Відкритий чемпіонат Австралії 1999 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Мартіна Хінгіс Анна Курнікова | |||||||||
Фіналіст | Ліндсі Девенпорт Наташа Звєрєва | |||||||||
Рахунок фіналу | 7–5, 6–3 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Змагання в парному розряді серед жінок проходили в рамках Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу 1999 який відбувся увісімдесят сьоме. Мартіна Хінгіс і Мір'яна Лучич-Бароні були чинними чемпіонками, але цього разу грали з іншими партнерками, Хінгіс - з Анною Курніковою, а Лучич - з Марі П'єрс. Лучич і П'єрс програли в першому колі парі Крістіна Зінгер і Гелена Вілдова.
Хінгіс і Курнікова виграли титул, у фіналі перемігши першу сіяну пару Ліндсі Девенпорт і Наташа Звєрєва з рахунком 7–5, 6–3.
Сіяні пари
- Ліндсі Девенпорт / Наташа Звєрєва (фінал)
- Ліза Реймонд / Ренне Стаббс (півфінал)
- Мартіна Хінгіс / Анна Курнікова (чемпіонки)
- Лариса Нейланд / Аранча Санчес Вікаріо (чвертьфінал)
- Олена Лиховцева / Ай Суґіяма (2-ге коло)
- Кончіта Мартінес / Патрісія Тарабіні (1-ше коло)
- Маріан де Свардт / Олена Татаркова (3-тє коло)
- Іріна Спирля / Кароліна Віс (2-ге коло)
- Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес (2-ге коло)
- Барбара Шетт / Патті Шнідер (3-тє коло)
- Катріна Адамс / Деббі Грем (1-ше коло)
- Яна Новотна / Моніка Селеш (3-тє коло)
- Рейчел Макквіллан / Міягі Нана (1-ше коло)
- Елс Калленс / Жюлі Алар-Декюжі (3-тє коло)
- Сабін Аппельманс / Міріам Ореманс (3-тє коло)
- Мір'яна Лучич-Бароні / Марі П'єрс (1-ше коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Ліндсі Девенпорт Наташа Звєрєва | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Яюк Басукі Амелі Моресмо | 2 | 3 | |||||||||||||||||
1 | Ліндсі Девенпорт Наташа Звєрєва | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Серена Вільямс Вінус Вільямс | 6 | 4 | 4 | ||||||||||||||||
4 | Лариса Нейланд Аранча Санчес Вікаріо | 4 | 6 | 1 | |||||||||||||||
Серена Вільямс Вінус Вільямс | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
1 | Ліндсі Девенпорт Наташа Звєрєва | 5 | 3 | ||||||||||||||||
3 | Мартіна Хінгіс Анна Курнікова | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Ніколь Арендт Манон Боллеграф | 60 | 2 | |||||||||||||||||
3 | Мартіна Хінгіс Анна Курнікова | 77 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Мартіна Хінгіс Анна Курнікова | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||
2 | Ліза Реймонд Ренне Стаббс | 3 | 7 | 4 | |||||||||||||||
Флоренсія Лабат Домінік Ван Рост | 1 | 4 | |||||||||||||||||
2 | Ліза Реймонд Ренне Стаббс | 6 | 6 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Л Девенпорт Н Звєрєва | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Е Фрейзер К Шлукебір | 2 | 1 | 1 | Л Девенпорт Н Звєрєва | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
K Kunce К По | 7 | 6 | K Kunce К По | 63 | 0 | ||||||||||||||||||||
М Дрейк Т Мусгрейв | 5 | 3 | 1 | Л Девенпорт Н Звєрєва | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Губер Л Вілд | 6 | 1 | 3 | К Крістя Р Драгомір | 0 | 3 | |||||||||||||||||||
К Крістя Р Драгомір | 2 | 6 | 6 | К Крістя Р Драгомір | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
І Горрочатегі Ш Граф | 6 | 4 | 8 | І Горрочатегі Ш Граф | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
11 | К Адамс Д Грем | 2 | 6 | 6 | 1 | Л Девенпорт Н Звєрєва | 6 | 6 | |||||||||||||||||
13 | Р Макквіллан Нана Міягі | 2 | 65 | Я Басукі А Моресмо | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Я Басукі А Моресмо | 6 | 77 | Я Басукі А Моресмо | 6 | 710 | ||||||||||||||||||||
Е Бес С Кривенчева | 63 | 5 | Р Хіракі Л Макші | 1 | 68 | ||||||||||||||||||||
Р Хіракі Л Макші | 77 | 7 | Я Басукі А Моресмо | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
А Ольша Н ван Лоттум | 6 | 6 | WC | О Карлссон Є Докич | 2 | 0 | |||||||||||||||||||
А Гопманс | 2 | 4 | А Ольша Н ван Лоттум | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | О Карлссон Є Докич | 1 | 6 | 6 | WC | О Карлссон Є Докич | 7 | 6 | |||||||||||||||||
6 | К Мартінес П Тарабіні | 6 | 3 | 0 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | Л Нейланд А Санчес Вікаріо | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | Е Домінікович С Вотсон | 3 | 4 | 4 | Л Нейланд А Санчес Вікаріо | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Е Делоун Н Пратт | 3 | 3 | А Дешом-Баллере Л Голарса | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
А Дешом-Баллере Л Голарса | 6 | 6 | 4 | Л Нейланд А Санчес Вікаріо | 64 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
К Грдлічкова Тіна Кріжан | 6 | 6 | К Грдлічкова Тіна Кріжан | 77 | 5 | 1 | |||||||||||||||||||
Р Гранде Е Вагнер | 4 | 3 | К Грдлічкова Тіна Кріжан | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С де Беер Дж Лі | 4 | 4 | 9 | В Руано Паскуаль П Суарес | 6 | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
9 | В Руано Паскуаль П Суарес | 6 | 6 | 4 | Л Нейланд А Санчес Вікаріо | 4 | 6 | 1 | |||||||||||||||||
16 | М Лучич-Бароні М П'єрс | 2 | 2 | С Вільямс В Вільямс | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
К Сінгер Г Вілдова | 6 | 6 | К Сінгер Г Вілдова | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
С Вільямс В Вільямс | 6 | 6 | С Вільямс В Вільямс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
К Берклей К-Е Г'юз | 4 | 1 | С Вільямс В Вільямс | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||
А Еллвуд А Молік | 1 | 2 | 7 | М де Свардт О Татаркова | 63 | 2 | |||||||||||||||||||
М Дж Фернандес К Мораріу | 6 | 6 | М Дж Фернандес К Мораріу | 0 | 3 | ||||||||||||||||||||
Г Піццікіні | 5 | 4 | 7 | М де Свардт О Татаркова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
7 | М де Свардт О Татаркова | 7 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | І Спирля К Віс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
В Чурго E-h Kim | 1 | 2 | 8 | І Спирля К Віс | 5 | 5 | |||||||||||||||||||
Н Арендт М Боллеграф | 77 | 6 | Н Арендт М Боллеграф | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||
К Блек І Селютіна | 5 | 3 | Н Арендт М Боллеграф | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
А Кетцер Дж Стек | 4 | 6 | 6 | 15 | С Аппельманс М Ореманс | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
Ч Рубін С Тестю | 6 | 2 | 3 | А Кетцер Дж Стек | 4 | 62 | |||||||||||||||||||
М Саекі Ю Йосіда | 4 | 4 | 15 | С Аппельманс М Ореманс | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
15 | С Аппельманс М Ореманс | 6 | 6 | Н Арендт М Боллеграф | 60 | 2 | |||||||||||||||||||
12 | Я Новотна М Селеш | 6 | 77 | 3 | М Хінгіс А Курнікова | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Горн К Кшвендт | 2 | 65 | 12 | Я Новотна М Селеш | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Куртуа | 77 | 6 | Л Куртуа | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||
Cho Y-j Пак С Х | 64 | 3 | 12 | Я Новотна М Селеш | 69 | 3 | |||||||||||||||||||
С Норландер Ш-т Ван | 7 | 6 | 3 | М Хінгіс А Курнікова | 711 | 6 | |||||||||||||||||||
А Ортуньйо М Рамон Клімент | 5 | 3 | С Норландер Ш-т Ван | 1 | 5 | ||||||||||||||||||||
Е Меліхарова Ж Пуллен | 3 | 0 | 3 | М Хінгіс А Курнікова | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
3 | М Хінгіс А Курнікова | 6 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | О Лиховцева А Суґіяма | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Л Лі П Стоянова | 3 | 3 | 5 | О Лиховцева А Суґіяма | 4 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||
Л Остерло М Вашінгтон | 5 | 6 | 2 | Ф Лабат Д Ван Рост | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
Ф Лабат Д Ван Рост | 7 | 3 | 6 | Ф Лабат Д Ван Рост | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Канепа Т Гарбін | 1 | 1 | 14 | Е Калленс Ж Алар-Декюжі | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
С Фаріна К Габшудова | 6 | 6 | С Фаріна К Габшудова | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||
С Рівз Т Танасугарн | 2 | 77 | 3 | 14 | Е Калленс Ж Алар-Декюжі | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
14 | Е Калленс Ж Алар-Декюжі | 6 | 64 | 6 | Ф Лабат Д Ван Рост | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
10 | Б Шетт П Шнідер | 7 | 4 | 6 | 2 | Л Реймонд Р Стаббс | 6 | 6 | |||||||||||||||||
К Денін Е Луа | 5 | 6 | 3 | 10 | Б Шетт П Шнідер | 77 | 2 | 8 | |||||||||||||||||
К Богерт А-Г Сідо | 6 | 65 | 6 | К Богерт А-Г Сідо | 63 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | М Ту М Вайнгартнер | 2 | 77 | 2 | 10 | Б Шетт П Шнідер | 0 | 7 | 3 | ||||||||||||||||
Р Бобкова Д Джонс | 6 | 6 | 2 | Л Реймонд Р Стаббс | 6 | 5 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | А Грем Б Стюарт | 2 | 4 | WC | А Грем Б Стюарт | 0 | 3 | ||||||||||||||||||
С Качіч С Джеясілан | 5 | 1 | 2 | Л Реймонд Р Стаббс | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | Л Реймонд Р Стаббс | 7 | 6 |
Посилання
- Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 1999, жінки, парний розряд на сайті ITF
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Vidkritij chempionat Avstraliyi 1999 Chempion Martina Hingis Anna Kurnikova Finalist Lindsi Devenport Natasha Zvyeryeva Rahunok finalu 7 5 6 3 Disciplini Odinochnij rozryad choloviki zhinki hlopci divchata Parnij rozryad choloviki zhinki mikst hlopci divchata Inshi Legendi IV odinochki IV pari Dokladnishe Vidkritij chempionat Avstraliyi z tenisu 1999 Zmagannya v parnomu rozryadi sered zhinok prohodili v ramkah Vidkritogo chempionatu Avstraliyi z tenisu 1999 yakij vidbuvsya uvisimdesyat some Martina Hingis i Mir yana Luchich Baroni buli chinnimi chempionkami ale cogo razu grali z inshimi partnerkami Hingis z Annoyu Kurnikovoyu a Luchich z Mari P yers Luchich i P yers prograli v pershomu koli pari Kristina Zinger i Gelena Vildova Hingis i Kurnikova vigrali titul u finali peremigshi pershu siyanu paru Lindsi Devenport i Natasha Zvyeryeva z rahunkom 7 5 6 3 Siyani pariLindsi Devenport Natasha Zvyeryeva final Liza Rejmond Renne Stabbs pivfinal Martina Hingis Anna Kurnikova chempionki Larisa Nejland Arancha Sanches Vikario chvertfinal Olena Lihovceva Aj Sugiyama 2 ge kolo Konchita Martines Patrisiya Tarabini 1 she kolo Marian de Svardt Olena Tatarkova 3 tye kolo Irina Spirlya Karolina Vis 2 ge kolo Virhiniya Ruano Paskual Paola Suares 2 ge kolo Barbara Shett Patti Shnider 3 tye kolo Katrina Adams Debbi Grem 1 she kolo Yana Novotna Monika Selesh 3 tye kolo Rejchel Makkvillan Miyagi Nana 1 she kolo Els Kallens Zhyuli Alar Dekyuzhi 3 tye kolo Sabin Appelmans Miriam Oremans 3 tye kolo Mir yana Luchich Baroni Mari P yers 1 she kolo SitkaLegenda Q Kvalifayer WC Vajld kard LL Shaslivij luzer Alt Zamina SE Vinyatok PR Zahishenij rejting w o Bez gri r Znyattya d Prisudzheno peremogu Finalna chastina Chvertfinal Pivfinal Final 1 Lindsi Devenport Natasha Zvyeryeva 6 6 Yayuk Basuki Ameli Moresmo 2 3 1 Lindsi Devenport Natasha Zvyeryeva 1 6 6 Serena Vilyams Vinus Vilyams 6 4 4 4 Larisa Nejland Arancha Sanches Vikario 4 6 1 Serena Vilyams Vinus Vilyams 6 4 6 1 Lindsi Devenport Natasha Zvyeryeva 5 3 3 Martina Hingis Anna Kurnikova 7 6 Nikol Arendt Manon Bollegraf 60 2 3 Martina Hingis Anna Kurnikova 77 6 3 Martina Hingis Anna Kurnikova 6 5 6 2 Liza Rejmond Renne Stabbs 3 7 4 Florensiya Labat Dominik Van Rost 1 4 2 Liza Rejmond Renne Stabbs 6 6 Verhnya polovina Sekciya 1 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 1 L Devenport N Zvyeryeva 6 6 E Frejzer K Shlukebir 2 1 1 L Devenport N Zvyeryeva 77 6 K Kunce K Po 7 6 K Kunce K Po 63 0 M Drejk T Musgrejv 5 3 1 L Devenport N Zvyeryeva 6 6 A Guber L Vild 6 1 3 K Kristya R Dragomir 0 3 K Kristya R Dragomir 2 6 6 K Kristya R Dragomir 6 3 6 I Gorrochategi Sh Graf 6 4 8 I Gorrochategi Sh Graf 4 6 3 11 K Adams D Grem 2 6 6 1 L Devenport N Zvyeryeva 6 6 13 R Makkvillan Nana Miyagi 2 65 Ya Basuki A Moresmo 2 3 Ya Basuki A Moresmo 6 77 Ya Basuki A Moresmo 6 710 E Bes S Krivencheva 63 5 R Hiraki L Makshi 1 68 R Hiraki L Makshi 77 7 Ya Basuki A Moresmo 6 6 A Olsha N van Lottum 6 6 WC O Karlsson Ye Dokich 2 0 A Gopmans 2 4 A Olsha N van Lottum 5 3 WC O Karlsson Ye Dokich 1 6 6 WC O Karlsson Ye Dokich 7 6 6 K Martines P Tarabini 6 3 0 Sekciya 2 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 4 L Nejland A Sanches Vikario 6 6 WC E Dominikovich S Votson 3 4 4 L Nejland A Sanches Vikario 6 6 E Deloun N Pratt 3 3 A Deshom Ballere L Golarsa 3 3 A Deshom Ballere L Golarsa 6 6 4 L Nejland A Sanches Vikario 64 7 6 K Grdlichkova Tina Krizhan 6 6 K Grdlichkova Tina Krizhan 77 5 1 R Grande E Vagner 4 3 K Grdlichkova Tina Krizhan 3 6 6 S de Beer Dzh Li 4 4 9 V Ruano Paskual P Suares 6 2 2 9 V Ruano Paskual P Suares 6 6 4 L Nejland A Sanches Vikario 4 6 1 16 M Luchich Baroni M P yers 2 2 S Vilyams V Vilyams 6 4 6 K Singer G Vildova 6 6 K Singer G Vildova 3 1 S Vilyams V Vilyams 6 6 S Vilyams V Vilyams 6 6 K Berklej K E G yuz 4 1 S Vilyams V Vilyams 77 6 A Ellvud A Molik 1 2 7 M de Svardt O Tatarkova 63 2 M Dzh Fernandes K Morariu 6 6 M Dzh Fernandes K Morariu 0 3 G Piccikini 5 4 7 M de Svardt O Tatarkova 6 6 7 M de Svardt O Tatarkova 7 6 Nizhnya polovina Sekciya 3 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 8 I Spirlya K Vis 6 6 V Churgo E h Kim 1 2 8 I Spirlya K Vis 5 5 N Arendt M Bollegraf 77 6 N Arendt M Bollegraf 7 7 K Blek I Selyutina 5 3 N Arendt M Bollegraf 6 6 A Ketcer Dzh Stek 4 6 6 15 S Appelmans M Oremans 2 3 Ch Rubin S Testyu 6 2 3 A Ketcer Dzh Stek 4 62 M Saeki Yu Josida 4 4 15 S Appelmans M Oremans 6 77 15 S Appelmans M Oremans 6 6 N Arendt M Bollegraf 60 2 12 Ya Novotna M Selesh 6 77 3 M Hingis A Kurnikova 77 6 L Gorn K Kshvendt 2 65 12 Ya Novotna M Selesh 6 6 L Kurtua 77 6 L Kurtua 2 3 Cho Y j Pak S H 64 3 12 Ya Novotna M Selesh 69 3 S Norlander Sh t Van 7 6 3 M Hingis A Kurnikova 711 6 A Ortunjo M Ramon Kliment 5 3 S Norlander Sh t Van 1 5 E Meliharova Zh Pullen 3 0 3 M Hingis A Kurnikova 6 7 3 M Hingis A Kurnikova 6 6 Sekciya 4 Pershe kolo Druge kolo Tretye kolo Chvertfinali 5 O Lihovceva A Sugiyama 6 6 L Li P Stoyanova 3 3 5 O Lihovceva A Sugiyama 4 6 1 L Osterlo M Vashington 5 6 2 F Labat D Van Rost 6 2 6 F Labat D Van Rost 7 3 6 F Labat D Van Rost 6 6 A Kanepa T Garbin 1 1 14 E Kallens Zh Alar Dekyuzhi 4 1 S Farina K Gabshudova 6 6 S Farina K Gabshudova 5 3 S Rivz T Tanasugarn 2 77 3 14 E Kallens Zh Alar Dekyuzhi 7 6 14 E Kallens Zh Alar Dekyuzhi 6 64 6 F Labat D Van Rost 1 4 10 B Shett P Shnider 7 4 6 2 L Rejmond R Stabbs 6 6 K Denin E Lua 5 6 3 10 B Shett P Shnider 77 2 8 K Bogert A G Sido 6 65 6 K Bogert A G Sido 63 6 6 WC M Tu M Vajngartner 2 77 2 10 B Shett P Shnider 0 7 3 R Bobkova D Dzhons 6 6 2 L Rejmond R Stabbs 6 5 6 WC A Grem B Styuart 2 4 WC A Grem B Styuart 0 3 S Kachich S Dzheyasilan 5 1 2 L Rejmond R Stabbs 6 6 2 L Rejmond R Stabbs 7 6 PosilannyaVidkritij chempionat Avstraliyi z tenisu 1999 zhinki parnij rozryad na sajti ITF