Змагання з веслування на байдарках і каное в програмі літніх Олімпійських ігор 2012 охоплювали два види дисциплін: слалом та спринтерські перегони. Слаломні змагання проходили з 29 липня по 2 серпня у Водному центрі Лі-Веллі, а змагання зі спринту з 6 по 11 серпня на каналі Веслувального центру Ітонського коледжу на озері Дорні.
Веслування на байдарках на XXX Олімпійських іграх | |
Місце проведення | Виставковий центр, Лондон |
---|---|
Дати | 28 липня 2012 — 4 серпня 2012 |
Учасників | 550 з 58 країн |
← 2008 | 2016 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | ||||
Б-1, 500 м | ||||
Б-1, 1000 м | ||||
Б-2, 200 м | ||||
Б-2, 500 м | ||||
Б-2, 1000 м | ||||
Б-4, 500 м | ||||
Б-4, 1000 м | ||||
К-1, 200 м | ||||
К-1, 1000 м | ||||
К-2, 1000 м | ||||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | ||||
К-1 | чоловіки | |||
К-2 | ||||
Медалі
Медальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Німеччина | 3 | 2 | 3 | 8 |
2 | Угорщина | 3 | 2 | 1 | 6 |
3 | (Велика Британія) | 2 | 1 | 1 | 4 |
4 | Франція | 2 | 0 | 0 | 2 |
5 | (Україна) | 1 | 2 | 0 | 3 |
6 | Австралія | 1 | 1 | 0 | 2 |
7 | Росія | 1 | 0 | 2 | 3 |
8 | Італія | 1 | 0 | 0 | 1 |
Нова Зеландія | 1 | 0 | 0 | 1 | |
(Норвегія) | 1 | 0 | 0 | 1 | |
11 | Білорусь | 0 | 2 | 1 | 3 |
Іспанія | 0 | 2 | 1 | 3 | |
13 | (Канада) | 0 | 1 | 2 | 3 |
14 | Чехія | 0 | 1 | 1 | 2 |
15 | Литва | 0 | 1 | 0 | 1 |
(Португалія) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
17 | (Словаччина) | 0 | 0 | 2 | 2 |
18 | (Польща) | 0 | 0 | 1 | 1 |
(ПАР) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Всього | 16 | 16 | 16 | 48 |
Слалом
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, чоловіки | Тоні Естанге Франція | (Сідеріс Тасіадіс) Німеччина | Міхал Мартікан (Словаччина) |
Каное-двійки, чоловіки | (Велика Британія) (Тімоті Бейллі) (Етьєнн Стотт) | (Велика Британія) (Девід Флоренс) (Річард Гунслоу) | (Словаччина) (Павол Гохшорнер) (Петер Гохшорнер) |
Байдарки-одиночки, чоловіки | (Даніеле Молменті) Італія | (Ваврінець Граділек) Чехія | (Ганнес Айгнер) Німеччина |
Байдарки-одиночки, жінки | (Емілі Фер) Франція | (Джессіка Фокс) Австралія | (Маялен Шурро) Іспанія |
Спринтерські перегони
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, 200 м | (Юрій Чебан) (Україна) | (Євген Шуклін) Литва | (Іван Штиль) Росія |
Каное-одиночки, 1000 м | Себастьян Брендель Німеччина | (Давид Кал) Іспанія | (Марк Олдершоу) (Канада) |
Каное-двійки, 1000 м | Німеччина (Петер Кречмер) (Курт Кушела) | Білорусь (Андрій Богданович) (Олександр Богданович) | Росія (Олексій Коровашков) (Ілля Первухін) |
Байдарки-одиночки, 200 м | (Ед Макківер) (Велика Британія) | (Саул Кравіотто) Іспанія | (Марк де Йонг) (Канада) |
Байдарки-одиночки, 1000 м | (Ейрік Верос Ларсен) (Норвегія) | (Адам ван Куверден) (Канада) | (Макс Гофф) Німеччина |
Байдарки-двійки, 200 м | Росія (Юрій Постригай) (Олександр Дяченко) | Білорусь (Роман Петрушенко) (Вадим Махньов) | (Велика Британія) (Лаям Гіт) Джон Скофілд |
Байдарки-двійки, 1000 м | Угорщина (Домбі Рудольф) (Кекень Роланд) | (Португалія) (Фернандо Пімента) (Емануель Сілва) | Німеччина (Мартін Голлштайн) (Андреас Іле) |
Байдарки-четвірки, 1000 м | Австралія (Тейт Сміт) (Дейв Сміт) (Маррей Стюарт) (Джекоб Клір) | Угорщина (Каммерер Золтан) (Тот Давид) (Куліфай Тамаш) (Пауман Даніель) | Чехія (Даніель Гавел) (Лукаш Трефіл) (Йозеф Достал) (Ян Штерба) |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Байдарки-одиночки, 200 м | (Ліза Керрінгтон) Нова Зеландія | (Інна Осипенко-Радомська) (Україна) | (Наташа Душев-Янич) Угорщина |
Байдарки-одиночки, 500 м | (Данута Козак) Угорщина | (Інна Осипенко-Радомська) (Україна) | (Бріджитт Гартлі) (ПАР) |
Байдарки-двійки, 500 м | Німеччина (Франціска Вебер) (Тіна Дітце) | Угорщина (Каталін Ковач) (Наташа Душев-Янич) | (Польща) (Беата Миколайчик) (Кароліна Ная) |
Байдарки-четвірки, 500 м | Угорщина (Габріелла Сабо) (Данута Козак) (Каталін Ковач) (Крістіна Фазекаш) | Німеччина (Каролін Леонгардт) (Франціска Вебер) (Катрін Вагнер-Аугустін) (Тіна Дітце) | Білорусь (Ірина Помелова) (Надія Попок) (Ольга Худенко) (Марина Полторан) |
Спортивні об'єкти
Веслування на байдарках і каное | Гребний слалом |
---|---|
Вид з висоти пташиного польоту | Павільйон Центру гребного слалому Броксбурна |
Місткість: 20000 | Місткість: 12000 |
Посилання
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет