Футбольний турнір на XX Літніх Олімпійських іграх проходив з 27 серпня по 10 вересня 1972 року. Фінальні змагання з футболу на літніх Олімпійських іграх проходили на стадіонах у Мюнхена, Аугсбурга, Інгольштадта, Нюрнберга, Пассау, Регенсбурга.
Деталі турніру | |
---|---|
Господар | ФРН |
Дата | 27 серпня - 10 вересня |
Кількість команд | 16 (з 5 конфедерацій) |
Стадіони | 6 (6 міст) |
Призери | |
Переможець | Польща |
Фіналіст | Угорщина |
3-тє місце | НДР СРСР |
Статистика турніру | |
Матчів зіграно | 38 |
Голів забито | 135 (3.55 за матч) |
← 1968 1976 → |
На Олімпіаду до Мюнхена прибула збірна з футболу СРСР в складі якої було багато футболістів з України, що посіла третє місце. Бронзові нагороди Олімпіади виграли українські футболісти: Олег Блохін, Юрій Істомін, Віктор Колотов, Євген Рудаков, (Вячеслав Семенов), Володимир Капличний, Йожеф Сабо, Володимир Онищенко, Володимир Пільгуй, Анатолій Куксов, (Юрій Єлісеєв).
Учасники
|
|
Перший раунд
Група A
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 0 | +13 | 6 | Плей-оф | |
2 | (Марокко) | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 3 | |
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | −6 | 2 | ||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | −10 | 1 |
Група B
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (СРСР) | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | +5 | 6 | Плей-оф |
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | −1 | 4 | ||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | ||
4 | (Судан) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | −4 | 0 |
Група C
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 2 | +7 | 5 | Плей-оф | |
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 | 4 | ||
3 | Іран | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | −8 | 2 | |
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | −2 | 1 |
Група D
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 2 | +9 | 6 | Плей-оф | |
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 3 | +8 | 4 | ||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 12 | −7 | 2 | ||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | −10 | 0 |
Другий раунд
Група 1
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | +7 | 6 | Кваліфікація да фінального етапу | |
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | +6 | 4 | ||
3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | −4 | 1 | ||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | −9 | 1 |
Група 2
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | +6 | 5 | Кваліфікація да фінального етапу | |
2 | (СРСР) | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 | +6 | 4 | |
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | −2 | 3 | ||
4 | (Марокко) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | −10 | 0 |
Фінал
(Хуберт Костка), (Збіґнєв Ґут), (Єжи Ґорґонь), (Зиґмунт Анчок), (Леслав Цмікевич), (Зиґмунт Мащик), [en], (Казімєж Дейна) ((Ришард Шимчак)), (Зиґфрид Шолтисік), (Влодзімеж Любанський), (Роберт Ґадоха) | (Іштван Ґеці), , (Міклош Панчич), (Петер Юхас), , Міхай Козма, (Антал Дунаї) (), (Лайош Кю) ((Лайош Кочиш)), (Бела Вараді), , (Ласло Балінт) |
Медалісти
2 місце . | Олімпійські чемпіони 1 титул | 3 місце та (СРСР) (медалі вручено обидвом) |
Посилання
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет