Відкритий чемпіонат Австралії 2024 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Сє Шувей Елісе Мертенс | |||||||||
Фіналіст | Людмила Кіченок Єлена Остапенко | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–1, 7–5 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Змагання жіночих пар на Відкритому чемпіонаті Австралії 2024 виграв тайвансько-бельгійський дует Сє Шувей та Елісе Мертенс. У фіналі вони переграли україно-латвійську пару Людмили Кіченок та Єлєни Остапенко з рахунком 6-1, 7-5.
Барбора Крейчикова та Катержина Сінякова виграли два попередні чемпіонати Австралії, але цього року вони не грали разом. Партнеркою Крейчикової стала Лаура Зігемунд, а Сінякової — Сторм Гантер. Пара Крейчикова / Зігемунд програла в чвертьфіналі дуету Сінякова / Гантер, який поступився в півфіналі майбутнім чемпіонкам.
За право називатися першою ракеткою світу в парній грі боролися Гантер, Зігемунд, Елісе Мертенс, Коко Гофф, Джессіка Пегула, Габріела Дабровскі, Тейлор Таунсенд, Ніколь Меліхар-Мартінес та Дезіре Кравчик. Добравшись до фіналу, це право виборола Мертенс.
Сіяні
- 1. Коко Гофф / Джессіка Пегула (знялися))
- 2. Сє Шувей / Елісе Мертенс (Чемпіонки)
- 3. Сторм Гантер / Катержина Сінякова (півфінал)
- 4. Габріела Дабровскі / Ерін Рутліфф (півфінал)
- 5. Барбора Крейчикова / Лаура Зігемунд (чвертьфінал)
- 6. Дезіре Кравчик / Ена Сібахара (3 коло)
- 7. Ніколь Меліхар-Мартінес / Еллен Перес (1 коло)
- 8. Беатріс Аддадж Мая / Тейлор Таунсенд (3 коло)
- 9. Демі Схюрс / Луїза Стефані (чвертьфінал)
- 10. Чжань Хаоцін / Джуліана Ольмос (2 коло)
- 11. Людмила Кіченок / Єлєна Остапенко (фінал)
- 12. Маріє Боузкова / Сара Соррібес Тормо (1 коло)
- 13. Мію Като / Алділа Сутдж'яді (1 коло)
- 14. Бетані Маттек-Сендс / Ван Сіньюй (1 коло)
- 15. / Моніка Нікулеску (1 коло)
- 16. Ері Ходзумі / Ніномія Макото (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
Каролін Гарсія Крістіна Младенович | 62 | 4 | |||||||||||||||||
11 | Людмила Кіченок Єлєна Остапенко | 77 | 6 | ||||||||||||||||
11 | Людмила Кіченок Єлєна Остапенко | 7 | 7 | ||||||||||||||||
4 | Габріела Дабровскі Ерін Рутліфф | 5 | 5 | ||||||||||||||||
4 | Габріела Дабровскі Ерін Рутліфф | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Крістіна Букша | 5 | 2 | |||||||||||||||||
11 | Людмила Кіченок Єлєна Остапенко | 1 | 5 | ||||||||||||||||
2 | Сє Шувей Елісе Мертенс | 6 | 7 | ||||||||||||||||
5 | Барбора Крейчикова Лаура Зігемунд | 6 | 5 | 4 | |||||||||||||||
3 | Сторм Гантер Катержина Сінякова | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||
3 | Сторм Гантер Катержина Сінякова | 5 | 6 | 3 | |||||||||||||||
2 | Сє Шувей Елісе Мертенс | 7 | 1 | 6 | |||||||||||||||
9 | Демі Схюрс Луїза Стефані | 4 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Сє Шувей Елісе Мертенс | 6 | 6 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
Alt | | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Д Паррі | 65 | 3 | Alt | | w/o | ||||||||||||||||||||
М Костюк | 6 | 6 | М Костюк | ||||||||||||||||||||||
Т Марія А Рус | 0 | 2 | Alt | | 6 | 5 | 0 | ||||||||||||||||||
Т Бабош А Бондар | 4 | 6 | 7 | К Гарсія К Младенович | 3 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | | 6 | 1 | 5 | Т Бабош А Бондар | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
К Гарсія К Младенович | 4 | 78 | 6 | К Гарсія К Младенович | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
14 | Б Маттек-Сендс С Ван | 6 | 66 | 2 | К Гарсія К Младенович | 62 | 4 | ||||||||||||||||||
11 | Л Кіченок Є Остапенко | 6 | 77 | 11 | Л Кіченок Є Остапенко | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | | 4 | 63 | 11 | Л Кіченок Є Остапенко | 3 | 710 | 6 | |||||||||||||||||
С Сантамарія | 0 | 3 | WC | | 6 | 68 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | | 6 | 6 | 11 | Л Кіченок Є Остапенко | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Л Носкова | 3 | 6 | 6 | Л Чжу | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
WC | | 6 | 3 | 4 | Л Носкова | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
Л Чжу | 3 | 6 | 710 | Л Чжу | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
7 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 6 | 3 | 65 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | Г Дабровскі Е Рутліфф | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Alt | Л Фругвіртова Е Крюгер | 1 | 5 | 4 | Г Дабровскі Е Рутліфф | w/o | |||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 2 | В Кудерметова А Павлюченкова | |||||||||||||||||||||
В Кудерметова А Павлюченкова | 2 | 6 | 6 | 4 | Г Дабровскі Е Рутліфф | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
К Ціммерманн | 77 | 4 | 1 | | 6 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
| 65 | 6 | 6 | | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Алісія Паркс | 6 | 5 | 65 | 16 | Е Ходзумі М Ніномія | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
16 | Е Ходзумі М Ніномія | 4 | 7 | 710 | 4 | Г Дабровскі Е Рутліфф | 7 | 6 | |||||||||||||||||
12 | М Боузкова С Соррібес Тормо | 2 | 6 | 4 | К Букша | 5 | 2 | ||||||||||||||||||
К Букша | 6 | 2 | 6 | К Букша | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 6 | | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
Д Коллінз Н Кіченок | 6 | 4 | 1 | К Букша | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
| 4 | 0 | 8 | Б Аддадж Мая Т Таунсенд | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Г Блінкова О Соснович | 6 | 6 | Г Блінкова О Соснович | 62 | 4 | ||||||||||||||||||||
І Сюй | 5 | 2 | 8 | Б Аддадж Мая Т Таунсенд | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
8 | Б Аддадж Мая Т Таунсенд | 7 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | Б Крейчикова Л Зігемунд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Бултер П Мартич | 2 | 1 | 5 | Б Крейчикова Л Зігемунд | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Бронцетті Г Вотсон | 3 | 3 | WC | Я Ван Ю Юань | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | Я Ван Ю Юань | 6 | 6 | 5 | Б Крейчикова Л Зігемунд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
А Калініна АК Шмідлова | 5 | 0 | Е Наварро | 4 | 0 | ||||||||||||||||||||
Е Наварро | 7 | 6 | Е Наварро | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
С Кенін | 77 | 3 | 5 | 10 | Х Чжань Дж Ольмос | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||||
10 | Х Чжань Дж Ольмос | 65 | 6 | 7 | 5 | Б Крейчикова Л Зігемунд | 6 | 5 | 4 | ||||||||||||||||
13 | М Като А Сутдж'яді | 3 | 6 | 5 | 3 | С Сендерз К Сінякова | 4 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
К Олександрова Г Калінська | 6 | 0 | 7 | К Олександрова Г Калінська | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | А Шарма | 64 | 60 | WC | | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | | 77 | 77 | К Олександрова Г Калінська | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
Е Коччаретто М Тревізан | 6 | 1 | 2 | 3 | С Сендерз К Сінякова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | | 1 | 6 | 6 | WC | | 6 | 5 | 1 | ||||||||||||||||
К Осоріо Ю Путінцева | 5 | 5 | 3 | С Сендерз К Сінякова | 2 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | С Сендерз К Сінякова | 7 | 7 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | Д Кравчик Е Сібахара | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
| 1 | 4 | 6 | Д Кравчик Е Сібахара | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Богдан | 6 | 6 | А Богдан | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
PR | У Ейкері К Гаррісон | 4 | 4 | 6 | Д Кравчик Е Сібахара | 5 | 6 | 66 | |||||||||||||||||
В Грунчакова | 77 | 4 | 4 | 9 | Д Схюрс Л Стефані | 7 | 2 | 710 | |||||||||||||||||
| 63 | 6 | 6 | | 66 | 6 | 5 | ||||||||||||||||||
С Кирстя Д Векич | 2 | 5 | 9 | Д Схюрс Л Стефані | 78 | 4 | 7 | ||||||||||||||||||
9 | Д Схюрс Л Стефані | 6 | 7 | 9 | Д Схюрс Л Стефані | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
15 | М Нікулеску | 3 | 1 | 2 | Ш Сє Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
С Еррані Я Паоліні | 6 | 6 | С Еррані Я Паоліні | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | PR | С Аояма А Крунич | 1 | 5 | |||||||||||||||||||
PR | С Аояма А Крунич | 6 | 6 | С Еррані Я Паоліні | 6 | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
WC | Д Савілль А Томлянович | 6 | 6 | 2 | Ш Сє Е Мертенс | 3 | 6 | 7 | |||||||||||||||||
| 4 | 3 | WC | Д Савілль А Томлянович | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
Г Міннен Я Вікмаєр | 2 | 1 | 2 | Ш Сє Е Мертенс | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | Ш Сє Е Мертенс | 6 | 6 |
Сіяні пари
Посів проводився на основі рейтингу від 8 січня 2024.
Країна | Тенісистка | Країна | Тенісистка | Місце в рейтингу | Номер посіву |
---|---|---|---|---|---|
Коко Гофф | Джессіка Пегула | 6 | 1 | ||
Сє Шувей | Елісе Мертенс | 8 | 2 | ||
Сторм Гантер | Катержина Сінякова | 14 | 3 | ||
Габріела Дабровскі | Ерін Рутліфф | 16 | 4 | ||
Барбора Крейчикова | Лаура Зігемунд | 17 | 5 | ||
Дезіре Кравчик | Ена Сібахара | 30 | 6 | ||
Ніколь Меліхар-Мартінес | Еллен Перес | 32 | 7 | ||
Беатріс Аддадж Мая | Тейлор Таунсенд | 35 | 8 | ||
Демі Схюрс | Луїза Стефані | 37 | 9 | ||
Чжань Хаоцін | Джуліана Ольмос | 44 | 10 | ||
Людмила Кіченок | Єлєна Остапенко | 54 | 11 | ||
Маріє Боузкова | Сара Соррібес Тормо | 56 | 12 | ||
Мію Като | Алділа Сутдж'яді | 56 | 13 | ||
Бетані Маттек-Сендс | Ван Сіньюй | 79 | 14 | ||
Моніка Нікулеску | 89 | 15 | |||
Ері Ходзумі | Ніномія Макото | 98 | 16 |
Інформація про інші пари
Вайлдкарди
- /
- /
- /
- / Астра Шарма
- /
- Дарія Савілль / Айла Томлянович
- Ван Яфань / Юань Юей
Захищений рейтинг
Знялися
- Марта Костюк / Елена-Габріела Русе > їх замінили / Марта Костюк
Посилання на джерела
- Czech duo Katerina Siniakova, Barbora Krejcikova win Australian Open for seventh major title. Tennis.com (англ.). Процитовано 11 січня 2024.
- Oliveros, Wendi (22 грудня 2023). A sneak peek at 2024 Australian Open women's doubles pairinиgs entry list. Lob and Smash. Процитовано 12 січня 2024.
Зовнішні посилання
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет