Відкритий чемпіонат Франції 2015 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Бетані Маттек-Сендс Луціє Шафарова | |||||||||
Фіналіст | Кейсі Деллаква Ярослава Шведова | |||||||||
Рахунок фіналу | 3–6, 6–4, 6–2 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Сє Шувей і Пен Шуай були чинними чемпіонками, але Пен вирішила того року не брати участі. Сє грала в парі з Флавією Пенеттою, але у чвертьфіналі вони зазнали поразки від Андреа Главачкової і Луціє Градецької.
Бетані Маттек-Сендс і Луціє Шафарова виграли свій другий підряд титул Великого шолома, у фіналі перемігши Кейсі Деллакву і Ярославу Шведову з рахунком 3–6, 6–4, 6–2.
Сіяні пари
- 1. Мартіна Хінгіс / Саня Мірза (чвертьфінал)
- 2. Катерина Макарова / Олена Весніна (півфінал)
- 3. Тімеа Бабош / Крістіна Младенович (2 коло)
- 4. Сє Шувей / Флавія Пеннетта (чвертьфінал)
- 5. Гарбінє Мугуруса / Карла Суарес Наварро (1 коло)
- 6. Ракель Копс-Джонс / Абігейл Спірс (1 коло)
- 7. Бетані Маттек-Сендс / Луціє Шафарова (чемпіонки)
- 8. Каролін Гарсія / Катарина Среботнік (3 коло)
- 9. Андреа Главачкова / Луціє Градецька (півфінал)
- 10. Алла Кудрявцева / Анастасія Павлюченкова (2 коло)
- 11. Чжань Юнжань / Чжен Цзє (3 коло)
- 12. Кейсі Деллаква / Ярослава Шведова (фінал)
- 13. Міхаелла Крайчек / Барбора Заглавова-Стрицова (чвертьфінал)
- 14. Карін Кнапп / Роберта Вінчі (3 коло)
- 15. Анастасія Родіонова / (3 коло)
- 16. Клаудія Янс-Ігначик / Андрея Клепач (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Мартіна Хінгіс Саня Мірза | 5 | 2 | ||||||||||||||||
7 | Бетані Маттек-Сендс Луціє Шафарова | 7 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Бетані Маттек-Сендс Луціє Шафарова | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||
9 | Андреа Главачкова Луціє Градецька | 2 | 7 | 4 | |||||||||||||||
4 | Сє Шувей Флавія Пеннетта | 5 | 6 | 5 | |||||||||||||||
9 | Андреа Главачкова Луціє Градецька | 7 | 3 | 7 | |||||||||||||||
7 | Бетані Маттек-Сендс Луціє Шафарова | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
12 | Кейсі Деллаква Ярослава Шведова | 6 | 4 | 2 | |||||||||||||||
12 | Кейсі Деллаква Ярослава Шведова | 6 | 7 | ||||||||||||||||
13 | Міхаелла Крайчек Барбора Заглавова-Стрицова | 3 | 5 | ||||||||||||||||
12 | Кейсі Деллаква Ярослава Шведова | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Катерина Макарова Олена Весніна | 3 | 2 | ||||||||||||||||
Сільвія Солер Еспіноза Марія Тереса Торро Флор | 1 | 65 | |||||||||||||||||
2 | Катерина Макарова Олена Весніна | 6 | 77 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | М Хінгіс С Мірза | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Ю Гергес Б Крейчикова | 3 | 0 | 1 | М Хінгіс С Мірза | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
PR | В Угліржова | 5 | 4 | WC | С Форец | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | С Форец | 7 | 6 | 1 | М Хінгіс С Мірза | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
П Мартич К Вандевей | 3 | 3 | 14 | К Кнапп Р Вінчі | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
А-Л Гренефельд | 6 | 6 | А-Л Гренефельд | 4 | 6 | 0 | |||||||||||||||||||
WC | Л Торп | 4 | 3 | 14 | К Кнапп Р Вінчі | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
14 | К Кнапп Р Вінчі | 6 | 6 | 1 | М Хінгіс С Мірза | 5 | 2 | ||||||||||||||||||
10 | А Кудрявцева А Павлюченкова | 7 | 7 | 7 | Б Маттек-Сендс Л Шафарова | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
С Лісіцкі А Петкович | 5 | 5 | 10 | А Кудрявцева А Павлюченкова | 4 | 5 | |||||||||||||||||||
М Пуїг Ш Роджерс | 2 | 1 | Б Бенчич К Сінякова | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
Б Бенчич К Сінякова | 6 | 6 | Б Бенчич К Сінякова | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
В Лепченко Ч Сайсай | 77 | 7 | 7 | Б Маттек-Сендс Л Шафарова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Макгейл К Нара | 64 | 5 | В Лепченко Ч Сайсай | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | К Сібій | 1 | 61 | 7 | Б Маттек-Сендс Л Шафарова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
7 | Б Маттек-Сендс Л Шафарова | 6 | 77 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | С Шувей Ф Пенетта | 66 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
WC | | 78 | 2 | 1 | 4 | С Шувей Ф Пенетта | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Т Марія | 6 | 6 | Т Марія | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||
Alt | Я Ван Я Вікмаєр | 3 | 4 | 4 | С Шувей Ф Пенетта | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Я Ґайдошова А Томлянович | 3 | 65 | PR | Ж Гусарова | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
Ка Плішкова Кр Плішкова | 6 | 77 | Ка Плішкова Кр Плішкова | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
PR | Ж Гусарова | 77 | 77 | PR | Ж Гусарова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
16 | К Янс-Ігначик А Клепач | 65 | 63 | 4 | С Шувей Ф Пенетта | 5 | 6 | 5 | |||||||||||||||||
9 | А Главачкова Л Градецька | 6 | 6 | 9 | А Главачкова Л Градецька | 7 | 3 | 7 | |||||||||||||||||
PR | В Душевіна МХ Мартінес Санчес | 3 | 4 | 9 | А Главачкова Л Градецька | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Т Бачинскі Ч Цзяжун | 6 | 6 | Т Бачинскі Ч Цзяжун | 6 | 5 | 4 | |||||||||||||||||||
М Мікулеску А Парра Сантонха | 4 | 3 | 9 | А Главачкова Л Градецька | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
Чж Хаоцін А Медіна Гаррігес | 6 | 6 | Чж Хаоцін А Медіна Гаррігес | 65 | 2 | ||||||||||||||||||||
А Крунич Л Цуренко | 3 | 1 | Чж Хаоцін А Медіна Гаррігес | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||||
АК Шмідлова | 6 | 6 | AK Schmiedlová | 3 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||
6 | Р Копс-Джонс А Спірс | 1 | 4 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | К Гарсія К Среботнік | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Б Йовановські | 2 | 2 | 8 | К Гарсія К Среботнік | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Арруабаррена І-К Бегу | 6 | 6 | Л Арруабаррена І-К Бегу | 61 | 4 | ||||||||||||||||||||
WC | | 2 | 0 | 8 | К Гарсія К Среботнік | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
С Аояма Р Ворачова | 77 | 5 | 2 | 12 | К Деллаква Я Шведова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
А Корне М Лінетт | 61 | 7 | 6 | А Корне М Лінетт | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
Цз Чжань Л Девіс | 1 | 2 | 12 | К Деллаква Я Шведова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
12 | К Деллаква Я Шведова | 6 | 6 | 12 | К Деллаква Я Шведова | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
13 | М Крайчек Б Стрицова | 77 | 6 | 13 | М Крайчек Б Стрицова | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
WC | Ж Куен П Пармантьє | 63 | 0 | 13 | М Крайчек Б Стрицова | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | П Цетковська | 6 | 68 | 1 | К Дате-Крумм Ф Ск'явоне | 65 | 1 | ||||||||||||||||||
К Дате-Крумм Ф Ск'явоне | 2 | 710 | 6 | 13 | М Крайчек Б Стрицова | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Ц Піронкова | 2 | 5 | Д Гантухова С Стосур | 4 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
Д Гантухова С Стосур | 6 | 7 | Д Гантухова С Стосур | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
М Еракович Г Вотсон | 4 | 62 | 3 | Т Бабош К Младенович | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
3 | Т Бабош К Младенович | 6 | 77 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | Г Мугуруса К Суарес Наварро | 0 | 4 | ||||||||||||||||||||||
С Солер Еспіноза МТ Торро Флор | 6 | 6 | С Солер Еспіноза МТ Торро Флор | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
А Дулгеру М Рибарикова | 6 | 4 | 6 | А Дулгеру М Рибарикова | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
М Бартель М Мінелла | 3 | 6 | 3 | С Солер Еспіноза МТ Торро Флор | 4 | 6 | 78 | ||||||||||||||||||
К Коукалова | 5 | 4 | 11 | Ю Чжань Ц Чжен | 6 | 4 | 66 | ||||||||||||||||||
Alt | А Бек Ш Пеєр | 7 | 6 | Alt | А Бек Ш Пеєр | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
Г Дабровскі А Росольська | 4 | 1 | 11 | Ю Чжань Ц Чжен | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
11 | Ю Чжань Ц Чжен | 6 | 6 | С Солер Еспіноза МТ Торро Флор | 1 | 65 | |||||||||||||||||||
15 | Ан Родіонова | 6 | 6 | 2 | К Макарова О Весніна | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
Д Юрак А Ріск | 3 | 2 | 15 | Ан Родіонова | 65 | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
З Діяс І Сюй | 5 | 77 | 6 | З Діяс І Сюй | 77 | 3 | 63 | ||||||||||||||||||
Н Кіченок Р Олару | 7 | 65 | 4 | 15 | Ан Родіонова | 0 | 6 | 2 | |||||||||||||||||
К Бертенс Ю Ларссон | 4 | 65 | 2 | К Макарова О Весніна | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Кіченок О Савчук | 6 | 77 | Л Кіченок О Савчук | 5 | 77 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | М Жоанссон В Раззано | 2 | 1 | 2 | К Макарова О Весніна | 7 | 63 | 6 | |||||||||||||||||
2 | К Макарова О Весніна | 6 | 6 |
Примітки
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Vidkritij chempionat Franciyi 2015 Chempion Betani Mattek Sends Luciye Shafarova Finalist Kejsi Dellakva Yaroslava Shvedova Rahunok finalu 3 6 6 4 6 2 Disciplini Odinochnij rozryad choloviki zhinki hlopci divchata Parnij rozryad choloviki zhinki mikst hlopci divchata Inshi Legendi IV odinochki IV pari Dokladnishe Vidkritij chempionat Franciyi z tenisu 2015 Sye Shuvej i Pen Shuaj buli chinnimi chempionkami ale Pen virishila togo roku ne brati uchasti Sye grala v pari z Flaviyeyu Penettoyu ale u chvertfinali voni zaznali porazki vid Andrea Glavachkovoyi i Luciye Gradeckoyi Betani Mattek Sends i Luciye Shafarova vigrali svij drugij pidryad titul Velikogo sholoma u finali peremigshi Kejsi Dellakvu i Yaroslavu Shvedovu z rahunkom 3 6 6 4 6 2 Siyani pari0 1 Martina Hingis Sanya Mirza chvertfinal 0 2 Katerina Makarova Olena Vesnina pivfinal 0 3 Timea Babosh Kristina Mladenovich 2 kolo 0 4 Sye Shuvej Flaviya Pennetta chvertfinal 0 5 Garbinye Mugurusa Karla Suares Navarro 1 kolo 0 6 Rakel Kops Dzhons Abigejl Spirs 1 kolo 0 7 Betani Mattek Sends Luciye Shafarova chempionki 0 8 Karolin Garsiya Katarina Srebotnik 3 kolo 0 9 Andrea Glavachkova Luciye Gradecka pivfinal 10 Alla Kudryavceva Anastasiya Pavlyuchenkova 2 kolo 11 Chzhan Yunzhan Chzhen Czye 3 kolo 12 Kejsi Dellakva Yaroslava Shvedova final 13 Mihaella Krajchek Barbora Zaglavova Stricova chvertfinal 14 Karin Knapp Roberta Vinchi 3 kolo 15 Anastasiya Rodionova 3 kolo 16 Klaudiya Yans Ignachik Andreya Klepach 1 kolo SitkaLegenda Q Kvalifayer WC Vajld kard LL Shaslivij luzer Alt Zamina SE Vinyatok PR Zahishenij rejting w o Bez gri r Znyattya d Prisudzheno peremogu Finalna chastina Chvertfinali Pivfinali Final 1 Martina Hingis Sanya Mirza 5 2 7 Betani Mattek Sends Luciye Shafarova 7 6 7 Betani Mattek Sends Luciye Shafarova 6 5 6 9 Andrea Glavachkova Luciye Gradecka 2 7 4 4 Sye Shuvej Flaviya Pennetta 5 6 5 9 Andrea Glavachkova Luciye Gradecka 7 3 7 7 Betani Mattek Sends Luciye Shafarova 3 6 6 12 Kejsi Dellakva Yaroslava Shvedova 6 4 2 12 Kejsi Dellakva Yaroslava Shvedova 6 7 13 Mihaella Krajchek Barbora Zaglavova Stricova 3 5 12 Kejsi Dellakva Yaroslava Shvedova 6 6 2 Katerina Makarova Olena Vesnina 3 2 Silviya Soler Espinoza Mariya Teresa Torro Flor 1 65 2 Katerina Makarova Olena Vesnina 6 77 Verhnya polovina Sekciya 1 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 1 M Hingis S Mirza 6 6 Yu Gerges B Krejchikova 3 0 1 M Hingis S Mirza 6 6 PR V Uglirzhova 5 4 WC S Forec 3 4 WC S Forec 7 6 1 M Hingis S Mirza 6 6 P Martich K Vandevej 3 3 14 K Knapp R Vinchi 1 4 A L Grenefeld 6 6 A L Grenefeld 4 6 0 WC L Torp 4 3 14 K Knapp R Vinchi 6 3 6 14 K Knapp R Vinchi 6 6 1 M Hingis S Mirza 5 2 10 A Kudryavceva A Pavlyuchenkova 7 7 7 B Mattek Sends L Shafarova 7 6 S Lisicki A Petkovich 5 5 10 A Kudryavceva A Pavlyuchenkova 4 5 M Puyig Sh Rodzhers 2 1 B Benchich K Sinyakova 6 7 B Benchich K Sinyakova 6 6 B Benchich K Sinyakova 4 3 V Lepchenko Ch Sajsaj 77 7 7 B Mattek Sends L Shafarova 6 6 K Makgejl K Nara 64 5 V Lepchenko Ch Sajsaj 3 2 WC K Sibij 1 61 7 B Mattek Sends L Shafarova 6 6 7 B Mattek Sends L Shafarova 6 77 Sekciya 2 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 4 S Shuvej F Penetta 66 6 6 WC 78 2 1 4 S Shuvej F Penetta 6 6 T Mariya 6 6 T Mariya 1 3 Alt Ya Van Ya Vikmayer 3 4 4 S Shuvej F Penetta 6 7 Ya Gajdoshova A Tomlyanovich 3 65 PR Zh Gusarova 3 5 Ka Plishkova Kr Plishkova 6 77 Ka Plishkova Kr Plishkova 2 1 PR Zh Gusarova 77 77 PR Zh Gusarova 6 6 16 K Yans Ignachik A Klepach 65 63 4 S Shuvej F Penetta 5 6 5 9 A Glavachkova L Gradecka 6 6 9 A Glavachkova L Gradecka 7 3 7 PR V Dushevina MH Martines Sanches 3 4 9 A Glavachkova L Gradecka 4 7 6 T Bachinski Ch Czyazhun 6 6 T Bachinski Ch Czyazhun 6 5 4 M Mikulesku A Parra Santonha 4 3 9 A Glavachkova L Gradecka 77 6 Chzh Haocin A Medina Garriges 6 6 Chzh Haocin A Medina Garriges 65 2 A Krunich L Curenko 3 1 Chzh Haocin A Medina Garriges 6 5 6 AK Shmidlova 6 6 AK Schmiedlova 3 7 3 6 R Kops Dzhons A Spirs 1 4 Nizhnya polovina Sekciya 3 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 8 K Garsiya K Srebotnik 6 6 B Jovanovski 2 2 8 K Garsiya K Srebotnik 77 6 L Arruabarrena I K Begu 6 6 L Arruabarrena I K Begu 61 4 WC 2 0 8 K Garsiya K Srebotnik 1 1 S Aoyama R Vorachova 77 5 2 12 K Dellakva Ya Shvedova 6 6 A Korne M Linett 61 7 6 A Korne M Linett 2 1 Cz Chzhan L Devis 1 2 12 K Dellakva Ya Shvedova 6 6 12 K Dellakva Ya Shvedova 6 6 12 K Dellakva Ya Shvedova 6 7 13 M Krajchek B Stricova 77 6 13 M Krajchek B Stricova 3 5 WC Zh Kuen P Parmantye 63 0 13 M Krajchek B Stricova 77 6 PR P Cetkovska 6 68 1 K Date Krumm F Sk yavone 65 1 K Date Krumm F Sk yavone 2 710 6 13 M Krajchek B Stricova 6 3 6 C Pironkova 2 5 D Gantuhova S Stosur 4 6 2 D Gantuhova S Stosur 6 7 D Gantuhova S Stosur 7 6 M Erakovich G Votson 4 62 3 T Babosh K Mladenovich 5 3 3 T Babosh K Mladenovich 6 77 Sekciya 4 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 5 G Mugurusa K Suares Navarro 0 4 S Soler Espinoza MT Torro Flor 6 6 S Soler Espinoza MT Torro Flor 6 6 A Dulgeru M Ribarikova 6 4 6 A Dulgeru M Ribarikova 1 0 M Bartel M Minella 3 6 3 S Soler Espinoza MT Torro Flor 4 6 78 K Koukalova 5 4 11 Yu Chzhan C Chzhen 6 4 66 Alt A Bek Sh Peyer 7 6 Alt A Bek Sh Peyer 3 2 G Dabrovski A Rosolska 4 1 11 Yu Chzhan C Chzhen 6 6 11 Yu Chzhan C Chzhen 6 6 S Soler Espinoza MT Torro Flor 1 65 15 An Rodionova 6 6 2 K Makarova O Vesnina 6 77 D Yurak A Risk 3 2 15 An Rodionova 65 6 77 Z Diyas I Syuj 5 77 6 Z Diyas I Syuj 77 3 63 N Kichenok R Olaru 7 65 4 15 An Rodionova 0 6 2 K Bertens Yu Larsson 4 65 2 K Makarova O Vesnina 6 3 6 L Kichenok O Savchuk 6 77 L Kichenok O Savchuk 5 77 3 WC M Zhoansson V Razzano 2 1 2 K Makarova O Vesnina 7 63 6 2 K Makarova O Vesnina 6 6 Primitki