83-тя церемонія вручення премії «Оскар» за заслуги в області кінематографа у 2010 році відбулася 27 лютого 2011 року в театрі «Кодак» у Лос-Анджелесі. Церемонію вели Джеймс Франко та Енн Гетевей. У США церемонію транслював телеканал ABC.
83-тя церемонія вручення премії «Оскар» | |
---|---|
Офіційний постер | |
Дата | 27 лютого 2011 |
Місце проведення | Театр «Кодак», Лос-Анджелес, США |
Ведучий | Джеймс Франко та Енн Гетевей |
Продюсер | , |
Найважливіші | |
Найбільше номінацій | «Промова короля» (12) |
Телетрансляція | |
Телеканал | ABC |
Номінанти у 24 категоріях були оголошені 25 січня 2011 року. Абсолютним лідером за кількістю номінацій став фільм «Промова короля» — 12 номінацій. На десять номінацій премії «Оскар» було номіновано фільм («Справжня мужність»), по вісім номінацій отримали «Соціальна мережа» та («Початок»).
Хронологія подій
Дата | Подія |
---|---|
Середа, 1 грудня 2010 | Офіційний перелік учасників |
Понеділок, 27 грудня 2010 | Номінація списку кандидатів |
П'ятниця, 14 січня 2011 | Закриття вибору кандидатів о 5:00 вечора за місцевим часом. |
Вівторок, 25 січня 2011 | Оголошення номінантів о 5:38 ранку за місцевим часом в Театрі Семюеля Голдвіна |
Середа, 2 лютого 2011 | Фінальний список кандидатів |
Неділя, 7 лютого 2011 | Урочистий обід на честь номінантів на премію «Оскар» |
Субота, 12 лютого 2011 | Премія за науково-технічні досягнення |
Вівторок, 22 лютого 2011 | Остаточне закриття вибору кандидатів о 5:00 вечора за місцевим часом. |
Неділя, 27 лютого 2011 | 83-тя церемонія вручення премії «Оскар» |
Фотогалерея
Ведучі
Список лауреатів та номінантів
Тут наведено повний список номінантів.
Основні категорії
Переможці будуть виділені окремим кольором.
Категорії | Фотографії лауреатів | Переможці та номінанти |
---|---|---|
Найкращий фільм Нагороду вручав | • («Король говорить») | |
• «Боєць» | ||
• («Початок») | ||
• («Діти в порядку») | ||
• «Чорний лебідь» | ||
• («127 годин») | ||
• «Соціальна мережа» | ||
• «Історія іграшок 3» | ||
• («Залізна хватка») | ||
• («Зимова кістка») | ||
Найкраща режисерська робота Нагороду вручала | • Том Гупер — («Король говорить») | |
• Девід О. Расселл — «Боєць» | ||
• Даррен Аронофскі — «Чорний лебідь» | ||
• Девід Фінчер — «Соціальна мережа» | ||
• Брати Коен — («Залізна хватка») | ||
Найкраща чоловіча роль Нагороду вручала | • Колін Ферт — («Король говорить») | |
• Джефф Бріджес — («Залізна хватка») | ||
• Джессі Айзенберг — «Соціальна мережа» | ||
• Хав'єр Бардем — («Б'ютифул») | ||
• Джеймс Франко — («127 годин») | ||
Найкраща жіноча роль Нагороду вручав | • Наталі Портман — «Чорний лебідь» | |
• — («Діти в порядку») | ||
• Ніколь Кідман — («Кроляча нора») | ||
• Дженніфер Лоуренс — («Зимова кістка») | ||
• Мішель Вільямс — («Блакитний Валентин») | ||
Найкраща чоловіча роль другого плану Нагороду вручала | • Крістіан Бейл — «Боєць» | |
• — («Зимова кістка») | ||
• Джеремі Реннер — («Місто злодіїв») | ||
• Марк Руффало — («Діти в порядку») | ||
• Джеффрі Раш — («Король говорить») | ||
Найкраща жіноча роль другого плану Нагороду вручав | • Мелісса Лео — «Боєць» | |
• Емі Адамс — «Боєць» | ||
• Гелена Бонем Картер — («Король говорить») | ||
• — («Залізна хватка») | ||
• Джекі Вівер — «За законами вовків» | ||
Найкращий фільм іноземною мовою Нагороду вручали | • («Помста») (Данія) | |
• («Б'ютифул») (Мексика) | ||
• («Ікло») (Греція) | ||
• («Пожежа») (Канада) | ||
• (Алжир) | ||
Найкращий анімаційний повнометражний фільм Нагороду вручали | • «Історія іграшок 3» | |
• «Як приборкати дракона» | ||
• | ||
Найкращий адаптований сценарій Нагороду вручали | • «Соціальна мережа» — Аарон Соркін | |
• («127 годин») — Денні Бойл та | ||
• «Історія іграшок 3» — Крістофер Нолан | ||
• («Залізна хватка») — Брати Коен | ||
• («Зимова кістка») — та Енн Роселліні | ||
Найкращий оригінальний сценарій Нагороду вручали | • («Король говорить») — | |
• «Боєць» — , Пол Темесі та Ерік Джонсон | ||
• («Початок») — Крістофер Нолан | ||
• («Діти в порядку») — Ліза Холоденко та Стюарт Блумберг | ||
• — Майк Лі |
Інші категорії
Категорії | Переможці та номінанти |
---|---|
Найкраща музика до фільму Нагороду вручали | • «Соціальна мережа» — Трент Резнор і Аттікус Росс |
• («127 годин») — А. Р. Рахман | |
• «Як приборкати дракона» — Джон Павелл | |
• («Початок») — Ганс Ціммер | |
• («Король говорить») — | |
Найкраща пісня до фільму Нагороду вручали | • «We Belong Together» — «Історія іграшок 3» |
• «Coming Home» — | |
• «I See the Light» — («Заплутана історія») | |
• «If I Rise» — («127 годин») | |
Найкраща операторська робота Нагороду вручала | • («Початок») — Воллі Пфістер |
• «Чорний лебідь» — | |
• («Король говорить») — Денні Коен | |
• «Соціальна мережа» — | |
• («Залізна хватка») — Роджер Дікінс | |
Найкраща робота художника-постановника Нагороду вручала | • («Аліса в Країні Чудес») — Роберт Стромберг і Карен О'Гара |
• («Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії») — Стюарт Крейг і Стефані Макмілан | |
• («Початок») — Гай Хендрікс Діас, Ларрі Діас і Дуг Моват | |
• («Король говорить») — Ів Стюарт і Джуді Фарр | |
• («Залізна хватка») — Джесс Гонкор і Ненсі Гай | |
Найкращий дизайн костюмів Нагороду вручали | • («Аліса в Країні Чудес») — |
• — Антонелла Каннороцці | |
• («Король говорить») — Дженні Бівен | |
• («Буря») — Сенді Повел | |
• («Залізна хватка») — Мері Зофрес | |
Найкращий монтаж Нагороду вручав | • «Соціальна мережа» — Агнус Вол і Кірк Бекстер |
• («127 годин») — | |
• «Чорний лебідь» — Ендрю Вейсблюм | |
• «Боєць» — Памела Мартін | |
• («Король говорить») — Тарік Анвар | |
(Найкращий грим) Нагороду вручав | • «Людина-вовк» — Рік Бейкер і Дейв Елсі |
• — Адріен Морот | |
• («Зворотний шлях») — Едуард Ф. Енрікес, Грегорі Фанк та Іоланда Тоссінг | |
Найкращий звук Нагороду вручали | • («Початок») — Лора Гіршберг, Гарі Ріццо і Ед Новік |
• («Король говорить») — Пол Гемблін, Мартін Єнсен і Джон Мідглей | |
• («Солт») — Джеффрі Дж. Габуш, Грег П. Расселл, Скотт Міллан і Вільям Сарокін | |
• «Соціальна мережа» — Рей Клайс, Девід Паркер, Майкл Семанік і Марк Вейнгартен | |
• («Залізна хватка») — Скіп Лайвсей, Крейг Беркі, Грег Орлофф і Пітер Ф. Карленд | |
Найкращий звуковий монтаж Нагороду вручали | • («Початок») — Річард Кінг |
• «Історія іграшок 3» — Томас Маєрс і Майкл Сілверс | |
• («Трон: Спадок») — Гвендолін Віттл і Едіссон Тіг | |
• («Залізна хватка») — Скіп Лівсей і Крейг Берклі | |
• («Некерований») — Марк Штокінгер | |
Найкращі візуальні ефекти Нагороду вручали | • («Початок») — Пол Франклін, Кріс Корбулд, Ендрю Локлі і Пітер Бебб |
• («Аліса в Країні Чудес») — Кен Релстон, Девід Шауб, Карі Віллегас і Сін Філліпс | |
• («Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії») — Тім Бурк, Джон Річардсон, Крістіан Манц і Ніколас Айтаді | |
• («Потойбічне») — Майкл Овенс, Браян Гріл, Стефан Троянскі і Джо Фаррелл | |
• «Залізна людина 2» — Янек Свррс, Бен Снов, Гед Райт і Деніел Садік | |
Найкращий документальний повнометражний фільм Нагороду вручав | • («Внутрішня справа») — Чарльз Фергюсон і Одрі Маррс |
• («Вихід через сувенірну крамницю») — Бенксі і Джеймі Д'круз | |
• — Джош Фокс і Тріш Адлесік | |
• («Рестрепо») — Тім Гетерінгтон і Себастьян Джангер | |
• («Звалище») — Люсі Волкер і Ангус Ейнслі | |
Найкращий документальний короткометражний фільм Нагороду вручали | • — Карен Гудмен і Кірк Сімон |
• — Джед Ротстейн | |
• — Сара Нессон | |
• — Дженіфер Редферн і Тім Метцер | |
• — Рубі Янг і Томас Леннон | |
Найкращий анімаційний короткометражний фільм Нагороду вручали | • («Загублена річ») — Ендрю Руеман і Шон Тан |
• («День і Ніч») — Тедді Ньютон | |
• — Макс Ленг і Джекоб Шах | |
• — Джифві Бодо | |
• «Мадагаскар, шляховий щоденник» — Бастін Дюбо | |
Найкращий ігровий короткометражний фільм Нагороду вручали | • Бог любові — Люк Метені |
• Визнання — Тенел Тум | |
• — Майкл Кріг | |
• Ти також — Іван Голдшмідт | |
• Бажання 143 — Ян Бернес |
Див. також
Примітки
- James Franco and Anne Hathaway to co-host 2011 Oscars. BBC News. (BBC). 29 листопада 2010. Архів оригіналу за 7 липня 2013. Процитовано 29 листопада 2010.
- Bruce Cohen and Don Mischer to Produce 83rd Academy Awards Telecast. (AMPAS). (AMPAS). 23 червня 2010. Процитовано 23 червня 2010.
- Key Dates Announced for the 83rd Academy Awards. Academy of Motion Picture Arts and Sciences. 25 March 2010. Процитовано 7 квітня 2010.
- Oscar nominations 2011 in full. BBC News. 2011-1-25. Архів оригіналу за 7 липня 2013. Процитовано 2011-1-25.
- Лауреати і номінанти (повний список)(англ.)
Посилання
Вікіпедія, Українська, Україна, книга, книги, бібліотека, стаття, читати, завантажити, безкоштовно, безкоштовно завантажити, mp3, відео, mp4, 3gp, jpg, jpeg, gif, png, малюнок, музика, пісня, фільм, книга, гра, ігри, мобільний, телефон, android, ios, apple, мобільний телефон, samsung, iphone, xiomi, xiaomi, redmi, honor, oppo, nokia, sonya, mi, ПК, web, Інтернет