48 D Timashov Pettersson Karlsson 24 17 Asplund Karlsson Pettersson 32 50 Forsbaka Karlsson Lagesson 42 34 Larsson A Nyulander Golmstrem 56 40 O Matsson Pettersson 60 hv Viluchennya 10 hv 18 Kidki 39 26 grudnya 2015 20 00 SShA 4 2 0 0 1 1 3 1 Kanada Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 6 112 Protokol Aleksander Nedelkovich Golkiperi Mejson Makdonald Arbitri Mikael Nord Aleksi Rantala Vajt Milano Dvorak 36 33 Verenski Metyus Tkachuk 47 22 Belpedio Borgen Vajt 56 42 Metyus Verenski Tkachuk 57 23 0 1 1 1 2 1 2 2 3 2 4 2 25 06 Barzal Shartye Gotye 50 45 Stroum Marner Dermott 27 hv Viluchennya 4 hv 25 Kidki 27 27 grudnya 2015 20 00 Daniya 2 1 0 1 0 0 2 0 Shvejcariya Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 1 596 Protokol Tomas Lilli Golkiperi Joren Pottelberg Arbitri Oleksij Anisimov Kristofer Pitoskya S Nilsen Yensen Rendberg 41 17 From Tru Krag 46 20 0 1 1 1 2 1 08 21 Noa Rod 25 hv Viluchennya 4 hv 22 Kidki 23 28 grudnya 2015 16 00 Shveciya 1 0 0 0 1 0 0 0 SShA Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 5 415 Protokol Linus Sederstrem Golkiperi Aleksander Nedelkovich Arbitri Daniel Pihachek Zhan Filipp Silven A Nyulander D Timashov Karlsson 22 41 1 0 16 hv Viluchennya 12 hv 23 Kidki 46 28 grudnya 2015 20 00 Kanada 6 1 1 1 4 0 1 0 Daniya Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 5 891 Protokol Makdonald Golkiperi Seldrup Arbitri Daniel Konc Mark Vigand Bovilye Barzal Shartye 13 52 Kyuenvill Marner Fleri 21 14 Barzal Shabo Gekutts 25 03 Kraus Konechni Dermott 25 54 Marner Stroum Pojnt 31 30 Stroum Pojnt 49 32 0 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 6 1 12 49 Tru From Krogsgor 4 hv Viluchennya 10 hv 58 Kidki 11 29 grudnya 2015 20 00 Shvejcariya 2 3 B 2 1 0 1 0 0 0 0 0 1 Kanada Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 3 522 Protokol Joren Pottelberg Golkiperi Makkenzi Blekvud Arbitri Stefan Fonselius Mikael Nord Riat Noa Rod Malgin 02 12 D Mayer Forrer Prive 15 37 Suter T Mayer 1 0 2 0 2 1 2 2 Buliti 19 37 Stroum Shabo Kraus 32 17 Gekutts Kraus Stroum Barzal Pojnt 8 hv Viluchennya 4 hv 25 Kidki 35 30 grudnya 2015 16 00 Shveciya 5 0 2 0 1 0 2 0 Daniya Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 4 193 Protokol Linus Sederstrem Golkiperi Tomas Lilli Arbitri Aleksi Rantala Mark Vigand Kempe Lindblum 00 13 Forsling Forsbaka 10 22 Lindblum Golmstrem Ollas Mattsson 37 17 Lagesson En Looke 50 02 A Nyulander Asplund Larsson 55 55 1 0 2 0 3 0 4 0 5 0 4 hv Viluchennya 10 hv 48 Kidki 9 30 grudnya 2015 20 00 SShA 10 1 6 0 4 1 0 0 Shvejcariya Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 3 701 Protokol Aleksander Nedelkovich Brendon Galverson Golkiperi Joren Pottelberg Lyudovik Veber Arbitri Daniel Konc Daniel Pihachek Dvorak Verenski Milano 7 23 Metyus Tkachuk Vajt 8 26 Karlo Verenski 10 13 Verenski Dvorak Milano 12 59 Tkachuk Metyus 15 10 Shmoltc Gichkok Bozer 16 33 Tkachuk Metyus 22 12 Metyus Shmoltc Vajt 28 09 Vajt Dvorak 29 00 Donato 30 58 1 0 2 0 3 0 4 0 5 0 6 0 6 1 7 1 8 1 9 1 10 1 21 26 T Mayer Gishir 6 hv Viluchennya 14 hv 33 Kidki 28 31 grudnya 2015 16 00 Daniya 1 4 1 1 0 1 0 2 SShA Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 5 128 Protokol Matias Seldrup Golkiperi Brendon Galverson Arbitri Stefan Fonselius Brett Ajverson Lassen 10 14 1 0 1 1 1 2 1 3 1 4 17 04 Metyus Vajt Tkachuk 24 02 Milano Belpedio 45 40 Vajt Tkachuk Metyus 47 43 Bjork Milano Fortunato 6 hv Viluchennya 2 hv 17 Kidki 44 31 grudnya 2015 20 00 Kanada 2 5 1 2 0 1 1 2 Shveciya Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 7 003 Protokol Makkenzi Blekvud Golkiperi Linus Sederstrem Feliks Sandstrem Arbitri Oleksij Anisimov Vladimir Peshina Stivens Shabo 15 51 Marner Gekutts Stroum 54 10 0 1 0 2 1 2 1 3 1 4 2 4 2 5 4 37 A Nyulander Asplund D Timashov 7 08 Forsling A Nyulander Kempe 33 38 Kempe Golmstrem Forsling 47 09 A Karlsson G Karlsson Looke 59 49 Asplund Englund 20 hv Viluchennya 14 hv 24 Kidki 32 Grupa V Komanda I V VO PO P Sh ShP O Rosiya 4 3 1 0 0 14 7 11 Finlyandiya 4 3 0 0 1 23 13 9 Chehiya 4 2 0 1 1 8 14 7 Slovachchina 4 1 0 0 3 8 14 3 Bilorus 4 0 0 0 4 6 19 0 Chas pochatku matchiv miscevij UTC 2 26 grudnya 2015 14 00 Chehiya 1 2 B 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 Rosiya Hartwall Arena Glyadachiv 10 106 Protokol Vitek Vanechek Golkiperi Georgiyev Arbitri Stefan Fonselius Daniel Pihachek Shpachek b 33 54 1 0 1 1 1 2 49 09 Lauta 65 00 Lazarev per bul 27 hv Viluchennya 6 hv 25 Kidki 22 26 grudnya 2015 18 00 Finlyandiya 6 0 0 0 1 0 5 0 Bilorus Hartwall Arena Glyadachiv 12 222 Protokol Vegvilajnen Golkiperi Kulbakov Verbickij Arbitri Daniel Konc Zhan Filipp Silven Pulyuyarvi Aho 37 14 Lajne 41 33 Niku 45 46 Pulyuyarvi 47 26 Repo 53 04 Rantanen 59 40 1 0 2 0 3 0 4 0 5 0 6 0 8 hv Viluchennya 18 hv 37 Kidki 10 27 grudnya 2015 16 00 Bilorus 2 4 1 1 1 1 0 2 Slovachchina Hartwall Arena Glyadachiv 1 472 Protokol Kulbakov Verbickij Golkiperi Adam Guska Arbitri Stefan Fonselius Mark Vigand Malinovskij 11 33 Vasilchuk 22 21 0 1 1 1 2 1 2 2 2 3 2 4 06 56 Kojsh 32 28 Leshtan 40 19 Grushik 59 41 Siska 10 hv Viluchennya 4 hv 26 Kidki 39 28 grudnya 2015 14 00 Slovachchina 0 2 0 0 0 1 0 1 Chehiya Hartwall Arena Glyadachiv 8 998 Protokol Adam Guska Golkiperi Vitek Vanechek Arbitri Andris Ansons Aleksi Rantala 0 1 0 2 36 58 Pastrnyak Zborzhil Kashe 51 55 Lakatosh Gronek 6 hv Viluchennya 4 hv 18 Kidki 34 28 grudnya 2015 18 00 Rosiya 6 4 1 2 4 1 1 1 Finlyandiya Hartwall Arena Glyadachiv 12 526 Protokol Georgiyev Golkiperi Vegvilajnen Arbitri Brett Ajverson Kristofer Pitoskya Kaprizov Provorov Lazarev 06 10 Svyetlyakov Korshkov Voronkov 28 48 Kraskovskij Korshkov Zhuldikov 32 29 Kamenyev Kaprizov Lazarev 35 28 Polunin Korshkov 36 05 Fazleyev Provorov Lauta 53 48 0 1 1 1 1 2 1 3 2 3 3 3 4 3 5 3 5 4 6 4 04 13 Aho Pulyuyarvi Lajne 18 53 Lajne Pulyuyarvi Keskitalo 20 53 Saarela Pulyuyarvi Lajne 41 18 Saarela Nyatinnen 12 hv Viluchennya 12 hv 25 Kidki 32 29 grudnya 2015 16 00 Bilorus 1 4 0 3 0 0 1 1 Rosiya Hartwall Arena Glyadachiv 2 342 Protokol Verbickij Golkiperi Samsonov Arbitri Andris Ansons Vladimir Peshina Pacenkin 46 14 0 1 0 2 0 3 1 3 1 4 10 00 Lazarev Kamenyev Kaprizov 15 42 Polunin Kraskovskij Korshkov 18 19 Kamenyev Provorov Lazarev 47 41 Polunin Korshkov Zhuldikov 6 hv Viluchennya 6 hv 18 Kidki 32 30 grudnya 2015 14 00 Chehiya 5 3 1 0 1 3 3 0 Bilorus Hartwall Arena Glyadachiv 8 456 Protokol Vitek Vanechek Golkiperi Ivan Kulbakov Arbitri Brett Ajverson Zhan Filipp Silven Stranski 15 39 Lakatosh Pastrnyak Gronek 32 26 Smejkal Shpachek Ordosh 52 06 Veselij Shpachek 54 20 Mashin Smejkal 59 40 1 0 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 4 3 5 3 20 43 Falkovskij Chernikov Karaban 30 26 Sharangovich Karaban Falkovskij 37 31 Goncharov Karaban 4 hv Viluchennya 2 hv 49 Kidki 24 30 grudnya 2015 18 00 Slovachchina 3 8 2 1 0 2 1 5 Finlyandiya Hartwall Arena Glyadachiv 12 723 Protokol Adam Guska Golkiperi Kaapo Kyahkenen Arbitri Oleksij Anisimov Kristofer Pitoskya Sukel Palochko Sloboda 09 50 Bondra Romanchik Surovij 11 55 Mayer Sukel Yarosh 45 27 1 0 2 0 2 1 2 2 2 3 2 4 2 5 3 5 3 6 3 7 3 8 15 15 Aho Lajne Pulyuyarvi 34 07 Saarela Yuolevi Pulyuyarvi 38 22 Hints Saariyarvi Rantanen 40 28 Pulyuyarvi Lajne 42 41 Aho Pulyuyarvi Yuolevi 51 52 Lajne Aho 52 30 Kapanen Saariyarvi Hints 57 41 Borkvist Saariyarvi Sijkonen 16 hv Viluchennya 8 hv 28 Kidki 48 31 grudnya 2015 14 00 Rosiya 2 1 1 0 1 1 0 0 Slovachchina Hartwall Arena Glyadachiv 6 497 Protokol Oleksandr Georgiyev Golkiperi Adam Guska Arbitri Mikael Nord Zhan Filipp Silven Lauta Mikulovich Provorov 15 29 Rikov 29 12 1 0 2 0 2 1 35 50 Yarosh Sukel 14 hv Viluchennya 8 hv 27 Kidki 21 31 grudnya 2015 18 00 Finlyandiya 5 4 0 0 3 3 2 1 Chehiya Hartwall Arena Glyadachiv 12 198 Protokol Vegvilajnen Golkiperi Vanechek Arbitri Andris Ansons Mark Vigand Pulyuyarvi Aho 20 57 Hints 28 06 Kalapudas Kapanen Niku 30 46 Pulyuyarvi Nyatinnen Yuolevi 50 10 Lajne Yuolevi Aho 54 13 1 0 1 1 1 2 2 2 3 2 3 3 3 4 4 4 5 4 24 22 Smejkal Shpachek Pastrnyak 26 08 Ordosh Vozhenilek Shoustal 39 27 Sklenichka Mashin Zaha 48 37 Shpachek Pastrnyak Smejkal 8 hv Viluchennya 10 hv 27 Kidki 35Turnir na vibuvannya Komanda kvalifikuyetsya do chempionatu svitu 2017 Komanda vibuvaye do divizionu I Chas pochatku matchiv miscevij UTC 2 2 sichnya 2016 12 00 Shvejcariya 5 1 1 1 2 0 2 0 Bilorus Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 453 Protokol Joren Pottelberg Golkiperi Ivan Kulbakov Arbitri Daniel Konc Vladimir Peshina Rod Kessler 06 36 Malgin T Mayer Riat 35 36 Riat Malgin T Mayer 38 41 Prive Gishir 51 05 T Mayer Suter Malgin 58 59 0 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 1 01 59 Bujnickij Veremyev 8 hv Viluchennya 26 hv 42 Kidki 21 3 sichnya 2016 12 00 Bilorus 2 6 2 3 0 3 0 0 Shvejcariya Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 748 Protokol Ivan Kulbakov Vladislav Verbickij Golkiperi Joren Pottelberg Arbitri Oleksij Anisimov Mikael Nord Bujnickij Vorobej Bokun 15 20 Filippovich Belevich Pacenkin 16 44 0 1 0 2 0 3 1 3 2 3 2 4 2 5 2 6 03 41 Suter T Mayer Malgin 03 50 Suter Karrer Zigentaler 12 43 Suter Rod Malgin 28 18 Rod Malgin Kessler 35 21 Mayer Egli Riat 35 21 D Mayer Tyurkauf 16 hv Viluchennya 14 hv 23 Kidki 44 Shvejcariya vigrala seriyu 2 0 Plej ofChvertfinali Pivfinali Final Shveciya 6 Slovachchina 0 Shveciya 1 Finlyandiya 2 Finlyandiya 6 Kanada 5 Finlyandiya 4 Rosiya 3 Rosiya 4 Daniya 3 Rosiya 2 Tretye misce SShA 1 SShA 7 Shveciya 3 Chehiya 0 SShA 8 Peremoga v overtajmi Chvertfinali 2 sichnya 2016 14 00 Rosiya 4 3 OT 1 0 0 2 2 1 1 0 Daniya Hartwall Arena Glyadachiv 8 869 Protokol Oleksandr Georgiyev Golkiperi Tomas Lilli Arbitri Aleksi Rantala Mark Vigand Korshkov Kraskovskij Rikov 02 49 Lauta Dergachov Fazleyev 52 31 Kamenyev Lauta Provorov 59 16 Kamenyev Provorov Svyetlyakov 65 00 1 0 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 4 3 22 37 Yensen Golmberg Olsen 29 20 Olsen K Yensen S Nilsen 54 36 Kristensen Krogsgor 14 hv Viluchennya 2 hv 46 Kidki 21 2 sichnya 2016 16 00 Shveciya 6 0 2 0 1 0 3 0 Slovachchina Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 3 796 Protokol Linus Sederstrem Golkiperi Adam Guska Arbitri Andris Ansons Zhan Filipp Silven Eriksson Ek Forsbaka Karlsson 05 10 Lindblum Golmstrem Kempe 11 35 En Looke 30 07 Kempe Golmstrem Englund 43 43 Looke Forsbaka Karlsson 45 36 A Nyulander D Timashov 56 57 1 0 2 0 3 0 4 0 5 0 6 0 12 hv Viluchennya 14 hv 55 Kidki 17 2 sichnya 2016 18 00 Finlyandiya 6 5 1 2 3 1 2 2 Kanada Hartwall Arena Glyadachiv 13 016 Protokol Vejni Vegvilyajnen Kaapo Kagkonen Golkiperi Makkenzi Blekvud Arbitri Daniel Pihachek Kristofer Pitoskya Lajne Aho Pulyuyarvi 19 49 Kalapudas Yuolevi Tuulola 26 18 Saarela Pulyuyarvi 35 44 Nyatinnen Saarela Yuolevi 37 17 Aho Pulyuyarvi Lajne 44 21 Lajne Yuolevi Aho 54 10 0 1 0 2 1 2 2 2 2 3 3 3 4 3 4 4 5 4 5 5 6 5 05 21 Konechni Kyuenvill Stivens 10 59 Stroum Gotye Kraus 27 20 Kraus Virtanen 43 14 Marner Pojnt Sangejm 45 57 Marner Pojnt 12 hv Viluchennya 18 hv 29 Kidki 34 2 sichnya 2016 20 00 SShA 7 0 2 0 3 0 2 0 Chehiya Gelsinki Ajs Holl Glyadachiv 3 113 Protokol Aleksander Nedelkovich Golkiperi Vitek Vanechek Alesh Stezka Arbitri Stefan Fonselius Brett Ajverson Shmoltc Bozer 05 17 Dvorak Karlo Milano 15 14 Metyus Borgen 24 15 Metyus Shmoltc Verenski 29 08 Insor 38 04 Mettyuz Shmoltc Verenski 40 24 Debrinket Donato MakInnis 51 53 1 0 2 0 3 0 4 0 5 0 6 0 7 0 6 hv Viluchennya 10 hv 35 Kidki 28 Pivfinali 4 sichnya 2016 16 00 Shveciya 1 2 1 0 0 2 0 0 Finlyandiya Hartwall Arena Glyadachiv 13 340 Protokol Linus Sederstrem Golkiperi Kaapo Kagkonen Arbitri Daniel Pihachek Kristofer Pitoskya Asplund D Timashov 10 17 1 0 1 1 1 2 31 08 Hints Rantanen Kapanen 33 04 Kalapudas Rantanen Kapanen 20 hv Viluchennya 6 hv 22 Kidki 28 4 sichnya 2016 20 00 Rosiya 2 1 0 1 2 0 0 0 SShA Hartwall Arena Glyadachiv 11 812 Protokol Illya Samsonov Golkiperi Aleksander Nedelkovich Arbitri Brett Ajverson Mark Vigand Kraskovskij Korshkov 35 08 Korshkov 37 56 0 1 1 1 2 1 09 03 Dvorak Milano Verenski 4 hv Viluchennya 8 hv 33 Kidki 27 Match za 3 ye misce 5 sichnya 2016 16 00 Shveciya 3 8 2 2 0 4 1 2 SShA Hartwall Arena Glyadachiv 10 899 Protokol Feliks Sandstrem Golkiperi Aleksander Nedelkovich Arbitri Stefan Fonselius Aleksi Rantala Lagesson Kempe 17 39 Grundstrem Eriksson Ek Forsbaka Karlsson 18 34 Golmstrem Lindblum Kempe 58 28 0 1 0 2 1 2 2 2 2 3 2 4 2 5 2 6 2 7 2 8 3 8 11 59 Bjork Dvorak 15 32 Tkachuk Verenski Shmoltc 22 17 Bozer Borgen Tkachuk 24 06 Donato Karlo MakInnis 36 31 Bjork Milano Dvorak 39 51 Karlo Shmoltc Gichkok 43 38 Donato MakInnis 51 12 Tkachuk Shmoltc 8 hv Viluchennya 10 hv 38 Kidki 29 Final 5 sichnya 2016 20 30 Rosiya 3 4 OT 1 0 0 0 2 3 0 1 Finlyandiya Hartwall Arena Glyadachiv 13 479 Protokol Oleksandr Georgiyev Golkiperi Kaapo Kagkonen Arbitri Brett Ajverson Kristofer Pitoskya Kamenyev Provorov Lazarev 04 50 Svyetlyakov 41 41 Svyetlyakov Provorov Rikov 59 54 1 0 1 1 2 1 2 2 2 3 3 3 3 4 40 24 Lajne Aho Pulyuyarvi 50 07 Aho Pulyuyarvi Lajne 57 51 Rantanen Saariyarvi Kalapudas 61 33 Kapanen 40 hv Viluchennya 4 hv 25 Kidki 29StatistikaPidsumkova tablicya turniru Zbirna 01 Finlyandiya 02 Rosiya 3 SShA 4 Shveciya 5 Chehiya 6 Kanada 7 Slovachchina 8 Daniya 9 Shvejcariya 10 Bilorus Bombardiri Spisok 10 najkrashih gravciv sortovanih za ochkami Dzherelo IIHF com 6 sichnya 2016 u Wayback Machine angl Gravec Zbirna I Sh P O Shtr 1 Yesse Pulyuyarvi Finlyandiya 7 5 12 17 8 0 2 Sebastyan Ago Finlyandiya 7 5 9 14 9 4 3 Patrik Lajne Finlyandiya 7 7 6 13 8 6 4 Oston Metyus SShA 7 7 4 11 6 2 5 Metyu Tkachuk SShA 7 4 7 11 7 6 6 Aleksander Nyulander Shveciya 7 4 5 9 5 0 7 Zak Verenski SShA 7 2 7 9 10 4 8 Denis Malgin Shvejcariya 6 1 8 9 1 6 9 Olli Yuolevi Finlyandiya 7 0 9 9 6 4 10 Kristian Dvorak SShA 7 3 5 8 8 0 10 Adrian Kempe Shveciya 7 3 5 8 1 8 Najkrashi vorotari Spisok p yati najrashih vorotariv sortovanih za vidsotkom vidbitih kidkiv U spisok vklyucheni lishe ti gravci yaki proveli shonajmensh 40 hvilin Gravec Zbirna ChP PSh KN VB I 0 1 Linus Sederstrem Shveciya 295 28 7 1 42 94 70 2 2 Aleksander Nedelkovich SShA 325 52 9 1 66 94 27 1 3 Tomas Lilli Daniya 185 00 10 3 24 91 45 0 4 Kaapo Kagkonen Finlyandiya 214 13 9 2 52 90 91 0 5 Adam Guska Slovachchina 292 30 19 3 90 89 89 0 Dzherelo IIHF com 6 sichnya 2016 u Wayback Machine angl Nagorodi Najkrashi gravci obrani direkciyeyu IIHF Najkrashij vorotar Linus Sederstrem Najkrashij zahisnik Zak Verenski Najkrashij napadnik Yesse Pulyuyarvi Komanda usih zirok obrana ZMI Vorotar Linus Sederstrem Zahisniki Olli Yuolevi Zak Verenski Napadniki Yesse Pulyuyarvi Patrik Lejn Oston Metyus Najcinnishij gravec MVP Yesse Pulyuyarvi Dzherelo worldjunior2016 6 sichnya 2016 u Wayback Machine Najkrashi gravci kozhnoyi z komand Dzherelo iihf com 6 sichnya 2016 u Wayback Machine angl Komanda Gravci Bilorus Ivan Kulbakov Vladislav Goncharov Artem Chernikov Daniya Tomas Lilli Matias Lassen Aleksandr Tru Kanada Dzho Gekutts Dilan Stroum Metyu Barzal Rosiya Ivan Provorov Pavlo Kraskovskij Vladislav Kamenyev Slovachchina Adam Guska Hristian Yarosh Matush Sukel SShA Aleksander Nedelkovich Zak Verenski Oston Metyus Finlyandiya Yesse Pulyuyarvi Sebastyan Ago Patrik Lejn Chehiya David Pastrnyak Mihael Shpachek Dominik Mashin Shvejcariya Noj Rod Simon Kindshi Pius Suter Shveciya Linus Sederstrem Andreas Englund Adrian KempeDivizion IDivizion I A Matchi projshli 13 grudnya 19 grudnya 2015 u Vidni Avstriya Komanda kvalifikuyetsya do vishogo divizionu Komanda vibuvaye do divizionu I B Pidsumkova tablicya ta rezultati M Komanda I V VO PO P ShZ ShP O 1 2 3 4 5 6 1 Latviya 5 4 1 0 0 20 7 13 14 6 2 5 3 2 1 B 4 1 3 0 2 Avstriya 5 3 0 0 2 18 18 0 9 2 6 2 5 4 3 3 1 7 3 3 Kazahstan 5 2 1 0 2 21 13 8 8 3 5 5 2 4 3 B 2 3 7 0 4 Norvegiya 5 1 1 2 1 21 14 7 7 1 2 B 3 4 3 4 B 4 3 B 10 1 5 Nimechchina 5 2 0 1 2 10 14 4 7 1 4 1 3 3 2 3 4 B 2 1 6 Italiya 5 0 0 0 5 5 29 24 0 0 3 3 7 0 7 1 10 1 2 Divizion I B Matchi projshli 12 18 grudnya 2015 u misti Mezhev Franciya Komanda kvalifikuyetsya do divizionu I A Komanda vibuvaye do divizionu II A Pidsumkova tablicya ta rezultati M Komanda I V VO PO P ShZ ShP O 1 2 3 4 5 6 1 Franciya 4 2 1 0 1 17 9 8 8 7 2 3 4 3 2 OT 4 1 0 0 2 Polsha 4 2 1 0 1 15 10 5 8 2 7 9 3 1 0 OT 3 0 0 0 3 Velika Britaniya 4 2 1 0 1 13 16 3 8 4 3 3 9 3 2 3 2 OT 0 0 4 Ukrayina 4 1 0 2 1 9 10 1 5 2 3 OT 0 1 OT 2 3 5 3 0 0 5 Sloveniya 4 0 0 1 3 6 15 9 1 1 4 0 3 2 3 OT 3 5 0 0 6 Yaponiya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Zbirna Yaponiyi vidmovilas vid uchasti v chempionati ta avtomatichno vibula do drugogo divizionu Divizion IIDivizion II A Matchi projshli 13 19 grudnya 2015 u misti Elektrenaj Litva Komanda kvalifikuyetsya do divizionu I V Komanda vibuvaye do divizionu II B Pidsumkova tablicya ta rezultati M Komanda I V VO PO P ShZ ShP O 1 2 3 4 5 6 1 Ugorshina 5 5 0 0 0 36 9 27 15 8 2 6 0 7 0 7 5 8 2 2 Litva 5 3 1 0 1 18 16 2 11 2 8 6 5 4 1 4 1 2 1 B 3 Estoniya 5 3 0 0 2 27 26 1 9 0 6 5 6 6 3 5 3 11 8 4 Horvatiya 5 2 0 0 3 13 21 8 6 0 7 1 4 3 6 5 2 4 2 5 Niderlandi 5 0 1 0 4 14 23 9 2 5 7 1 4 3 5 2 5 3 2 B 6 Pivdenna Koreya 5 0 0 2 3 15 28 13 2 2 8 1 2 B 8 11 2 4 2 3 B Divizion II B Matchi projshli 17 23 sichnya 2016 u misti Novij Sad Serbiya Komanda kvalifikuyetsya do divizionu II A Komanda vibuvaye do divizionu III A Pidsumkova tablicya ta rezultati M Komanda I V VO PO P ShZ ShP O 1 2 3 4 5 6 1 Rumuniya 5 4 1 0 0 37 14 23 14 6 5 5 4 OT 6 2 8 0 12 3 2 Ispaniya 5 4 0 0 1 34 12 22 12 5 6 4 1 6 1 9 3 10 1 3 Serbiya 5 3 0 1 1 34 9 25 10 4 5 OT 1 4 9 0 10 0 10 0 4 Belgiya 5 2 0 0 3 14 21 7 6 2 6 1 6 0 9 6 0 5 0 5 Avstraliya 5 1 0 0 4 11 35 24 3 0 8 3 9 0 10 0 6 8 2 6 KNR 5 0 0 0 5 6 45 39 0 3 12 1 10 0 10 0 5 2 8 Divizion IIIMatchi projshli 15 24 sichnya 2016 u Mehiko Meksika Komanda kvalifikuyetsya do divizionu II B Pidsumkova tablicya ta rezultati M Komanda I V VO PO P Sh O 1 2 3 4 5 6 7 1 Meksika 6 5 0 0 1 24 14 15 3 0 2 1 6 5 1 4 3 2 9 2 2 Bolgariya 6 4 0 0 2 18 13 12 0 3 4 1 3 4 4 2 3 1 4 2 3 Nova Zelandiya 6 4 0 0 2 29 16 12 1 2 1 4 6 2 6 5 3 2 12 1 4 Izrayil 6 3 0 1 2 39 23 10 5 6 4 3 2 6 5 6 b 6 2 17 0 5 Islandiya 6 2 1 0 3 24 21 8 4 1 2 4 5 6 6 5 b 0 3 7 2 6 Turechchina 6 2 0 0 4 20 15 6 2 3 1 3 2 3 2 6 3 0 10 0 7 PAR 6 0 0 0 6 7 59 0 2 9 2 4 1 12 0 17 2 7 0 10 PosilannyaOficijnij sajt 15 grudnya 2015 u Wayback Machine angl Divizion IA 10 grudnya 2015 u Wayback Machine angl Divizion IV 10 grudnya 2015 u Wayback Machine angl Divizion IIA 10 grudnya 2015 u Wayback Machine angl Divizion IIV 10 grudnya 2015 u Wayback Machine angl Divizion III 22 grudnya 2015 u Wayback Machine angl