Змагання зі спортивної гімнастики (різновисокі бруси) серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли 14 серпня на Олімпійській арені Ріо. Брали участь 8 спортсменів з 5-и країн.
Спортивна гімнастика — різновисокі бруси (жінки) на XXXI Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Олімпійська арена Ріо, Ріо-де-Жанейро | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 14 серпня 2016 | |||||||||
Учасників | 8 з 5 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Гімнастика на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Спортивна гімнастика | ||||
Кваліфікаційний раунд | чоловіки | жінки | ||
Командна першість | чоловіки | жінки | ||
Абсолютна першість | чоловіки | жінки | ||
Опорний стрибок | чоловіки | жінки | ||
Вільні вправи | чоловіки | жінки | ||
Кінь | чоловіки | |||
Кільця | чоловіки | |||
Паралельні бруси | чоловіки | |||
Перекладина | чоловіки | |||
Різновисокі бруси | жінки | |||
Колода | жінки | |||
Художня гімнастика | ||||
Індивідуальне багатоборство | жінки | |||
Групове багатоборство | жінки | |||
Стрибки на батуті | ||||
Стрибки на батуті | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Кваліфікаційний раунд
6 серпня відбувся кваліфікаційний раунд, за результатами якого визначились учасники фіналу.
Гімнасти, які посіли перші 8 місць, кваліфікувалися у фінальний раунд. Якщо більш як два спортсмени однієї країни потрапляють до перших 8-ми, то ті, що нижче другого місця у своїй команді, не проходять далі, а їх заміняють спортсмени з наступними найкращими оцінками.
Місце | Гімнастка | Оц. скл. | Оц. вик. | Штр. | Сума |
---|---|---|---|---|---|
1 | Медісон Кошан (USA) | 6.700 | 9.166 | 15.866 | |
2 | Алія Мустафіна (RUS) | 6.800 | 9.033 | 15.833 | |
3 | Геббі Дуглас (USA) | 6.500 | 9.266 | 15.766 | |
4 | Дарія Спірідонова (RUS) | 6.700 | 8.983 | 15.683 | |
5 | (GER) | 6.600 | 8.866 | 15.466 | |
6 | Софі Шедер (GER) | 6.600 | 8.833 | 15.433 | |
7 | (VEN) | 6.400 | 8.933 | 15.333 | |
8 | Шан Чуньсун (CHN) | 6.700 | 8.600 | 15.300 |
Фінал
Місце | Гімнастка | Оц. скл. | Оц. вик. | Штр. | Сума |
---|---|---|---|---|---|
Алія Мустафіна (RUS) | 6.800 | 9.100 | 15.900 | ||
Медісон Кошан (USA) | 6.700 | 9.133 | 15.833 | ||
Софі Шедер (GER) | 6.600 | 8.966 | 15.566 | ||
4 | (GER) | 6.600 | 8.933 | 15.533 | |
5 | Шан Чуньсун (CHN) | 6.700 | 8.733 | 15.433 | |
6 | (VEN) | 6.700 | 8.633 | 15.333 | |
7 | Геббі Дуглас (USA) | 6.500 | 8.566 | 15.066 | |
8 | Дарія Спірідонова (RUS) | 6.100 | 7.866 | 13.966 |
Посилання
- ФІГ [ 4 серпня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет
Zmagannya zi sportivnoyi gimnastiki riznovisoki brusi sered zhinok na litnih Olimpijskih igrah 2016 projshli 14 serpnya na Olimpijskij areni Rio Brali uchast 8 sportsmeniv z 5 i krayin Sportivna gimnastika riznovisoki brusi zhinki na XXXI Olimpijskih igrahMisce provedennyaOlimpijska arena Rio Rio de ZhanejroDati14 serpnya 2016Uchasnikiv8 z 5 krayinPrizeri Aliya Mustafina Rosiya Medison Koshan SShA Sofi Sheder Nimechchina 20122020 Gimnastika na litnih Olimpijskih igrah 2016Sportivna gimnastikaKvalifikacijnij raund choloviki zhinkiKomandna pershist choloviki zhinkiAbsolyutna pershist choloviki zhinkiOpornij stribok choloviki zhinkiVilni vpravi choloviki zhinkiKin cholovikiKilcya cholovikiParalelni brusi cholovikiPerekladina cholovikiRiznovisoki brusi zhinkiKoloda zhinkiHudozhnya gimnastikaIndividualne bagatoborstvo zhinkiGrupove bagatoborstvo zhinkiStribki na batutiStribki na batuti choloviki zhinkiKvalifikaciyaKvalifikacijnij raundDokladnishe Sportivna gimnastika na litnih Olimpijskih igrah 2016 kvalifikacijnij raund zhinki 6 serpnya vidbuvsya kvalifikacijnij raund za rezultatami yakogo viznachilis uchasniki finalu Gimnasti yaki posili pershi 8 misc kvalifikuvalisya u finalnij raund Yaksho bilsh yak dva sportsmeni odniyeyi krayini potraplyayut do pershih 8 mi to ti sho nizhche drugogo miscya u svoyij komandi ne prohodyat dali a yih zaminyayut sportsmeni z nastupnimi najkrashimi ocinkami Misce Gimnastka Oc skl Oc vik Shtr Suma1 Medison Koshan USA 6 700 9 166 15 8662 Aliya Mustafina RUS 6 800 9 033 15 8333 Gebbi Duglas USA 6 500 9 266 15 7664 Dariya Spiridonova RUS 6 700 8 983 15 6835 GER 6 600 8 866 15 4666 Sofi Sheder GER 6 600 8 833 15 4337 VEN 6 400 8 933 15 3338 Shan Chunsun CHN 6 700 8 600 15 300FinalMisce Gimnastka Oc skl Oc vik Shtr Suma1 Aliya Mustafina RUS 6 800 9 100 15 9002 Medison Koshan USA 6 700 9 133 15 8333 Sofi Sheder GER 6 600 8 966 15 5664 GER 6 600 8 933 15 5335 Shan Chunsun CHN 6 700 8 733 15 4336 VEN 6 700 8 633 15 3337 Gebbi Duglas USA 6 500 8 566 15 0668 Dariya Spiridonova RUS 6 100 7 866 13 966PosilannyaFIG 4 serpnya 2016 u Wayback Machine angl