Відкритий чемпіонат Австралії 2015 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Сімоне Болеллі Фабіо Фоніні | |||||||||
Фіналіст | П'єр-Юг Ербер Ніколя Маю | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–4 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Лукаш Кубот і Роберт Ліндстедт були чинними чемпіонами, але вирішили не виступати разо. Кубот грав у парі з Жеремі Шарді, але не зміг захистити свій титул, оскільки в 2-му колі їх здолали і Ендрю Віттінгтон. Ліндстедт виступав разом з Марцін Матковський, але не зміг захистити свій титул, оскільки в 2-му колі їх здолали Джонатан Ерліх і .
Сімоне Болеллі і Фабіо Фоніні виграли титул, у фіналі перемігши П'єр-Юг Ербер і Ніколя Маю з рахунком 6–4, 6–4.
Сіяні гравці
- 1. Боб Браян / Майк Браян (3 коло)
- 2. Жульєн Беннето / Едуар Роже-Васслен (чвертьфінал)
- 3. Марсель Гранольєрс / Марк Лопес (1 коло)
- 4. Іван Додіг / Марсело Мело (півфінал)
- 5. Александер Пея / Бруно Соарес (2 коло)
- 6. Жан-Жульєн Роєр / Горія Текеу (півфінал)
- 7. Роган Бопанна / Деніел Нестор (2 коло)
- 8. Айсам-уль-Хак Куреші / Ненад Зімоньїч (3 коло)
- 9. Роберт Ліндстедт / Марцін Матковський (2 коло)
- 10. Равен Класен / Леандер Паес (2 коло)
- 11. Хуан Себастьян Кабаль / Роберт Фара (2 коло)
- 12. Ерік Буторак / Сем Грот (3 коло)
- 13. Юліан Ноул / Вашек Поспішил (Second round, retired)
- 14. Домінік Інглот / Флорін Мерджа (чвертьфінал)
- 15. / Генрі Контінен (1 коло)
- 16. Джеймі Маррей / Джон Пірс (3 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||||||||||||||||
14 | Домінік Інглот Флорін Мерджа | 4 | 63 | ||||||||||||||||
6 | Жан-Жульєн Роєр Горія Текеу | 6 | 77 | ||||||||||||||||
6 | Жан-Жульєн Роєр Горія Текеу | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||
Сімоне Болеллі Фабіо Фоніні | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
Давід Марреро | 65 | 65 | |||||||||||||||||
Сімоне Болеллі Фабіо Фоніні | 77 | 77 | |||||||||||||||||
Сімоне Болеллі Фабіо Фоніні | 6 | 6 | |||||||||||||||||
П'єр-Юг Ербер Ніколя Маю | 4 | 4 | |||||||||||||||||
Фелісіано Лопес Макс Мирний | 0 | 6 | 64 | ||||||||||||||||
4 | Іван Додіг Марсело Мело | 6 | 3 | 77 | |||||||||||||||
4 | Іван Додіг Марсело Мело | 4 | 77 | 65 | |||||||||||||||
П'єр-Юг Ербер Ніколя Маю | 6 | 65 | 77 | ||||||||||||||||
П'єр-Юг Ербер Ніколя Маю | 77 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Жульєн Беннето Едуар Роже-Васслен | 65 | 6 | 3 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Б Браян М Браян | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
WC | Д Міллман | 3 | 5 | 1 | Б Браян М Браян | 5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
К Берлок Л Маєр | 6 | 6 | К Берлок Л Маєр | 7 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Ю Брунстрем Н Монро | 4 | 4 | 1 | Б Браян М Браян | 64 | 3 | |||||||||||||||||||
Д Шварцман О Себаллос | 6 | 6 | 14 | Д Інглот Ф Мерджа | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
PR | М Бгупаті Ю Мельцер | 4 | 3 | Д Шварцман О Себаллос | 66 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | | 2 | 2 | 14 | Д Інглот Ф Мерджа | 78 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
14 | Д Інглот Ф Мерджа | 6 | 6 | 14 | Д Інглот Ф Мерджа | 4 | 63 | ||||||||||||||||||
12 | Е Буторак С Грот | 6 | 77 | 6 | Ж-Ж Роє Х Текеу | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
П Лоренці А Сеппі | 3 | 65 | 12 | Е Буторак С Грот | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
І Карлович Я Ніємінен | 4 | 6 | 65 | П Андухар | 61 | 4 | |||||||||||||||||||
П Андухар | 6 | 3 | 77 | 12 | Е Буторак С Грот | 6 | 5 | 65 | |||||||||||||||||
Л Г'юїтт | 6 | 6 | 6 | Ж-Ж Роє Х Текеу | 3 | 7 | 77 | ||||||||||||||||||
| 3 | 3 | Л Г'юїтт | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
Р Беранкіс А Гайдер-Маурер | 4 | 2 | 6 | Ж-Ж Роє Х Текеу | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
6 | Ж-Ж Роє Х Текеу | 6 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | М Гранольєрс М Лопес | 66 | 6 | 5 | |||||||||||||||||||||
А Крайчек | 78 | 2 | 7 | А Крайчек | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
Дж Маррей С Стаховський | 4 | 66 | Д Марреро | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Д Марреро | 6 | 78 | Д Марреро | 79 | 77 | ||||||||||||||||||||
Ж Шарді Л Кубот | 6 | 6 | WC | Е Віттінгтон | 67 | 63 | |||||||||||||||||||
Д Браччалі Дж Гута Ґалунґ | 3 | 4 | Ж Шарді Л Кубот | 6 | 5 | 5 | |||||||||||||||||||
WC | Е Віттінгтон | 77 | 77 | WC | Е Віттінгтон | 2 | 7 | 7 | |||||||||||||||||
15 | Х Контінен | 64 | 64 | Д Марреро | 65 | 65 | |||||||||||||||||||
10 | Р Класен Л Паес | 6 | 78 | С Болеллі Ф Фоніні | 77 | 77 | |||||||||||||||||||
С Ліпскі Р Рам | 4 | 66 | 10 | Р Класен Л Паес | 6 | 4 | 1 | ||||||||||||||||||
С Джонсон С Кверрі | 7 | 4 | 3 | С Болеллі Ф Фоніні | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
С Болеллі Ф Фоніні | 5 | 6 | 6 | С Болеллі Ф Фоніні | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
О Марах М Вінус | 6 | 77 | О Марах М Вінус | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
Л Росол | 3 | 64 | О Марах М Вінус | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||
В Троїцький М Южний | 1 | 4 | 5 | А Пея Б Соарес | 4 | 65 | |||||||||||||||||||
5 | А Пея Б Соарес | 6 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Р Бопанна Д Нестор | 77 | 7 | ||||||||||||||||||||||
М Багдатіс М Матосевич | 62 | 5 | 7 | Р Бопанна Д Нестор | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | | 61 | 77 | 2 | Ф Лопес М Мирний | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Ф Лопес М Мирний | 77 | 65 | 6 | Ф Лопес М Мирний | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Є-С Лу | 3 | 77 | 3 | Дж Ерліх | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
Дж Ерліх | 6 | 63 | 6 | Дж Ерліх | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Джазірі А Шамасдін | 4 | 4 | 9 | Р Ліндстедт М Матковський | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
9 | Р Ліндстедт М Матковський | 6 | 6 | Ф Лопес М Мирний | 0 | 6 | 64 | ||||||||||||||||||
16 | Дж Маррей Дж Пірс | 6 | 64 | 6 | 4 | І Додіг М Мело | 6 | 3 | 77 | ||||||||||||||||
Х Монако | 1 | 77 | 4 | 16 | Дж Маррей Дж Пірс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | | 6 | 2 | 6 | WC | | 2 | 3 | |||||||||||||||||
Р Джунейд | 2 | 6 | 3 | 16 | Дж Маррей Дж Пірс | 710 | 2 | 4 | |||||||||||||||||
| 6 | 2 | 6 | 4 | І Додіг М Мело | 68 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Т Коккінакіс Н Кирйос | 3 | 6 | 2 | | 2 | 6 | 63 | |||||||||||||||||
| 62 | 2 | 4 | І Додіг М Мело | 6 | 3 | 77 | ||||||||||||||||||
4 | І Додіг М Мело | 77 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | А-у-Х Куреші Н Зімоньїч | 67 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
| 79 | 4 | 3 | 8 | А-у-Х Куреші Н Зімоньїч | 711 | 6 | ||||||||||||||||||
П Карреньйо Г Гарсія-Лопес | 6 | 6 | П Карреньйо Г Гарсія-Лопес | 69 | 4 | ||||||||||||||||||||
Ф Чермак | 3 | 2 | 8 | А-у-Х Куреші Н Зімоньїч | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
| 66 | 62 | П-Ю Ербер Н Маю | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
П-Ю Ербер Н Маю | 78 | 77 | П-Ю Ербер Н Маю | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
М Павич А Са | 6 | 3 | 2 | 11 | ХС Кабаль Р Фара | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
11 | ХС Кабаль Р Фара | 3 | 6 | 6 | П-Ю Ербер Н Маю | 77 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
13 | Ю Ноул В Поспішил | 77 | 3 | 77 | 2 | Ж Беннето Е Роже-Васслен | 65 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
Д Тім | 63 | 6 | 64 | 13 | Ю Ноул В Поспішил | 2r | |||||||||||||||||||
Б Беккер | 6 | 6 | Б Беккер | 1 | |||||||||||||||||||||
Ж Мюллер І Сійслінґ | 3 | 4 | Б Беккер | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
С Хіральдо | 6 | 6 | 2 | Ж Беннето Е Роже-Васслен | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Фирстенберг | 4 | 4 | С Хіральдо | 5 | 4 | ||||||||||||||||||||
WC | | 1 | 4 | 2 | Ж Беннето Е Роже-Васслен | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | Ж Беннето Е Роже-Васслен | 6 | 6 |
Примітки
Посилання
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Vidkritij chempionat Avstraliyi 2015 Chempion Simone Bolelli Fabio Fonini Finalist P yer Yug Erber Nikolya Mayu Rahunok finalu 6 4 6 4 Disciplini Odinochnij rozryad choloviki zhinki hlopci divchata Parnij rozryad choloviki zhinki mikst hlopci divchata Inshi Legendi IV odinochki IV pari Dokladnishe Vidkritij chempionat Avstraliyi z tenisu 2015 Lukash Kubot i Robert Lindstedt buli chinnimi chempionami ale virishili ne vistupati razo Kubot grav u pari z Zheremi Shardi ale ne zmig zahistiti svij titul oskilki v 2 mu koli yih zdolali i Endryu Vittington Lindstedt vistupav razom z Marcin Matkovskij ale ne zmig zahistiti svij titul oskilki v 2 mu koli yih zdolali Dzhonatan Erlih i Simone Bolelli i Fabio Fonini vigrali titul u finali peremigshi P yer Yug Erber i Nikolya Mayu z rahunkom 6 4 6 4 Siyani gravci0 1 Bob Brayan Majk Brayan 3 kolo 0 2 Zhulyen Benneto Eduar Rozhe Vasslen chvertfinal 0 3 Marsel Granolyers Mark Lopes 1 kolo 0 4 Ivan Dodig Marselo Melo pivfinal 0 5 Aleksander Peya Bruno Soares 2 kolo 0 6 Zhan Zhulyen Royer Goriya Tekeu pivfinal 0 7 Rogan Bopanna Deniel Nestor 2 kolo 0 8 Ajsam ul Hak Kureshi Nenad Zimonyich 3 kolo 0 9 Robert Lindstedt Marcin Matkovskij 2 kolo 10 Raven Klasen Leander Paes 2 kolo 11 Huan Sebastyan Kabal Robert Fara 2 kolo 12 Erik Butorak Sem Grot 3 kolo 13 Yulian Noul Vashek Pospishil Second round retired 14 Dominik Inglot Florin Merdzha chvertfinal 15 Genri Kontinen 1 kolo 16 Dzhejmi Marrej Dzhon Pirs 3 kolo SitkaLegenda Q Kvalifayer WC Vajld kard LL Shaslivij luzer Alt Zamina SE Vinyatok PR Zahishenij rejting w o Bez gri r Znyattya d Prisudzheno peremogu Finalna chastina Chvertfinal Pivfinal Final 14 Dominik Inglot Florin Merdzha 4 63 6 Zhan Zhulyen Royer Goriya Tekeu 6 77 6 Zhan Zhulyen Royer Goriya Tekeu 4 6 3 Simone Bolelli Fabio Fonini 6 3 6 David Marrero 65 65 Simone Bolelli Fabio Fonini 77 77 Simone Bolelli Fabio Fonini 6 6 P yer Yug Erber Nikolya Mayu 4 4 Felisiano Lopes Maks Mirnij 0 6 64 4 Ivan Dodig Marselo Melo 6 3 77 4 Ivan Dodig Marselo Melo 4 77 65 P yer Yug Erber Nikolya Mayu 6 65 77 P yer Yug Erber Nikolya Mayu 77 3 6 2 Zhulyen Benneto Eduar Rozhe Vasslen 65 6 3 Verhnya polovina Sekciya 1 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 1 B Brayan M Brayan 6 7 WC D Millman 3 5 1 B Brayan M Brayan 5 6 6 K Berlok L Mayer 6 6 K Berlok L Mayer 7 3 1 Yu Brunstrem N Monro 4 4 1 B Brayan M Brayan 64 3 D Shvarcman O Seballos 6 6 14 D Inglot F Merdzha 77 6 PR M Bgupati Yu Melcer 4 3 D Shvarcman O Seballos 66 6 2 WC 2 2 14 D Inglot F Merdzha 78 4 6 14 D Inglot F Merdzha 6 6 14 D Inglot F Merdzha 4 63 12 E Butorak S Grot 6 77 6 Zh Zh Roye H Tekeu 6 77 P Lorenci A Seppi 3 65 12 E Butorak S Grot 77 6 I Karlovich Ya Niyeminen 4 6 65 P Anduhar 61 4 P Anduhar 6 3 77 12 E Butorak S Grot 6 5 65 L G yuyitt 6 6 6 Zh Zh Roye H Tekeu 3 7 77 3 3 L G yuyitt 4 2 R Berankis A Gajder Maurer 4 2 6 Zh Zh Roye H Tekeu 6 6 6 Zh Zh Roye H Tekeu 6 6 Sekciya 2 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 3 M Granolyers M Lopes 66 6 5 A Krajchek 78 2 7 A Krajchek 2 2 Dzh Marrej S Stahovskij 4 66 D Marrero 6 6 D Marrero 6 78 D Marrero 79 77 Zh Shardi L Kubot 6 6 WC E Vittington 67 63 D Brachchali Dzh Guta Galung 3 4 Zh Shardi L Kubot 6 5 5 WC E Vittington 77 77 WC E Vittington 2 7 7 15 H Kontinen 64 64 D Marrero 65 65 10 R Klasen L Paes 6 78 S Bolelli F Fonini 77 77 S Lipski R Ram 4 66 10 R Klasen L Paes 6 4 1 S Dzhonson S Kverri 7 4 3 S Bolelli F Fonini 2 6 6 S Bolelli F Fonini 5 6 6 S Bolelli F Fonini 6 6 O Marah M Vinus 6 77 O Marah M Vinus 4 2 L Rosol 3 64 O Marah M Vinus 6 77 V Troyickij M Yuzhnij 1 4 5 A Peya B Soares 4 65 5 A Peya B Soares 6 6 Nizhnya polovina Sekciya 3 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 7 R Bopanna D Nestor 77 7 M Bagdatis M Matosevich 62 5 7 R Bopanna D Nestor 5 3 WC 61 77 2 F Lopes M Mirnij 7 6 F Lopes M Mirnij 77 65 6 F Lopes M Mirnij 7 6 Ye S Lu 3 77 3 Dzh Erlih 5 3 Dzh Erlih 6 63 6 Dzh Erlih 6 6 M Dzhaziri A Shamasdin 4 4 9 R Lindstedt M Matkovskij 3 2 9 R Lindstedt M Matkovskij 6 6 F Lopes M Mirnij 0 6 64 16 Dzh Marrej Dzh Pirs 6 64 6 4 I Dodig M Melo 6 3 77 H Monako 1 77 4 16 Dzh Marrej Dzh Pirs 6 6 WC 6 2 6 WC 2 3 R Dzhunejd 2 6 3 16 Dzh Marrej Dzh Pirs 710 2 4 6 2 6 4 I Dodig M Melo 68 6 6 WC T Kokkinakis N Kirjos 3 6 2 2 6 63 62 2 4 I Dodig M Melo 6 3 77 4 I Dodig M Melo 77 6 Sekciya 4 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 8 A u H Kureshi N Zimonyich 67 6 6 79 4 3 8 A u H Kureshi N Zimonyich 711 6 P Karrenjo G Garsiya Lopes 6 6 P Karrenjo G Garsiya Lopes 69 4 F Chermak 3 2 8 A u H Kureshi N Zimonyich 3 3 66 62 P Yu Erber N Mayu 6 6 P Yu Erber N Mayu 78 77 P Yu Erber N Mayu 6 6 M Pavich A Sa 6 3 2 11 HS Kabal R Fara 3 4 11 HS Kabal R Fara 3 6 6 P Yu Erber N Mayu 77 3 6 13 Yu Noul V Pospishil 77 3 77 2 Zh Benneto E Rozhe Vasslen 65 6 3 D Tim 63 6 64 13 Yu Noul V Pospishil 2r B Bekker 6 6 B Bekker 1 Zh Myuller I Sijsling 3 4 B Bekker 2 4 S Hiraldo 6 6 2 Zh Benneto E Rozhe Vasslen 6 6 M Firstenberg 4 4 S Hiraldo 5 4 WC 1 4 2 Zh Benneto E Rozhe Vasslen 7 6 2 Zh Benneto E Rozhe Vasslen 6 6 PrimitkiPosilannya